forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Bojkot pojedinih izdavaca
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

diderot2
Junior Member

467 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 06/06/2007 : 19:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send diderot2 a Private Message
Ma dajte. Kakav bojkot?
Važni su stripovi. I stripovi ce pobediti. Ko uvek.

_______________________
onaj, koji ne cita stripove
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/06/2007 : 19:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Bojkotiram Ludens zbog Ane Gašpar. :)))

still amazes...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 06/06/2007 : 19:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon
Razmišljam i o bojkotu izdanja izdavacke kuce BOOKGLOBE. Do sada sam kupio više od 90 % BG izdanja ali Nebojša se ponaša kao Bush, ne akceptira nikakve kritike, pljuje po ostalim izdavacima (vidi svadu sa Markosom), izbacuje tude stripove iz More Comicsa itd. Tallyjevi komentari na topicu o SMG strip magazinu mi daje još više razlike da odjebem Bookglobe.

Šta misle ostali forumaši o ovoj temi? Ja smatram da barem odnos izmedu nas i izdavaca treba biti korektan. Izdavac se ne smije bahato i nekulturno ponašati (zdravo Nebojša) a politika treba biti tabu tema za izdavace (vozdra Bobane). Valjda ce ti ljudi shvatiti da oni od nas žive a ne obrnuto.


Imas pravo za neke stvari, ali ja tesko mogu bojkotirati Bookglobe. Zbog Blueberryja. I Luckyja Lukea.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 06/06/2007 : 19:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Ja uredno kupujem izdanja "Belog puta",i zadovoljan sam i kvalitetom istih,kao i izborom izdanja pa cak i cijenom.Tamo nekog Bobana ne znam,nit me i najmanje zanima koji je taj i kakvi su mu aspekti na zivot.Ni ne zelim ga znati.I bogu hvala - ni nemoram ga znati.
Ne vidim smisao bojkota pojedinih izdavackih kuca,zbog pojedinaca.Stoke je uvjek bilo i bit ce je,al da nema nje ne bi bilo ni kauboja.Da su svi izdavaci super simpaticni svima - radili bi ko manekeni a ne ko izdavaci.Pa nisu ni svi kolekcionari simpaticni,sto bi reko Kuljis kod Malnara u "nocnoj mori": U nas svakakvih cudaka!
Toliko!
Ima li ovaj tekst poantu?
Jok!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 06/06/2007 : 19:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Izdavastvo je kao i kad covjek ode na kaficu,ima neka slatka mala uvijek lijep osmjeh i brza usluga pa je prijatan osjecaj navratiti do nje.
Isto kod izdavastva imam svoje favorite:
*Fibra-zbog Markosa i ovoh sajta.
*Libellus-takodje zbog ljudi sto su upetljani
*Bernardova izdanja-krenuo poslije pada SD da ozivljava mnoge interesantne stvari.
Takodje nije lose ni bojkotovati izdavace ako ti stanu na zulj kao kupcu.
Go to Top of Page

Torpedo
Starting Member

Croatia
26 Posts

Member since 06/07/2005

Posted - 06/06/2007 : 19:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Torpedo a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Ja licno bojkotujem izdanja BP (još patim za Sambrovima, a BP ima još masu kvalitetnih izdanja koje cu nažalost morati kupiti na njemackom ili morati cekati nekog drugog izdavaca). Podržavam sve domace izdavace, a kada kažem domace onda mislim na sve izdavace iz bivše YU no BP bojkotujem iskljucivo radi Bobana, tip je za mene nacionalista i šovinista. Ne može neko pljuvati po mom narodu, po mom jeziku i onda ocekivati da nešto kupujem od njega. Ne može mi neko jebavati mater i onda tražiti novac od mene.


Potpuno se slažem s tobom, zbog toga ni ja ne kupujem izdanja BP.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/06/2007 : 19:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by SejoSexon

Naveo si dobar primjer. Ti ideš svaki dan kod istog pekara, ostavljaš mu lovu a on ti svaki dan psuje mater. Hoceš li i dalje ici kod njega?

Mislim da se ipak malo preteruje. U krajnjem slucaju, niko od izdavaca nije nikog psovao (osim u slucaju Nebojsa:).
Boban je rekao sta je rekao. Govori o osetljivoj temi, naravno, ali to je jednostavno takav nastup. Misli li neko da je prema Srbima bolji? Varate se. Ne mrzi on nikog, niti zastupa velikosrpsku teoriju. Hm, smesno mi je cak tako nesto nazvati teorijom.

Bojkot, tj. ne kupovina stripova moze biti dobra stvar. Narocito za novcanik. Licno, nemam problem da kupim strip koji ima anti Srpsku poruku, a kamoli ako je urednik nekad negde rekao nesto protiv Srba.
Stavise, postoje i dokazi da je kupovina bolja od bojkota. Ako se bojkotuje - na tome se zavrsava, ako se kupuje - ima se pravo kritikovati i prigovarati do mile volje. :)


Nego, da se opet malo dotaknem Tallyjevog skorasnjeg oholog ponasanja. Secate se kako je Tromislavski u pocetku nastupao sa istim stavom? Pa onda Nebojsa? I sad Tally? Ako se saberu 2 i 1, dobije se jedno ime. Daredevil. :)

______________________
Freeeze! Vegan police!

Ja ne mogu da shvatim kako jedan Boban ili Nebojša mogu tako neprofesionalno da rade. Zar im nije lakše da šute? Jedan izdavac nema šta da traži u politici ili u historiji jednog ili više naroda. Bernard je najpametniji, šuti i izdaje stripove.
Moj apsolutni favorit je Libellus. Momci šute i javljaju se samo kada najavljuju nova izdanja.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/06/2007 : 19:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by SejoSexon
Razmišljam i o bojkotu izdanja izdavacke kuce BOOKGLOBE. Do sada sam kupio više od 90 % BG izdanja ali Nebojša se ponaša kao Bush, ne akceptira nikakve kritike, pljuje po ostalim izdavacima (vidi svadu sa Markosom), izbacuje tude stripove iz More Comicsa itd. Tallyjevi komentari na topicu o SMG strip magazinu mi daje još više razlike da odjebem Bookglobe.

Šta misle ostali forumaši o ovoj temi? Ja smatram da barem odnos izmedu nas i izdavaca treba biti korektan. Izdavac se ne smije bahato i nekulturno ponašati (zdravo Nebojša) a politika treba biti tabu tema za izdavace (vozdra Bobane). Valjda ce ti ljudi shvatiti da oni od nas žive a ne obrnuto.


Imas pravo za neke stvari, ali ja tesko mogu bojkotirati Bookglobe. Zbog Blueberryja. I Luckyja Lukea.

Ja ipak imam alternativu: njemacka izdanja.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 06/06/2007 : 19:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by SejoSexon
Razmišljam i o bojkotu izdanja izdavacke kuce BOOKGLOBE. Do sada sam kupio više od 90 % BG izdanja ali Nebojša se ponaša kao Bush, ne akceptira nikakve kritike, pljuje po ostalim izdavacima (vidi svadu sa Markosom), izbacuje tude stripove iz More Comicsa itd. Tallyjevi komentari na topicu o SMG strip magazinu mi daje još više razlike da odjebem Bookglobe.

Šta misle ostali forumaši o ovoj temi? Ja smatram da barem odnos izmedu nas i izdavaca treba biti korektan. Izdavac se ne smije bahato i nekulturno ponašati (zdravo Nebojša) a politika treba biti tabu tema za izdavace (vozdra Bobane). Valjda ce ti ljudi shvatiti da oni od nas žive a ne obrnuto.


Imas pravo za neke stvari, ali ja tesko mogu bojkotirati Bookglobe. Zbog Blueberryja. I Luckyja Lukea.

Ja ipak imam alternativu: njemacka izdanja.


Ja nemam, jer ne znam njemacki.
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 06/06/2007 : 19:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
GRAÐANIN KANE ili gospodin William Randolph Hearst je bio zakleti pristaša nacizma...pa bi se danas morali odreci mnogih stripova zbog toga itekako poznatih itekako klasicnih pa to ne cinimo....
i nije da ja Bobana smatram takvom osobom (uopce !!!) vec želim napomenuti kako neki ovdje imaju dvostruke aršine i ciljano pokrecu politicki nastrojen topik....heearst im ne smeta a jedan boban im smeta...cijela ova tema je tako jadna da ne može biti jadnija

Edited by - simi on 06/06/2007 20:03:35
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29256 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/06/2007 : 19:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sejo me je spomenuo, pa je red da i ja kazem svoj stav o temi. Razumijem razloge onih koji ne zele kupiti npr. izdanje na kojem je potpisan Boban, i sam sam imao dilema oko toga, ali na kraju je radoznalost prevladala. Ako me strip zanima i ako je kvalitetno napravljen, kupit cu ga, bez obzira na Nebojsu i Bobana (ili nekog treceg). Moji osobni stavovi o doticnoj gospodi su jedna stvar, a ljubav prema stripu druga. Ono sto im imam reci cu im reci u lice, probleme i razmirie mozemo i ne moramo rjesavati, ali ja sam ipak u prvom redu strip fan i samim tim mi je sam strip najvazniji. Kao sto treba razdvojiti autora od djela, tako i treba izdavaca od izdanja. Ako je moguce, naravno. To svatko treba odluciti za sebe.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/06/2007 : 20:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by jurica

quote:
Originally posted by DusMan

Ne mrzi on nikog,
***
Stavise, postoje i dokazi da je kupovina bolja od bojkota.


duboko se ne slazem s tobom ni pod br. 1 ni pod br. 2.

nazalost, i ti imas pravo na svoje misljenje i sud.

_________________________
www.kajgod.co.nr

Zasto nazalost?

Svako ima pravo da bojkotuje neku kucu ako misli da ima razloga. To su licne stvari i nisu na racionalnom nivou, pa je i besmisleno ulaziti u raspravu.

Da li mi se svidja Boban, Nebojsa, Marko, Darijo ili Bernard, potpuno je irelevantno kada je o kupovini stripova rec. Sa nekima se slazem sa nekima se ne slazem, sa nekima mogu da nadjem zajednicki jezik (aka temu, da ne bude zabune), sa nekima ne, ali me izbor izdanja pre svega opredeljuje da li cu nesto uzeti ili ne, a ne privatni stavovi bilo koga. Razliciti smo ljudi, i potpuno je prirodno da imamo razlicita misljenja po raznim pitanjima. Bilo bi tuzno da je drugacije.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



lijepo receno. ali sad samo prosiri tu razliku i da netko ima pravo na stav kao Sejo i da ga se potpuno moze razumjeti. meni osobno takdjer smeta to ime i prezime na Hogaru, ali Hogar je prevagnuo. Kao i u Tamo gde pogled... koji je isao jednoj frendici, ali je sam strip opet prevagnuo. Ipak, volio bih da ga nema. Medjutim, iskreno, manje mi smeta i ultrasovinizam (jer znam da je takav budala i u krivu) od javnog ponizavanja i ismijavanja inteligencije od BG. Dok cu BP kupiti skrgucuci zubima i pomalo se srameci svoje slabosti, ove iz BG ne bih ni mukte vise uzeo dok ne promijene stav, a bome i prijevod.
i jos nesto. Dado svicarac ce da te bije

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/06/2007 : 20:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by simi

GRAÐANIN KANE ili gospodin William Randolph Hearst je bio zakleti pristaša nacizma...pa bi se danas morali odreci mnogih stripova zbog toga itekako poznatih itekako klasicnih pa to ne cinimo....
i nije da ja Bobana smatram takvom osobom (uopce !!!) vec želim napomenuti kako neki ovdje imaju dvostruke aršine i ciljano pokrecu politicki nastrojen topik....heearst im ne smeta a jedan boban im smeta...cijela ova tema je tako jadna da ne može biti jadnija

Mein lieber Herr Rommel, ako vec tako nešto pišeš onda navedi imena. Moj cilj sigurno nije bio otvaranje politickog topica. I tema topica meni nije jadna, jednostavno želim da znam šta ostali forumaši misle o ovoj temi.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 06/06/2007 : 20:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
ali sad samo prosiri tu razliku i da netko ima pravo na stav kao Sejo

Sto da sirim? Pa lepo sam kazao: Svako ima pravo da bojkotuje neku kucu ako misli da ima razloga. To su licne stvari i nisu na racionalnom nivou, pa je i besmisleno ulaziti u raspravu. Tu svi upadaju, pa i Sejo

A ovo dole je moj primer, editovani
Da li mi se svidja Boban, Nebojsa, Marko, Darijo, Dado ili Bernard, potpuno je irelevantno kada je o kupovini stripova rec. Sa nekima se slazem sa nekima se ne slazem, sa nekima mogu da nadjem zajednicki jezik (aka temu, da ne bude zabune), sa nekima ne, ali me izbor izdanja pre svega opredeljuje da li cu nesto uzeti ili ne, a ne privatni stavovi bilo koga. Razliciti smo ljudi, i potpuno je prirodno da imamo razlicita misljenja po raznim pitanjima. Bilo bi tuzno da je drugacije.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 06/06/2007 : 20:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by simi

GRAÐANIN KANE ili gospodin William Randolph Hearst je bio zakleti pristaša nacizma...pa bi se danas morali odreci mnogih stripova zbog toga itekako poznatih itekako klasicnih pa to ne cinimo....
i nije da ja Bobana smatram takvom osobom (uopce !!!) vec želim napomenuti kako neki ovdje imaju dvostruke aršine i ciljano pokrecu politicki nastrojen topik....heearst im ne smeta a jedan boban im smeta...cijela ova tema je tako jadna da ne može biti jadnija

Mein lieber Herr Rommel, ako vec tako nešto pišeš onda navedi imena. Moj cilj sigurno nije bio otvaranje politickog topica. I tema topica meni nije jadna, jednostavno želim da znam šta ostali forumaši misle o ovoj temi.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood



jasno je na koga sam mislio a ime ne mogu napisati jer ti ga ne znam...kao što si jasno saznao i moje mišljenje o tome...s time da ti mogu naci još milijun primjera...i to ne samo u stripu...film le corbeau...mnoge druge stvari...bojkot pokazuje samo uskogrudnost osobe koja ga pokrece...i sva sreca da se uvijek nadišao jer bi danas bili ostavljeni bez mnogih remek djela
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 06/06/2007 : 20:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Bojkot je pomogao u stvaranju dvije od najvecih nacija na svijetu. Teško da se jedan Gandhi može nazvati uskogrudim, ako se vec hoceš razmetati istorijskim primjerima.
Ali Boban i njemu slicni i racunaju s bojkotom, jer ce se uvijek naci oni koji ce upravo zbog bojkota kupovati te stvari samo zato što se slažu sa moronom koji je doveo do njega. Ne budi primjenjeno na BP jer je vecina koja se slaže sa Bobanom nepismena sama po sebi.

Emipa Casar, Civgolf Cetvrti od Šumecih tableta: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 06/06/2007 : 20:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Bojkot je pomogao u stvaranju dvije od najvecih nacija na svijetu. Teško da se jedan Gandhi može nazvati uskogrudim, ako se vec hoceš razmetati istorijskim primjerima.
Ali Boban i njemu slicni i racunaju s bojkotom, jer ce se uvijek naci oni koji ce upravo zbog bojkota kupovati te stvari samo zato što se slažu sa moronom koji je doveo do njega. Ne budi primjenjeno na BP jer je vecina koja se slaže sa Bobanom nepismena sama po sebi.


Pa simi je odlicno ukazao na pravu bit problema,doduše možda malo oštro,ali u svakom slucaju realno.

Kada bi se bojkotiralo sve koji imaju neko cudno ili cak opasno mišljenje o nekoj materiji,malo bi ti nam toga ostalo.

Nebi gledao filmove ljudi koji su rasisti i ne vole crnce,filmove nacista,knjige ljudi kojima je stric pedofil a oni ga cijene i poštuju,filmove Mela Gibsona i tako dalje da sad ne nabrajam.
Ukratko primjerima nema kraja,a ako si pravi borac za ljudska prava onda bi ti se sve to trebalo gadit a ne samo lokalni/osobni primjer.

Treba to primjenit na svakom djelu spektra,ako ne,onda si samo uskogrudan,ništa drugo.To je bit svega.

stripovi.com vlasnik
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 06/06/2007 : 21:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by SSTOSIC5@htnet-dsl
Kada bi se bojkotiralo sve koji imaju neko cudno ili cak opasno mišljenje o nekoj materiji,malo bi ti nam toga ostalo.

Ne slažem se. Uostalom, ovdje ne govorimo o Bobanovim autorskim djelima (e to bi tek bio prizor!), mada ni za njih ne bih dao ni feninga ali sam procitao šta je napisao i naucio o njemu sve što mi je trebalo. Dakle, ovdje govorimo o strip izdanjima koja se mogu naci na dvadeset drugih strana i barem toliko jezika. Pridružicu se Samiru u nabavci izdanja na njemackom (svakako mi treba da ponovim materiju radi posla) ali necu kupiti BP izdanje.
quote:

Nebi gledao filmove ljudi koji su rasisti i ne vole crnce,filmove nacista,knjige ljudi kojima je stric pedofil a oni ga cijene i poštuju,filmove Mela Gibsona i tako dalje da sad ne nabrajam.
Ukratko primjerima nema kraja,a ako si pravi borac za ljudska prava onda bi ti se sve to trebalo gadit a ne samo lokalni/osobni primjer.

Meni se i gadi šta ti ljudi rade, ali film procjenjujem nakon što pogledam. Kao što sam rekao više puta u diskusijama sa stinkyem, svaka prica je vrijedna pažnje, vece ili manje tu je pitanje. Meni je iskreno žao što još necu procitati "Tamo gdje..." na nekom od naših jezika još neko vrijeme, ali posljedica mog bojkota je sljedeca:
- našao sam i kupio druge price koje su barem isto toliko zanimljive
- barem jedan euro manje u plati šoviniste.
U principu, ja istu stvar radim sa McDonaldsom, kažu da im valjaju oni sladoledi, ali nema teorije da ceš me natjerati da kupim nešto tamo. Samo sam se par puta ispišao, ovo ako se neko nade da me je vidio kako ulazim...
Go to Top of Page

simi
Average Member

812 Posts

Member since 07/09/2005

Posted - 06/06/2007 : 21:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send simi a Private Message
ali ajde da se poigramo još malo s bojkotom - bojkot predlaže osoba koja ima drugu soluciju....dakle bojkot bi trebao važiti za nas koji ju nemamo...to me podsjeca na jedan sjajan vic - kada diktator kaže Ješcete travu ALI PREŽIVJET CEMO.....
doduše netko u sejotu vidi gandhija a ne diktatora ali to je vec za neku drugu raspravu...

Edited by - simi on 06/06/2007 21:21:53
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 06/06/2007 : 21:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Naveo si dobar primjer. Ti ideš svaki dan kod istog pekara, ostavljaš mu lovu a on ti svaki dan psuje mater. Hoceš li i dalje ici kod njega?


dobar primjer

tko ti od njih psuje mater ???????????????????????????????

nisam vidio da je nebojša došao na forum i ovdje nekome rekao nešto ružno ( mislim izricito na forum, osobne razgovore pustimo na stranu )

Boban ima neke svoje brije i neka u njima uživa. Neka napiše knjigu pa neka je šalje Voji u Haag na recenziju. Jebe mi se
Sambrove, Pogled i Fellinia bih opet kupio

koliko stvari kupujemo a da niti ne znamo da su im urednici šovinisti, nacionalisti... i ne smeta nam ?

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/06/2007 : 21:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic
U principu, ja istu stvar radim sa McDonaldsom, kažu da im valjaju oni sladoledi, ali nema teorije da ceš me natjerati da kupim nešto tamo. Samo sam se par puta ispišao, ovo ako se neko nade da me je vidio kako ulazim...


Ti znaš da ce McDonalds propasti zbog tebe...

Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 06/06/2007 : 21:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by simi

ali ajde da se poigramo još malo s bojkotom - bojkot predlaže osoba koja ima drugu soluciju....dakle bojkot bi trebao važiti za nas koji ju nemamo...to me podsjeca na jedan sjajan vic - kada diktator kaže Ješcete travu ALI PREŽIVJET CEMO.....
doduše netko u sejotu vidi gandhija a ne diktatora ali to je vec za neku drugu raspravu...





'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

diderot2
Junior Member

467 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 06/06/2007 : 21:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send diderot2 a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Bojkotiram Ludens zbog Ane Gašpar. :)))

still amazes...



Šta je to Ludens?

_______________________
onaj, koji ne cita stripove
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29256 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/06/2007 : 21:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader
koliko stvari kupujemo a da niti ne znamo da su im urednici šovinisti, nacionalisti... i ne smeta nam ?


Upravo u tome i je stvar. Ne znamo. Pa nas ni ne muci.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

diderot2
Junior Member

467 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 06/06/2007 : 21:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send diderot2 a Private Message
Uh, dobro, još nije zakljucano. A ja požurio da pametujem ,jer sam ocekivao kljuc.

_______________________
onaj, koji ne cita stripove
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000