forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 kad smo kod Bifronta...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 21/09/2006 : 21:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
iliti onog upravnika pakla sa dva lica, koji se s vremena na vrijeme pojavi u DD...

jel vam se cini da bi to njegovo dvostrano simbioticko lice moglo predstavljati Hitlera i Musollinija?

baš sam citao ovaj novi spec. Živi i mrtvi i palo mi na pamet...frontalno lice malo vuce na Hitlera, pomalo karikirano, no ima neke svojstvene oznake...dok lateralno lice bi moglo biti Musollini, i tu je pomalo karikirana celava glava

a i paše uz Sclavija ljevicara i liberala, da spomenutu dvojicu vidi u vrhu paklene hijerarhije


Tako je govorio Zagortustra.

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/09/2006 : 08:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Pa možda, debeljuškasti Hitler, brcici su tu, a meni je ovo lateralno lice malo naslicilo na Hitchcocka, isto karikirana celava glava. Hitler kao vrhovni birokrat, a njegova desna glava Hitch, majstor thrillera.

Tell me Homes, at what sort of school did you learn to be a detective?
Elementary, my dear Watkins...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 22/09/2006 : 10:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ili je onaj manji Yul Brinner?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/09/2006 : 14:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Možemo li Bifronte prevesti kao Dvolicni ili Dvoceoni, il Dvoglavi cak? Talijani???

Tell me Homes, at what sort of school did you learn to be a detective?
Elementary, my dear Watkins...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/09/2006 : 15:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
kao dvolicni

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 22/09/2006 : 16:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Meni ovaj debeli više vuce na Olija iz dueta Stanlio i Olio no brat stinky vjerovatno ima pravo.

Kao i Sclavi, uostalom. :)

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000