forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ultimate spider-man bookglobe
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 13/11/2006 : 16:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

uuuuu, a da nismo mi to malo ljubomorni?


Na koga ljubomorni?

--
"Svetog mi Haralampija!"



Pa na Normana

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 13/11/2006 : 16:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Inace evo videh sad da su ova nova 2 broja stigla konacno i kod nas, u Alan Ford, idem da kupim jeeee....

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/11/2006 : 16:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Ma nemoj. U doba kad je to izlazilo, svi su pricali samo o tom storyarcu, dosadni Spidey je opet bio u vrhu. Mislim da je Marvel i te kako bio zadovoljan JMS-om i tom pricom.


Ne menja situaciju.

Nego, pricalo se o Spajdiju otkad ga je JMS preuzeo, a narocito posle 9/11 epizode. Tako da ti tajming povratka Spajdija u vrh nije baš najbolji.

A koliko sam mogao da primetim, po forumima su i oni koji su JMS-u davali benefit of the doubt po pitanju cele Ezekiel/totemisticke/spider-elemental sage prilicno zacutali. Pa je Marvel morao da napravi još jedan shake up sa The other. Koji je vec papazjanija i krš, no doubt about it.

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/11/2006 : 16:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Pa na Normana


Eh da, naravno...

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000