forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prevod sa jednog na drugi Ex-Yu jezik
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

skAgs
Starting Member



66 Posts

Member since 30/01/2006

Posted - 20/09/2006 : 00:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send skAgs a Private Message
to su nazivi za osobe homoseksualnih sklonosti?

Edited by - skAgs on 20/09/2006 00:06:51
Go to Top of Page

skAgs
Starting Member



66 Posts

Member since 30/01/2006

Posted - 20/09/2006 : 00:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send skAgs a Private Message
a kad smo vec kod rijeci tiganj, nije ona niti u hrvatskom posve izbacena (citaj: zamjenjena). ali, afaik, cuo sam je samo u kontekstu strojarstva i metalurgije.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 20/09/2006 : 03:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by skAgs

to su nazivi za osobe homoseksualnih sklonosti?



Ma ne, homonimi su ti akronim za homo-ni-mi sto znaci 'homoseksualci nismo mi'
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/09/2006 : 09:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by XIII

a jel neko od vas cuo za homonime? :)




Je, ali urezivanje i narezivanje ne možeš staviti kao homonimske parnjake.
No, tek tolko radi informacije, podaci se upisuju na površinu DVD-a laserskim uprživanjem. Malo su vam pojmovi up-to-date Al dobro, tradicija je stvar koju treba poštovati. Baš mi je drago što sam naucio porijeklo još jedne strane rijeci.

Tell me Homes, at what sort of school did you learn to be a detective?
Elementary, my dear Watkins...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/09/2006 : 09:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Kak vi slovenci - jel pržite, režete ili kurite?

Tell me Homes, at what sort of school did you learn to be a detective?
Elementary, my dear Watkins...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/09/2006 : 21:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by skAgs

nisam vidio topik 3 tjedna a on naraste u neslucene šovinisticke razmjere, ne više cak ni nacionalisticke. mnogi ispisaše redke i redke manifesta, ponavljaše drugi(ma) ono što su naucili revno kroz ovu dekadu i pol ono što su im servirali. no istina je samo jedna: ovo sve ovdje od Jesenica (da produžim i iza Hotize:))) do Jonskog mora (nazivalo se Balkanom ili ne) je takva papazjanija da ni pas s maslom ne bi mogo pojest, a kamo li rasplest te kucine i dokazati (ne razjasniti!) što je tu bilo, ko je koga i zašto. koliko se mi god slagali ili ne s izrekom da povijest pišu pobjednici, ona se pokazuje tocnom. a na Balkanu pobjednika nema.



ne zanm od kud ti te informacije, ali znaj da postoje ljudi koje smatraju da ne zive na balaknu i ti ih ovim nacinom vrijedjas, jer oni jako dobro znaju sto zanci balakan i malo su puno stariji od nas sluze se jos uvjek prijenosom podataka s koljena na koljeno
dakle pazi kad nas svrstavas pod pojmom balkan, nitko ti ne brani da sebe svrstas, mene ne moj svrstavati u balakn ja nisam u balaknu , ne vredjaje me svrstavajuci me tamo


Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 21/09/2006 : 07:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Nisam ni je na Balkanu, ali cim predjem most koji je 300 metara od moje zgrade, eto Balkana kolko ti volja hoce
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/09/2006 : 13:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
a naravno balakn je prostor koji naseljavaju primitivci, lopovi, zgubidani i ostala bagra
takvo obiljezje su donjeli germani, a odnosilo se na sve one koji nisu prihvatili germansku zdravu kulturu

to se zadzalo u starosjedioca koji su dugi niz godina zivjeli pod germanskim okriljem, a jos uvjek se prenosi s generacije na generacije
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 21/09/2006 : 14:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

a odnosilo se na sve one koji nisu prihvatili germansku zdravu kulturu




Ha ha ha ha ha ha ha aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/09/2006 : 14:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Krugeru opet nastavljas...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/09/2006 : 15:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Krugeru opet nastavljas...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



ma ne, malo me smeta kad me svrstavaju u balkan, molio bih da to prestane, zar nije jednostavnije reci iz Ex - Yu kako i slovi ovaj topic, pa nek se pridrzavaju

a tebe bih zamolio nesto

da se pojavis u topicu Horus, ima nekih poslova za obavit, a i treba srediti taj popis
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/09/2006 : 18:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Balkane, Balkane, Balkane moj, budi mi divan i dobro mi stoj...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1559 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 21/09/2006 : 19:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message
Balkan i njegovi stanovnici;ma mozes da me zoves kako hoces ako nema zadnje namere.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/09/2006 : 19:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by night

Balkan i njegovi stanovnici;ma mozes da me zoves kako hoces ako nema zadnje namere.


ej , gde si zemljak, kako je u Pancevu ?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

skAgs
Starting Member



66 Posts

Member since 30/01/2006

Posted - 21/09/2006 : 22:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send skAgs a Private Message
ok, Kruger, ti si u enklavi Indokine.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 22/09/2006 : 02:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Dado

Krugeru opet nastavljas...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



ma ne, malo me smeta kad me svrstavaju u balkan, molio bih da to prestane, zar nije jednostavnije reci iz Ex - Yu kako i slovi ovaj topic, pa nek se pridrzavaju

a tebe bih zamolio nesto

da se pojavis u topicu Horus, ima nekih poslova za obavit, a i treba srediti taj popis



Pa ni tebe ne deli vise od par stotina metara i jednog mosta od Balkana
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000