forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Spaghetti Brothers
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/09/2006 : 19:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sa zadovoljstvom vam mogu najaviti pojavljivanje novog strip serijala na domacoj strip sceni, ali i novog izdavaca!

Novoosnovana izdavacka kuca Fibra iz Zagreba predstavlja Spaghetti Brothers autora Carlosa Trilla i Dominga Mandrafine, svoje premijerno izdanje na koje smo vrlo ponosni. Na izdanju je radio provjereni trio 3M;), što bi samo po sebi trebala biti dovoljna garancija kvalitete. Više informacija o samom stripu možete proicitati na našim internet stranicama na adresi www.fibra.hr . Stranice su trenutno u izradi, ali neki osnovni podaci (pa i nešto više od toga) su vec sada dostupni.

Željno ocekujemo vaše reakcije!






Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/09/2006 : 19:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
UAAAAAUUUU!!!! To se trazi ljudine :)))!

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/09/2006 : 19:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
196 stranica!!!!! Ocu kupiti!!!!! Zagrebe dolazim!!!!!

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/09/2006 : 19:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Ljubav i rakete te Bosanske Basne!!!!!

Svrsavam !!!!!

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/09/2006 : 19:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Zasto su Spaghetti bolji od Sopranosa? Khm khm to cemo jos vidjeti :). 15.10.!!!!! Ja sam u Zg a bolje da i vi izdate albume. Inace urnebes .

Jack the Black.
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 26/09/2006 : 19:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Jedva cekam! Zašto nova izdavacka kuca? Mislim, kako to da nije label Libellus?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/09/2006 : 20:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa zasto mora sve biti Libellus?:) U Libellusu s Dadom i Gastonom radim jedne, a u Fibri (sam sa sobom:) ) radim druge stripove. Razlicite uredjivacke koncepcije, razlicite urednicke vizije, razliciti ukusi... i eto Fibre. Libellus ide dalje po planu, tj. premašujemo planove:), jedina promjena što se stripofila tice, je da ce biti još više izdanja, samo pod dvije etikete.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 26/09/2006 : 20:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Pa zasto mora sve biti Libellus?:) U Libellusu s Dadom i Gastonom radim jedne, a u Fibri (sam sa sobom) radim druge stripove. Razlicite uredjivacke koncepcije, razlicite urednicke vizije, razliciti ukusi... i eto Fibre. Libellus ide dalje po planu, tj. premašujemo planove:), jedina promjena što se stripofila tice, je da ce biti još više izdanja, samo pod dvije etikete.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


-------------------------------------------------------------------
Dakle, bit ce para
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/09/2006 : 20:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa tiskare, autori i trgovci ce sigurno zaraditi, to svakako:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 26/09/2006 : 20:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Ma bilo koja etiketa, glavno da je stripova!:)
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 26/09/2006 : 20:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
Cini mi se interesantno. Jedva cekam.

Edited by - rocco21 on 26/09/2006 20:29:51
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/09/2006 : 20:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Interesantno.

--
"Et maintenent, vite au Nile!"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 26/09/2006 : 20:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
E bravo.
Lavrica i Mebijusa mi ostavi sa strane, pa ce ih moja sestra pokupiti za crs...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 26/09/2006 : 20:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
postajem radoznao, kad planiraš to izbaciti?

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 26/09/2006 : 20:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
dajte vi strip izdavaci pomagajte
imam na faksu ( koji krece u ponedjeljak ) predmet koji se zove produkcija medijskih i multimedijskih projekata
mogu napraviti seminar ako neželim ici klasicno na ispit

s obzirom da sam se odmah sjetio vas strip izdavaca, i svoje ljubavi prema stripu, sinulo mi da napravim seminar o stripu
Moram napraviti studiju o jednom izdavackom projektu. Izabrao sam vec kako sam rekao strip. Moram izaci s idejom, financijskom konstrukcijom, malo propitati tržište ( za to cu napraviti anketu na siteu ako mi Markos dozovli, pliz :) ).
Uglavnom moram napraviti cijeli projekt.

One kolumne koje je Markos pisao su više orijentirane ( barem za sada ) na osnivanje firme i pocetak biznisa, tako da mi ne pomažu previše. Ja se moram ponašati kao da idem u samostalni projekt.

Ako nije problem da mi pomognete malo oko toga. Imam još nekih drugih ideja u glavi osim stripa, ali su malo teže ostvarive. Ovo je bliže stvarnosti. Više cu znati slijedeci tjedan kada profesor sve objasni. Ovo ja ovako unaprijed, jer sam dobio mig od frendova s viših godina da je bolje uzeti projekt nego ici klasicno na ispit.

što se tice brace talijana, to cu uzeti jer obožavam mafijaški strip.

if you only knew the power of the dark side

Edited by - darth-vader on 26/09/2006 20:31:24
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 26/09/2006 : 20:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
postajem radoznao, kad planiraš to izbaciti?


piše na siteu 15.10

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 26/09/2006 : 21:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
nice. ocekujem da ceš napraviti reklamu i na Striparna forumu :)

p.s.: nebi želio kvariti situaciju ali imaš jedan tipfeler na strani 19--Zašto je tako žaloBna na fotografiji? osim ako je žalobna pravilno

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/09/2006 : 21:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
darth - nastavit cu s kolumnama, dakle i sa temama koje te zanimaju, samo mi kronicno treba vremena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/09/2006 : 21:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by jang

nice. ocekujem da ceš napraviti reklamu i na Striparna forumu :)

p.s.: nebi želio kvariti situaciju ali imaš jedan tipfeler na strani 19--Zašto je tako žaloBna na fotografiji? osim ako je žalobna pravilno


Pravilno je, nije tipfeler. Postavit cu topic i na striparni, naravno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 26/09/2006 : 21:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
aha..mislo sam da bi trebalo pisati žalosna. sorry :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 26/09/2006 : 21:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

darth - nastavit cu s kolumnama, dakle i sa temama koje te zanimaju, samo mi kronicno treba vremena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


---------------------------------------------------------------
Ti kako si nastavio, zanemariti ceš ženu
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/09/2006 : 21:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
pa moze i jedno i drugo. Stvar stila.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 26/09/2006 : 21:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
darth - nastavit cu s kolumnama, dakle i sa temama koje te zanimaju, samo mi kronicno treba vremena.


OK
a ako ce mi trebati neki kratki razgovor, se možemo dogovoriti ( vidim da si u stisci, negdje tamo prije Božica ? )
pricam sada unaprijed, prvo trebam vidjeti tocno što i kako
kada saznam tocno, pitati cu na forumu

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 26/09/2006 : 21:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Cestitke Markosu od srca i želim mu puno srece u radu.Svaki novi izdavac na strip-sceni je dobrodošao jer to odmah znaci više stripova i veci izbor.Ne vidim problema u tome da Marko usporedno radi u Fibri i Libellusu(i Bernard,kao alfa i omega strip izdavaštva u nas radi u više firmi),bitno je da se radi kvalitetno a imajuci u vidu dosadašnja izdanja mislim kako nas ocekuju samo lijepe stvari.

Spaghetti brothers uzimam sigurno.Volim taj noir žanr sa mafijašima a posebno mi se svid citat "Spaghetti Brothers - stripovska delicija kojoj svatko traži repete". Necu citati skenove jer ne želim kvariti doživljaj ali vidim da je crtež dobar i mislim da bi sve skupa trebalo biti dobro.Pohvalno što izlazi prije CRŠ-a.

Bond.James Bond.

Edited by - Aco on 26/09/2006 21:45:53
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/09/2006 : 21:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
darth - nastavit cu s kolumnama, dakle i sa temama koje te zanimaju, samo mi kronicno treba vremena.


OK
a ako ce mi trebati neki kratki razgovor, se možemo dogovoriti ( vidim da si u stisci, negdje tamo prije Božica ? )
pricam sada unaprijed, prvo trebam vidjeti tocno što i kako
kada saznam tocno, pitati cu na forumu

if you only knew the power of the dark side


nema problema, samo se javi.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/09/2006 : 21:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Hvala Aco;) Ocekujem recenziju:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000