forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZG#142/143/144 - Mortimer & Tessitore/Krojac
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 09/02/2008 : 13:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message
quote:
Originally posted by dzoni

nervira me sto je prevedeno krojac a ne tkac...glupost


Je,istina!
Mislim,krojac...Kako glup prijevod.
Ja još nisam kupio drugi nastavak.Procitao sam samo prvi i obecavajuce je,ali po komentarima ostalih,cini se da ni oa epizoda na kraju nece ispasti dobra.Šteta,stvarno šteta.A cinilo se da ce sve biti odlicno .
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 16/02/2008 : 21:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
Kod nas u BIH još nije stigao ....cekamo i cekamo
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 16/02/2008 : 22:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
dodjavola,moze i mi neko reci tacan naziv stripa,ili da uploaduje sliku(uvelicanu)jer sam se smorio spavajuci ispred kioska.ovde kod nas nikako da stigne,pa cu probati u striparnici

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/02/2008 : 22:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
prociath i ja ove dvije epizode i mogu reci da su mi bezveze (pogtovo onaj dio sa dvojnikom )
za prijevod mogu reci da mi je krojac bolji od tkaca (ali ja nisam citao dnevnikove zagore, tako da nemam neku sentimentalnost prema imenu)
uglavnom, valjda ce treci nastavak biti bolji
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/02/2008 : 22:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

dodjavola,moze i mi neko reci tacan naziv stripa,ili da uploaduje sliku(uvelicanu)jer sam se smorio spavajuci ispred kioska.ovde kod nas nikako da stigne,pa cu probati u striparnici




paukova mreza i mortimerov povratak
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 16/02/2008 : 22:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
hvala

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/02/2008 : 22:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

hvala



nema problema, imas na homepageu i skenove
Go to Top of Page

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 17/02/2008 : 13:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message
Kupih drugu epizodu jucer.I nije tako loša,moglo je i gore.Ali zašto se Mortimer Zagoru predstavio kao krojac kada nije?

Edited by - Death on 17/02/2008 13:02:31
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/02/2008 : 13:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovsky

quote:
Originally posted by dzoni

nervira me sto je prevedeno krojac a ne tkac...glupost



Naša prevoditelica ocito ne želi da se bilo šta u stripu naziva kao u Zlatnoj seriji pa imamo Fantast Chico,Indijanac zvani Chico,Krojac,Icaro la Plume...


precjenjuješ našu prevoditeljicu, ona nikad nije cula za zlatnu seriju, niti zna razliku izmedu tkanja i krojenja
a o onom 'vidi zagor original broj taj i taj' da ne govorim, dosadan sam sam sebi, ali to ne zamjeram njoj nego bernardu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/02/2008 : 11:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

dodjavola,moze i mi neko reci tacan naziv stripa,ili da uploaduje sliku(uvelicanu)jer sam se smorio spavajuci ispred kioska.ovde kod nas nikako da stigne,pa cu probati u striparnici



Pa imaš na prvoj stranici lijepo stavljene sve naslovnice.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/02/2008 : 11:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Death

Kupih drugu epizodu jucer.I nije tako loša,moglo je i gore.Ali zašto se Mortimer Zagoru predstavio kao krojac kada nije?



Pa nije se predstavio kao Krojac. Gdje si to procitao? Aha, kužim sad daješ kontraspoilere kao da nas navede na krivi puteljak!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 19/02/2008 : 12:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

Naša prevoditelica ocito ne želi da se bilo šta u stripu naziva kao u Zlatnoj seriji pa imamo Fantast Chico,Indijanac zvani Chico,Krojac,Icaro la Plume...


precjenjuješ našu prevoditeljicu, ona nikad nije cula za zlatnu seriju, niti zna razliku izmedu tkanja i krojenja
a o onom 'vidi zagor original broj taj i taj' da ne govorim, dosadan sam sam sebi, ali to ne zamjeram njoj nego bernardu
[/quote]

Ovo je prava dijagnoza problema a tu je "lijek" no je možda prezaposlen.

...
Go to Top of Page

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 19/02/2008 : 19:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Death

Kupih drugu epizodu jucer.I nije tako loša,moglo je i gore.Ali zašto se Mortimer Zagoru predstavio kao krojac kada nije?



Pa nije se predstavio kao Krojac. Gdje si to procitao? Aha, kužim sad daješ kontraspoilere kao da nas navede na krivi puteljak!


Ma ne.Znaš ono kad je Zagor vidio nekog tipa,pa je pomislio da je to Drunky duck,pa je pošao za njim i onda su ga oni tipovi uhvatili u zasjedi i oborili,pa je onda došao Krojac,skinuo masku i vidjelo se da je to Mortimer,a kada su Zagora strpali u kavez,onda mu je ispricao Mortimer kako se oslobodio i to,pa mu je rekao kako mu je krojac ponudio zadatak da ubije Sykesa.Još se pri kraju epizode pojavio pravi krojac sa Sybilom.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/02/2008 : 22:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
imam sljedeci broj u talijanskom izdanju,
i malo mi je bezveze da je krojac/tkac sybil, mortimerova ljubav
to mi ispada kao da burattini nije imao ideju pa je bezveze sybil odabrao
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7785 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 19/02/2008 : 22:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

imam sljedeci broj u talijanskom izdanju,
i malo mi je bezveze da je krojac/tkac sybil, mortimerova ljubav
to mi ispada kao da burattini nije imao ideju pa je bezveze sybil odabrao



Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/02/2008 : 07:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

imam sljedeci broj u talijanskom izdanju,
i malo mi je bezveze da je krojac/tkac sybil, mortimerova ljubav
to mi ispada kao da burattini nije imao ideju pa je bezveze sybil odabrao



Jesi li ti normalan?????
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/02/2008 : 07:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by supermark

imam sljedeci broj u talijanskom izdanju,
i malo mi je bezveze da je krojac/tkac sybil, mortimerova ljubav
to mi ispada kao da burattini nije imao ideju pa je bezveze sybil odabrao



Jesi li ti normalan?????

Naravno da nije.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/02/2008 : 07:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ja sam upravo ponovo po#269;eo da #269;itam prvu pri#269;u sa Tka#269;om jer kod ove nove #269;ekam posljednji nastavak i onda se javlja veliki supermark i posere mi se na #263;eif. :-((

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7343 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/02/2008 : 09:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

imam sljedeci broj u talijanskom izdanju,
i malo mi je bezveze da je krojac/tkac sybil, mortimerova ljubav
to mi ispada kao da burattini nije imao ideju pa je bezveze sybil odabrao




Nije istina da je Sybil Krojac. Krivo si ti to procita!
Necu kazat tko je jer sam i ja greškom procitao na ubc-u, pa da ne kvarim drugima. Oni koji su nestrpljivi da saznaju neka idu na tu recenziju na ubc-u.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/02/2008 : 09:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

imam sljedeci broj u talijanskom izdanju,
i malo mi je bezveze da je krojac/tkac sybil, mortimerova ljubav
to mi ispada kao da burattini nije imao ideju pa je bezveze sybil odabrao




E supermark, ja bih ti dao ban zbog ovog na mjeseca dana...
A što svi mi koji cekamo da taj strip zapravo i izade? Ma dajte ljudi, pa malo oladite sa spoilerima!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/02/2008 : 10:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ma dajte!
pa tko bi popusio da je sybil krojac! kako ste naivni!
mogao sam vam odmah reci da je chico i krojac i mortimer!
osim toga, pa spock vam je rekao da nije ona
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/02/2008 : 11:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Mogli bi supermarka banati, onak iz zezancije...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7785 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/02/2008 : 11:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
mogli bi malo, kad nas ovako zajebava
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 20/02/2008 : 12:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Mogli bi supermarka banati, onak iz zezancije...



Ti imaš zadnji nastavak kod kuce, pa ionako znaš kako završava!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/02/2008 : 12:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by DeeCay

Mogli bi supermarka banati, onak iz zezancije...



Ti imaš zadnji nastavak kod kuce, pa ionako znaš kako završava!



Nemam... I ne znam kak završava. Ali sumnjam na onog Sykesa, guvernera. Šteta što nema ninji ili neceg egzoticnog.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000