forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Spiderman
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 04/12/2002 : 11:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
Spiderman na kioscima. Napokon.

Vise kad ga procitam.

"Nikad ne pijem osim kad sam sam ili u drustvu."

http://www.paucina.com/

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 04/12/2002 : 11:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Hmmm, budemo vidjeli kako to izgleda...

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 04/12/2002 : 11:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

Spiderman na kioscima. Napokon.

Vise kad ga procitam.

"Nikad ne pijem osim kad sam sam ili u drustvu."

http://www.paucina.com/



Kakav Spiderman?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17774 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/12/2002 : 12:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
on je truba

najbolji je plastikmen

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/12/2002 : 12:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

Spiderman na kioscima. Napokon.

Vise kad ga procitam.

"Nikad ne pijem osim kad sam sam ili u drustvu."

http://www.paucina.com/



Detalja, detalja, sta, di, kada, koliko...
Go to Top of Page

sAdam
Junior Member



Croatia
346 Posts

Member since 29/06/2002

Posted - 04/12/2002 : 14:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sAdam an ICQ Message  Send sAdam a Private Message
ja ga upravo procitao. meni je ok, jedino mi cjena malo velika al s obzirom na kvalitet papira i color probavljivo. cekam drugi broj, a nadam se da ce i nova stripoteka uskoro...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17774 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/12/2002 : 15:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
stripova i igara


kada su stripofili zadovoljni i ja sam

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 04/12/2002 : 15:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:

Detalja, detalja, sta, di, kada, koliko...



Ultimate Spider-Man, color, nova edicija ide od pocetka, znaci sam postanak Spider-mana, potpuno novi i drugaciji crtezi.

Cijena je 23,90 kn. Mozda je previse ali je strip u boji sto opravdava cijenu.

Za cijenu jednoga stripa dobijete jos jedan. S druge strane, flip sistem citanja stripa, nalazi se Ultimate X-Men. Takodjer nova edicija, color.

+ poklon poster Spider-Mana i Ultimate X-Mena.

"Nikad ne pijem osim kad sam sam ili u drustvu."

http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 04/12/2002 : 17:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ko izdaje tog spidermana?ima li mogucnosti da dodje u bih,tj ima li pored cijene i cijena u KM???
Go to Top of Page

Wahoomi
Average Member

Croatia
705 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 04/12/2002 : 18:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Wahoomi a Private Message
quote:
Originally posted by verter

ko izdaje tog spidermana?ima li mogucnosti da dodje u bih,tj ima li pored cijene i cijena u KM???


Ultimate Spidermana izdaje LM Informatika tj. isti oni koji su izdali strip-adaptaciju filma prije šest mjeseci. U impressumu piše da su oni ovlašteni izdavac za Hrvatsku, BiH, Srbiju, Crnu Goru i Makedoniju. Navedene su i cijene: 3 KM, 80 YU DIN, 1,50 EUR i 100 DEN. Po tome ispada da bi Spiderman u BiH trebao biti duplo jeftiniji nego u HR(3 KM = cca 12 kuna). Na njihovom forumu piše da ce distribucija izvan Hrvatske krenuti za dva mjeseca.
Crtež i boja su prva liga, ali cijena
Inace više volim seriju Amazing Spiderman, ali kad nema dobro je i ovo, posebno za one koji se prvi put susrecu sa Spidermanom.

Ja vragolan i moj deda;
Kud krenemo svijet nas gleda!
Go to Top of Page

Utah
Average Member

Croatia
562 Posts

Member since 03/08/2002

Posted - 04/12/2002 : 19:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Utah's Homepage  Send Utah an ICQ Message  Send Utah a Private Message
Izlazi mjesecno ili...?

"Just because you're a character doesn't mean you have character."
Go to Top of Page

Wahoomi
Average Member

Croatia
705 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 04/12/2002 : 19:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Wahoomi a Private Message
Trebao bi izlaziti mjesecno s tim da je iduci broj najavljen krajem ovog mjeseca, što znaci da u 12. mjesecu idu dva broja, ali to je vjerovatno zbog božicnih i novogodišnjih praznika i potrošacke groznice koja ide uz to.

Ja vragolan i moj deda;
Kud krenemo svijet nas gleda!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/12/2002 : 22:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Opa... ovo je vrlo hrabar poduhvat, izdavati u HR, BiH, YU i Makedoniji... videcemo sta ce biti od svega toga.
BTW, jer moze neko da mi kaze adresu njihovog foruma?

Juce je istorija. Sutra je zagonetka! Danas je
poklon. Zato se zove sadasnjost!

Edited by - DusMan on 04/12/2002 22:51:00
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 05/12/2002 : 00:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
quote:
Ultimate Spidermana izdaje LM Informatika tj. isti oni koji su izdali strip-adaptaciju filma prije šest mjeseci. U impressumu piše da su oni ovlašteni izdavac za Hrvatsku, BiH, Srbiju, Crnu Goru i Makedoniju. Navedene su i cijene: 3 KM, 80 YU DIN, 1,50 EUR i 100 DEN. Po tome ispada da bi Spiderman u BiH trebao biti duplo jeftiniji nego u HR(3 KM = cca 12 kuna). Na njihovom forumu piše da ce distribucija izvan Hrvatske krenuti za dva mjeseca.
Crtež i boja su prva liga, ali cijena


super,znaci moglo bi to doci i kod nas ali u relativno skorijoj buducnosti,a nazalost ne odmah.racunajuci da ludens kasni po dva mjeseca sa svojim izdanjima taman su se i oni uklopili.cijena je super wahoomi sto se zalis hehe

Jedna Stara Indijanska Legenda Kaze:
sinoc sam suzama lijepila tapete,
sanjala sam i tebe i dijete...
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/12/2002 : 00:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
CijenA! Ali uvijek imamo preprodavace koji ce nam spasit koju novcanicu!

Go to Top of Page

Wahoomi
Average Member

Croatia
705 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 05/12/2002 : 08:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Wahoomi a Private Message
quote:
BTW, jer moze neko da mi kaze adresu njihovog foruma?



http://www.lminfo.hr/phpBB2/viewforum.php?f=51

quote:
cijena je super wahoomi sto se zalis hehe

Slažem se da je cijena za BiH od 3 KM super i da je realna. Ali kad bi se ova cijena u HR pretvorila u BiH valutu to bi bilo cca 6 KM. To mi nikako ne ide u glavu, ali vec smišljam kombinacije da mi netko od prijatelja iz BiH uzima stripove, pa ih ja pokupim kad navratim.

Ja vragolan i moj deda;
Kud krenemo svijet nas gleda!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/12/2002 : 11:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Mislim da je ovo lose razmisljanje "Ali uvijek imamo preprodavace koji ce nam spasit koju novcanicu". Ja cak spidermana i ne volim toliko, ali cu ga kupiti, cisto iz podrske. Vec je o tom bilo govora prije pa necu ponavljati, ali prava je rijetkost da se pojavi neko novo i kvalitetno izdanje i mislim da bi svi mi to trebali podrzati. Znam da je tesko i da ljudi nemaju novaca, ali 24 kn su dvije kutije nekih jeftinih cigareta ili dva piva u kaficu!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/12/2002 : 11:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Tako je.
Kupovanje iz druge ruke bitno rusi egzistenciju stripova. Zato jazavci pravac kiosci i uberite svoje primjerke:-))))

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 05/12/2002 : 12:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Tako je.
Kupovanje iz druge ruke bitno rusi egzistenciju stripova. Zato jazavci pravac kiosci i uberite svoje primjerke:-))))




Pa kako možeš tako govoriti. Pa znaš i sam da ove zemlje pokrecu jedino crna burza i siva ekonomija.

Edited by - Slovenac on 05/12/2002 12:02:55
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/12/2002 : 12:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Wahoomi

quote:
BTW, jer moze neko da mi kaze adresu njihovog foruma?



http://www.lminfo.hr/phpBB2/viewforum.php?f=51


I onda meni kazete da pretjerujem sa pravilima
http://www.lminfo.hr/phpBB2/viewtopic.php?t=7197&sid=a396876ae2eefa73646c2e775665049b

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/12/2002 : 14:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
I onda meni kazete da pretjerujem sa pravilima
http://www.lminfo.hr/phpBB2/viewtopic.php?t=7197&sid=a396876ae2eefa73646c2e775665049b

Pretjerali su covjece! Pa di je sloboda izrazavanja. Ovako bi samo trebao mislit gdje, sta i kako, a to bi rezultiralo da bi mi nakon nekog vremena bio pun kufer foruma!

Go to Top of Page

Wahoomi
Average Member

Croatia
705 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 05/12/2002 : 15:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Wahoomi a Private Message
Ma, ovo je zakon forum što se tice pravila i demokracije. A ova pravila me podsjecaju na kombinaciju Hitlera i Staljina. Kad bi Markos uveo ista pravila 90% postova bi moralo biti obrisano, a i dosta nas bi letilo s foruma, ukljucujuci i kompletni staff. Ja sam se ulogirao na njihov forum da mogu postaviti pitanje u vezi Spidermana, ali nisam imao pojma za ta pravila. Tamo je bolje ne pisati puno jer se prijete i prijavama Internet Provideru. Dobro je i to vidjeti da znamo cijeniti ovo što imamo.

Ja vragolan i moj deda;
Kud krenemo svijet nas gleda!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 05/12/2002 : 17:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
quote:
Slažem se da je cijena za BiH od 3 KM super i da je realna. Ali kad bi se ova cijena u HR pretvorila u BiH valutu to bi bilo cca 6 KM. To mi nikako ne ide u glavu, ali vec smišljam kombinacije da mi netko od prijatelja iz BiH uzima stripove, pa ih ja pokupim kad navratim.


ma znam zezam se.ni meni nije jasno zasto je cijena duplo manja.isto je radila i slobodna dalmacija.recimo onaj extra LL broj 3 je u sarajevu 3km a u hr 16km.slicno je bilo i sa cijenama ostalih stripova.ako ne budes imao koga mogu ti ih ja uzeti nije problem.

Jedna Stara Indijanska Legenda Kaze:
sinoc sam suzama lijepila tapete,
sanjala sam i tebe i dijete...
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2434 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 05/12/2002 : 18:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
A ja mislio da je Spiderman/X-man u Sloveniji skup sa 3 eura... vidim da je u Hrvatskoj manjevise isto... hmm... ali mislim da se kod nas bas ne prodaje, ako uopste jos izlazi... ljudi kazu da je mnogo skupo za takav tanak strip a mnogima s fucka za super papir i produkciju.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 05/12/2002 : 22:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Wahoomi, hvala ti na linku!

Juce je istorija. Sutra je zagonetka! Danas je
poklon. Zato se zove sadasnjost!
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 06/12/2002 : 00:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
malo sam gledao taj forum
evo komentar jednog clana za stripovi.com

"...ali sajt kika esove. J***no nevjerojatno!Iscrpno, super složeno i lijepo izgleda. Kapa dolje svim involviranima."

Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000