forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ŠTO JE S BELIM PUTOM
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/10/2006 : 10:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
a beli put pustio u prodaju šinela,jaguara,tarcaneta i cardak ni na nebu ni na zemlji

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 29/10/2006 : 10:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Cardak je izdala izdavacka kuca Atenaum.
Tarcaneta, takodje, nije izdanje Belog Puta.
Beli Put je izdao Shninkela, i Jaguara.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!

Edited by - DusMan on 29/10/2006 11:08:55
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/10/2006 : 11:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
:-))
ovo je bilo više kao obavijest o izdanjima nego o tocnom izdavacu

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --

Edited by - risbozg on 29/10/2006 11:57:54
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 31/10/2006 : 15:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Evo zašto nikada necu kupiti nešto od BP-a (iako imaju masu dobrih stvari):

http://www.znaksagite.com/diskusije/viewtopic.php?t=3570

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 31/10/2006 : 15:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Znam tacno o cemu pricas, iako nisam otvorio link. I ja sam se zgrozio sinoc.

Pa ipak, grehota je ne nabaviti stripove koji ti se svidjaju samo zbog jednog coveka. Bar stripovi ne zrace sovinizmom...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6138 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 31/10/2006 : 17:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Dojave iz BG-a kažu da Sninkel izgleda odlicno.Sa zadovoljstvom cu ga kupiti jer kombinacija Van Hamme/Roszinski je maksimalno ubojita.

Jaguara moram malo prelistati prije kupovine.Pitanje je i koja ce biti cijena.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 31/10/2006 : 19:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Znam tacno o cemu pricas, iako nisam otvorio link. I ja sam se zgrozio sinoc.

Pa ipak, grehota je ne nabaviti stripove koji ti se svidjaju samo zbog jednog coveka. Bar stripovi ne zrace sovinizmom...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Vjeruj mi, kupio bih masu izdanja od Belog Puta, imaju stvarno kvalitetna izdanja koja me privlace, ali ja držim do nekih svojih principa koji su nekome možda smješni. Kada boban ne bude imao nikakve veze sa BP onda cu kupiti sve od njih što me interesuje.

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 31/10/2006 : 19:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Razumem.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7587 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 31/10/2006 : 20:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
Ja ne razumem.

Zar to nije politicka iskljucivost i netolerantnost - ako ne kupujem izdanja nekog izdavaca zato što se politicki stavovi jednog od zaposlenih kod njega ne podudaraju sa mojim (ili u ovom slucaju - pogledi na istoriju i lingvistiku, ne cak ni politicki stavovi)?
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 31/10/2006 : 21:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Zamenjujes teze.

Da meni neki od hrvatskih izdavaca godinama trubi kako sam cetnicki koljac, kako zapravo Srbi ni ne postoje vise, sve je to pusto Tursko, da krademo jezik od drugih, da smo tikva bez korena, i to non stop, zar ti zaista mislis da bih ja istome izdavacu u ruke dao moje cetnickokrvave pare?

Lepo bi mu kazao da to svoje djubre prodaje svojim fasistickim istomisljenicima, i to je to.

A o sovinistickim svinjarijama na ZS necu da zborim ni reci.
Oni su sami sebi dovoljni...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/11/2006 : 01:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by alexts

Ja ne razumem.

Zar to nije politicka iskljucivost i netolerantnost - ako ne kupujem izdanja nekog izdavaca zato što se politicki stavovi jednog od zaposlenih kod njega ne podudaraju sa mojim (ili u ovom slucaju - pogledi na istoriju i lingvistiku, ne cak ni politicki stavovi)?



a kaj je povijest i jezikoslovlje nego krema politickog fetišižma
pa to je prva stvar oko koje sve pocinje
te dvije stvari i prakticki definiraju nacionalnost ( istina uz još par njih )pa samim time su i najosjetljivije teme kojima možeš manipulirati ili kao liberal ili kao nacionalis ili kao fašist

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 01/11/2006 : 09:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
ja to ne razumijem
kao što treba odvojiti umjetnika od njegovog djela, tako treba i odvojiti urednika od izdanja koja ta izdavacka kuca izdaje
neka on samo širi svoju nekulturu i netoleranciju, neka bude priprosta seljacina zaboli me da prostite kurac. Ako me nešto zanima to cu kupiti, ako me ne zanima necu.

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/11/2006 : 11:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
stvar senzibiliteta osobe

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 01/11/2006 : 11:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message
stvar principa, ali definitivno ukoliko si profesionalac ne smes sebi dozvoliti postavljanje granica za robu koju proizvodis i prodajes, glup, glup potez gospodina iz Belog puta,

Zalosno je kada covek ne zna sta hoce, a katastrofalno kada ne zna koliko moze!

Jovan Ducic
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6138 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/11/2006 : 16:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Slažem se sa alextsom i darthom,ali razumijem i suprotna mišljenja.Osobno,ne zanima me što se piše po marginalnim sajtovima i tko je izdavac.Ako mi je neki strip zanimljiv,kvaliteno napravljen i po povoljnoj cijeni,sigurno cu ga kupiti bez obzira na ime i prezime onoga koji ga je izdao odnosno uložio novac u njega.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/11/2006 : 16:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

ja to ne razumijem
kao što treba odvojiti umjetnika od njegovog djela, tako treba i odvojiti urednika od izdanja koja ta izdavacka kuca izdaje
neka on samo širi svoju nekulturu i netoleranciju, neka bude priprosta seljacina zaboli me da prostite kurac. Ako me nešto zanima to cu kupiti, ako me ne zanima necu.

if you only knew the power of the dark side

Jednoj firmi bi svaki potencijalni kupac trebao biti važan, zbog toga su ovakvi ispadi potpuno nepotrebni i neprofesionalni. Može on mene smatrati Turcinom, ali to ne smije javno izjavljivati.

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 01/11/2006 : 16:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Jednoj firmi bi svaki potencijalni kupac trebao biti važan, zbog toga su ovakvi ispadi potpuno nepotrebni i neprofesionalni. Može on mene smatrati Turcinom, ali to ne smije javno izjavljivati.


naravno da je tako, no ako je netko bolestan, onda mu neke stvari treba oprostiti. Neznam što mu trebaju takve idiotarije, ne poznam ga, ali je cinjenica da stalno ide u neke takve rasprave i izlazi sa uvredujucim konstatacijama. Stalno iznosi neka dosta ponižavajuca uvjerenja za neke narode. Ne znam što mu to treba. Valjda ga veseli, ne znam. No to te nebi trebalo odvojiti od nekih njihovih izdanja koja su odlicna.

quote:
Slažem se sa alextsom i darthom,ali razumijem i suprotna mišljenja.Osobno,ne zanima me što se piše po marginalnim sajtovima i tko je izdavac.Ako mi je neki strip zanimljiv,kvaliteno napravljen i po povoljnoj cijeni,sigurno cu ga kupiti bez obzira na ime i prezime onoga koji ga je izdao odnosno uložio novac u njega.


naravno. Taman da je crni vrag uložio novac, ako je izdanje dobro, boli me briga za njega. On ce svoju grešku vrlo vjerojatno uvidjeti ( nece jer stalno provocira, ali pustimo ga sad...neznam ga ali ono što iznosi je u najmanju ruku glupo, da ne idem dalje ( fašistoidno, uvredujuce... ))

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/11/2006 : 17:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Evo još jedan primjer. Osoba xy kupuje svaki dan hljeb kod pekara xz jer mu taj hljeb najbolje šmeka. Osoba xy svaki dan ostavlja novac kod pekara xz a pekar mu umjesto pozdrava svaki dan psuje mater. Zar nije logicno da ce osoba xy prestati da kupuje hljeb kod doticnog pekara uprkos cinjenici što mu njegov hljeb fantasticno šmeka?

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/11/2006 : 17:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Evo zašto nikada necu kupiti nešto od BP-a (iako imaju masu dobrih stvari):

http://www.znaksagite.com/diskusije/viewtopic.php?t=3570

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!



Ma,nemoj da se nerviras covece - budala je uvek bilo na svim prostorima bivse Juge.
Ja samo zelim da verujem da nas je mnogo vise normalnih.
Inace uvek sam verovao u to da ne postoje dobri i losi narodi,vec samo dobri i losi ljudi.


Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/11/2006 : 18:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Slažem se sa alextsom i darthom,ali razumijem i suprotna mišljenja.Osobno,ne zanima me što se piše po marginalnim sajtovima i tko je izdavac.Ako mi je neki strip zanimljiv,kvaliteno napravljen i po povoljnoj cijeni,sigurno cu ga kupiti bez obzira na ime i prezime onoga koji ga je izdao odnosno uložio novac u njega.

Bond.James Bond.



recimo da neki fiktivni degenerik, mitoman, gnjus...izda neki strip, recimo nadasve izvrstan... onda svi vi to lijepo kupujete radi stripa, a svjesni ste da je ovaj degenerik, mitoman, gnjus,... a on od tih sredstava financira ne samo izvrsne stripove nego i svoju degenericnu, mitomansku, gnjusnu aktivnost... nitko me ne moze uvjeriti da je vas stav, a ne sejin, normalan...
mada, jednom sam i sam popustio, sa strip strane mi je drago, ali kad god otvorim impressum, pece me savjest...i vjerujem da necu vise, bar se nadam... tada nisam ni znao sve gnjusobe, ali dosta je pogledati ovo da se covjeku smuci...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6138 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/11/2006 : 18:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ma shvacam i tebe i Seju ali ja na to gledam drukcije.

A možda Beli Put nije samo taj famozni Boban(ako BP dode na interliber,baš bih ga volio upoznati i pitati par stvari)?Što ako vecinu ostalog BP-staffa cine sasvim OK ljudi?Slažem se da mu takve izjave ne trebaju ali možda se covjek samo šali i sl.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/11/2006 : 18:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Err, uskacem za seknudu, ali s tim se stvarima ne sali. Ako vec, onda si idiot.

Jack the Black.
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
963 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 01/11/2006 : 18:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
Boban se šali? Ne šali se, 100 posto. E sad, ako ima dobrih ljudi u Belom Putu, a u to ne sumnjam uopšte, pitanje je da li oni uopšte znaju za njegove provokacije i podcjenjivanje onih koji bi sigurno bili kupci njihovih izdanja da nisu uvrijedeni izjavama glavnog urednika. Tip je sramota za svaku firmu, a pogotovo za takvog "giganta" kao što je Beli Put.

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 01/11/2006 : 19:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Evo još jedan primjer. Osoba xy kupuje svaki dan hljeb kod pekara xz jer mu taj hljeb najbolje šmeka. Osoba xy svaki dan ostavlja novac kod pekara xz a pekar mu umjesto pozdrava svaki dan psuje mater. Zar nije logicno da ce osoba xy prestati da kupuje hljeb kod doticnog pekara uprkos cinjenici što mu njegov hljeb fantasticno šmeka?

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!



Logicno je. Tip je munjara i šteti strip sceni.
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 01/11/2006 : 20:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...REMOVE BOBAN...

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000