forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Otpala mi sisa!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/02/2006 : 21:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by wildboar

Mozda nije lose da prvo savladas opciju "edit" da ne bi triplepostovao. Inace sto ne bi covek pisao profil i na kineskom ako hoce. Na forumu je to neprakticno ali u profilu neka koristi sta god zeli. Ako se moderatori na to nisu zalili sto bi tebi smetalo?



Evo još jednog bisera,šta ti sad smeta da iz zla izvucen nešto dobro,a to je nabit koji postic,ja san svoje reka a ti nastavi izigravat junacinu

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

CortoMaltese
Average Member



Croatia
792 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 01/02/2006 : 22:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
Meni si cini da si jedina junacina ovdje ti.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 01/02/2006 : 22:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ajde vice, ne serendaj vise. Smiri se.
Nije se senka uvredio, to sto ti pokazujes svoj primitivizam tesko da mene pogadja.
No, nisi jedini kome cirilica smeta. I mnogim "Srbima" je trn u oku. Mozete se svi zajedno u'vatiti u kolo. Opsa!!! Ko u stara vremena bratstva i jedinstva. SIC!

A ja se ne stidim sopstvenog poznavanja hrvatskog jezika i trudu na ucenju slovenscine, izmedju ostalih...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 01/02/2006 : 22:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Vice;
Moraš priznati da malo si pretjerao. Upustio si se u raspravu izmedu dvoje ljudi koji se i privatno poznaju i dovoljno su pametni da sami riješe problem. Ispunjavanje profila na Cirilici, Engleskom, Slovenskom jeziku ili nekom drugom nije i ne može biti zabranjeno. Meni pogotovo ne smeta, jer poznajem dosta ljudi van Hrvatske, a i imam važnijih stvari nego se zamarati s time.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 01/02/2006 : 22:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Znate li i vi arapske brojeve?

Rico
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/02/2006 : 22:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Vice;
Moraš priznati da malo si pretjerao. Upustio si se u raspravu izmedu dvoje ljudi koji se i privatno poznaju i dovoljno su pametni da sami riješe problem. Ispunjavanje profila na Cirilici, Engleskom, Slovenskom jeziku ili nekom drugom nije i ne može biti zabranjeno. Meni pogotovo ne smeta, jer poznajem dosta ljudi van Hrvatske, a i imam važnijih stvari nego se zamarati s time.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'




Dobro je dcopic,ja za razliku od nekih priznajen kad pretjeran ali se ne kajen zbog nijedne napisane rici.Senku bi sad najradije izvrida masno al eto,necemo dalje,šta je ,tu je.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 01/02/2006 : 22:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
senka jedno misli drugo govori

Šta ce meni Eminemi, calabrezi i mafia, šta mi treba u životu da me stalno prati C I A !!!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 01/02/2006 : 22:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

quote:
Originally posted by mamlaz

A bar ih je sve mogao kupiti, pa nebi bio tako radostan u dijeljenju reklama.

Mrzim mrznju!



naravno da sam ih kupio

ne okreci se, sine


Mislio sam na SVE primjerke istog izdanja Meni se blesavi Dampyr raspao nakon prve stranice:(

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/02/2006 : 22:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Vice, smiri se. Neka svatko pise u profilu kojim god pismom hoce, pa i na forumu isto. Nema diskriminacije.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 01/02/2006 : 22:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
nadam se da ce i nulta godina biti u hc, nabavio sam 3 primjerka sc, sva 3 isto sranje, cim otvoriš korice rastave se, da nije slabo ljepilo

Šta ce meni Eminemi, calabrezi i mafia, šta mi treba u životu da me stalno prati C I A !!!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 01/02/2006 : 22:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Neko je kazao da si bogat onoliko koliko jezika poznajes i govoris.

Nikome se, medjutim, ne uskracuje pravo da bude budala. Stvar izbora.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


A zato ja nemam para. Sve bogatstvo mi otišlo na znanje jezika Trebao bi ubrzo zaboraviti koji pa da mi kapne kakva lova

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 01/02/2006 : 22:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Iako,ironija je da san ja poceja,ali na takve stvari ja ne mogu i necu mucat.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Nekad su se ljudi sramili neznanja, a sada vidim da je moderno što manje toga znati

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/02/2006 : 22:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by vice

Iako,ironija je da san ja poceja,ali na takve stvari ja ne mogu i necu mucat.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Nekad su se ljudi sramili neznanja, a sada vidim da je moderno što manje toga znati

Mrzim mrznju!



Ne razumin šta oceš time rec,pojasni.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 01/02/2006 : 22:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
oce ti rec da si mamlaz

Šta ce meni Eminemi, calabrezi i mafia, šta mi treba u životu da me stalno prati C I A !!!!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/02/2006 : 22:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

oce ti rec da si mamlaz

Šta ce meni Eminemi, calabrezi i mafia, šta mi treba u životu da me stalno prati C I A !!!!



Nekad su se ljudi sramili da ih se zove mamlazima,a sad imaju takve nickove.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 01/02/2006 : 23:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

oce ti rec da si mamlaz

Šta ce meni Eminemi, calabrezi i mafia, šta mi treba u životu da me stalno prati C I A !!!!



Baš sam se nasmijao

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/02/2006 : 23:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Vice;
Moraš priznati da malo si pretjerao. Upustio si se u raspravu izmedu dvoje ljudi koji se i privatno poznaju i dovoljno su pametni da sami riješe problem. Ispunjavanje profila na Cirilici, Engleskom, Slovenskom jeziku ili nekom drugom nije i ne može biti zabranjeno. Meni pogotovo ne smeta, jer poznajem dosta ljudi van Hrvatske, a i imam važnijih stvari nego se zamarati s time.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'



slovenski jezik se kod nas piše sa malom ...sve na ski ide malom

jebiga, al pare mi izgledaju sve sigurnije
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 01/02/2006 : 23:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
daj ljudi zanemarite raspravu o jeziku i pismu, svi znamo da nekome nešto ne paše,
malo, malo se skrene s tema,a to su stripovi, držimo se stripova
dakle
ne pitajte što stripovi.com mogu uciniti za vas nego što vi možete uciniti za stripove.com

Šta ce meni Eminemi, calabrezi i mafia, šta mi treba u životu da me stalno prati C I A !!!!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/02/2006 : 23:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by sdragan@

Hm,hm...posto mi je supruga madjarica priupitah je kako oni kazu rec "Nemac"?
Odgovor je "Nemet" sto je vrlo slicno, iako Madjari ne pripadaju slovenskoj grupi.



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

ma huni nisu ni znali pisati..gledao sam neku emisiju gdje je bilo receno da za njima nije ništa ostalo





Pa rekoh ja kako su stari Sloveni bili zajeban narod, i Hune su jezicki poducavali...

ne volem glancere..
http://geminix.theblog.net



jebiga, al pare mi izgledaju sve sigurnije
Go to Top of Page

Jackson Trbosjekson
New Member

Slovenia
294 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 01/02/2006 : 23:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jackson Trbosjekson a Private Message
To, što je iz moga topica nastala jedna velika off-topic rasprava i neko je cak bio banovan, me seksualno uzbuduje.

Koljem po kucama

Edited by - Jackson Trbosjekson on 01/02/2006 23:58:34
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/02/2006 : 00:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Jackson Trbosjekson

To, što je iz moga topica nastala jedna velika off-topic rasprava i neko je cak bio banovan, me seksualno uzbuduje.

Koljem po kucama





Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 02/02/2006 : 01:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by jang
slovenski jezik se kod nas piše sa malom ...sve na ski ide malom


pa i tjirilica se pise malim koliko se ja sjetjam, kao i latinica (osim kad je u pitanju emisija, je li), bosanchica i glagoljica...

-------
Kad nemas sta pametno za reci, drzi jezik za zubima.\\\http://r2cu.co.nr/ ///\\\Od sada cu vam s vremena na vrijeme stagod i podijeliti, naravno ako odgovorite na nagradno pitanje.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 02/02/2006 : 06:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by vice

Ej,zašto marlowe ispunjava profil na cirilici,ovo je ipak u prvon redu hrvatski strip sajt,šta i ne piše postove na cirilici kad je takva faca.I nemojte mi sad rec da se kurcin jer vidin da je Markos protiv njega,tek sad san to opazija.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Klinjo, previše sereš. Nauci cirilicu. Nije ovo rasisticki sajt.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.




za ove rijeci bi neko treba letit malo il se varam možda gospodo moderatori ?

Ne seri.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 02/02/2006 : 07:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by prozirna senka

Neko je kazao da si bogat onoliko koliko jezika poznajes i govoris.

Nikome se, medjutim, ne uskracuje pravo da bude budala. Stvar izbora.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


A zato ja nemam para. Sve bogatstvo mi otišlo na znanje jezika Trebao bi ubrzo zaboraviti koji pa da mi kapne kakva lova

Mrzim mrznju!

Na muci se poznaju junaci.

@ vice
Ako ce ti biti lakse, nemoj da se stidis: istresi se, nema problema. Ali na mail.

@ mladen13
Hvala, ali ne treba mi advokat. Pogotovu ako kaze da ja jedno pricam a drugo radim

Nego, skrenusmo mi sa teme topika, dobrano bas

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/02/2006 : 08:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Tacno, ali po srpskom pravopisu, odnosno fonetizaciji imena, to je - Mur. A pošto je ti srpsko izdanje, a ne britansko...



A ja mislio da vi pišete kako se cita, a ne kako neki tamo ameri izgovaraju. Jeste ili niste po Vuku? But nevermind, ili je Mur ili Mor, meni ipak bolje paše Moore.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000