forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko potrositi na MaFest-u
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/04/2007 : 02:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

ovo služi jedino za pokazivanje, ali zar je to primjereno strip ljubiteljima ?

Zasto gomilati kolekcije i trositi ogromne pare na stripove, ako covek ne moze barem da se pohvali? U cemu je onda poenta kolekcionarstva? :)

Ne, ozbiljno, meni je u sustini zanimljiva ova tema, jer vidim ko ce sta uzeti od ove ogromne ponude. To je ona prica, ne uzima skoro niko vise sve. Pa da vidimo sta ko uzima, onda.
Svi na crtu.

She came from the grave much graver. First, he’ll kill her, then I’ll save her! Everything is turning out so dark. Going through the motions.
No, I’ll save her, then I’ll kill her! I think this line is mostly filler. What's it going to take to strike a spark? It's what they have inside.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 25/04/2007 : 02:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
neki ljudi trose bogatsvo na stripove a neki nemaju za pivu :(

http://www.youtube.com/watch?v=ooshRABGReE
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/04/2007 : 02:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Ma Mafest je za druženje, zezanje, jedenje i opijanje... a ne za kupnju stripova.

Reci to izdavacima.
Fanovi, jadni, nemaju izbora. Moraju da kupe kad vide. Izdavaci su ti zlotvori koji nam ne daju da jedemo i pijemo!

She came from the grave much graver. First, he’ll kill her, then I’ll save her! Everything is turning out so dark. Going through the motions.
No, I’ll save her, then I’ll kill her! I think this line is mostly filler. What's it going to take to strike a spark? It's what they have inside.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 25/04/2007 : 08:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

razumijem kojekakve rasprave na netu koje nemaju smisla ( a koje imaju ), ali price tko ce koliko potrošiti ???
mislim, wtf, koga zanima tko ce koliko potrošiti ?
ovo služi jedino za pokazivanje, ali zar je to primjereno strip ljubiteljima ?


a isto tako nema smisla da ljudi ostavljaju postove u temama koje ih ocito ne zanimaju, ali ih ocito i dalje ostavljaju, jelda?


eto, mene zanima koliko ce raja potrositi na stripove, jer ja cu potrositi dosta love, a onda kad vidim da ce i drugi potrositi isto tu negdje - odma mi je lakse pri srcu kad znam da nisam jedini

PS. cini mi se da i tebe zanima, cim si se tako aktivno ukljucio u debatu
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 25/04/2007 : 08:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

neki ljudi trose bogatsvo na stripove a neki nemaju za pivu :(


ako dodjes u Makarsku, ja cu ti platiti pivu
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 25/04/2007 : 08:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan
Ne, ozbiljno, meni je u sustini zanimljiva ova tema, jer vidim ko ce sta uzeti od ove ogromne ponude. To je ona prica, ne uzima skoro niko vise sve. Pa da vidimo sta ko uzima, onda.
Svi na crtu.


a ovo je drugi razlog postavljanja topica, bas me zanimalo tko sta od forumasa uzima od ove silne poplave novih izdanja - pretpostavljm da je jako malo onih koji uzimaju sve...
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 25/04/2007 : 10:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Koja banka daje najpovoljnije kratkorocne kredite? Jamce imam, to su Dado&Dado, Markos, Bernard, Jedan iz Belog Puta, Sibin iz Marketprinta...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 25/04/2007 : 10:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by kiky

Ma Mafest je za druženje, zezanje, jedenje i opijanje... a ne za kupnju stripova.

Reci to izdavacima.
Fanovi, jadni, nemaju izbora. Moraju da kupe kad vide. Izdavaci su ti zlotvori koji nam ne daju da jedemo i pijemo!




Morati, trebati, imati... uvijek jedna te ista prica.
Izdavaci su ovdje ipak najmanji problem.
Fanovi... eh da, fanovi.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 25/04/2007 : 10:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
Samo je jedna banka - banka za cijeli zivot
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/04/2007 : 11:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Naša-Vaša Banka!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 25/04/2007 : 12:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

neki ljudi trose bogatsvo na stripove a neki nemaju za pivu :(

http://www.youtube.com/watch?v=ooshRABGReE



bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi

Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 25/04/2007 : 12:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Ua! ;)

Mislim da ima i kod cika VJ-a poneki komad, a i u MC-u... al' izorganizovacemo se.

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"



Mislim, naravno, na broj 2 - broj 1 odavno imam.

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 25/04/2007 : 13:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

neki ljudi trose bogatsvo na stripove a neki nemaju za pivu :(

http://www.youtube.com/watch?v=ooshRABGReE



Brate za pivu uvijek neki dinar iskoci!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/04/2007 : 15:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

neki ljudi trose bogatsvo na stripove a neki nemaju za pivu :(

http://www.youtube.com/watch?v=ooshRABGReE



ka i u svemu drugom

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/04/2007 : 15:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by DusMan
Ne, ozbiljno, meni je u sustini zanimljiva ova tema, jer vidim ko ce sta uzeti od ove ogromne ponude. To je ona prica, ne uzima skoro niko vise sve. Pa da vidimo sta ko uzima, onda.
Svi na crtu.


a ovo je drugi razlog postavljanja topica, bas me zanimalo tko sta od forumasa uzima od ove silne poplave novih izdanja - pretpostavljm da je jako malo onih koji uzimaju sve...



teško da koga baš sve zanima i da ima love

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 25/04/2007 : 16:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Ma Mafest je za druženje, zezanje, jedenje i opijanje... a ne za kupnju stripova.

Joj, djeco kak vi meni ništ ne znate.

in the evidence of its brilliance




zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 25/04/2007 : 17:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Mene nažalost nema na MaFestu pa imam brigu manje (baš mi nema izjava smisla, al' jbiga:)

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 26/04/2007 : 00:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
ja cu usput opljackati koju banku, pa da ne brinem za financije kad dodem dole.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 26/04/2007 : 07:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wanderer
jako malo onih koji uzimaju sve...


teško da koga baš sve zanima i da ima love


hehe, ima hrpa ljudi koji kupuju sve sto izlazi od stripova, iako ih jedan dobar dio toga niti ne zanima, ali jednostavno moraju imati
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 26/04/2007 : 07:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message

quote:
Originally posted by kiky

Ma Mafest je za druženje, zezanje, jedenje i opijanje... a ne za kupnju stripova.
Joj, djeco kak vi meni ništ ne znate.


hehe, naravno da je za druzenje, zezanje, jedenje i opijanje, ALI su tamo i stripovi najjeftiniji

ionako mislim kupiti te stripove, pa ajd da onda i ustedim koju kunu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/04/2007 : 15:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wanderer
jako malo onih koji uzimaju sve...


teško da koga baš sve zanima i da ima love


hehe, ima hrpa ljudi koji kupuju sve sto izlazi od stripova, iako ih jedan dobar dio toga niti ne zanima, ali jednostavno moraju imati



to vec miriše na nastranost

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 26/04/2007 : 15:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
to vec miriše na nastranost


mislim da nije preporucljivo ovu rijec spominjati na mjestu gdje se okupljaju kolekcionari
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/04/2007 : 18:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ja cu sigurno dosta potrošit, a kupit cu samo ono što me zanima!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 26/04/2007 : 19:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
Na srecu, necu puno potrošiti, jer od svega što izlazi za MaFest od hrvatskih izdavaca, ne interesira me MrNo, Demian i NN.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 26/04/2007 : 22:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
kenovi
karma 2
koju stripoteku
tamo gdje pogled ne dopire ako bude
i šta me još pukne
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000