forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Spaghetti Brothers
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/09/2006 : 12:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sve je zaokruženo. Poglavlja su samostalne cjeline, ali dio kontinuiteta i treba ih se pratiti redom. I prica ima svoj kraj, u sestoj knjizi.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/09/2006 : 13:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Vega

Jedva cekam! Zašto nova izdavacka kuca? Mislim, kako to da nije label Libellus?


Kao sto je Marko vec rekao, imali smo neke razlicite stavove i misljenja oko izdavastva...
Marko nastavlja raditi na svim projektima koje je i do sada radio u Libellusu, nove projekte
ce raditi u Fibri a nove projekte u Libellusu cemo raditi Gaston i moja malenkost.
Dakle za Vas nema nikakvih promjena, samo jos puno dobrih stripova...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/09/2006 : 13:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
A kad vec pricamo o dobrim stripovima onda to Spaghetti Brothers zasigurno je!
Pocetak rada Fibre otvara se sa ovim lijepi izdanjem, toplo preporucujem svima, strip je odlican!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/09/2006 : 14:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by blueberry

quote:

I ubuduce cemo uvijek stavljati preview na web, pogotovo za premijerna izdanja. Kako to ipak nisu jeftina izdanja, zelim da ljudi vide unaprijed sto kupuju, da se lakse odluce.


Hoce li se to prakticirati i za Libellus...?


Za sada samo par stranica, iako je sigurno dobra ideja kod novih izdanja staviti
malo vise stranica za procitati...
Mozda bude nesto od toga.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3125 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/09/2006 : 14:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message
Spaghetti je odlican, i dobra stvar da je stavljen malo deblji preview.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/09/2006 : 15:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
djeluje primamljivo, volim ovakav žanr, najvjerojatnije kupujem odmah
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 27/09/2006 : 15:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
šta reci, osim cestitke majstore.... jedva cekam da izadu

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

Kant
Average Member

Croatia
716 Posts

Member since 17/08/2004

Posted - 27/09/2006 : 16:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kant a Private Message
Interesantan strip. Ako budem pri novcu, kupiti cu ga zasigurno. (Lista želja je, na žalost, preduga!)
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 27/09/2006 : 20:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Vega

Jedva cekam! Zašto nova izdavacka kuca? Mislim, kako to da nije label Libellus?


Kao sto je Marko vec rekao, imali smo neke razlicite stavove i misljenja oko izdavastva...
Marko nastavlja raditi na svim projektima koje je i do sada radio u Libellusu, nove projekte
ce raditi u Fibri a nove projekte u Libellusu cemo raditi Gaston i moja malenkost.
Dakle za Vas nema nikakvih promjena, samo jos puno dobrih stripova...


decki, bolje da vas je više pa da imamo kaj citati a bilo bi dobro kad bi izdavali po narudžbi

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 27/09/2006 : 20:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
84,723% da cu ovo kupit
spremi dva
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 27/09/2006 : 20:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Odlicno!
Super!
Napokon i ovo vanka :-)
Svaka cast,Markos!Uzimam i ja Špagetije....
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/09/2006 : 21:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Sold!

________________________
You are already dead.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 28/09/2006 : 12:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
apsolutno mi se dopadaju svi projektiza sada, ali mi se ne dopada cinjenica da jednostavno nadjem nacin da kupim sve sto zelim...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 28/09/2006 : 13:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

apsolutno mi se dopadaju svi projektiza sada, ali mi se ne dopada cinjenica da jednostavno nadjem nacin da kupim sve sto zelim...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''

Idi radi pa nece biti frke zbog love.

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj dulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/09/2006 : 22:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
quote:
Originally posted by jang

a rabiš kake Paloma proizvode? :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!



Hehe tek sam danas skuzio sta si zelio reci :)).

Jack the Black.
Go to Top of Page

Sawaar
New Member



Croatia
139 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 29/09/2006 : 08:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Sawaar a Private Message
Mene zanima ona najava za Moebius Presveto srce. To ce biti integralno izdanje sve tri epizode zajedno ili pojedinacne epizode? Pitam zato jer mislim da su francuski Humanoides izdali integralno izdanje.
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 29/09/2006 : 10:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
Marko je rekao da ce sve što može raditi integralno, pa je i ovo sigurno integralno ( dobro, ništa nije sigurno, ali je vrlo vjerojatno )

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 29/09/2006 : 11:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Sawaar

Mene zanima ona najava za Moebius Presveto srce. To ce biti integralno izdanje sve tri epizode zajedno ili pojedinacne epizode? Pitam zato jer mislim da su francuski Humanoides izdali integralno izdanje.



Yup, bas mi je Markos to sinoc potvrdio...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1253 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 29/09/2006 : 11:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message
Ja moram dodati jednu veliku pohvalu zbog toga, što se može procitati dio stripa na internetu. Za kupce je to jako važno, da mogu vidjeti šta kupuju i odluciti ako jim to odgovara.
Ja osobno ne vjerujem, da bi to kupio ako ne bi imao priliku procitati ove stranice, a sada jedva cekam, da izade. Bila bi šteta to propustiti.

TRAŽIM BISERSTRIP ŠAMPIJONI STRIPA 11,17
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 29/09/2006 : 13:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Mene zanima ona najava za Moebius Presveto srce. To ce biti
>integralno izdanje sve tri epizode zajedno ili pojedinacne epizode?

Kako Markos tulumari po BG, odgovaram ja: bit che integralno izdanje jer je Markos opsjednut integralnim izdanjima i knjigama koje u svakom pogledu mogu služiti kao utezi za jacanje mišica ruku.

mcn

Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik citanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !
Go to Top of Page

Sawaar
New Member



Croatia
139 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 29/09/2006 : 17:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Sawaar a Private Message
quote:
Originally posted by mcn
Kako Markos tulumari po BG, odgovaram ja: bit che integralno izdanje jer je Markos opsjednut integralnim izdanjima i knjigama koje u svakom pogledu mogu služiti kao utezi za jacanje mišica ruku.

mcn


Ne samo da ce biti uteg za jacanje ruku nego i prilican uteg za moj džep ilitiga novcanik. A nikaj, onda cu pricekati s kupovinom na eBayu, tamo ga lovim vec neko vrijeme.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26488 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/09/2006 : 19:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Mene zanima ona najava za Moebius Presveto srce. To ce biti
>integralno izdanje sve tri epizode zajedno ili pojedinacne epizode?

Kako Markos tulumari po BG, odgovaram ja: bit che integralno izdanje jer je Markos opsjednut integralnim izdanjima i knjigama koje u svakom pogledu mogu služiti kao utezi za jacanje mišica ruku.

mcn

Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik citanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !


da li ce biti u boji ili c/b kao šta mi je Markos jedanput rekao??
Go to Top of Page

Sawaar
New Member



Croatia
139 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 29/09/2006 : 20:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Sawaar a Private Message
Da, dobro pitanje. Buduci da su Humanoides Associés imali izdanja u boji
http://www.marsimport.com/display_comic?ID=781
a sad imaju integralno c/b
http://www.humano.com/catalogue/fiche_catal.php?id=35169&page=fiche_image,
koje ce biti?

Edited by - Sawaar on 29/09/2006 20:27:02
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 29/09/2006 : 21:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Pa tiskare, autori i trgovci ce sigurno zaraditi, to svakako:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Ali cete zaraditi i vi! ( ovo je persiranje )

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3823 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 29/09/2006 : 22:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

quote:
Originally posted by Markos

Pa tiskare, autori i trgovci ce sigurno zaraditi, to svakako:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Ali cete zaraditi i vi! ( ovo je persiranje )

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas




BAN!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000