forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Magicni Vjetar u prodaji...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 01/08/2006 : 14:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
A JA SAM DRUG TITO NA CELU KOLONE

al se nebi jasmin od milja moga zvat jaša
imam i ja pravo na svoje favorite

hiljadu mi retorti

decki krecemo na jesen
razjebat cemo tržište
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/08/2006 : 14:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Hajde malo drugovi smirite hormone, upropastiste mi topic...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/08/2006 : 14:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Hajde malo drugovi smirite hormone, upropastiste mi topic...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

nije prvi a ni posljednji. Živjela revolucija na stripovi.com!

Naš Murga nije obican drot, njegove metode su modernije, on te prvo ponudi cigarom pa te poslije razbije.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 01/08/2006 : 14:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
dobri pilot ce prihvatiti da izbaci 5-6 kg papirica kroz avio besplatno ne brini se

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/08/2006 : 14:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Hajde malo drugovi smirite hormone, upropastiste mi topic...



ti si sam sve upropastio, kad si prodao dušu vragu i poveo se za gosponom $$$
i marx i lenjin bi te osudili...i deportirali iz zemlje (ukljucujuci švicarsku)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 01/08/2006 : 14:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message
u kost!!

"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/08/2006 : 15:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Dado

Hajde malo drugovi smirite hormone, upropastiste mi topic...



ti si sam sve upropastio, kad si prodao dušu vragu i poveo se za gosponom $$$
i marx i lenjin bi te osudili...i deportirali iz zemlje (ukljucujuci švicarsku)

Tako je govorio Zagortustra.


Srecom uvijek sam bio pristasa kapitalista...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 01/08/2006 : 15:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
iskljuci švicu

sorry za topic

da nastavim po topicu

mislim da je ono brdo u naslovnici stvarno preveliko
to me snažno zabrinjava ter me cini nervoznim
i zato mi padaju onakve pizdarije ka prije na pamet

inace sam sam sasvim normalan
evo skoro ko stinky
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 01/08/2006 : 16:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Pa zar uvijek morate pokvariti neko ovako dobro izdanje sa primjedbama o cijeni koštanja istog? Da li strip košta 75 ili 100 kuna? Zar su te razlike od 15-20 kuna toliko bitne? Decki iz Libellusa su odradili sve do sada vrlo dobro i vrlo profesionalno. Vjerujem da ce odnos cijene koju ce staviti, biti optimalno srazmjeran kvaliteti izdanja i cijeni koštanja ostalih stvari koje idu uz to.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 01/08/2006 : 16:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Pa zar uvijek morate pokvariti neko ovako dobro izdanje sa primjedbama o cijeni koštanja istog? Da li strip košta 75 ili 100 kuna? Zar su te razlike od 15-20 kuna toliko bitne? Decki iz Libellusa su odradili sve do sada vrlo dobro i vrlo profesionalno. Vjerujem da ce odnos cijene koju ce staviti, biti optimalno srazmjeran kvaliteti izdanja i cijeni koštanja ostalih stvari koje idu uz to.

ma hajde.......pricaj mi pricu

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 16:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Ne znam zašto toliko ogorcenja izaziva kada netko primjeti ta cijena nije u skladu s platežnim mogucnostima dobrog dijela stripofila.
No, tu su knjižnice; meni je uvijek bitnije bilo procitati nego imati u vlasništvu, iako se smatram kolekcionarom.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/08/2006 : 16:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Da li strip košta 75 ili 100 kuna? Zar su te razlike od 15-20 kuna toliko bitne?



da, razlike od 15-20kn su presudne

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
211 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 01/08/2006 : 16:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message
Da ponovim pitanje:
Da li ce, i kada biti u prodaji u Srbiji?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/08/2006 : 17:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Ne znam zašto toliko ogorcenja izaziva kada netko primjeti ta cijena nije u skladu s platežnim mogucnostima dobrog dijela stripofila.
No, tu su knjižnice; meni je uvijek bitnije bilo procitati nego imati u vlasništvu, iako se smatram kolekcionarom.



ljudi ne dozvoljavaju razlicitost - otud ogorcenje primjedbama koje se kose sa njihovim pogledom

a za knjižnice si u pravu
i ja cu drage volje procitati ove !!!!izrabljivacke!!!! MV-e, ako dodu do moje knjižnice

ipak,
cijena od 120kn je otisak Zvijeri na Zemlji; infernalne sile u sveopcoj sinarhiji u cilju ustolicenja Oca Laži; to je udaranje temelja Sinagogi Sotoninoj, ciji ce smrdljivi dah na sav glas vikati Konacnu Laž; krv mucenika vapi za pravdom, dok ova demonska obmana Antikoncila sakriva njihovo djelo; to su izokrenute sve vrijednosti, inverzni svemir i sunovrat covjeka u narucje palih Andela

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 17:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by stinky
[bripak,
cijena od 120kn je otisak Zvijeri na Zemlji; infernalne sile u sveopcoj sinarhiji u cilju ustolicenja Oca Laži; to je udaranje temelja Sinagogi Sotoninoj, ciji ce smrdljivi dah na sav glas vikati Konacnu Laž; krv mucenika vapi za pravdom, dok ova demonska obmana Antikoncila sakriva njihovo djelo; to su izokrenute sve vrijednosti, inverzni svemir i sunovrat covjeka u narucje palih Andela

Tako je govorio Zagortustra.




a di si ovo izvuko....

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 01/08/2006 : 17:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


Upravo sam saznao da ce maloprodajna cijena MV-a biti 120 kn.




Ako je ovo tocno tj. ako cijena bude 120kn ja odustajem od kupnje. Razmisljao sam da ako bude 100kn uzet cu, pljunut 400kn i pokusati zaboraviti sve te silne kune, ali ovih dodatnih 80kn bi me mucilo i vjerojatno ne bih mogao zaspati :).
Dobro je sto ljudi rade, trude se i zaraduju, ali previse je previse...

Zivjeli!

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/08/2006 : 17:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
iz propovijedi koju namjeravam održati nad Bezdanom

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/08/2006 : 17:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ko ima da plati 100kn ima i 120kn, pa ko zaista voli ovaj strip taj ce ga kupiti. Ovde se vise radi o psiholoskoj granici koju cine 100kn jer svi znamo zasto je cena necega na zapadu cesto 99,9 (dolara ili bilo cega).
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 17:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Tko je namjeravao kupiti sva cetiri odjednom, razliku od 20 kn po primjerku ce osjetiti.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 01/08/2006 : 17:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Ja ocekivao da ce ,uvrh glave, koštati 80kn a kad ono...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/08/2006 : 17:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5

quote:
Originally posted by stinky
[bripak,
cijena od 120kn je otisak Zvijeri na Zemlji; infernalne sile u sveopcoj sinarhiji u cilju ustolicenja Oca Laži; to je udaranje temelja Sinagogi Sotoninoj, ciji ce smrdljivi dah na sav glas vikati Konacnu Laž; krv mucenika vapi za pravdom, dok ova demonska obmana Antikoncila sakriva njihovo djelo; to su izokrenute sve vrijednosti, inverzni svemir i sunovrat covjeka u narucje palih Andela

Tako je govorio Zagortustra.






a di si ovo izvuko....

-------------
carpe diem...
-------------


To je citat iz Chuck Norrisovog filma

Free will. It's like butterfly wings: once touched, they never get off the ground. No, I only set the stage. You pull your own strings.
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 01/08/2006 : 17:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
[quote]Originally posted by Dado

Sejo, nije to tako jednostavno organizirati u vezi prodaje.
Jedno je kad na nekom sajmu kupis nesto a drugo stalno imati neku svoju prodaju.
Jer kao prvo svi mi se bavimo drugim poslovima, kao drugo morali bi organizirati
i platiti nekoga tko bi primao narudzbe i dostavljao ili slao postom stripove.
A i taj neciji angazman kosta i morao bi se staviti na prodajnu cijenu pa bi razlika bila neznatna.
No ionako ralike u cijenama koje su bile kod nasih izdanja na sajmovima u odnosu
na kasnije cijene, primjerice u Vedranovoj striparnici, nisu bile velike.
___________________________________________________________________
Dado, jesi li cuo da u Nacionalnoj klasifikaciji djelatnosti postoji i trgovina na malo putem pošte ( a može i trgovina na malo izvan prodavaonica ), samo se za to trebaš registrirati. Nemoj mi pricati o nekom velikom angažmanu kada i sami znate da cete Magicnog prodati u nekih cca 300 do 400 primjeraka. Ja to sam zapakiram u dva dana, i još opalim troškove pakiranja 10,00 kuna, i sigurno nisam u gubitku. Dakle, za prodavati stripove na nacin kako to ti radiš, ne moraš imati prodavaonicu.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 01/08/2006 : 18:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Ma ljudi koja vam je to logika:tko ima 80 kn ima i 100 kn,ima i 120,pa i 150...Pa tako možemo u beskonacnost!Izdanje je vrlo skupo,vjerujem i sjajno u svakom pogledu,vjerojatno cu ga i sam nabaviti(ne odjednom,ali...).Medutim,ako je istina da za ovih cijenu 12 brojeva možete dobiti prvih 60 tal. ito glancera...Pitanje je o tome isplati li se...Ipak,Stinky vodi borbu s vjetrenjacama,opet se svodi na onaj argumentum per absurdum:nitko te ne tjera da kupiš!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/08/2006 : 18:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Nakon kratke pauze prouzrokovane invazijom novih stirpova na kioske,vrijeme je i za forum;-)

Kao prvo,cestitke Libellusu na izdanju MV.Ne treba posebno naglašavati da je prva naslovnica fantasticna.I ostale su jako lijepe,osim možda one broja 3 na kojoj mi je ono brdo ipak preveliko.Malo mi se ne svida što je na sve 4 naslovnice isti motiv i što su sve dosta drukcije od onoga što se dogada u samom stripu.Možda se moglo staviti još koji horror-element i malo više akcije..Medutim,siguran sam da Dado,Goran i Marko znaju zbog cega je to upravo tako a u njihovu viziju ne sumnjam.

POsebna pohvala za hrbat koji je stvarno odlican,posebno je lijepa ona traka ispod naziva epizoda.

Što se cijene tice,ona nije mala iako vjerujem da je najniža moguca.Nekima ce biti MV preskup i to je normalno,ali fanovima u Hrvatskoj to ne bi trebao biti problem jer postoje knjižnice pa se to može i tamo procitati.Prošla su vremena kad se sve kupovalo.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 01/08/2006 : 18:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Nakon kratke pauze prouzrokovane invazijom novih stirpova na kioske,vrijeme je i za forum;-)

Kao prvo,cestitke Libellusu na izdanju MV.Ne treba posebno naglašavati da je prva naslovnica fantasticna.I ostale su jako lijepe,osim možda one broja 3 na kojoj mi je ono brdo ipak preveliko.Malo mi se ne svida što je na sve 4 naslovnice isti motiv i što su sve dosta drukcije od onoga što se dogada u samom stripu.Možda se moglo staviti još koji horror-element i malo više akcije..Medutim,siguran sam da Dado,Goran i Marko znaju zbog cega je to upravo tako a u njihovu viziju ne sumnjam.

POsebna pohvala za hrbat koji je stvarno odlican,posebno je lijepa ona traka ispod naziva epizoda.

Što se cijene tice,ona nije mala iako vjerujem da je najniža moguca.Nekima ce biti MV preskup i to je normalno,ali fanovima u Hrvatskoj to ne bi trebao biti problem jer postoje knjižnice pa se to može i tamo procitati.Prošla su vremena kad se sve kupovalo.

Bond.James Bond.

Aco,sve potpisujem!
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000