forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gospodar tisine
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 25/04/2006 : 20:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Curunir nije idiot.

A Casertano je uvijek u vrhunskoj crtalackoj formi.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 21:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ne diraj Kaštelane a takneš li Trogirane mrtav si.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 25/04/2006 21:18:27
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8228 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/04/2006 : 21:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Editovao si, vidim. Ali kasno.

Ne preti praznom puskom, mali. Vas dvojica ko da ste iz Hitlerjugenda ispali...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 21:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Mogu ja vratit ako baš oceš, ali mislija san opet, ne tribaju meni ta sranja.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8228 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/04/2006 : 21:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Meni ne treba da vracas, video sam. Kad ti ne trebaju sranja, sto onda seres?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 21:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Triba tebi i umjetni anus, jedan ti ocito nije dovoljan jer je previše govana u tebi da bi se kroz jednu rupu izbacili.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8228 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/04/2006 : 21:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
A tebi batine. Osnovno vaspitanje, vidim, nisi stekao ni u kuci ni u skoli.
I turas svoju hitlerjugendovsku njusku svuda gde joj nije mesto. Ostaces jedared bez nje, mali ujkice...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 21:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ja san uljudan prema ljudima, a ti nisi covjek.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 21:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Zapravo znaš šta, više mi je puna kapa svade sa deset godina starijim osobama, ovako ispadan mulac kojeg niko ne shvaca ozbiljno pa nek tako i ostane, šta je bilo bilo je.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8228 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/04/2006 : 21:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Tacno. Ja sam ljudina.

A ti nedorasla budala.

Ajde zdravo, skini mi se s kurca i ne gnjavi me vise.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2006 : 21:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
koji je qua vama dvojici sad, ne kuzim???? Zar nismo na istom brodu kao i svi ini ovdje za razliku od onog retarda?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 21:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Tako je i najbolje.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 21:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

koji je qua vama dvojici sad, ne kuzim???? Zar nismo na istom brodu kao i svi ini ovdje za razliku od onog retarda?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Malo dulja prica, ali tribala mi je nanosekunda da svatin kakva je osoba prozirna senka.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2006 : 21:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Hitlercic

hvala deckima koji su mi pomogli, i hvala idiotima osobito curuniru kojega nitko nije pitao za misljenje...




hehehe....najbritkija sablja najvise sijece, zar ne?...dakle, jos nisi nabavio mozak?....pokusaj na groblju kucnih ljubimaca....




Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8228 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/04/2006 : 21:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

koji je qua vama dvojici sad, ne kuzim???? Zar nismo na istom brodu kao i svi ini ovdje za razliku od onog retarda?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

vice je retardov saveznik. Iz cega sledi da je vice retard.
QED

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/04/2006 : 21:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
kaj je ovo ljudi
svadate se bez zagortustre? pa di to ima:)

evo, curunir ima britku sablju i to je dosta



Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 21:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Curunir

koji je qua vama dvojici sad, ne kuzim???? Zar nismo na istom brodu kao i svi ini ovdje za razliku od onog retarda?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

vice je retardov saveznik. Iz cega sledi da je vice retard.
QED

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



Ja san saveznik ciji?!Oš ti mene pustit na miru više?!!

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2006 : 21:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

kaj je ovo ljudi
svadate se bez zagortustre? pa di to ima:)

evo, curunir ima britku sablju i to je dosta



Tako je govorio Zagortustra.



pa kad cili dane papas breskvin kompotic, pickice
dis ti, matere ti kamenih gena?
joj kako me satrala ova skola opet, morat cu iduci tjedan samo ispitivati, to je bas gust

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/04/2006 : 21:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
tako je, zloco
samo oštro s pomladkom
ja ne mogu ispitivati :) ali im zato spicim krugove...s promjenom intenziteta...i onda na kraju dok pomisle da je gotovo, samo kažem: nastavi trcati...brži tempo:)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 21:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Nisan zna da ode imamo i dva profesora ;)Šta ti predaješ, Curunire?
A meni je sutra tjelesni u 8, i kad se vratin za uru vrimena moran opet u školu, iman i dva kontrolna sutra a ja umisto da ucin skitan se ode po forumu.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2006 : 22:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Nisan zna da ode imamo i dva profesora ;)Šta ti predaješ, Curunire?
A meni je sutra tjelesni u 8, i kad se vratin za uru vrimena moran opet u školu, iman i dva kontrolna sutra a ja umisto da ucin skitan se ode po forumu.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



ocajno je to nama koji idemo busom, sjecam se kako je taj stinkyjev odvratni tjelesni unistavao cijeli dan
no ja sam bar isao u trogir, bio je samo jedan odjel informatike....
predajem inkvizicijsko mucenje s pogledom na bolji zivot 21. veka
matematiku...
btw, ne mozes imati 2 kontrolna osim ako jedan od njih nije blic, 5-10 minutni....ne smijes, po zakonu....kod mene se to strogo postuje....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/04/2006 : 22:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

btw, ne mozes imati 2 kontrolna osim ako jedan od njih nije blic, 5-10 minutni....ne smijes, po zakonu....kod mene se to strogo postuje....




joj, koji si pusi, pekmez i kontradiktorac
pa jel si za oštru sablju ili prava ugroženih:)))

treba piciti po 4-5 kontrolnih plus 2 x 12 minuta i 100 sklekova na tjelesnom u meduvremenu izmedu dva testa

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2006 : 22:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Curunir

btw, ne mozes imati 2 kontrolna osim ako jedan od njih nije blic, 5-10 minutni....ne smijes, po zakonu....kod mene se to strogo postuje....




joj, koji si pusi, pekmez i kontradiktorac
pa jel si za oštru sablju ili prava ugroženih:)))

treba piciti po 4-5 kontrolnih plus 2 x 12 minuta i 100 sklekova na tjelesnom u meduvremenu izmedu dva testa

Tako je govorio Zagortustra.



ma jes ga vidija....zar da mi sav taj uzitak mucenja i sladostrasca propadne dolaskom jedne inspekcijice???...jedan, pravi, ali vrijedan....drzim se toga


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7270 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 22:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by vice

Nisan zna da ode imamo i dva profesora ;)Šta ti predaješ, Curunire?
A meni je sutra tjelesni u 8, i kad se vratin za uru vrimena moran opet u školu, iman i dva kontrolna sutra a ja umisto da ucin skitan se ode po forumu.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



ocajno je to nama koji idemo busom, sjecam se kako je taj stinkyjev odvratni tjelesni unistavao cijeli dan
no ja sam bar isao u trogir, bio je samo jedan odjel informatike....
predajem inkvizicijsko mucenje s pogledom na bolji zivot 21. veka
matematiku...
btw, ne mozes imati 2 kontrolna osim ako jedan od njih nije blic, 5-10 minutni....ne smijes, po zakonu....kod mene se to strogo postuje....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Kod nas je sutra cudan slucaj, jedan je iz anatomije koji smo bili odgodili sridu prije praznika pa nam izlaza nema, a drugi je iz mikrobiologije koji pišemo sutra priko sta razrednoga jer nas nece bit u petak kad je inace mikrobiologija pola razreda (iako ovo nije tocno, to neki idu na katolicko druženje mladeži u Pulu ali tek u subotu ujutro ali su glupani lagali da ih nece bit da bi se odgodija kontrolni ali ih je ovaj zajba i tako ga pišemo i prije nego je tribalo a ne tjedan poslin kako su ovi moji debili planirali).
Znaci matematika, je li, to mi je jedan od najdražih predmeta, rasturan ga, sad smo na geometrijskim tijelima, prethodno smo radili logaritme i eksponencijalne jednadžbe.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2006 : 22:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by vice
Kod nas je sutra cudan slucaj, jedan je iz anatomije koji smo bili odgodili sridu prije praznika pa nam izlaza nema, a drugi je iz mikrobiologije koji pišemo sutra priko sta razrednoga jer nas nece bit u petak kad je inace mikrobiologija pola razreda (iako ovo nije tocno, to neki idu na katolicko druženje mladeži u Pulu ali tek u subotu ujutro ali su glupani lagali da ih nece bit da bi se odgodija kontrolni ali ih je ovaj zajba i tako ga pišemo i prije nego je tribalo a ne tjedan poslin kako su ovi moji debili planirali).
Znaci matematika, je li, to mi je jedan od najdražih predmeta, rasturan ga, sad smo na geometrijskim tijelima, prethodno smo radili logaritme i eksponencijalne jednadžbe.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



opet si se nadmasio!!! koja recenica, gigantska!!! to asu!!!
znaci drugi razred?...kako si ti mlad.....kad ces se roditi?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000