forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 LMS 1- najava za sledece epizode...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 11/09/2006 : 21:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ma ja sam vec tvoj idol...samo ti to još ne znaš

inace, možeš i izravno reci da si pogriješio (ona prije bezvezna situacija itd)
necu odgristi pruženu ruku. nisam zlopamtilo, tamo gdje se (naknadno) pokaže da je covjek u redu. još uvijek ne znam jel si u redu, ali nešto kao da tu balansira i upucuje da nisi skroz loš

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 11/09/2006 : 21:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
[quote]Originally posted by stinky

ma ja sam vec tvoj idol...samo ti to još ne znaš

Nisam znao da se iza nadimka Stinky krije Gotovina, svaka cast. Kod tebe mi se još svidaju dvije stvari. Prva, vidim da si DOMOVINE SIN, druga, dobar si jebac, barem na rijecima. Samo još neznam da li si muško ili žensko?
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 11/09/2006 : 21:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis

[quote]Originally posted by stinky

ma ja sam vec tvoj idol...samo ti to još ne znaš

Nisam znao da se iza nadimka Stinky krije Gotovina, svaka cast. Kod tebe mi se još svidaju dvije stvari. Prva, vidim da si DOMOVINE SIN, druga, dobar si jebac, barem na rijecima. Samo još neznam da li si muško ili žensko?



OMFG
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 11/09/2006 : 21:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis
dobar si jebac, barem na rijecima. Samo još neznam da li si muško ili žensko?



daj, nemoj da ti oduzmem bodove
pa takva pitanja su suvišna (da ne kažem logicki pogrešna)
jebac je uvijek muško. taj pojam iskljucuje žensko - to je elementarno, deangelis

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 11/09/2006 : 22:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

[quote]Originally posted by deangelis
dobar si jebac, barem na rijecima. Samo još neznam da li si muško ili žensko?



daj, nemoj da ti oduzmem bodove
pa takva pitanja su suvišna (da ne kažem logicki pogrešna)
jebac je uvijek muško. taj pojam iskljucuje žensko - to je elementarno, deangelis
-------------------------------------------------------------------
Sada cu ti objasniti suvislost moga pitanja. Gledaj, kod mene doma žena uvijek ima zadnju rijec. To me je i dovelo u dilemu, jer ti uvijek moraš dati zadnji odgovor. Evo, predlažem sljedece da dodemo do odgovora da li je Stinky muško ili žensko. Ako odgovoriš na ovaj topic, onda si žensko, a ako ne odgovoriš, onda si muško.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 11/09/2006 : 22:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
moraš napraviti dekonstrukciju i okrenuti poredak - kak Bog zapovijeda;)

evo ti odgovor na pitanje;)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 12/09/2006 : 11:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by stinky
više mi se svida citati na hrvatskom
dnevnik dolazi u obzir samo tamo gdje nema ekvivalent na hrvatskom
ocito ovdje ima puno izgubljenih duša, koji si, putem starog papira, kupuju prošlost...ili mladost. to je sentimentalna slabost.


Zar si se ipak odlucio na kupovinu HC Kenova? ;)
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/09/2006 : 14:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ne
preskupi su
ono gore je pravilo, a ovo poseban slucaj;) kod posebnih slucajeva, prioriteti mogu zamijeniti mjesta. na žalost, cijena tog kena diktira njegovu ne-kupovinu;) u tom slucaju, dobro dode i dnevnikov

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6156 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 13/09/2006 : 15:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
To sa prijevodima je stvarno dosta zanimljivo.Po meni,treba napraviti kompromis izmedu originala i domaceg jezika.Npr. meni je jedno od najboljih riješenja "Marti Misterija",onako baš pogodeno ovom podneblju.Da o Talicnom Tomu,pa i duhovitim prijevodima Asterixa ili npr. Umpah-paha i ne govorim.
Takoder,ne znam kako je Brixy gledao na talijanski original.Cak i da je prevodio potpuno na svoju ruku,opet mu dajem za pravo.U biti,kad je on u pitanju ne zanima me original.

Što se Kena tice,naslov Jednog leta i nije tako promašen koliko je promašena naslovnica(tu oko naslovnica nema dileme-totalno se ne slažem što su ih masakrirali).Beli pakao puno bolje zvuci od Bijele zemljeit.Sve ima svoje pluseve i minuse.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 13/09/2006 : 16:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
Nakon šta sam procitao ovo novo izdanje Daltona u Meksiku, i nakon desetak godina sam se sjecao prevoda imena onog sela: Kozomuzigo, a ne ove "originalne" Qowqrzuoezfd žbrljotine.
Sreca šta su Goscinnyjevi scenariji dovoljno duhoviti i bez tih finesa.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000