forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10 prokletih dušica - NOVI DD SPEC!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Markos
Webmaster



Croatia
29259 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2006 : 13:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne znam. Malo mi ta prica sa nedavanjem prava nema smisla. Je sadasnjim ritmom, Ludens do broja 201 imam najmanje 3 i pol, 4 godine. A znamo da je Abaton prije godinu dana krenuo sa Zagorom svega par mjeseci ispred Ludensa. Tako da mi je to nekako u kontradikciji. No dobro, sve je moguce. U svakom slucaju, Rustemagic ce biti u Makarskoj na strip sajmu pa ce ga se moci pitati direktno. MV, koliko ja znam, ide dalje.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
213 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 20/03/2006 : 14:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ne znam. Malo mi ta prica sa nedavanjem prava nema smisla. Je sadasnjim ritmom, Ludens do broja 201 imam najmanje 3 i pol, 4 godine. A znamo da je Abaton prije godinu dana krenuo sa Zagorom svega par mjeseci ispred Ludensa. Tako da mi je to nekako u kontradikciji. No dobro, sve je moguce. U svakom slucaju, Rustemagic ce biti u Makarskoj na strip sajmu pa ce ga se moci pitati direktno. MV, koliko ja znam, ide dalje.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Da, bilo bi dobro znati da li je to istina.
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 20/03/2006 : 15:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Kome treba da JEBEM MAMU?!!!!!!!!!!!!!!! Systemu,Ludensu ili nekom trecem>? Reprint izdanja mi vec idu na k**** i nemam nameru da kupujem konjanike vremena po 1000000000000000000000000000 put. Shta oni misle, da su kolekcionari budale?!

Nekako s' proljeca ja se sjetim starih drugova, probude se u meni svi derneci pijani...
I opet taj osjecaj samoce kad nece nikog mene krene i hoce...
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 20/03/2006 : 15:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Inache sam im slao mail vezano za Maxije i Gigante pre 10 dana a nisu mi odgovorili. Majku im njihovu!

Nekako s' proljeca ja se sjetim starih drugova, probude se u meni svi derneci pijani...
I opet taj osjecaj samoce kad nece nikog mene krene i hoce...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/03/2006 : 17:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
svašta...
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 20/03/2006 : 21:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

svašta...



A da nije ovo neka sala za 1 april... Pokazivane su i neke krs naslovnice za Kita, pa ono ok naslovnica...

Oh! My god! It's full of stars.
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 20/03/2006 : 21:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Ok, legenda si, nema sta da se doda.

Inace 4+6+2+2, jel to ono ostaje jos 2 za Nathan Gigante? Sta drugo da kazem :)?

Jack the Black.



Znam za MV i KENA a sta je ostalo

Oh! My god! It's full of stars.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/03/2006 : 21:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Magicni vetar u izdanju Sistema ide dalje, naravno.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/03/2006 : 17:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
DD specijal sam procitao, sve OK .

Idem daleko.Tako daleko...
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 21/03/2006 : 19:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Slažem se, specijal je vrlo dobar. Da je Dylan stalno na toj razini, nikad ga ne bih prestao kupovati. Ali, nažalost nije...

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

Vili Garvin
New Member

Serbia
178 Posts

Member since 14/07/2004

Posted - 22/03/2006 : 14:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Vili Garvin a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by prozirna senka

Kad smo vec kod sistema, sta bi sa S druge strane smrti? Jos je nema na kioscima?




I mene zanima kad ce,ne toliko radi price,vec mi je napeto koji nastavak slijedi...
Kako ce System Comics rasporediti iduce epizode Dylana,odnosno,od kojeg broja nastavljaju izdavanje?

Nastavljaju sa Konjanicima vremena, nazalost.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.





Ti iz Amerike brže sazna nego ja u Nišu.A i ako je neko sumnjao u reci Prozirnog danas na kioscima br.12 i u najavi Konjanici vremena.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/03/2006 : 14:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Da li potpuno bojkovati sve za šta su prava kupljena od SAFa ili ne, pitanje je sad.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29259 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/03/2006 : 15:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Da li potpuno bojkovati sve za šta su prava kupljena od SAFa ili ne, pitanje je sad.


Dakle, potpuno si siguran da je SAF odbio prodati prava za #201?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/03/2006 : 15:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Nisam, zato sam i napisao - pitanje je sad. Da sam siguran, ne bih bio u dilemi, bojkot i gotovo.

Iskreno, cudno mi je da SAF odbije tako nešto, ali je još cudnije da System samoinicijativno nastavi sa reprintima Horusa/SD.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29259 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/03/2006 : 15:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Da, i jedno i drugo je cudno. Ne znam zaista, nemam nikakve informacije pa mogu samo nagadjati. Ako nesto konkretno i provjereno doznam, javit cu. Bas me zanima. Nego, valjda je Systemu dano neko obrazlozenje, ako su ih odbili?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 22/03/2006 : 16:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Cekajte sad nishta ne razumem, jesu danas Systemovci izbacili Konjanike Vremena na kioske ili koji broj se trenutno prodaje shirom posle onih Krvavih praznika jer sam ja bio pre 5-6dana u Novom Sadu i onda se jos prodavao taj broj?

Nekako s' proljeca ja se sjetim starih drugova, probude se u meni svi derneci pijani...
I opet taj osjecaj samoce kad nece nikog mene krene i hoce...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/03/2006 : 22:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Da ne bude zabune, mrzi me da citiram mejl, pa cu parafrazirati, nadam se da mi necete uzeti za zlo:

ljudi su mi odgovorili manje vise da Bonelli nije hteo da cuje za tu ideju, te da su morali da nastave redom dalje. Dakle, ne SAF, Bonelli. Sto je, opet, cudno. Zar Rustemagic nema sirom otvorene ruke?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/03/2006 : 22:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

Cekajte sad nishta ne razumem, jesu danas Systemovci izbacili Konjanike Vremena na kioske ili koji broj se trenutno prodaje shirom posle onih Krvavih praznika jer sam ja bio pre 5-6dana u Novom Sadu i onda se jos prodavao taj broj?

Nekako s' proljeca ja se sjetim starih drugova, probude se u meni svi derneci pijani...
I opet taj osjecaj samoce kad nece nikog mene krene i hoce...

Izbacili su S druge strane smrti. U aprilu idu Konjanici vremena, nazalost.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/03/2006 : 22:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Dobro, ovo sa Bonellijem je glupost, pitanje je samo - cija?

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29259 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/03/2006 : 23:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Imam sastanak sa Davideom Bonellijem u ponedjeljak u Milanu, pitat cu ga zna li nesto vise o tome...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/03/2006 : 23:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
reci mu da su hrvati uz njega
i nek se vrate cvršcem stilu iz ranijeg perioda, kaži mu da ne cjenimo previše skretanje u politicku korektnost trenutka

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/03/2006 : 23:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
e, reci mu, leba ti.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/03/2006 : 23:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
što, svida ti se ova, marlowe?

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000