forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Divlja Magija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 11/11/2006 : 11:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
#2
Scenario: Milan Konjevic
Crtež: Bojan Vukic
Kolor: Branislav Cimeša
Naslovna strana: Bojan Vukic i Branislav Cimeša

manhunter
Moderator



Switzerland
25142 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/11/2006 : 11:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Jedno pitanjce: za koji uzrast je predvidjen ovaj strip?? Video sam prvi broj na kiosku, prelistao ga, i nisam znao šta da mislim.

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 11/11/2006 : 11:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
7 - 77 godina.
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5944 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 11/11/2006 : 11:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Ovaj drugi broj s Nevenom Ciganovicem na naslovnici ce se sigurno rasprodati. :)

Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 11/11/2006 : 11:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Jedno pitanjce: za koji uzrast je predvidjen ovaj strip?? Video sam prvi broj na kiosku, prelistao ga, i nisam znao šta da mislim.

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju


samo kupi, nema šta da se razmišlja
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25142 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/11/2006 : 12:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by manhunter

Jedno pitanjce: za koji uzrast je predvidjen ovaj strip?? Video sam prvi broj na kiosku, prelistao ga, i nisam znao šta da mislim.

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju


samo kupi, nema šta da se razmišlja



Nisam ga kupio, zato što mi se uopšte nije svideo, yebi ga..Zato i pitam za koji je uzrast.

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju
Go to Top of Page

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 11/11/2006 : 12:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message
Pravljen je da bude zanimljiv i mladjima i starijima... Nema odsecanja glava i udova (dobro, mozda malo...), niti seksa, ali price nisu pisane za decu. Nesto kao mejnstrim americki stripovi, dakle...
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 11/11/2006 : 12:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
za 100 dinara ovo je super...i zelim mu da uspe jer ako ovo ne napravi barem delitj stripske publike - nishta netje.
za sada mi je DM dve svetlosne godine bolja od F4...iako imam problem sa previshe izveshtachenim/amerikanizovanim dijalozima te krutim i nekonstantnim crtezom u oba serijala voljan sam da ljudima koji rade dam josh koji broj(ili deset) fore da dodju na svoje. ovakva izdavachka inicijativa to svakako zasluzuje.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25142 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/11/2006 : 13:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by milan2.0

Pravljen je da bude zanimljiv i mladjima i starijima... Nema odsecanja glava i udova (dobro, mozda malo...), niti seksa, ali price nisu pisane za decu. Nesto kao mejnstrim americki stripovi, dakle...



Mene crtež podseca pomalo na onaj crtac "Gospodar prstenova" i zato mi i strip izgleda kao namenjen klincima do 10 god. Za scenario ne znam, nisam citao.
I da ne bude da vam pravim lošu reklamu, its only me, i ovakvi projekti su potrebni da zaživi domaca strip scena. Samo napred(ja vam nisam kupac, ali bice i takvih!).

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/11/2006 : 13:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
vec broj 2?!
Ajme,koliko kasnim....
Nisam nabavio ni prvi broj,ali hocu.
Imam jedino Faktor 4 br.1 i nije los,al od ovog ocekujem puno bolje.
Go to Top of Page

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 11/11/2006 : 13:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

iako imam problem sa previshe izveshtachenim/amerikanizovanim dijalozima


Sta da radim kada mi se po glavi svi dijalozi motaju na engleskom...
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 11/11/2006 : 13:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
prvi broj sam kupio da vidim što je i kakvo je, ali ne mogu reci da me baš impresioniralo... tako da to bi bilo to što se mene tice

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 11/11/2006 : 14:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Constantine33

prvi broj sam kupio da vidim što je i kakvo je, ali ne mogu reci da me baš impresioniralo... tako da to bi bilo to što se mene tice



slichno razmishljanje bilo i kod mene(uz razliku da bi ja kupovao i dalje) a onda sam seo i uz klopu prochitao #02 chisto da ubijem vreme dok zvatjem...i chudo se desilo! #02 ima u sebi par scenaristichko interesantnih momenata i obrta (spoiler: onaj sa lutom/moranom u shatoru...nadam se da tje morana imati josh udela u prichi. shteta da se tako dobar lik istroshi u samo jednoj sceni...milane? [end spoiler])tako da je DM odma poskochila na lestvici chitljivosti. nishta epohalno i nevidjeno ali dovoljno da me uveri da za ovaj naslov ima nade...Constantine, ako dodjesh na crsh ja tju ti pokloniti primerak #02 - prochitaj pa se uveri i sam.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 11/11/2006 : 15:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara
nadam se da tje morana imati josh udela u prichi. shteta da se tako dobar lik istroshi u samo jednoj sceni...milane?


Bat of kors!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 11/11/2006 : 15:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
najs.
ajm a sakr for bed gajz/grlz trn gud storiz:)

sigh...illyria:)))

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 11/11/2006 : 23:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Nisam ga kupio, zato što mi se uopšte nije svideo, yebi ga..Zato i
>pitam za koji je uzrast.

I ssto, ako je za tvoj uzrast onda chess ga kupiti iako ti se nije svidio?

mcn

Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik citanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25142 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/11/2006 : 00:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Nisam ga kupio, zato što mi se uopšte nije svideo, yebi ga..Zato i
>pitam za koji je uzrast.

I ssto, ako je za tvoj uzrast onda chess ga kupiti iako ti se nije svidio?

mcn

Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik citanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !



Nope, nemoj da mi izvrceš reci...
Nije mi se svideo crtež, odmah na prvi pogled, isuviše mi je amaterski uradjen. A onda sam malo bolje pogledao, i meni je izgledalo da je strip pravljen za one od 7 do 12 godina. Sorry, ali takav je moj utisak.. Da se razumemo, ništa protiv takvih stripova, eto ja još uvek citam Mikija,Paju, Šilju i ostale.

A pitao sam za koji je uzrast ovaj strip, zato što se na par foruma stvorila žešca fama oko tog izdanja, samo što sam u tim svim silnim predstavljanjima stekao utisak da se radi o necem dosta ozbiljnijem. Zato i moje pitanje.
Kapiši??

Edited by - manhunter on 12/11/2006 00:42:42
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 12/11/2006 : 12:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
a gdje kod nas to ima za nabaviti pa da i ja vidim kakav je

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 12/11/2006 : 12:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by mladen13

a gdje kod nas to ima za nabaviti pa da i ja vidim kakav je

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'


Libellus striparnica u Zg
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 12/11/2006 : 12:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Kapiši??

Naravno, ali volim zajebavati. >:)

Inacce, svaki je strip za onaj uzrast koji ga ccita. Osobno mislim da su spuperheroji idealni za djeccake od 10-14, odnosno one koji se takvima osjechaju, ali ovaj projekt jest puno ozbiljniji iako ne po sadrzzaju vech po vazznosti poticanja domache produkcije ssto je superozbiljna tema.

mcn

Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik citanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 12/11/2006 : 13:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by mladen13

a gdje kod nas to ima za nabaviti pa da i ja vidim kakav je

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'


Libellus striparnica u Zg



Hvala na obavjesti

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 12/11/2006 : 17:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
ne znam jesam li to nesto krivo zapamtio, shvatio ili stogod, ali cini mi se da su se nekad spominjali i nekakvi crtani filmovi. slicno kako ameri rade paralelno stripove i crtice o superjunacima.

radi li se to? to mi se cini kao potencijalno dobra ideja za popularizaciju tih strip izdanja (crtici bi podsjetili televizijske bundeve da postoji i tiskana literatura - stripovi, naravno).

_________________________
KAJGOD - strip zin i tjedni onlajn strip KUCA STRAHA na www.kajgod.co.nr
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 12/11/2006 : 17:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
kolko znam samo za faktor 4.
prikazivali su trejler na salonu stripa u BeGu i izgleda poprilichno odlichno.
...svakako neuporedivo bolje od izvikanog technotisea...

ako gnjavimo dovoljno milana mozda i postavi negde to za daunloadati\;)

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25142 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/11/2006 : 22:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Kapiši??

Naravno, ali volim zajebavati. >:)

Inacce, svaki je strip za onaj uzrast koji ga ccita. Osobno mislim da su spuperheroji idealni za djeccake od 10-14, odnosno one koji se takvima osjechaju, ali ovaj projekt jest puno ozbiljniji iako ne po sadrzzaju vech po vazznosti poticanja domache produkcije ssto je superozbiljna tema.

mcn

Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik citanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !



kako možeš, a ja se još palim ovde..cccccccc

svega ovoga ne bi bilo da je Dado odmah zakljucao topic
Go to Top of Page

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 13/11/2006 : 13:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message
quote:
Originally posted by jurica

ne znam jesam li to nesto krivo zapamtio, shvatio ili stogod, ali cini mi se da su se nekad spominjali i nekakvi crtani filmovi. slicno kako ameri rade paralelno stripove i crtice o superjunacima.

radi li se to? to mi se cini kao potencijalno dobra ideja za popularizaciju tih strip izdanja (crtici bi podsjetili televizijske bundeve da postoji i tiskana literatura - stripovi, naravno).



Radimo crtanu seriju Faktor 4, u studiju Loudworks, delu Luxor-a. Nadamo se da cemo prvu epizodu crtane serije zavrsiti do kraja meseca, a plan je da u narednih godinu dana zavrsimo 13 epizoda, odnosno, prvu sezonu serije. Imamo taj teaser trailer, ali trenutno smo u izradi sajta i svega, pa nemam kuda da vas uputim da ga vidite. Sve u svemu, uzasno mnogo posla - ali, konacno radim ono sto mnogo volim, i placen sam za to!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/11/2006 : 14:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
To je bitno!I ja bi da radim ono šta volimsamo naprid!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.29 seconds. Snitz Forums 2000