forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Utopija:Kako osvojiti nove citaoce?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 06/06/2006 : 17:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>ja se ne sican nijednoga vesterna snimljena u zadnji 5 godina >recimo...

Brokeback Mountain.

mcn





:) :) :)
Go to Top of Page

Dommy
Starting Member



Croatia
58 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 07/06/2006 : 02:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dommy's Homepage  Send Dommy a Private Message
Sjecam se kad je bio Neil Gaiman u Osijeku, doslo je pedesetak ljudi, s tim da je vise od pola bilo od one malogradjanstine koja dodje jer je dobila pozivnicu za tu nekakvu prezentaciju knjige, a da za samog pisca do tog dana nisu ni culi. Lijepo je i publika prozvana da dignu ruke oni koji su citali Sandmana: ja i jos dvoje-troje je diglo, ako se ne varam.

Ne znam kako je bilo u Zagrebu, ali ono je bilo tuzno.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 07/06/2006 : 07:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Ne znam kako je bilo u Zagrebu, ali ono je bilo tuzno.

Nema veze, Gaimanu je sigurno bilo drago da nisu tamo samo njegovi stari goth-fanovi vech normalni ljudi iskreno zainteresirani za nastavak njegove knjizzevne karijere...:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 11 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/06/2006 : 09:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Meni je 16 kuna previše za strip. 10 kuna bi mi bilo taman.

Things you own, end up owning you.


Meni je 10 kuna previse, ne treba se razbacivati...
Po kunu komad to bi bio pravi izbor!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/06/2006 : 09:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by mifugo

quote:
Originally posted by altair

Super bi bilo imati jeftina izdanja na kioscima ali to je neizvedivo cak i da se izdavaci odreknu zarade...



vece naklade i crno-bijela izdanja...



Tako je! Glupi izdavaci neznaju da se milijunskom nakladom mogu dobiti neke druge cijene tiska.
Treba sve sibati u milijun primjeraka.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/06/2006 : 10:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

Tacna je konstatacija da ocigledno sadasnjim izdavacima dobro ide inace ne bi bilo ovoliko novih izdanja.



Neki izdavaci se toliko razbacuju da cak idu dva puta na rucak ili dva puta na veceru.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/06/2006 : 10:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Obi-wan

Meni je 16 kuna previše za strip. 10 kuna bi mi bilo taman.

Things you own, end up owning you.


Meni je 10 kuna previse, ne treba se razbacivati...
Po kunu komad to bi bio pravi izbor!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Sa gledišta kupca, ja bih najradije besplatno. Ti vjerovatno imaš neko drugo gledište. Meni je 16 kuna previše i zato stripove najcešce nabavljam u kompletima (17-23 kn./2-3 komada) i po 10 kn./kom. na ovom sajtu, specijalce koji ne izlaze toliko cesto mi uglavnom netko kupi kao poklon i cesto mjenjam duple. Moje novcane mogucnosti su takve, volio bih da su drugacije...

Things you own, end up owning you.

Edited by - Obi-wan on 07/06/2006 10:26:41
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 07/06/2006 : 11:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by mifugo

quote:
Originally posted by altair

Super bi bilo imati jeftina izdanja na kioscima ali to je neizvedivo cak i da se izdavaci odreknu zarade...



vece naklade i crno-bijela izdanja...



Tako je! Glupi izdavaci neznaju da se milijunskom nakladom mogu dobiti neke druge cijene tiska.
Treba sve sibati u milijun primjeraka.



ako je LMI prodava Spidermana/X-mene za 23.90, mogli su ji posebno prodavat za recimo 12kn sto je prihvatljiva cijena... jos da nisu bili u boji, mogli su lako bit i 10kn... a za 10kn bi to svaki klinac kupija, za 23.90kn bas i ne...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 07/06/2006 : 11:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Kako osvojiti nove citaoce?

"Uz svaki kupljeni strip dobijete Jutarnji ili Vecernji list za samo 6 kuna!!!"

Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 07/06/2006 : 12:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message
heheheh... To pitanje teshko da ce doci na red u ovom topicu.

Ne mozesh leteti sa orlovima, ako sve svoje vreme provodish sa curkama!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/06/2006 : 12:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Sa gledišta kupca, ja bih najradije besplatno. Ti vjerovatno imaš neko drugo gledište.
Things you own, end up owning you.


Zbog cega mislis da imam drugo glediste. Napisao sam ja bih po kunu.
A ako cemo iskreno kao kupac uopce ne bih da moram platiti, ja bih besplatno
a odredjene stripove da citam, tu bi mi vec izdavaci morali platiti da uzmem to u ruke.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/06/2006 : 12:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by mifugo


ako je LMI prodava Spidermana/X-mene za 23.90, mogli su ji posebno prodavat za recimo 12kn sto je prihvatljiva cijena... jos da nisu bili u boji, mogli su lako bit i 10kn... a za 10kn bi to svaki klinac kupija, za 23.90kn bas i ne...


Slazem se. Po 10 kuna su trebali prodavati. Jos kad bi svakom klincu uz strip dali
i kostim spidermana mislim da bi svi bili zadovoljni.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3968 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 07/06/2006 : 14:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
mislim da je i 10 kn bilo previse. 5 kuna i 64 lipe bi bila prihvatljiva cijena, ali samo ako daju jos i dva kostima gratis. jedan ko nijedan, a ipak je to puno para.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 07/06/2006 : 14:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by mifugo


ako je LMI prodava Spidermana/X-mene za 23.90, mogli su ji posebno prodavat za recimo 12kn sto je prihvatljiva cijena... jos da nisu bili u boji, mogli su lako bit i 10kn... a za 10kn bi to svaki klinac kupija, za 23.90kn bas i ne...


Slazem se. Po 10 kuna su trebali prodavati. Jos kad bi svakom klincu uz strip dali
i kostim spidermana mislim da bi svi bili zadovoljni.



nisi ni prvi put bija preduhovit bas...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/06/2006 : 15:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Trudim se ali ne ide mi...
Meni su neke vase izjave jednako smijesne kao i vama moje...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 07/06/2006 : 16:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
cini mi se da ste jako odmakli od teme...

Molio bih da ako neko ima zaista nesto pametno da predlozi da to i napise, ostali bi mogli lupetati po svastari, i sportskom odeljku
Molio bih pojedine moderatore da se ne pocnu raspravljati sa clanovima na prvu naznaku reci "CENA STRIPOVA" kao da im time neko gura prst u oko, imam osecaj da sam na sednici KP Jugoslavije, samo misljenje Vrhovnog komandanta je ideal za sve...nista izvan toga ne postoji.

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/06/2006 : 17:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Obi-wan

Sa gledišta kupca, ja bih najradije besplatno. Ti vjerovatno imaš neko drugo gledište.
Things you own, end up owning you.


Zbog cega mislis da imam drugo glediste. Napisao sam ja bih po kunu.
A ako cemo iskreno kao kupac uopce ne bih da moram platiti, ja bih besplatno
a odredjene stripove da citam, tu bi mi vec izdavaci morali platiti da uzmem to u ruke.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Mislim da imaš drugo gledište, jer mi se tvoj post ucinio ironican (stripovi ne mogu koštati 1 kunu). U smislu : puno ti je 16 kuna, jel bi možda besplatno...
Ocigledno sam pogrešno protumacio...

Things you own, end up owning you.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/06/2006 : 17:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Zasto prozivati pojedine moderatore kad sam jedini ja koji tu nesto prica od moderatora.
Da bi netko mogao imati misljenje o necemu mora imati i informacije o tome a ne lupati napamet.
Zato kod nas ima izbornika u nogometu koliko i stanovnika, zato kod nas ima puno ljudi koji
znaju sve bolje od predsjednika, ministara, policije... svi znamo sve. Gdje nam je kraj...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/06/2006 : 17:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Mislim da imaš drugo gledište, jer mi se tvoj post ucinio ironican (stripovi ne mogu koštati 1 kunu). U smislu : puno ti je 16 kuna, jel bi možda besplatno...
Ocigledno sam pogrešno protumacio...

Things you own, end up owning you.


Mozda je ironican ali samo donekle. Ja tvoj stav kupca koji tezi za sto jeftinijim proizvodom
pa tako i stripova posve razumijem. Pa i sam sam kupac svega i svacega pa tako i stripova.
Ali jedno su zelje drugo mogucnosti, tu postoji ogromna razlika.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 07/06/2006 : 21:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Zato kod nas ima izbornika u nogometu koliko i stanovnika

SSto, i u SSvicarskoj je tako?

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 11 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/06/2006 : 23:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

SSto, i u SSvicarskoj je tako?

mcn



Nego! Od kad je gomila Balkanaca presla Alpe i dosla u ove krajeve nista vise nije bilo kao prije.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 07/06/2006 : 23:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
ovdje od izdavaca jedino imaš libelius ekipu
a oni nisu izdavaci , neg za svoj gušt , comprende gušt
nisu
oni su druga vrsta price
ponavljam
druga vrsta price

a to što se vole kacit

e, zato ja volim ovaj forum

a rješenje
evo ga.
sutra uplatim amerikan loto
dignem koju milju dolara
svecano obecavam da cu milju uložit u strip magazin u boji ne loše kvalitete na cca 80 strana
u kojiman ce bit
1, komada jedan komplet strip novije europske produkcije na 48 strana
na ostatku , u nastavcima 4 puta po 6 strana , od toga jedan klasik und tri nova od kojeg bi jedan moga bit amerikanac ak budem dobre volje i 8 strane zezea i geg stripa und obavijesti i reklama
izlazit ce dvaput misecno a pošto budem loaded cijena ce bit 16 kuna
startam sa 10000 primjeraka
i finaciram najmanje dvi godine
mogu li to s milju dolara
boli me k za gubitak dobitak jer sam loaded
pa da vidim ko mi se nece nakacit na to

budim se sav u znoju
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 08/06/2006 : 01:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Jos i sreecku da ubodes:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 08/06/2006 : 01:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
sitnica

ubo sam tri kceri

pa mi je ovo šala mala
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 08/06/2006 : 01:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Srecnice!
Svaka cast.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000