forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Magicni Vjetar u prodaji...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/08/2006 : 19:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by fantom
Ipak,Stinky vodi borbu s vjetrenjacama,opet se svodi na onaj argumentum per absurdum:nitko te ne tjera da kupiš!



fantom
treba opetovano djelovati na uspavane režnjeve, jer u protivnom, stvari imaju tendenciju da se ustale na cudnovatim nivoima.
protiv maksimalne entropije vrijedi i borba sa vjetrenjacama.

a za absurdum si u pravu
kao da se kaže

nitko nikog ne tjera da izdaje
nitko nikog ne tjera da odgovara na postove
itd

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/08/2006 : 19:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>osim možda one broja 3 na kojoj mi je ono brdo ipak preveliko

To je Parlov crt'o kad je im'o erekciju.

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 11 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/08/2006 : 20:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Prijedlog za Libellus : Na sljedecem CRŠ-u/Mafestu Parlov na Libellusovom štandu potpisuje MV.Mislim da bi to bilo super.

Bond.James Bond.

Edited by - Aco on 01/08/2006 20:43:27
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 20:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
mislim da mu je potpis vec dovoljno velik:))
a sad bi i da upropasti glancere....tztztzzz......
:)

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 21:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

> nesto mora biti skuplje bez obzira sto to udara narod po dzepu.

Tako je! SSto skuplji stripovi to che si kolekcionari manje zzena i djece mochi priusstiti, a u interesu je ccovjeccanstva da se taj soj ne razmnozzava!

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 11 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!



Isuse, ovo mi promaklo! Genijalno, hjebote ultragenijalno i drazesno, kako bi rekao kiky.
ovo zalijepit na vrata pod odmah

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 01/08/2006 : 21:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5

quote:
Originally posted by stinky
[bripak,
cijena od 120kn je otisak Zvijeri na Zemlji; infernalne sile u sveopcoj sinarhiji u cilju ustolicenja Oca Laži; to je udaranje temelja Sinagogi Sotoninoj, ciji ce smrdljivi dah na sav glas vikati Konacnu Laž; krv mucenika vapi za pravdom, dok ova demonska obmana Antikoncila sakriva njihovo djelo; to su izokrenute sve vrijednosti, inverzni svemir i sunovrat covjeka u narucje palih Andela


a di si ovo izvuko....


A baš.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 01/08/2006 : 21:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

quote:
Originally posted by Dalen

Pa zar uvijek morate pokvariti neko ovako dobro izdanje sa primjedbama o cijeni koštanja istog? Da li strip košta 75 ili 100 kuna? Zar su te razlike od 15-20 kuna toliko bitne? Decki iz Libellusa su odradili sve do sada vrlo dobro i vrlo profesionalno. Vjerujem da ce odnos cijene koju ce staviti, biti optimalno srazmjeran kvaliteti izdanja i cijeni koštanja ostalih stvari koje idu uz to.


ma hajde.......pricaj mi pricu


Cuj, ako misliš da to može biti u takvoj opremi, kod nas, jeftinije i isplatljivije nego njihovo, pokušaj sam tako nešto.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 01/08/2006 : 21:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
hocu hocu, prvi broj vam je svima besplatan, radim ga na toalet papiru, koji mi fabrika daje besplatno

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 21:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
uzmi roza, pa je odmah i u boji!!!

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 01/08/2006 : 21:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

hocu hocu, prvi broj vam je svima besplatan, radim ga na toalet papiru, koji mi fabrika daje besplatno


Super! Rezerviraj onda prvi broj. Imati ce dvostruku ulogu. Prvo ce služiti da ubiješ vrijeme dok si na kenjari, a zatim možeš i obrisati guzicu s njime .
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 01/08/2006 : 21:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
teko je zašto kupovati Libellusovo izdanje kad ce te od moga imati dvostruku korist

evo reklama

" Još uvijek kupujete skupi toalet papir!!!? Tome je došao kraj, kupujte MV izdanje firme jasmin d.o.o. i uživajte koristeci ga po višestruko nižoj cijeni. Prvi broj MV-a ( sa sloganom: kupujmo i štedimo ) možete naci u svim kanalizacijama na prostoru bivše YU"

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8100 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 21:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ovih 120, ako je tocno, me malo ohladilo, bio sam uvjeren da cu kupiti sve magicne, iako imam ove od sc-a, ovako cu još morat porazmislit, ipak sam racunao s onom najavljenom cijenom od oko 90-ak kuna
da se samo radi o magicnom, ne bi bio problem, ali tu je gomila stripova koji još cekaju da ih kupim, pa pošto njih nisam citao, dajem im prioritet
inace, izdanje je prekrasno, naslovnice sjajne, meni se ono visoko brdo baš svida
a dizajn je jako lijep
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/08/2006 : 22:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Sad kad ste vec svi navalili kako je skupo, moram i sam priynati da jeste, ali ponavljam, ko voli ovaj strip taj ce ga upiti. Sad cu ja reci nesto paradoksalno (sumnjam da ce me iko razumeti): kad bi izlazilo po cetiri ovakve sveske na pola godine, ja bih ga SIGURNO kupovao, jer bi se tad stigla italijanska serija za svega 4-5 godina i onda bi cela investicija imala smisla. Ovako, dati preko 5.000 dinara za samo 12 epizoda je previse ako znas da su Italijani 10 godina ispred nas. Dakle, ako se ide na puni kvalitet i na uzan krug pravih ljubitelja koji nece zaliti pare da plate ovo izdanje, onda treba slediti tu liniju do kraja pa sve odraditi takvim tempom da se stigne Bonelli. Zamislite kakvo bi to bilo zadovoljstvo da za pet godina imate magicnog u isto vreme kao i Italijani ali u boljoj i znatno luksuznijoj opremi i sa originalnim Parlovljevim koricama.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 22:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
pa plan i jest po 4 knjige svakih 6 mjeseci....tesko ce ga biti ostvariti, ali uz manja kasnjenja bi to trebalo biti otprilike, zar ne, Dado/Marko?
i zasto je ovo gore paradoxalno i neshvatljivo?:))
s markom sam cak bio postavio i linearnu jednadzbu za izracun tocnog mjeseca kad ce se dostignuti talijani:)

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/08/2006 : 23:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Ne znam zašto toliko ogorcenja izaziva kada netko primjeti ta cijena nije u skladu s platežnim mogucnostima dobrog dijela stripofila.
No, tu su knjižnice; meni je uvijek bitnije bilo procitati nego imati u vlasništvu, iako se smatram kolekcionarom.


Meni osobno to ne smeta sto ce tko reci, svako ima pravo na svoje misljenje...
Pa cak i kad su ta misljenja vise nego smijesna i izrecena iz neznanja ili provokacija.
Potpuno mi je jasno i razumljivo da neke cijene nisu u skladu s plateznim mogucnostima
veceg dijela stripofila no mislim da bi i njima trebalo biti jasno da se odredjene
cijene ne mogu dobiti time sto ce se one pozeljeti, vec su odraz stvarnog stanja,
stvarnih troskova odredjenog projekta.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 23:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
104+6n=24n+12
18n=92
n je 5 godina 1 mjesec i 10 dana tocno:))))

bilo je to u svibnju, sad je valjda 105 ili 106, ali ne mijenja puno....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 23:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
jasa, ti kao da si slijep....jednadzba ti ne valja....oni izdaju po 6 brojeva, a ni pocetni uvjeti nisu ti dobri:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/08/2006 : 23:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis
Dado, jesi li cuo da u Nacionalnoj klasifikaciji djelatnosti postoji i trgovina na malo putem pošte ( a može i trgovina na malo izvan prodavaonica ), samo se za to trebaš registrirati. Nemoj mi pricati o nekom velikom angažmanu kada i sami znate da cete Magicnog prodati u nekih cca 300 do 400 primjeraka. Ja to sam zapakiram u dva dana, i još opalim troškove pakiranja 10,00 kuna, i sigurno nisam u gubitku. Dakle, za prodavati stripove na nacin kako to ti radiš, ne moraš imati prodavaonicu.



Nitko nije rekao da ne postoji trgovina na malo putem poste i slicno, samo opet
ponavljam to za nas nije izvodivo. Ne postoji samo MV vec i drugi projekti,
pa je to u globalu uvijek znatno vise od 300 400 knjiga kako ti to vidis.
A narudzbe ne stizu sve u jednom danu, i sve to treba spremiti, spakovati i nositi na postu,
a mi smo svi okupirani svojim drugim obvezama i poslovima od kojih zivimo.
A sve da to i bude kako si ti napisao stavis na kraju 10 kuna vecu cijenu za pakiranje
i to sto ce netko primati narudzbe i raznositi posiljke, i onda opet dodjes uglavnom
na onu cijenu koja je i kod prodavaca i zbog cega onda to raditi?
Nikakve koristi ni za kupce niti za nas...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/08/2006 : 23:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Prijedlog za Libellus : Na sljedecem CRŠ-u/Mafestu Parlov na Libellusovom štandu potpisuje MV.Mislim da bi to bilo super.

Bond.James Bond.


Prijedlog je dobar, nesto slicno smo razmisljali, no treba vidjeti koliko ce Goran
imati vremena i mogucnosti sudjelovati u takvom cemu...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/08/2006 : 23:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

ovih 120, ako je tocno, me malo ohladilo, bio sam uvjeren da cu kupiti sve magicne, iako imam ove od sc-a, ovako cu još morat porazmislit, ipak sam racunao s onom najavljenom cijenom od oko 90-ak kuna
da se samo radi o magicnom, ne bi bio problem, ali tu je gomila stripova koji još cekaju da ih kupim, pa pošto njih nisam citao, dajem im prioritet
inace, izdanje je prekrasno, naslovnice sjajne, meni se ono visoko brdo baš svida
a dizajn je jako lijep


Cijena oko 95-100 kuna je spominjana na samom pocetku, to sam vec rekao.
Kasnije smo se odlucili staviti unutra sve originalne naslovnice i to naravno
automatski nesto poskupljuje sam strip, tako da nazalost nece biti ta cijena od 95-100 kuna.
Rekao sam da ce biti nesto visa od 100 kuna ali nigdje nisam napisao da ce biti 120 kuna...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/08/2006 : 23:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

jasa, ti kao da si slijep....jednadzba ti ne valja....oni izdaju po 6 brojeva, a ni pocetni uvjeti nisu ti dobri:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


Cudi me da ti nista nisi uocio i da nista nisi reagirao u vezi nekih drugih stvari a ne cijene...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/08/2006 : 23:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
---dp--- nas plan je 8 knjiga godisnje, ili 4 knjige svakih 6 mjeseci, ako ti je tako draze.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 01/08/2006 : 23:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

jasa, ti kao da si slijep....jednadzba ti ne valja....oni izdaju po 6 brojeva, a ni pocetni uvjeti nisu ti dobri:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

moja greška, prešli su na dvomjesecno to sam zanemario

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 01/08/2006 : 23:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

104+6n=24n+12
18n=92
n je 5 godina 1 mjesec i 10 dana tocno:))))

bilo je to u svibnju, sad je valjda 105 ili 106, ali ne mijenja puno....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

mala ispravka umjesto 104 ide 105, jer je upravo izašao tako da ide 18n=93 hahahah

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/08/2006 : 23:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
pa stvarno si slijep...jel vidis ono "bilo je to...":)))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000