forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MM SPEC U MC
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 27/07/2006 : 19:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Vorador

Ma shit. Šta ne objave NN spec vec jednom. Ovi MM su mi uglavnom bezveze.



i meni ludens vec cupa živce neobjaljivanjem NN specijalca.



"Experience is simply the name we give our mistakes"

Valjda ce i on izaci. No, ako bih morao birati izmedu Nathana i Martija uvijek bih izabrao Martija!

u deželi lele ne postoji pravda, samo krivda mori što se ne ispravlja, parazitstvo ama od kog boli glava.




I ja isto. MM mi je možda cak i najbolji Bonelli ali jebiga kad sam citao samo 20-ak LMSa i par specijala koji mi nisu bili neš posebno a NN imam sve objavljeno na Hrv.







Edited by - Vorador on 27/07/2006 19:10:44
Go to Top of Page

malkovic
Starting Member

38 Posts

Member since 14/10/2004

Posted - 27/07/2006 : 19:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send malkovic a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay


Senkac, il ko je vec citao, ko si bili ti prvi putnici koji su još u davna vremena posjetili Ameriku? Jesu to bili oni iz Aghartija preko onih svojih puteva koji povezuju cijeli svijet? I ko je ostavio karte Amerike u Salamonovom hramu? Hoce li još biti rijeci o tome kasnije?



Baš sam u tome...
Prvi je posjetio Ameriku Leif Eriksson negdje oko godine 1000. I on je zalutao kao Kolumb, time da je Erikson plovio iz Norveške prema Grenlandu gdje je njegov otac Crveni Erik postavio koloniju oko 985. Erikssona je more odvelo južnije,verovatno današnju Kanadu, i ustanovio koloniju Vinlandiju.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7789 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/07/2006 : 20:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by rocco21

Niko ne prijavljuje da je došao na kioske pa cu ja. Navalite ljudi, još 5999 primjeraka ceka na vas.


5998

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 27/07/2006 : 21:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Ne razumijem zasto dodatak nije prisutan.Kod M.No-a koji se navodno lose prodaje je dodatak prisutan, broj stranica je 162 a cijena je takodjer 25 kn.Zbilja cudno.Ja sam superzadovoljan sto je uopce ovaj special izasao ali opet ne mogu biti zadovoljan sto se razlikuje od originala.

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 28/07/2006 : 01:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Zato sto je dodatak u Mr.No-u strip a u MM nekakav uglavnom pisani "leksikon misterija" koji je ionako bezveze:(

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 28/07/2006 : 01:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

da, imena povijesnih licnosti koja imaju odgovarajuci naziv na hrvatskom se kroatiziraju.....npr. Rikard V., Ðuro III., Ivana Orleanska.....dakle: otac Ivan, bio on svecenik, otac, fratar ili sto vec.....nema razloga za prezbitera Johannesa, Rache, ni jednog vrijednog, to je potpuno u nehrvatskom duhu, po obicaju....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Ma nisam ja ni mislio da bi trebalo staviti prezbiter, samo sam komentirao koje je od ona dva ponudena znacenja po meni vjerojatnije. Ali sto se tice kroatiziranja imena to mi je pomalo odbojno s obzirom na to da inace imena prenosimo takva kakva jesu - znaci ako se radi o nekakvom seljaku iz Bretanje u 20-om stoljecu njegovo ime pisemo kako on to zeli a ako se radi o kralju iz minulih stoljeca e onda je brate Ðuro

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/07/2006 : 11:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by malkovic

quote:
Originally posted by DeeCay


Senkac, il ko je vec citao, ko si bili ti prvi putnici koji su još u davna vremena posjetili Ameriku? Jesu to bili oni iz Aghartija preko onih svojih puteva koji povezuju cijeli svijet? I ko je ostavio karte Amerike u Salamonovom hramu? Hoce li još biti rijeci o tome kasnije?



Baš sam u tome...
Prvi je posjetio Ameriku Leif Eriksson negdje oko godine 1000. I on je zalutao kao Kolumb, time da je Erikson plovio iz Norveške prema Grenlandu gdje je njegov otac Crveni Erik postavio koloniju oko 985. Erikssona je more odvelo južnije,verovatno današnju Kanadu, i ustanovio koloniju Vinlandiju.



Heh, jesmo u istom svijetu? Martina Mysterea ili stvarnom?

U MM svijetu to se desilo puno prije... Cak su i Egipcani i izraelska plemena krocila na drugi kontinent (preko telurickih struje), uostalom vidio si prijašnje postove...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 29/07/2006 : 03:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

da, imena povijesnih licnosti koja imaju odgovarajuci naziv na hrvatskom se kroatiziraju.....npr. Rikard V., Ðuro III., Ivana Orleanska.....dakle: otac Ivan, bio on svecenik, otac, fratar ili sto vec.....nema razloga za prezbitera Johannesa, Rache, ni jednog vrijednog, to je potpuno u nehrvatskom duhu, po obicaju....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Vas dvojica i dalje nastavljate svoj privatni rat, hm?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 29/07/2006 : 03:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Wooo

Ne razumijem zasto dodatak nije prisutan.Kod M.No-a koji se navodno lose prodaje je dodatak prisutan, broj stranica je 162 a cijena je takodjer 25 kn.Zbilja cudno.Ja sam superzadovoljan sto je uopce ovaj special izasao ali opet ne mogu biti zadovoljan sto se razlikuje od originala.

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!

Treba platiti jos dodatnih 32 strane gusto kucanog teksta. Sam dodatakj sadrzi bar duplo vise teksta od samog stripa...

Nije da ja ne bih voleo, Dnevnik je to vec par puta i odradio, ali..

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16813 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 29/07/2006 : 09:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Taj dodatak nije neophodan, ali nije u redu sto su povecali cijenu ovih specijala na 132 stranice, stripovi su preksupi za nas standard (u BiH, mozda u Hrvatskoj i nisu).
Go to Top of Page

tardis123456
Starting Member

36 Posts

Member since 16/05/2006

Posted - 29/07/2006 : 19:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tardis123456 a Private Message
vraga nisu preskupi. ja sam u hrvatskoj, student i bome mi je 25kn preskupo...
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 29/07/2006 : 19:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Stripovi jesu skupi i to je cinjenica, ali da li je potrebno kupovati baš sve što izade?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/07/2006 : 20:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Curunir

da, imena povijesnih licnosti koja imaju odgovarajuci naziv na hrvatskom se kroatiziraju.....npr. Rikard V., Ðuro III., Ivana Orleanska.....dakle: otac Ivan, bio on svecenik, otac, fratar ili sto vec.....nema razloga za prezbitera Johannesa, Rache, ni jednog vrijednog, to je potpuno u nehrvatskom duhu, po obicaju....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Vas dvojica i dalje nastavljate svoj privatni rat, hm?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



ma ne, eto bas naprotiv volim stvari koje zblizavaju hrv. i srpski, kao ovi primjeri, eto otac ivan i pop jovan...a i zenske nazive zanimanja
ali sto bi rekao da znas da ima unutra jedan Turak?????????
ne kuzis sto je to????...pa ni ja

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/07/2006 : 20:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Rache

quote:
Originally posted by Curunir

da, imena povijesnih licnosti koja imaju odgovarajuci naziv na hrvatskom se kroatiziraju.....npr. Rikard V., Ðuro III., Ivana Orleanska.....dakle: otac Ivan, bio on svecenik, otac, fratar ili sto vec.....nema razloga za prezbitera Johannesa, Rache, ni jednog vrijednog, to je potpuno u nehrvatskom duhu, po obicaju....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Ma nisam ja ni mislio da bi trebalo staviti prezbiter, samo sam komentirao koje je od ona dva ponudena znacenja po meni vjerojatnije. Ali sto se tice kroatiziranja imena to mi je pomalo odbojno s obzirom na to da inace imena prenosimo takva kakva jesu - znaci ako se radi o nekakvom seljaku iz Bretanje u 20-om stoljecu njegovo ime pisemo kako on to zeli a ako se radi o kralju iz minulih stoljeca e onda je brate Ðuro

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.




cuj, nisam ljubitelj sustava u kojem su seljak i kralj ravnopravni, zato sve i oslo kvragu
nego, jest malo nedosljedno, al nas zblizava s cirilicom


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 29/07/2006 : 23:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Uvijek treba raditi na suradnji:) ukljucujuci i medjupismenu:))

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 30/07/2006 : 05:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Curunir

da, imena povijesnih licnosti koja imaju odgovarajuci naziv na hrvatskom se kroatiziraju.....npr. Rikard V., Ðuro III., Ivana Orleanska.....dakle: otac Ivan, bio on svecenik, otac, fratar ili sto vec.....nema razloga za prezbitera Johannesa, Rache, ni jednog vrijednog, to je potpuno u nehrvatskom duhu, po obicaju....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Vas dvojica i dalje nastavljate svoj privatni rat, hm?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



ma ne, eto bas naprotiv volim stvari koje zblizavaju hrv. i srpski, kao ovi primjeri, eto otac ivan i pop jovan...a i zenske nazive zanimanja
ali sto bi rekao da znas da ima unutra jedan Turak?????????
ne kuzis sto je to????...pa ni ja

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Imamo vremena, mozda nesto i naucimo...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000