forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 UVOZ I DISTRIBUCIJA ZAGORA BROJ 500!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 09/12/2006 : 13:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
Evo poštovani prijatelji našeg Zagora.Sledece godine 2007 mislim da u mesecu marcu(mart) pocetkom tog mijeseca (3 mijesec) ce izaci Zagor broj 500 sa naslovom Indijanska magija odnosno magica Indiana ili tako nešto.Ono što je najviše interesantno je to da ce to biti okrugli 500 broj.Ja sam iz Slovenije i kod mene možete svi oni koji niste u mogucnosti da nabavite taj 500 broj možete naruciti strip kod mene.Ako vas bude dovoljno zainteresiranih za taj strip ja cu otici u Italiju i nabaviti za svakog ko je zainteresiran po jedan ili više primjeraka,koliko god bude netko htio i poslati mu stripove na njegov domaci naslov.Tako da se ovdje javite svi koji ste zainteresirani pa da vidim koliko vas ima.Znam da je to broja 500 još tri mijeseca ali ipak ja sam se to sad setio i buduci da sam prvi svi koji ste zainteresirani možete se javiti vec sada,da vidim ima vas dovoljno da mi se isplati da idem u Italiju,da platim benzin,parking i poštanske troškove za sve vas.

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 09/12/2006 : 14:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
kva ce b se ti mav umiru? drgac ti bo hitr rok trajanja poteku. vsako minuto nabiješ en post in vsi so glih
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/12/2006 : 14:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Pribilježi mene za 100 komada.
Ne, cekaj... Bolje 200, trebam i za prijatelja.
Ali, ako nije dobra radnja i crtež, ondak vracam.

The Force is what gives a Jedi his power. It's an energy field created by all living things.
It surrounds us and penetrates us. It binds the galaxy together.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/12/2006 : 14:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
evo i ja se prijavljujem, samo dva komada .

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/12/2006 : 14:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

evo i ja se prijavljujem, samo dva komada .

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Nema potrebe, poslat cu ti ja.
Mislim da cu imati par viška...

The Force is what gives a Jedi his power. It's an energy field created by all living things.
It surrounds us and penetrates us. It binds the galaxy together.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/12/2006 : 15:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Onda mogu li naruciti još jedan primerak za baku ?
Baka trenutno uci talijanski ! ::))

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/12/2006 : 15:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Hvala na ponudi, no ne parlam talijano pa necu imat koristi... I stocker, obrati pažnju na clana Obi-wana, uzme stripove, ne plati i dijeli ih siromašnima i neupucenim, uz svaki strip i ponešto zagorskog delanca, pravi Superhikcina!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/12/2006 : 15:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Hvala na ponudi, no ne parlam talijano pa necu imat koristi... I stocker, obrati pažnju na clana Obi-wana, uzme stripove, ne plati i dijeli ih siromašnima i neupucenim, uz svaki strip i ponešto zagorskog delanca, pravi Superhikcina!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?


Hoceš reci da ga talijani tiskaju na talijanskom !!!
Mislio sam da je na hrvatskom...
Kakva uvreda, otkazujem sve narudžbe, snalazite se bez mene.


The Force is what gives a Jedi his power. It's an energy field created by all living things.
It surrounds us and penetrates us. It binds the galaxy together.

Edited by - Obi-wan on 09/12/2006 15:08:19
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/12/2006 : 15:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Jedan topic se zove "trla baba lan". Možda bi bilo primjerenije da se i ovaj tako zove, ali pošto vec ima jedan može "trla baba lan 2".
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 09/12/2006 : 15:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
U pravu si Dalen,zato sto su i ozbioljniji kupci ponekad(ja sam u pitanju)htjeli nabaviti poneke stvari za ljude sa foruma pa nije bilo previse zainteresiranih.Stoga,ako tko sta moze nabaviti nek to cini za sebe a ostale neka pusti da se lupaju ciglom u glavu ako to kasnije traze.Puno ljudi traze neke stvari a kada im to i ponudis dobijes sipak u zamjenu kao odgovor.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/12/2006 : 15:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Vjerovatno nisi primjetio da je stavio taj svoj oglas na 10-12 mjesta odjednom (u sve moguce topice). Da je stavio samo ovdje, sigurno se ne bih šalio na njegov racun...

The Force is what gives a Jedi his power. It's an energy field created by all living things.
It surrounds us and penetrates us. It binds the galaxy together.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/12/2006 : 15:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Moj odgovor na njegov Topic je bio ironicno-šaljivog tipa. Znaci, zlažem se sa Obi-wanom, jer sam kao i on procitao te topice.
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 09/12/2006 : 15:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
Pa ar stavrno morate uništiti svaki topic.Pa ovdje se svi ponašate kao djeca.Ima vas starih od 30 godina a ponašate se kao djeca.Mislim stvarno.Ako vas ne zanima,ne trebate kupovati,jel vam to jasno.Molim da mi se javljaju samo ljudi koji su zainteresirovani a ne svaki bezveznjak koji ima 5 minuta slobodnog vremena.A ti Jang koristi se hrvatskim jezikom pošto se na ovom foruma prica hrvatski.A ti Obi-wan skoro da ne mogu vjerovati da si oženjem i da imaš 31 godinu,ko da slušam jednog djecaka.Ponavljam da necu ulaziti u neke prepirke sa vama,zato molim da mi se javljaju ozbiljni ljudi,a svi ostali molim da se ne miješate sa vašim prostim,glupim,komentarima i vredanjem,ok?
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 09/12/2006 : 15:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
sorry bato, nikjer ne piše da je kater jezik obvezen. In z nekom, ki napiše da je iz Slovenije se ne mislim pogovarjat v tujem jeziku, razen ce mislim da bi blo zanimiv tudi za ostale. kapiš?
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 09/12/2006 : 15:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
naravno da te razumijem,ali ja sam napisao JAVNI post i to znaci da je ovdje vecina forumaša koja razumije hrvatski jezik i nije fer do onih koji ne znaju slovenacki jezik,ne cini li ti se tako.A ti ako imaš neke stvari da mi kažeš na Slovenackom i koje ne želiš da podeliš sa ostalima možeš me kontaktirati na moj mail
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/12/2006 : 15:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Hteo si naša cenjena mišljenja, pa eto ih :))
A pomalo i razumem Janga, pa nije slovenski toliko nerazuman !

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 09/12/2006 : 16:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
zaenkrat nimam potrebe
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/12/2006 : 16:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Jedan topic se zove "trla baba lan". Možda bi bilo primjerenije da se i ovaj tako zove, ali pošto vec ima jedan može "trla baba lan 2".



Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/12/2006 : 16:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by jang

zaenkrat nimam potrebe

eto i ovo sam razumeo

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 09/12/2006 : 16:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Hteo si naša cenjena mišljenja, pa eto ih :))
A pomalo i razumem Janga, pa nije slovenski toliko nerazuman !

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


dobar si ako si ono prvo razumeo nije bilo baš školski
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 09/12/2006 : 16:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
srdjandj,da u pravu si htio sam vaša cijenjena mišljenja ali na temu o stripovima a ne neku zajebanciju,tipa narucujem 100-200 komada i tako.Zar trebaju neki da unište neciji trud?Ako te ne zanima taj broj 500 onda se ne trebaš zajebavati iz onih koji bi možda narucili i ismijavati mene i ostale koji hoce naruciti taj strip.Ovako sve ispada ko neka fora,ali to nije.Molim ubuduce da malo sazriš i da se lijepše ponašaš prema ostalim forumašima i da pratiš šte se u postu piše i šta je bit posta i ograniciš se na taj dio posta i kao takav i djeluješ ako misliš da možeš nešto doprinositi suštini posta
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3942 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 09/12/2006 : 16:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
mene su ucili da na internetu nista ne kupujem od onih koji se ne znaju predstaviti i ispuniti svoj profil.

http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3778 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 09/12/2006 : 16:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
dva komada molim lijepo! hvala

It's in my hands, the sky, so bright
It's burning, it's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/12/2006 : 16:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Stockbrooker

srdjandj,da u pravu si htio sam vaša cijenjena mišljenja ali na temu o stripovima a ne neku zajebanciju,tipa narucujem 100-200 komada i tako.Zar trebaju neki da unište neciji trud?Ako te ne zanima taj broj 500 onda se ne trebaš zajebavati iz onih koji bi možda narucili i ismijavati mene i ostale koji hoce naruciti taj strip.Ovako sve ispada ko neka fora,ali to nije.Molim ubuduce da malo sazriš i da se lijepše ponašaš prema ostalim forumašima i da pratiš šte se u postu piše i šta je bit posta i ograniciš se na taj dio posta i kao takav i djeluješ ako misliš da možeš nešto doprinositi suštini posta

pa zar nisi video da sam porucio dva komada, za druga, mene, a onda sam plus hteo još jedan za baku i šta tu ima loše, dakle meni treba 3 komada

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/12/2006 : 16:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by jang

sorry bato, nikjer ne piše da je kater jezik obvezen. In z nekom, ki napiše da je iz Slovenije se ne mislim pogovarjat v tujem jeziku, razen ce mislim da bi blo zanimiv tudi za ostale. kapiš?

evo ovo razumem

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/12/2006 : 16:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Stockbrooker

Pa ar stavrno morate uništiti svaki topic.Pa ovdje se svi ponašate kao djeca.Ima vas starih od 30 godina a ponašate se kao djeca.Mislim stvarno.Ako vas ne zanima,ne trebate kupovati,jel vam to jasno.Molim da mi se javljaju samo ljudi koji su zainteresirovani a ne svaki bezveznjak koji ima 5 minuta slobodnog vremena.A ti Jang koristi se hrvatskim jezikom pošto se na ovom foruma prica hrvatski.A ti Obi-wan skoro da ne mogu vjerovati da si oženjem i da imaš 31 godinu,ko da slušam jednog djecaka.Ponavljam da necu ulaziti u neke prepirke sa vama,zato molim da mi se javljaju ozbiljni ljudi,a svi ostali molim da se ne miješate sa vašim prostim,glupim,komentarima i vredanjem,ok?


Ok,ok, ne ljuti se...
Evo, ipak cu uzeti onih 200 komada.
+ još dva za Srdana i jedan za njegovu baku...

The Force is what gives a Jedi his power. It's an energy field created by all living things.
It surrounds us and penetrates us. It binds the galaxy together.

Edited by - Obi-wan on 09/12/2006 16:58:48
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000