forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gospodar tisine
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/04/2006 : 22:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir
...jedan, pravi, ali vrijedan....drzim se toga




aha
...anomalije nepoklapanja galaktickih rotacija...regresijske analize jednadžbi sa 6 nepoznanica...lorentzove transformacije beskonacnih brojeva...i tak dalje

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2006 : 22:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message

jes blesav ba.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 22:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by vice
Kod nas je sutra cudan slucaj, jedan je iz anatomije koji smo bili odgodili sridu prije praznika pa nam izlaza nema, a drugi je iz mikrobiologije koji pišemo sutra priko sta razrednoga jer nas nece bit u petak kad je inace mikrobiologija pola razreda (iako ovo nije tocno, to neki idu na katolicko druženje mladeži u Pulu ali tek u subotu ujutro ali su glupani lagali da ih nece bit da bi se odgodija kontrolni ali ih je ovaj zajba i tako ga pišemo i prije nego je tribalo a ne tjedan poslin kako su ovi moji debili planirali).
Znaci matematika, je li, to mi je jedan od najdražih predmeta, rasturan ga, sad smo na geometrijskim tijelima, prethodno smo radili logaritme i eksponencijalne jednadžbe.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



opet si se nadmasio!!! koja recenica, gigantska!!! to asu!!!
znaci drugi razred?...kako si ti mlad.....kad ces se roditi?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Nastojin uživat šta je više moguce, ali ova škola me ubije stari moj, da bar ne moran putovat onom raspadajucom 37-icom(triesedmon na našu :)

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/04/2006 : 22:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
a zamisli tek da smo ti curunir i ja profaci...

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 22:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

a zamisli tek da smo ti curunir i ja profaci...

Tako je govorio Zagortustra.



Moga bi slobodno citat stripove na satu. Ups, kod tebe ni to ne bi bilo moguce, tjera bi me da dostignen zagorovu snagu i spretnost.
inace, moj profesor tjelesnog ti se svakom razredu na pocetku godine kurci sa zastavom koju napravi na onim ka drvenim ljestvama u dvorani i kaže da ko to napravi osloboden ce bit tjelesnog do kraja srednje i imat ce ga 5. Je li ti to možeš?

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/04/2006 : 22:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ne znam kaj je to...
zastava?

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 22:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
To je ono kad se uvatiš rukama za te ljestve i podigneš noge i trup i stojiš ka zastava par sekundi, ali s boka.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 25/04/2006 22:41:18
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/04/2006 : 22:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
nemam pojma
nikad to nisam ni vidio ni radio
ako misliš da se uhvatiš i podigneš paralelno s tlom...
nemam uopce pojma kak bi se to izvelo...to sigurno ne mogu
ako pak misliš ono da podigneš noge , ko vježba za trbušnjake, tu ne vidim neki problem

kaj je taj vaš profac neki gimnasticar?

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 22:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Kažen ti, podigneš se bocno nogama i trupom paralelno s tlom a jedna ruka ti je iznad a druga ispod glave i njima se držiš, baš ka zastava. Ne bi baš reka da je profesionalni gimnasticar ali ocito zna prave vježbe za to, sigurno se puno namucija i cili je ponosan, kaže da niko to još nije uspija od ucenika u cilom njegovom stažu, ima oko 40 godina i voli se malo kurcit s time :)

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 25/04/2006 22:53:18
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/04/2006 : 22:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ma nisam ni mislio da je prof.gimnasticar
ali, ocito je ili bio solidan u gimnastici ili tako nešto
jer, to izgleda kao neka gimnasticka finta...treba uhvatiti prave poluge...cake...relativnu snagu itd

inace, ja nisam bio nešto iz gimnastike
mislim, položio sam to bez nekih vecih problema, svih 6 sprava, ali, više na snagu nego neku tehniku...



Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/04/2006 : 23:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Da, sigurno ima koja caka kad tako samouvjereno tvrdi da necemo uspit :)

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7747 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 25/04/2006 : 23:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by vice

Nisan zna da ode imamo i dva profesora ;)Šta ti predaješ, Curunire?
A meni je sutra tjelesni u 8, i kad se vratin za uru vrimena moran opet u školu, iman i dva kontrolna sutra a ja umisto da ucin skitan se ode po forumu.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



ocajno je to nama koji idemo busom, sjecam se kako je taj stinkyjev odvratni tjelesni unistavao cijeli dan
no ja sam bar isao u trogir, bio je samo jedan odjel informatike....
predajem inkvizicijsko mucenje s pogledom na bolji zivot 21. veka
matematiku...
btw, ne mozes imati 2 kontrolna osim ako jedan od njih nije blic, 5-10 minutni....ne smijes, po zakonu....kod mene se to strogo postuje....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


izgleda da si jedan od rijetkih koji to uopce poštuju

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 26/04/2006 : 00:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
kod mene se odnosilo na cijelu skolu, uistinu....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Hit
Junior Member

Croatia
334 Posts

Member since 31/10/2001

Posted - 26/04/2006 : 11:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Hit a Private Message
anyway ja sam dolje iz trogira... tj imam kucu dolje na Ciovu ali np....
Curunire iako imam svoje misljenje o tebi necu se svadjati s tobom preko interneta, jer je to nesto najadnije i jedina prilika za nerdove da izbace iz sebe svoje misljenje... ako mi sto imas reci slobodno mi to reci u lice... a sto se tice cigana dobio je sto je zasluzio. U kaficu slusamo nas 5-6 prijatelje i sjecamo se stvari koje su nas pogodile u ratu a ispred kafica dotrci cigos i njegovi prijatelji i pocne nam pokazivati 3 prsta.... poslije je govorio da se sali, ali nasao je malo krivu osobu za saliti se posto su neku u Skabrnji izgubili pola obitelji. Prema tome profesore ako mi stogod imas reci dodji i reci mi u lice. A ti prozirna senka - ti nisi ni Hrvat tako da mi se ne obracas

And as we wind on down the road, our shadows taller than our souls. There walks a lady we all know, that shines white light and wants to show. How everything still turns to gold, and if u listen very hard. The tune will come to u at last. Where all is one and one is all. TO BE A ROCK AND NOT TO ROLL!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24758 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/04/2006 : 11:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Hit

anyway ja sam dolje iz trogira... tj imam kucu dolje na Ciovu ali np....
Curunire iako imam svoje misljenje o tebi necu se svadjati s tobom preko interneta, jer je to nesto najadnije i jedina prilika za nerdove da izbace iz sebe svoje misljenje... ako mi sto imas reci slobodno mi to reci u lice... a sto se tice cigana dobio je sto je zasluzio. U kaficu slusamo nas 5-6 prijatelje i sjecamo se stvari koje su nas pogodile u ratu a ispred kafica dotrci cigos i njegovi prijatelji i pocne nam pokazivati 3 prsta.... poslije je govorio da se sali, ali nasao je malo krivu osobu za saliti se posto su neku u Skabrnji izgubili pola obitelji. Prema tome profesore ako mi stogod imas reci dodji i reci mi u lice. A ti prozirna senka - ti nisi ni Hrvat tako da mi se ne obracas

And as we wind on down the road, our shadows taller than our souls. There walks a lady we all know, that shines white light and wants to show. How everything still turns to gold, and if u listen very hard. The tune will come to u at last. Where all is one and one is all. TO BE A ROCK AND NOT TO ROLL!!!



Koja providna prica, za ne poverovati!! Lepo si rekao da ti je prijatelj SKIN, a koliko znam, tim ljudima Cigani ne trebaju da pokažu tri ili pet prstiju da bi ih ovi izlupali.OK, ti ovde pokušavaš da se izvadiš na sentimentalnost, mada ne znam ko ce ti poverovati??
Ciganin u sred Hrvatske iz cista mira pokazuje skinsima tri prsta????
Aha može biti..i šta je bilo kad si se probudio??

Ah da, inace, Cigani se piše velikim slovom, pošto vidim dobro vladaš pravopisom, slutim da si to namerno uradio, što znaci da si isti kao tvoj frend..Takoreci bez mozga.

Eto i ja nisam Hrvat pa sam ti se obratio, problem??
Evo da ti odam jednu tajnu: ljudi se dele po onome KAKVI su, a ne ŠTA su...Kad odrasteš shvatices, možda.

Molim gospodu moderatore za sankcionisanje zbog širenja rasne netrpeljivosti.

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."

Edited by - manhunter on 26/04/2006 11:49:13
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 26/04/2006 : 11:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
ok ljudi vrijeme je da se i ovo završi htio sam samo baciti komentar o stripu a vidim da ste gadno zapjenili. De skulirajte malo nema potrebe za ovakvim razgovorima

---------------------

I'll make you fameous
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/04/2006 : 11:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Pa ako je to stvarno istina šta nisi odma reka i razlog, onako stvarno zvuci kao da ga je bezveze istuka a i more bit da i je tako, samo si sad na brzinu smislija neki razlog. Onda, u Trogiru si liti ili...?

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 26/04/2006 : 11:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Htio si reci "rasne netrpeljivosti", manhunter?

Hit, sreca moja što imam putovnicu pa te smijem kritikovati. Ako si ti tako veliki Hrvat za kakvog se izdaješ, onda bi morao poštovati ustav svoje zemlje. A u tom ustavu stoji da su manjine (Srbi, Madžari, Romi) zašticene i imaju sva prava koja im pripadaju.

Po Kaznenom zakonu RH, raspirivanje mržnje na rasnoj osnovi je krivicno djelo. A vidim da tebi nije strana ni mržnja na nacionalnoj osnovi.

Dakle, manhunter, senka i Curunir su puno veci Hrvati od tebe jer ne raspiruju mržnju i poštuju ustav RH.

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24758 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/04/2006 : 11:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
@ Heyoka : rasne netrpeljivosti, naravno, popravio sam..

Nego da se vratimo na temu, interesantno je da je ovo otišlo na ovu stranu baš u topicu za "gospodara tišine"..Da ga je ovaj klinac citao možda bi i drugacije razmišljao. Po meni je upravo ta epizoda jedna od "najfilzofskijih" od DD.Prvih par stranica su mi zakon, možda najbolji uvod u DD epizodu ikada!

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."

Edited by - manhunter on 26/04/2006 11:56:01
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/04/2006 : 11:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ma kako senka more bit veci Hrvat kad nije Hrvat.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/04/2006 : 13:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Taj Cigo je možda imao 7 godina, neobrazovan do bola i možda nije ni znao što ta tri prsta znace, a evo Hit i ekipa odmah to shvatili kao rasnu/naronodnosnu provokaciju. U biti, skinovi su u vecini slucajeva balavci koji nemaju o životu ili žele nešto dokazati a nemaju pojma što.

Hit, ako su ti frendovi takvi, ni ti nisi ništa bolji covjek

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 26/04/2006 : 14:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
Skinsi su debili par exellance...kao i svi oni koji ih simpatiziraju. Nema vece nakupine retardiranih idiota koji moraju svoje besmislene živote ispuniti nekakvim sadržajem kako bi uopce bili svjesni da žive, pa stoga velicaju one ideje cije bi žrtve prvi i sami bili. ni za jedan narod nema vece sramote od neonacizma...
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 26/04/2006 : 14:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Topic o stripu se pretvorio u prepucavanje na nacionalistickoj osnovi! What the fuck is hapenning here?! Topic brzo zakljucati, a nacionalisticki nastrojene ljude odstraniti sa foruma!

Inache je po meni epizoda Gospodar tisine prosechna, not a big deal...ima mnogo boljih, ali opet ne bi da se uplicem u to, kome je stalo do priche, kome do crteza itd....

Hej lutko šeceru ja sam PTICA NEBESKA i kao takav umrecu!
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 26/04/2006 : 15:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Ma kako senka more bit veci Hrvat kad nije Hrvat.

Svih mu Darkwoodskih bubnjeva!



Nije ni manhunter (koliko znam), ali neka Hit o tome razmišlja.

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 26/04/2006 : 16:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
quote:
Originally posted by Hit

anyway ja sam dolje iz trogira... tj imam kucu dolje na Ciovu ali np....
Curunire iako imam svoje misljenje o tebi necu se svadjati s tobom preko interneta, jer je to nesto najadnije i jedina prilika za nerdove da izbace iz sebe svoje misljenje... ako mi sto imas reci slobodno mi to reci u lice... a sto se tice cigana dobio je sto je zasluzio. U kaficu slusamo nas 5-6 prijatelje i sjecamo se stvari koje su nas pogodile u ratu a ispred kafica dotrci cigos i njegovi prijatelji i pocne nam pokazivati 3 prsta.... poslije je govorio da se sali, ali nasao je malo krivu osobu za saliti se posto su neku u Skabrnji izgubili pola obitelji. Prema tome profesore ako mi stogod imas reci dodji i reci mi u lice. A ti prozirna senka - ti nisi ni Hrvat tako da mi se ne obracas



Evo, ja jesam Hrvat, pa da ti se obratim, jer ti si sramota kako za Hrvatsku tako i za cijeli ljudski rod. A nisi ni blizu jedini kojeg je rat dobro protresao, po Zadru je nekad padalo 5000 granata dnevno pa ja (kao ni ostali noramalni ljudi) nemam potrebu tuci Cigane niti ikog drugog zbog toga, jer se to ne može promjeniti. A na kraju krajeva nisu oni zbog tog ni krivi. A to da jednog skinsa nazivaš prijateljem mi se gadi, vec i sam pogled na to nacisticko smece normalnim ljudima diže želudac. Toliko o tome, svoj stav sam dao, a sad bih želio apelirati na administratore da zatvore ovaj topic i izbace ovo rasisticko dubre s foruma, tako da ne kvari užitak nama koji smo ovdje zato što uživamo u stripovima i želimo pricati sa sebi slicnima. Što ova individua koja se naziva Hit nikako nije

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000