forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ultimate spider-man bookglobe
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 10/11/2006 : 10:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
Nisam odavno provjeravao stripovi.com al sad sam prešao pet stranica raznih topica al nisam nasao nista o novom spidey-u (ak mi nije promaklo) Pa sta je reci Znam da sam u krajevima gdje stripovi malo kasnije izlaze, al zar je moguce da niko ovdje o tome nije pricao

---------------------

Lets be like trees and leave

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/11/2006 : 11:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ultimate x-mene sam vidio na kioscima, a za ovaj nisam siguran...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/11/2006 : 11:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ultimate x-mene sam vidio na kioscima, a za ovaj nisam siguran...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?


Šališ se...
Pa to je svešcica (flip sistem se valjda zove), s jedne strane Ultimate X-men, s druge Ultimate Spider-man...Dvije price u nastavcima, dvije naslovnice.

What we do in life, echoes for eternity...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/11/2006 : 11:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ma da, tocno! Flip sistem dakako... No prodavacice ocito misle da je X-men naslovnica pa tu stranu stavljaju prema van. Ne kupujem to pa ne znam.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 10/11/2006 : 14:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
citam da se ovo distribuira i u BIH. Šta je sa Slovenijom? Tally ili tko drug?
Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 10/11/2006 : 23:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
Slabije se oglašavamo jer eto izgleda da svi znaju da ponovo izlazimo! Da, USX_26 je na kioscima do 1.12. Tada izlazi USX_27. Naime, pomicemo izlaženje s 20-tog u mjesecu na 1 u mjesecu. I da, svaki broj stoji na kioscima samo po mjesec dana, ne više po 3 mjeseca kao kada sam radio u LM INFO-u.

Što se tice distribucije po Sloveniji, BIH i SCG, to ti odraduje Berni.

Tally

Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 11/11/2006 : 00:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
pa jel iziša broj 26??? gledah po kioscin vec nekoliko puta i nigdi nema...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/11/2006 : 01:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Je.
Još 23. na kiosk!
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 11/11/2006 : 01:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
zanimljivo da ga na Trgu ni na jednom kiosku u izlogu nema, a bome ni na još par njih u centru...
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 12/11/2006 : 20:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
pa (sorry) zaboravio sam reci da sam u Banja Luci

---------------------

Lets be like trees and leave
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 13/11/2006 : 12:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
quote:
Originally posted by Tally

Slabije se oglašavamo jer eto izgleda da svi znaju da ponovo izlazimo! Da, USX_26 je na kioscima do 1.12. Tada izlazi USX_27. Naime, pomicemo izlaženje s 20-tog u mjesecu na 1 u mjesecu. I da, svaki broj stoji na kioscima samo po mjesec dana, ne više po 3 mjeseca kao kada sam radio u LM INFO-u.

Što se tice distribucije po Sloveniji, BIH i SCG, to ti odraduje Berni.

Tally




Pa iskreno se nadam da cete uspjeti jer jebiga na ovim prostorima sam uvijek bio zakinut za izdanja ove vrste...
Po tvom mišljenju kolike su sanse da ce ovo potrajati





---------------------

Lets be like trees and leave
Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 13/11/2006 : 13:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
Ako veci dio citatelja USX serijala (koji su ga do nedavno kupovali po cijeni od cak 24 kn) nastavi kupovati (sada kada je po samo 16 kn) onda nema bojazni. Naravno da ce ici dalje. Spider-man je globalno najpopularniji superheroj, pa vjerujemo da ce i na ovim prostorima održati postojece i naci nove citatelje. Tomu ce sigurno pomoci i novi film: SPIDER-MAN 3 koji dolazi u svibnju u kina.

Dezinformacije: Necemo stati samo na USX, nego cemo pokrenuti i nove serijale. Npr. MARVEL ADVENTURES: SPIDER-MAN, bivši MARVEL AGE: SPIDER-MAN (za sve uzraste), a možda cak i AMAZING SPIDER-MANA (za starije citatelje). Kako iduce godine dolazi i novi film s FANTASTICNOM CETVORKOM, razmišljamo i o ULTIMATE FANTASTIC FOUR serijalu s ULTIMATES serijalom u flip sistemu. Sve ce biti najavljeno na vrijeme u USX serijalu.

I to nije sve...


Tally

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26475 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/11/2006 : 13:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Pa ne virujem da ima smisla Amazing SM jer je vezan kontinuitetom sa prijašnjih 500 brojeva a i sa drugim SM edicijama.Bolje bi bilo da se držite ULtimate univerzuma(ultimate FF,Ultimates,ultimate Iron Man...)
Šta je bilo sa najavom o starijim klasicima(marvelovim)u crno bijelom na 90-150 str.????jesu li to esencijali na Hr???
Go to Top of Page

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 13/11/2006 : 14:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Pa ne virujem da ima smisla Amazing SM jer je vezan kontinuitetom sa prijašnjih 500 brojeva a i sa drugim SM edicijama.


Ovo jeste problem, ali ako bi poceli sa AMAZING SPIDERMANom kada je poceo Strasczinski (ili kako se vec pise), i celom pricom o totemu i paukovoj moci, mozda bi to bila dobra prica za pocetak.
ULTIMATESi su meni najbolji komercijalni strip u americi, i jako bih voleo da ga vidim u ovom izdanju. Nego, ima li sanse da se u Srbiji ovi stripovi ponovo prodaju na kioscima?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 13/11/2006 : 14:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Tally,
samo se nemojte zatrpat izdanjima pa onda corak :-)
Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 13/11/2006 : 15:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
Da, u planu su i stariji klasici u crno bijelom na 150-ak str. Išli bi u LUDENS formatu.

Re: ASM. Ima smisla poceti od broja 30. To je novi pocetak. E, sad hoce li ici u sveskama ili možda cak kao trejdovi, vidjet cemo...

Ne, nije nam namjera poceti pa stati. Bookglobe je ozbiljna kuca za razliku od LM INFO-a. Vidi samo koliko albuma i izdanja izdajemo, a što nas tek ceka. Tamo ionako nisu imali razumijevnja za strip. Vidi cime se sada bave. Izdaju kopiju srpskog BOOMERANGA s nelicenciranim WB stripovima (Kremenko, Scooby Doo), a srpski BOOMERANG izdaje takoder nelicencirane prve epizode ULTIMATE SPIDER-MAN-a, a TMNT strip da ne spominjem (koji je sve, a ne strip, jer unutra ima svega 14 stranica screan captura prvih epizoda) i da dalje ne nabrajam...

Sto se tice prodaje, naravno da ce ih biti i u Srbiji.

Tally

Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 13/11/2006 : 15:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by milan2.0

quote:
Originally posted by jaki

Pa ne virujem da ima smisla Amazing SM jer je vezan kontinuitetom sa prijašnjih 500 brojeva a i sa drugim SM edicijama.


Ovo jeste problem, ali ako bi poceli sa AMAZING SPIDERMANom kada je poceo Strasczinski (ili kako se vec pise), i celom pricom o totemu i paukovoj moci, mozda bi to bila dobra prica za pocetak.
ULTIMATESi su meni najbolji komercijalni strip u americi, i jako bih voleo da ga vidim u ovom izdanju. Nego, ima li sanse da se u Srbiji ovi stripovi ponovo prodaju na kioscima?



ima.

od kada - ne znam ali verovatno skorije negoli se nadamo.

amazing bi verovatno bilo najsretjnije reshenje jer je oslobodjen nekih preteranih referenci na ranija deshavanja a i ona koja provejavaju su uredno objashnjena.
strazinski je konstantan i oke(meni chak i taj sins past ilikakosevetjbeshezove storiark bio vishe negoli chitljiv(chekamo djoleta da krene da vrishti:)) i to shto ga u startu prati JRJR sa prigodnim i dopadljivim svima crtezom ne shkodi...
shto se ultimatesa tiche - prava stvar...barem V1...V2 tju s radoshtju preskochiti u domatjem(a bogami i originalnom) izdanju...

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 13/11/2006 : 15:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message
Uuu, meni su Ultimates v2 takodje fenomenalni, ali ja sam prosto sucker za superherojima, pa nisam nesto izbirljiv! Smemo li se nadati nekom Daredevilu od Bendisa? Ili Ultimate Galactus trilogiji? Ili jos Astonishing X-mena (dangerous i ovo trenutno sto izlazi?)? Ili... uf, obecavam da necu vise da pitam, majke mi.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26475 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/11/2006 : 15:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
[quote]Originally posted by Tally

Da, u planu su i stariji klasici u crno bijelom na 150-ak str. Išli bi u LUDENS formatu.


U smislu esencijalnih:od pocetka ili izabrane epizode pojedinih junaka(kao tradeovi)??

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/11/2006 : 16:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

strazinski je konstantan i oke(meni chak i taj sins past ilikakosevetjbeshezove storiark bio vishe negoli chitljiv(chekamo djoleta da krene da vrishti:))


Pazi, JMS bi i zemljišnje knjige opštine Kladovo ispripovedao na citljiv nacin - toliko je dobar pripovedac da mu se to jednostavno ne može poreci.

Ali... napraviti pricu u kojoj se ispostavlja da se Gwen Stacy tucala sa Normanom Osbonom i rodila mu dvoje dece... jebi ga, neke stvari se ne rade.

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/11/2006 : 16:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
A ako se ipak urade, onda se ne praštaju.

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 13/11/2006 : 16:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message
Djole, hvala sto si mi spojlovao story arc koji sam se spremao da procitam...
Go to Top of Page

JohnDrake
Junior Member

467 Posts

Member since 08/01/2005

Posted - 13/11/2006 : 16:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send JohnDrake a Private Message
quote:
Originally posted by Djole


Pazi, JMS bi i zemljišnje knjige opštine Kladovo ispripovedao na citljiv nacin - toliko je dobar pripovedac da mu se to jednostavno ne može poreci.

Ali... napraviti pricu u kojoj se ispostavlja da se Gwen Stacy tucala sa Normanom Osbonom i rodila mu dvoje dece... jebi ga, neke stvari se ne rade.




Ma nemoj. U doba kad je to izlazilo, svi su pricali samo o tom storyarcu, dosadni Spidey je opet bio u vrhu. Mislim da je Marvel i te kako bio zadovoljan JMS-om i tom pricom.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 13/11/2006 : 16:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

A ako se ipak urade, onda se ne praštaju.

--
"Svetog mi Haralampija!"



uuuuu, a da nismo mi to malo ljubomorni?

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/11/2006 : 16:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by milan2.0

Djole, hvala sto si mi spojlovao story arc koji sam se spremao da procitam...


Moje izvinjenje. Mada, ako se ne varam, to se prilicno otkriva još u prvoj polovini price.

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/11/2006 : 16:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

uuuuu, a da nismo mi to malo ljubomorni?


Na koga ljubomorni?

--
"Svetog mi Haralampija!"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000