forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prešao sam davno brojku 1000...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 26/12/2006 : 14:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
zavisi na sta mislis po deva jer ima vise znacenja

@SrdjanDj Molim te mi reci koliko stripova od tih 5000 ili koliko vec nisi ni otvorio?

Mister No rules!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/12/2006 : 14:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by priki

zavisi na sta mislis po deva jer ima vise znacenja

@SrdjanDj Molim te mi reci koliko stripova od tih 5000 ili koliko vec nisi ni otvorio?

Mister No rules!

Nisam otvorio jedino AF klasike, njih ne citam, jer oni su mi strogo za kolekciju i svi u najlon vrecicama, jedino ove lošije još da zamenim ( zato što ih imam vec u Super stripu ), a stripovi se kod mene citaju familijarno, cita otac ( Nathan Nevera , Dylan Doga i Marti Misteriju ), ja trenutno citam Gordon Linkove ( stigao do broja 6, jer sam cekao da ih sve skupim ), najmladi brat je poceo sad sa Texovima, stigao je do broja 5, inace sve se uglavnom procitalo, e znaš šta još ne otvaram DD extra i Marka i Bleka, pošto su oni isto reprizirani, eto, sad je raspust, zima, pa se non-stop u kuci citaju stripovi, nema razloga da govorim drugacije.
Dobro i ove Zagor extra ne otvaram, jer ih imamo u ZS, pa nema razloga da ne ostanu novi, ali govorim sve o reprintima, ovi koje nismo citali, naravno, citaju se i to onako pažljivo, kolekcionarski, a i drugovi i komšije znaju da nema šanse da dobijaju stripove na citanje, jer stari je tako davao kad je bio mlad i kolekcija se bila prepolovila, no na svu srecu, brzo smo se povratili i prevazišli nekadašnje brojno stanje, zadovoljan ?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 26/12/2006 : 15:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by fumettisti

Aha!Jezicne zavrzlame o tome koliko je lako kuziti "strani"jezik no ipak kada bi mi u hrvatskoj zeljeli imati DJEVU u krilu mislim da se srpska ekavica nebi slozila sa time jer bi oni drzali DEVU u krilu.:):):):)Sorry,malo sale ne fali......

Sto bi kazao Marti Dijani, bas me interesuje koliko bi mi Hasan ponudio kamila zauzvrat. Jes da bi imao problema da ih smestim u kucu, ali me bar ne bi mucile ljubomornim primedbama...

Nekom deve, a nekom djeve...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/12/2006 : 17:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zavisi od likova npr. za Texa mi je puno bolji hrvatski prevod a recimo za Bleka srpski.

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/12/2006 : 17:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

zavisi od likova npr. za Texa mi je puno bolji hrvatski prevod a recimo za Bleka srpski.

inner fear your worst enemy

meni je svejedno, jedino mi je za Alan Forda ubedljivo najbolji hrvatski prevod

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/12/2006 : 17:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
da,slažen se

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 26/12/2006 : 18:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message
Gaston/Gaša je na primjer superioran na srpskom jeziku

The reward for honor will not come in this life...

Edited by - STOSIC on 26/12/2006 18:59:08
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26455 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/12/2006 : 19:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Najjaca obrada/prijevod je za Taranu!To treba izdati!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

smile
Starting Member

Croatia
37 Posts

Member since 14/12/2006

Posted - 27/12/2006 : 13:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send smile a Private Message
opet smo kod prijevoda
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/12/2006 : 13:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Da, topic je o tome koliko imate hrvatskih stripova i neka se javljaju samo oni koji su prešli magicnu brojku hiljadu ( tisucu ).....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/12/2006 : 20:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
evo, javljan se

Jel' tako šefe?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/12/2006 : 12:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

evo, javljan se

Jel' tako šefe?

koja je cifra

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/12/2006 : 18:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
U dvije godine koliko skupljam stripove, ukupno imam 1170 komada u kolekciji + 200 duplikata za prodaju.
Uglavnom su hrvatski sa izuzetkom Sys.Kena, LMS Mr.No i nekih strip albuma...

The Force is what gives a Jedi his power. It's an energy field created by all living things.
It surrounds us and penetrates us. It binds the galaxy together.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 28/12/2006 : 20:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by mpavin

evo, javljan se

Jel' tako šefe?

koja je cifra

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


oko 1100

Jel' tako šefe?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/12/2006 : 20:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
imam više, he, he, he (:P) (:D)

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 28/12/2006 : 20:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
to ti je dobro. stripova nikad dosta!

Jel' tako šefe?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/12/2006 : 21:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

to ti je dobro. stripova nikad dosta!

Jel' tako šefe?

stvarno si u pravu, nikad , nikad i nikad dosta stripova, eh kad bih mogao imati ih sve što postoje, neki put tako maštam, kad bih imao love, pokupovao bih sve stripove , sve kolekcije bih popunio i tako dalje........

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000