forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 dylan dog, gospodar tišine
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 02/05/2006 : 20:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
nesto mi ne ide u racun

dylan dog, extra#38 Glas iz ništavila,
u redovnoj zlati seriji Glas iz magle

najavljuje na poslednjoj stranici strip Sjecanja iz podzemlja, što je italijanski redovni broj#172 (Memorie del sottosuolo).

Šta to znaci?

Da redovnog broja #39 Gospodar tišine(Voce dal nulla) uopšte nece biti?
To naravno znaci, da se ne sme odvajati od doticnog broja zlate serije.
Dal su se autori opet zavadili sa Bonellijem pa on vise ne drži prava ili je posredi nešto drugo?

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 02/05/2006 : 20:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
o tome je vec bilo govora nedavno, izgleda da se gospodar tišine preskace iz nejasnih razloga

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 02/05/2006 : 20:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Voce dal nulla ti je Glas iz ništavila. Nažalst Il signore del silenzio nece biti objavljen na hrv... A zašto? Odi na searh pa ceš saznati...;)
Go to Top of Page

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 02/05/2006 : 20:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
thnks
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/05/2006 : 09:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ali ga uvijek možeš nabaviti u Dnevnik izdanju... Još ce jedna epizodica biti preskocena "Direktni prijenos" u EXDD. BTw. zbog ovog stripa i topici su se zakljucavali, he, he...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 03/05/2006 : 17:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
Ne samo zakljucavali, ljudi su trajno udaljavani s foruma ;))
Eto, stigoše nam i Systemovi Konjanici vremena... Da mi je samo znati tko ce im to kupovati...

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 03/05/2006 : 19:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ja. Sto?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 03/05/2006 : 20:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Gospodar tishine. NO COMMENT!
SC Konjanici vremena NE!NE!NE! Nemoj da je neko to jos jednom spomenuo!

Hej lutko šeceru ja sam PTICA NEBESKA i kao takav umrecu!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7785 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 06/05/2006 : 00:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
evo jedno pitanje u vezi Dylana(ako netko zna možda), da ne otvaram novi topic;
koliko je epizoda napisao scenaristicki dvojac Sclavi/Marcheselli dosad

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 06/05/2006 : 00:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Poslednji ustap, Dugacki pozdrav, Dzoni Nakaza, S druge strane smrti, Nojev let, Dok vas smer ne rastavi, Dzonijevo srce, Ples smrti (sve objavljene u nas) i Serijski ubica (gig #5).

Sa Gonanom je odradio Marionete (gig #3).


Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

kts
New Member

245 Posts

Member since 30/04/2006

Posted - 06/05/2006 : 00:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kts a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

evo jedno pitanje u vezi Dylana(ako netko zna možda), da ne otvaram novi topic;
koliko je epizoda napisao scenaristicki dvojac Sclavi/Marcheselli dosad

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"


Nekih 9 epizoda su radili. Kod nas su izasli sljedeci

Slobodna Dalmacija broj
1. Ples smrti
8. Dugacki pozdrav
10. Posljednji ustap
31. Nojev let
43. Dok vas smrt ne rastavi
49. Johnnyjevo srce

U inozemstvu bez Italije su izasli

Njemacka Carlsen
5. Jenseits des Todes
8. Johnny Freak

SiCG Abaton
5. Dzoni Nakaza (Najlosije moguce napravljeno izdanje ikad vidjeno.)
SiCG Horus
1. S druge strane smrti
SiCG System Comics
12. S druge strane smrti
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 06/05/2006 : 01:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
sve simpaticne epizodice
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 06/05/2006 : 03:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Za sigimindusa:

To nece izaci u Hrvatskoj jer su se u medjuvremenu iskomplikovali odnosi izmedju Bonellija i nekog od autora tih epizoda (ne znam da li scenarista ili crtaca) pa Bonelli vise nema prava na te epizode. Iz istog razloga su i korice kod nekih epizoda Natana izmenjene.
Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 06/05/2006 : 11:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message
quote:
Originally posted by Constantine33

Ne samo zakljucavali, ljudi su trajno udaljavani s foruma ;))
Eto, stigoše nam i Systemovi Konjanici vremena... Da mi je samo znati tko ce im to kupovati...



Ja sam kupio i nastavicu da kupujem.

Ne mozesh leteti sa orlovima, ako sve svoje vreme provodish sa curkama!
Go to Top of Page

Oz
Starting Member



Croatia
33 Posts

Member since 10/12/2004

Posted - 06/05/2006 : 13:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Oz's Homepage  Send Oz a Private Message
Hol-a?!
Ma ko ce ga znat...Oko Castellinija i Fern(V!)andina mi fakat ništa nije jasnoo..;!
..ali evo jedne (ne)revolucionarne izjave:!
!.Lov-a>B....i
??.L(va>M....l,DC,BH...
# . .@a!!!>SCx2
Ma Sclavi je legenda!!!Ako nije on, a ko´ onda yes? Rupert? Hitch-cock? Ti? Dylan? ja? no,no,no...
A ko je najjaci? Pa Zagor!!! Garant da bi stuko raznorazne (uz dužno poštovanje)i to sjekirom):) X-mene i ostale ine¤ junacine..al¨ ne sam (naravno!)-vec uz pomoc jednog koji je l-jaci od njega?=SM...:)
Auuuu...Uzgred budi receno...strip je pod-cijenjena umjetnost!!! Kome je žao dat za strip lovu? meni se u restoranu ne da osim ako nemaš para...osim ako nisi c(ch)-iko il? Gr-ouu-co!

Y aora que? a la proxima...(!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000