forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Osveta Boga Ra MM
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 01/06/2007 : 16:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Dado


E jebiga onda, neces dobiti lovu za reklamu...



eh, a smajlici spašavaju stvar

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 01/06/2007 : 16:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay
Pravog stripaša sve zanima, samo što je žalosno što prosjecni pravi stripaš "ne može" sve ni pokupovati ni procitati... "Ne zanima" je pregruba rijec.


Ja smatram kako je ipak rijec SVE najgrublja u cijeloj prici.
Ne mogu zamisliti neku osobu koju bas Sve zanima i koja zeli Sve imati i Sve kupiti.



hm, mogao/mogli bi sada opet o tome, ali necu

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/06/2007 : 16:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ma moze se uvjek o tome, samo treba iskljuciti osobne zelje i emocije iz rasprave.
Ja bih recimo zelio skupiti sve playboy cure sa naslovnica, od 1996 na ovamo, ali uzivo ne slike...


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/06/2007 : 22:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay
Pravog stripaša sve zanima, samo što je žalosno što prosjecni pravi stripaš "ne može" sve ni pokupovati ni procitati... "Ne zanima" je pregruba rijec.


Ja smatram kako je ipak rijec SVE najgrublja u cijeloj prici.
Ne mogu zamisliti neku osobu koju bas Sve zanima i koja zeli Sve imati i Sve kupiti.

quote:

Evo da ovom prilikom pohvalim i Dadu i Libellus (nije placena reklama!) na lijepim izdanjima. Jest da su skupi, ali su lijepi i dobri, profesionalno obradeni! Ovih 6 MM-a za mene imaju i nostalgicnu vrijednost.



Hmm... sad se pitam gdje smo zasrali kad nas ti hvalis...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



covjek se zamisli, da...
potrudit cemo se biti bolji
ali dobro, mora i deecaycina katkad pogoditi pravu stvar

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/06/2007 : 22:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Hvala vam decki kaj me zovete deecaycina, dode mi da se zamislim o vlastitoj velicini (posebno kad mi to kaže Curunirko)! Nikako ne paše, mrmljaš nije dobro, hvališ nije dobro, a nekako mi zlatna sredina ne polazi za rukom, ocito...

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/06/2007 : 22:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Sve vas triba pod kljuc... ili na radnu akciju.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/06/2007 : 23:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Moj 7000, a kako to ne bi bilo cisto nabijanje, evo da kažem koju rijec...

U Gradu 5 prstenova, spominje se država Belize (ko da je tamo pred 10000 godina mogla postojati država istog imena ko i danas) na Yucatanu i ona nije pripadala ni Muu ni Atlantidi vec je bila kao neka zasebna zemlja (mada pod Muuovim pokroviteljstvom i dobavljanjem oružja). Adam spominje i razne avantura sa raznim cudesima na tom podrucju, monsterima, telepatskim mocima šamana Tupaca (ovo me jako podsjeca na Tupaca Shakura, repera). Civilizacija Maja je onda nastala iz te kulture, te nije spadala ni u jedno od dominantnim tadašnjih civilizacija. Zašto tamo dolaze Egipcani u Osveti Raa?

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/06/2007 : 23:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Hvala vam decki kaj me zovete deecaycina,


meni bolje zvuci deecajka

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/06/2007 : 02:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Moj 7000, a kako to ne bi bilo cisto nabijanje, evo da kažem koju rijec...

U Gradu 5 prstenova, spominje se država Belize (ko da je tamo pred 10000 godina mogla postojati država istog imena ko i danas) na Yucatanu i ona nije pripadala ni Muu ni Atlantidi vec je bila kao neka zasebna zemlja (mada pod Muuovim pokroviteljstvom i dobavljanjem oružja). Adam spominje i razne avantura sa raznim cudesima na tom podrucju, monsterima, telepatskim mocima šamana Tupaca (ovo me jako podsjeca na Tupaca Shakura, repera). Civilizacija Maja je onda nastala iz te kulture, te nije spadala ni u jedno od dominantnim tadašnjih civilizacija. Zašto tamo dolaze Egipcani u Osveti Raa?




Zato jer su clanovi kluba Jutarnjeg lista i igraju nagradne igre pa su dobili popust 500 necega na aranžman za posjetu Yucatanu. A nadaju se da ce pronaci i Tupacov grob.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 02/06/2007 : 16:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by c64

@ DeeCay, pretpostavljam da si kupio svi 6 knjiga :-? Koliko stranica ima?

btw. Nece se valjda rasprodati do pocetka 7. mjeseca



Neke imaju manje, neke više... (Citaj INTEGRALI!) Necu sad tu javno reci da sam pokupovao sve Mysteree od Libellusa (da me ne optuže za pristranost ili nedaj Bože kakvo lobiranje). Uglavnom, idi pa kupi, nestat ce brzo!

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!




Lako je reci idi pa kupi... nemam ni lipe... neku lovu dobivam tek pocetkom 7 mjeseca.
Bed da se na rasproda...


Pa baš i ne vjerujem da se sve rasprodati za mjesec dana
Ili???
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 02/06/2007 : 16:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
ma nece se sigurno prvi broj rasprodati do sredine osmog mjeseca
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/06/2007 : 18:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Hvala vam decki kaj me zovete deecaycina, dode mi da se zamislim o vlastitoj velicini (posebno kad mi to kaže Curunirko)! Nikako ne paše, mrmljaš nije dobro, hvališ nije dobro, a nekako mi zlatna sredina ne polazi za rukom, ocito...

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!



pa ja sam to na tvoju želju, daklem bijase pohvala. pusti dadu, sve sto hvalis pozitvno je ako se radi o LL izdanjima

evo, cak cu ti i odgovoriti zasto Bog:

1. tako mi heyoke i SSOJ-a za ravnu goru, nema vise razloga de ne bude i da se skriva sto je taj ciko RA, kad je cak i dnevnik stavio bozanstvo
2. izbjegava se jednoimenicni genitiv, koji ovdje ne pase ni u srpskom, toliko prazno i blesavo, osveta raa, ma daj... lako je talijanima s onim del i slicno rjecicama
3. tradicija (vidi pod 1)
4. blagoslov i sa senkine strane (dapace, ne samo blagoslov nego i cvrst stav)
5. jer sam ulozio toliko truda i napora bas u ovom broju gdje sam i lire morao pretvarati u napomenama, da bih popizdio da nije prihvaceno (ovo je dakako najvaznije)

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/06/2007 : 18:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Sve vas triba pod kljuc... ili na radnu akciju.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr



ti ne pizdi i nabavi novi karburator ilitiga rasplinjac

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3781 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 02/06/2007 : 18:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Renky

Sve vas triba pod kljuc... ili na radnu akciju.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr



ti ne pizdi i nabavi novi karburator ilitiga rasplinjac

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Takoder ne pizdi nego mi odgovori na sms! Znaš u vezi cega! Objasni pošto ja neznan!

Sorry šta je offtopic!

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 02/06/2007 : 18:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by HC

ma nece se sigurno prvi broj rasprodati do sredine osmog mjeseca



Ufff, koje olakšanje
Nadam se da si u pravu, a šta kažu momci iz Libellusa? VJ? Kako ide prodaja
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/06/2007 : 19:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
nece sigurno dotad, prerano je to ipak. eto ja ti jamcim, mada nisam ni iz libellusa niti pripadnik vojske jugoslavije

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8227 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 02/06/2007 : 20:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Moj 7000, a kako to ne bi bilo cisto nabijanje, evo da kažem koju rijec...

U Gradu 5 prstenova, spominje se država Belize (ko da je tamo pred 10000 godina mogla postojati država istog imena ko i danas) na Yucatanu i ona nije pripadala ni Muu ni Atlantidi vec je bila kao neka zasebna zemlja (mada pod Muuovim pokroviteljstvom i dobavljanjem oružja). Adam spominje i razne avantura sa raznim cudesima na tom podrucju, monsterima, telepatskim mocima šamana Tupaca (ovo me jako podsjeca na Tupaca Shakura, repera). Civilizacija Maja je onda nastala iz te kulture, te nije spadala ni u jedno od dominantnim tadašnjih civilizacija. Zašto tamo dolaze Egipcani u Osveti Raa?

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!

U gradu 5 prstenova, Kasteli ocigledno aludira na dansanji Belize, koji je donedavno bio engleska kolonija, a sad je, kao, nezavisan. Tamo je ondasnji Belize bio Atlantidska kolonija, a sad je, kao, nezavisan, sto je Amaterasu iskoristila da prosiri svoj uticaj i na tu zemlju. Inace, ne secam se bas da li se sudbina Tupaka resava u Tehnomantima, bice pre da se Marti aka u sajberprostoru sa Ramgodom. Naravno, Osveta bozanstva (boga) Ra, nema ama bas nikakve veze sa daljim tokom serijala.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/06/2007 : 20:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by c64

quote:
Originally posted by HC

ma nece se sigurno prvi broj rasprodati do sredine osmog mjeseca



Ufff, koje olakšanje
Nadam se da si u pravu, a šta kažu momci iz Libellusa? VJ? Kako ide prodaja


Ja ti mogu samo reci da si osiguras barem prva dva broja cim prije.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/06/2007 : 20:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
To je naravno samo savjet... nije reklama, werbung ili sto trece.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/06/2007 : 21:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir
pa ja sam to na tvoju želju, daklem bijase pohvala. pusti dadu, sve sto hvalis pozitvno je ako se radi o LL izdanjima

evo, cak cu ti i odgovoriti zasto Bog:

1. tako mi heyoke i SSOJ-a za ravnu goru, nema vise razloga de ne bude i da se skriva sto je taj ciko RA, kad je cak i dnevnik stavio bozanstvo
2. izbjegava se jednoimenicni genitiv, koji ovdje ne pase ni u srpskom, toliko prazno i blesavo, osveta raa, ma daj... lako je talijanima s onim del i slicno rjecicama
3. tradicija (vidi pod 1)
4. blagoslov i sa senkine strane (dapace, ne samo blagoslov nego i cvrst stav)
5. jer sam ulozio toliko truda i napora bas u ovom broju gdje sam i lire morao pretvarati u napomenama, da bih popizdio da nije prihvaceno (ovo je dakako najvaznije)



Hehe, cudi se Curunire, no nisam zapravo potegao pitanje pravopisa (a kad si ti vec pojasnio, barem je sad jasnije!), vec zašto Ra, kad on ne igra nikakvu ulogu u stripu? Naslov je ok!

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 02/06/2007 : 21:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Ma moze se uvjek o tome, samo treba iskljuciti osobne zelje i emocije iz rasprave.
Ja bih recimo zelio skupiti sve playboy cure sa naslovnica, od 1996 na ovamo, ali uzivo ne slike...



hm, ocemo ih zajedno skupljat pa razmijenimo u jednom trenutku?

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/06/2007 : 21:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka
U gradu 5 prstenova, Kasteli ocigledno aludira na dansanji Belize, koji je donedavno bio engleska kolonija, a sad je, kao, nezavisan. Tamo je ondasnji Belize bio Atlantidska kolonija, a sad je, kao, nezavisan, sto je Amaterasu iskoristila da prosiri svoj uticaj i na tu zemlju. Inace, ne secam se bas da li se sudbina Tupaka resava u Tehnomantima, bice pre da se Marti aka u sajberprostoru sa Ramgodom. Naravno, Osveta bozanstva (boga) Ra, nema ama bas nikakve veze sa daljim tokom serijala.



Ja sam mislio da ce biti nešto s Tupacom na kraju onog Countdown ciklusa, buduci da sumnjam da je on kao zaslužan za to oružje Sudnjeg dana za koje mislim da ce se razrješavat na kraju... Hoce ili nece ili je on samo onako spomenut?

Senka, znaš ono što je bilo kao najavljeno da ce se razrješiti misterija duha iz te druge epizode u buducim epizodama u Italiji, pa su možda mislili na duh Ne-Fija za kojeg se zapravo ništa ne zna.

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/06/2007 : 21:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Inace, ne secam se bas da li se sudbina Tupaka resava u Tehnomantima, bice pre da se Marti aka u sajberprostoru sa Ramgodom.


Ups, true, izmešala mi atlantidanska istorija.

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/06/2007 : 21:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Dado

Ma moze se uvjek o tome, samo treba iskljuciti osobne zelje i emocije iz rasprave.
Ja bih recimo zelio skupiti sve playboy cure sa naslovnica, od 1996 na ovamo, ali uzivo ne slike...



hm, ocemo ih zajedno skupljat pa razmijenimo u jednom trenutku?

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/


Moze, samo pazi da ostanu dobro ocuvane, znam da nece biti glanceri, ali ipak...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8227 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 02/06/2007 : 21:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
>>Ja sam mislio da ce biti nešto s Tupacom na kraju onog Countdown ciklusa, buduci da sumnjam da je on kao zaslužan za to oružje Sudnjeg dana za koje mislim da ce se razrješavat na kraju... Hoce ili nece ili je on samo onako spomenut?


Bice pomenuta njegova uloga oko Armagedona.


>>Senka, znaš ono što je bilo kao najavljeno da ce se razrješiti misterija duha iz te druge epizode u buducim epizodama u Italiji, pa su možda mislili na duh Ne-Fija za kojeg se zapravo ništa ne zna.

Ma jok. Procitaj Operaciju Arka, i bice ti jasno o kakvim se duhovima radi;) Zapravo nece, ali zato ce i da pisu pricu, zar ne?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000