forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Obavijest svim kupcima Fibrinih izdanja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/02/2007 : 17:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Neki kažu da ih ovo podsjeca na sapunicu, mene prije na ona dva starca sa balkona u Mapetima... sica te se, najprije budu oduševljeni, velicanstveno!!!! pa to isto postaje super!!!!!!! onda tako-tako, pa moglo je i bolje, pa loše, pa užasno, pa BUUUUUUUUUUUUU, UUUAAAAAAAAAAAAAAAAA...

Prvo su mailovi završavali sa "s poštovanjem", zatim sa pozdravom, onda se izgubili bilo kakvi potpisi pa pocelo pickaranje.

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/02/2007 : 17:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
To raja traži, žutilo i sklandale!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/02/2007 : 18:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

To raja traži, žutilo i sklandale!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?




Jesi mislio na sandale?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/02/2007 : 18:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Zašto uopce ocekivati da se voli konkurencija?

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 08/02/2007 : 18:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
a zasto ne bi koristio site za samopromociju????? sto ima lose u tome? nitko te ne prisiljava da surfas po njegovim stranicama, je li tako?
pa tko brani strip-agentu, Ludensu, Bookglobe-u da naprave svoj sajt za samopromociju??

prema tvojim rijecima - npr. Vecernji list u svojim novinama ne bi smio oglasavati DVD-ove koje prodaje? ispravi me ako grijesim


krivo shvaceno, tj. krivo sam se izrazio
trebao sam nadopuniti s kritikom na tudi racun
tj. kao da u vecernjem piše da je jutarnji loš, to si oni ne smiju dopustiti. Mogu ponekad upozoriti na nešto, ali ipak...

ma zapravo, boli mene kurac
rekao sam da je bolje za zdravlje ne komentirati tuda izdanja i kod toga stojim :)

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/02/2007 : 18:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Me treba se voliti, ali svakako postovati i biti profesoonalan.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/02/2007 : 18:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Necu se, ni pod koju cijenu, odreci svog prava na kritiku. Ja sam prvo osnovao stripovi.com, napisao hrpu tekstova, recenzija i kritika, pa tek onda postao izdavac. Kritizirao sam izdavace i prije i poslije, to je bar lako provjeriti. Izdavastvo ne utjece na moj ukus, niti utjece na moje stavove, smatram da sam prilicno objektivan - mislim da je to vidljivo iz primjera npr. System Comicsa i Belog Puta - neke stvari sam kritizirao, koje nisu bile dobre, no, otkako su im se izdanja popravila, sad ih hvalim. I, u cemu je problem? Ne smijem reci da je V for Vendetta katastrofalno napravljena, a Nadziraci izvrsno? Ne smijem reci kako je tvrdi uvez Mladog Inkala loš, a Izbacivaca jako dobar? Ne smijem reci da je prijevod Gil St. Andre sramotno loš, Lucky Lukea lišen bilo kakvog humora, a Boneov jako lijep i kvalitetan? Ne smijem reci kako je papir u DD gigantu pretanak, a u Ken specijalima odlican? A zašto ne bih smio? Zato što sam izdavac i ja? Ma da, kako da ne. Da se radi o lažima ili izmišljotinama, to bi onda bila moja sramota, ali ako su kritike na mjestu, u cemu je problem? Evo npr. zadnji slucaj - ja bezrezervno pohvalim Sambrove Belog Puta i napišem da je jedina zamjerkica malo necitki rukopis u pismima - i odmah se digne frka - marlowe vristi, boban pizdi, ovo ono... No, onda iza mene dodu još dvojica i napišu isto - i sto se desi? Nista, naravno, sve ok. I tko je tu onda lud?

Od svih zadnjih Bookglobe/StripAgent izdanja u zadnjih godinu dana i vise, ja sam komentirao u najgorem slucaju dva-tri. Cak sam ih i stavio kao sticky i radio im reklamu tu na forumu...

Mogao bih tu pisati satima, ali stvarno mi se ne da. Poanta svega je moje gadenje prema svemu tome, gadi mi se to licemjerje, podmuklost, pokvarenost i pohlepa, gadi mi se to tapsanje po ramenu, smjeskanje i lazna idila, dok ti se iza ledja kopa jama. I muka mi je sto sam usao u sve to i sto sam dopustio da si pokvarim hobi i ljubav gacajuci po tom blatu. Svakako namjeravam iz njega izaci, ali potrajat ce malo, nazalost.

No jedno je sigurno, ono što mislim cu i reci, svidalo se to nekome ili ne.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Da se poslužim jednom jako poznatom recenicom: "S velikom moci dolazi i velika odgovornost." A ti si Marko postao mocan na ovdašnjoj strip sceni. Sasvim je logicno da se tvoje mišljenja i izjave gledaju kroz povecalo. Tvoje mišljenje ima težinu i sve što izjaviš ima svoje dobre ili loše posljedice.
Licemjerje, podmuklost, pokvarenost, pohlepa, tapšanje po ramenu, smješkanje i lažna idila su sastavni dio sporta koji se zove trka za novcem što je opet osnova društva u kojem živimo. Cim si ušao u posao strip izdavaštva, hobi i ljubav prema stripu su se našli suprotstavljeni onoj drugoj stvari (htio ti to ili ne). Gospodinu s kojim je izbio konflikt ocigledno (prema poruci) novac znaci puno više od stripa, što je potpuno normalno i u skladu sa svijetom u kojem živimo. Negdje u vašoj prepisci, caša se prelila i on je pukao. Ocigledno je tvoje izjave vec ranije shvatio kao prijetnju zaradi, a time i egzistencije sebe i svoje obitelji. Korijen problema je kao i uvijek novac. Riješenje je vrlo lako, ali treba biti veliki covjek sa velikim srcem, pojesti ponos, otici pogledati u oci i popricati. A to je vrlo teško svakome pa tako vjerovatno i vama dvojici...

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.


Edited by - Obi-wan on 08/02/2007 19:03:23
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/02/2007 : 18:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Zašto uopce ocekivati da se poštuje konkurencija? ;)

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/02/2007 : 18:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Jer je to moralno i profesionalno.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 08/02/2007 : 18:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
naravno

u zagrebu imaju dvije slicne firme ( necu o imenima niti o djelatnosti ) u jednoj su saznali da u drugoj radnici potkradaju šefa. Odmah su im to išli prijaviti. Nisu morali, mogli su docekati da ovi riknu i ostati sami, no to bi onda za koji mjesec i njih snašlo.
Konkurencija je zdrava stvar :)

neprijatelj tvog neprijatelja nemora biti tvoj prijatelj. Najcešce je on i tvoj neprijatelj...
da ne prodajem više socijalisticke maksime
odoh


if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/02/2007 : 19:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Drži svoje prijatelje blizu, a neprijatelje još i bliže.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/02/2007 : 19:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
a šta je s kapetanom mikijem

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 08/02/2007 : 19:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodaxe


U libelusu sam bio samo jednom, tretirali su me ko psa,cinicno i bezobrazno, na kraju su mi obicnog zagora prodali po cijeni extra (racun 06-mp2586 od 1.12. 06. na kojem je ukucan krivi strip).
Edvin je cesto...


Koliko ja znam Edvin je u MC-u a ne u Libellusu.

P.S. Par puta sam sam bio u MC-u osobno a više puta sam narucivao mailom neke stvari. Osobno nemam nikakva loša iskustva. Dapace.
U Libellusu sam uzeo više puta neke stvari i za njih je svaka rijec bespotrebna. Decki su jako jako pošteni i susretljivi.

Edited by - Dalen on 08/02/2007 20:03:17
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 08/02/2007 : 20:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
nije covjek niti rekao da je Edvin u Libellusu
odvojio je to tockom i krenuo u novu recenicu
Edvin je... bla bla
bitno da se smijemo onim amerikancima u svaštari :)

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 08/02/2007 : 20:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
sve sve al rec nekom ko je napravio ovaj sajt kak se na njemu mora ponašat... za krepat
tražim lance kojima sam vezan za ovu stranicu al nikako...

vuce vuce bubo lenja
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2007 : 21:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
nije on buba nego tipican pohlepni malogradanin, k tomu potpuno neodgojen, a marko budala (sorry!) sto sporo kuzi neke stvari...zao mi je samo sto mnogi pokusavaju ne zamjeriti se pa ostati jebeni i posteni, no dobro, razumijem ljude da ih se svada ne tice, ili bar tako misle - krivo...
što je marko rekao?
da u BG i SA ne vode nimalo racuna o prijevodu koji je cesto potpuno katastrofalan i k tomu na razini pismenosti beba iz jaslica? ne, nije! samo malo kritizirao, blago, vrlo blago, dapace ljigavo uvijeno, i to bas zato jer je imao obzira...
zato cu ja otvoreno reci: ta izdanja su prijevodom nesto najjadnije sto se moze kupiti...prije bih imao sve na cirilici s bobanovim autogramom nego ovo!!...kad se sjetim talicnog toma npr., suze mi navru od tuge sto napravise u BG...
a meni je prijevod u stripu najvazniji, bez obzira sto vecini nije...jezik nas dijeli od zivotinja, bljak...
oni koji tako ne misle, neka zavijaju...
jel tako, Senko?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 08/02/2007 : 21:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir
da u BG i SA ne vode nimalo racuna o prijevodu koji je cesto potpuno katastrofalan i k tomu na razini pismenosti beba iz jaslica?
Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


Ovo apsolutno nije tacno - i u Sarajevu i u Beogradu ima sjajnih prevodilaca koji cijene svoj posao i koje cak i u ZGu upošljavaju.
(Ovo, kao, intermezzo, sad samo nastavite... volim samo što mene nema u svemu tome, a pretpostavljam da i mnogi drugi misle isto.)

Uskoro, opet o stripu u BiH na: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1253 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 08/02/2007 : 21:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Curunir
da u BG i SA ne vode nimalo racuna o prijevodu koji je cesto potpuno katastrofalan i k tomu na razini pismenosti beba iz jaslica?
Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


Ovo apsolutno nije tacno - i u Sarajevu i u Beogradu ima sjajnih prevodilaca koji cijene svoj posao i koje cak i u ZGu upošljavaju.
(Ovo, kao, intermezzo, sad samo nastavite... volim samo što mene nema u svemu tome, a pretpostavljam da i mnogi drugi misle isto.)

Uskoro, opet o stripu u BiH na: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.



Mislim, da je tu sa BG i SA mišljeno Bookglobe i Strip agent
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 08/02/2007 : 21:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

nije on buba nego tipican pohlepni malogradanin, k tomu potpuno neodgojen, a marko budala (sorry!) sto sporo kuzi neke stvari...zao mi je samo sto mnogi pokusavaju ne zamjeriti se pa ostati jebeni i posteni, no dobro, razumijem ljude da ih se svada ne tice, ili bar tako misle - krivo...
što je marko rekao?
da u BG i SA ne vode nimalo racuna o prijevodu koji je cesto potpuno katastrofalan i k tomu na razini pismenosti beba iz jaslica? ne, nije! samo malo kritizirao, blago, vrlo blago, dapace ljigavo uvijeno, i to bas zato jer je imao obzira...
zato cu ja otvoreno reci: ta izdanja su prijevodom nesto najjadnije sto se moze kupiti...prije bih imao sve na cirilici s bobanovim autogramom nego ovo!!...kad se sjetim talicnog toma npr., suze mi navru od tuge sto napravise u BG...
a meni je prijevod u stripu najvazniji, bez obzira sto vecini nije...jezik nas dijeli od zivotinja, bljak...
oni koji tako ne misle, neka zavijaju...
jel tako, Senko?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Ja bih ovdje još dodao i Ludens. Evo upravo citam novog Bleka i gda Marin nadmašuje samu sebe!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2007 : 21:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Curunir
da u BG i SA ne vode nimalo racuna o prijevodu koji je cesto potpuno katastrofalan i k tomu na razini pismenosti beba iz jaslica?
Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


Ovo apsolutno nije tacno - i u Sarajevu i u Beogradu ima sjajnih prevodilaca koji cijene svoj posao i koje cak i u ZGu upošljavaju.



Emire, ne kaki
naravno da BG i SA nisu Beograd i Sarajevo, Bože sveti...imaš dolje Vidovo objašnjenje kad ti vec treba

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2007 : 21:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by Curunir

nije on buba nego tipican pohlepni malogradanin, k tomu potpuno neodgojen, a marko budala (sorry!) sto sporo kuzi neke stvari...zao mi je samo sto mnogi pokusavaju ne zamjeriti se pa ostati jebeni i posteni, no dobro, razumijem ljude da ih se svada ne tice, ili bar tako misle - krivo...
što je marko rekao?
da u BG i SA ne vode nimalo racuna o prijevodu koji je cesto potpuno katastrofalan i k tomu na razini pismenosti beba iz jaslica? ne, nije! samo malo kritizirao, blago, vrlo blago, dapace ljigavo uvijeno, i to bas zato jer je imao obzira...
zato cu ja otvoreno reci: ta izdanja su prijevodom nesto najjadnije sto se moze kupiti...prije bih imao sve na cirilici s bobanovim autogramom nego ovo!!...kad se sjetim talicnog toma npr., suze mi navru od tuge sto napravise u BG...
a meni je prijevod u stripu najvazniji, bez obzira sto vecini nije...jezik nas dijeli od zivotinja, bljak...
oni koji tako ne misle, neka zavijaju...
jel tako, Senko?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Ja bih ovdje još dodao i Ludens. Evo upravo citam novog Bleka i gda Marin nadmašuje samu sebe!



o, još kako, ali to je g. Borkovic...naravno, Ilijana je carica nad carevima, to se ne radja svakog tisucljeca...medjutim, Ludens ni nema luksuzna izdanja, pa mu se može tolerirati djelomicno i ta strana...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 08/02/2007 : 21:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Pa zato sam i stavio smajlice - toliko se ljudi iznerviraju da ni ne primjete šalu, tsk tsk...

Uskoro, opet o stripu u BiH na: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2007 : 21:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Pa zato sam i stavio smajlice - toliko se ljudi iznerviraju da ni ne primjete šalu, tsk tsk...

Uskoro, opet o stripu u BiH na: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.




vidi vraga, stvarno smajliji na kraju!! a sta ces, malo smo svi napeti

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8122 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/02/2007 : 21:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
tužno je da se ovo sve dogada, ali ocito ne može bez toga
a ima nešto što mi nije jasno
g. radic je koliko ja znam vlasnik/suvlasnik/urednik? bookglobea, strip agenta...i koliko znam ne obnaša istu funkciju u MC-u, tamo su gazde edvin i raul, pa ako je to tako, kako onda n.radic može izbacit fibrina izdanja iz MC-a? mislim, vidljivo je da je suradnja mc i bookglobea i sestrinskih firmi savršena, ali baš da mogu naredit da se izbaci konkurencija iz njihove striparnice
volio bi da mi se ovo pojasni
jesi li marko dobio 'otkaz' od edvina, ili te radic izbacio, ili si sam tako odlucio nakon ovih psovki, ili ja nemam pojma i nebojša je vlasnik MC-a
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8122 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/02/2007 : 21:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
inace, moja iskustva s obje striparnice su lijepa, ugodna, uživam doci, pregledavati, popricati, kupiti...
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000