forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZG#142/143/144 - Mortimer & Tessitore/Krojac
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30614 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/03/2008 : 18:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
i ja sam pomalo razocaran, al vidjet cemo što buducnost nosi, nadajmo se blistavije price, aaaaaaaaaahjk

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 03/03/2008 : 18:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
S obzirom na prethodne epizode ova je prva liga
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/03/2008 : 20:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ovo je katastrofa. pa pogledajte samo rasplet s ovim infantilnim razjasnjenjima i tonom teksta. burko na razini 3godisnjeg djetešca. a verni grozan. i onda vam ne valja donatelli? naravno da ne valja, ali prema ovome, prvi susret s tkalcem je hemingway u rembrandtovoj izvedbi...
ali valjda jaslicari i jesu ciljana populacija, tko nam je kriv

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 03/03/2008 : 21:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

ovo je katastrofa. pa pogledajte samo rasplet s ovim infantilnim razjasnjenjima i tonom teksta. burko na razini 3godisnjeg djetešca. a verni grozan. i onda vam ne valja donatelli? naravno da ne valja, ali prema ovome, prvi susret s tkalcem je hemingway u rembrandtovoj izvedbi...
ali valjda jaslicari i jesu ciljana populacija, tko nam je kriv




sa skoro svim izrecenim se slažem, osim što mi verni ovdje nije toliko loš, one tabele iz nadolazecih epizoda mi još lošije izgledaju. ali sve ostalo što si rekao stoji do svakog slova.


"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/03/2008 : 21:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
još lošije?? pa na što to slici? i onda je on nova nada, zamjena za ferrija... moš mislit!
ali utješimo se zagijem extra: nadolaze kultne i klasicne fine stvari... mozda nisu vrhunac 9. umjetnosti ali svakako jesu razlozi zbog kojih smo zavoljeli stripove i ne sramimo se tog zagora (kao neki) ni danas...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 03/03/2008 : 22:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message
Zagora ce brzo dohvatiti ono što je uhvatilo Amere: hiperprodukcija!
Osim ako se to vec nije dogodilo...
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7343 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 03/03/2008 : 22:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Tako traljav završni dio da cijela prica, obecavajuca do samog završetka, dobiva gorak okus. Najjaca mi je Zagorova recenica:
"Da sam vidio da kaniš pucati izbjegao bih metak i razoružao te!"

Ne treba ni spominjat da je na sljedece dvije stranice dva puta bio brži od metka.
Verni je dobar. Oni kojima ne valja neka pogledaju na što lici D`Arcangelov crtež u novoj epizodi i usporede.
Burattini: 5/10
Verni: 8/10
Ferri: 3/10

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 03/03/2008 : 22:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
ha i ja se slažem...nažalost opet promašaj buratinija...potrošio tkaca bezveze kao nedavno dr.metervelica....

što se tice crteža zadovoljan sam...imam original ove price i nekako mi je crtež bio umjetan...sada mi je puno bolje sjeo.

nova prica i d'arcangelo...nije crtež fenomenalan, ali meni ne smeta...odgovara mi ovako kada ima više od 2 crtaca koji aktivno crtaju zagora...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/03/2008 : 22:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

Tako traljav završni dio da cijela prica, obecavajuca do samog završetka, dobiva gorak okus. Najjaca mi je Zagorova recenica:
"Da sam vidio da kaniš pucati izbjegao bih metak i razoružao te!"
Ne treba ni spominjat da je na sljedece dvije stranice dva puta bio brži od metka.
Verni je dobar. Oni kojima ne valja neka pogledaju na što lici D`Arcangelov crtež u novoj epizodi i usporede.
Burattini: 5/10
Verni: 8/10
Ferri: 3/10



mirko, pazi metak!
ali arcangelo je milina spram vernija, mada je i on za qrac... verni bi mogao ilustrirati recimo djecje slikovnice (one jeftine)... npr. slovo S, i on nacrta prokleto statican nemrdajuci stol, i tako... tu bi sluzio svrsi, jelte...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7785 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 04/03/2008 : 00:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Zagor ce zatuci po glavurdi Krojaca, Mortimer ce pobignuti i gotovo. pretpostavljam da bi moglo tako biti.


jebote, koji sam ja prorok.
morati cu glumiti vidovnjaka i predvidati ljudima buducnost za stotinjak eura (po minuti)

uglavnom, dosta loše. zadnjih 50 stranica nije popravilo dojam.
(no dobro, ipak je bolje nego vecina prošlih epizoda...)

Edited by - mpavin on 04/03/2008 00:05:43
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 04/03/2008 : 00:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Katastrofa kako je Burattini uništio jedan legendarni i tajanstveni lik Krojaca. Bljuje mi se kakva loša i debilna prica i scenarij. E moj Burattini okani se corava posla. Verni ne da nije nasljednik Ferrijev vec mu nije ni do Q....!
Go to Top of Page

fred perry
Average Member

526 Posts

Member since 19/01/2008

Posted - 04/03/2008 : 09:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send fred perry a Private Message
razocaranje,bezveze izgubljen krojac,dobro da se nismo i od mortimera oprostili.

SAMO HAJDUK!!!
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 04/03/2008 : 10:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
vec neko duze vrijeme nema epizode koju niste posrali,svaka vam cast
najbolje da zaposle Spielberga da im pise scenarije pa bi svi bili sretni i zadovoljni...

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 04/03/2008 : 14:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
quote:
Originally posted by Malicius

vec neko duze vrijeme nema epizode koju niste posrali,svaka vam cast
najbolje da zaposle Spielberga da im pise scenarije pa bi svi bili sretni i zadovoljni...




potpuno se slažem, ako van nevalja nemojte kupovat redovnu nego samo extra serija
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 04/03/2008 : 15:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
e ta tek ne valja!


"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7785 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 04/03/2008 : 15:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovsky

quote:
Originally posted by Malicius

vec neko duze vrijeme nema epizode koju niste posrali,svaka vam cast
najbolje da zaposle Spielberga da im pise scenarije pa bi svi bili sretni i zadovoljni...




potpuno se slažem, ako van nevalja nemojte kupovat redovnu nego samo extra serija


Ako bi nakon svake loše epizode nekog stripa taj strip prestali kupovati, onda više nitko ne bi kupovao stripove. Jebiga, ne valja, Burattini je zeznuo stvar i gotovo. Biti ce bolje valjda.
P.S.
A ni extra serija u zadnje vrime ne briljira.
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 04/03/2008 : 15:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by zagorovsky

quote:
Originally posted by Malicius

vec neko duze vrijeme nema epizode koju niste posrali,svaka vam cast
najbolje da zaposle Spielberga da im pise scenarije pa bi svi bili sretni i zadovoljni...




potpuno se slažem, ako van nevalja nemojte kupovat redovnu nego samo extra serija


Ako bi nakon svake loše epizode nekog stripa taj strip prestali kupovati, onda više nitko ne bi kupovao stripove. Jebiga, ne valja, Burattini je zeznuo stvar i gotovo. Biti ce bolje valjda.
P.S.
A ni extra serija u zadnje vrime ne briljira.



nije problem u jednoj epizodi, nego konstantno se prica da nema dobre epizode vec 2,3 godine pa onda brate nemoj kupovat ako ti ne valja
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7785 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 04/03/2008 : 15:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovsky
nije problem u jednoj epizodi, nego konstantno se prica da nema dobre epizode vec 2,3 godine pa onda brate nemoj kupovat ako ti ne valja


ja to nisan reka
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 04/03/2008 : 15:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
ima dobrih i prolaznih...evo nabrzinu izdvojih 4 avanture koje cu s guštom procitati ponovo...
111,112,113,114,121,122,134,135.

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 04/03/2008 : 16:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
quote:
Originally posted by piquet

ima dobrih i prolaznih...evo nabrzinu izdvojih 4 avanture koje cu s guštom procitati ponovo...
111,112,113,114,121,122,134,135.




Ja nebi trošia pare na strip za koji mislim da nevalja i u kojem dobra epizoda izade svakih godinu dana
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 04/03/2008 : 16:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Malicius

vec neko duze vrijeme nema epizode koju niste posrali,svaka vam cast
najbolje da zaposle Spielberga da im pise scenarije pa bi svi bili sretni i zadovoljni...




ja sam dosta ocekivao od ove epizode, nakon više od godinu dana katastrofalnog zagora (kojeg usput da se zna nisam ni kupovao) i zato ovakvi komentari i ovako razocarenje... taman pomisliš došao kraj debilizmu, kad ono novi te pljusne poput šamara .

sad mi (nam) ostaje da se nadam(o) da ce "krvavi snijeg" i ostale price poslije te valjati.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7789 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 04/03/2008 : 16:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

još lošije?? pa na što to slici?




pogledaj table iz one price sa rendal mutantom (imaju negdje na forumu ja mislim). tu mi je još sterilniji.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 04/03/2008 : 16:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovsky

quote:
Originally posted by piquet

ima dobrih i prolaznih...evo nabrzinu izdvojih 4 avanture koje cu s guštom procitati ponovo...
111,112,113,114,121,122,134,135.




Ja nebi trošia pare na strip za koji mislim da nevalja i u kojem dobra epizoda izade svakih godinu dana



ja ne mislim da ne valja...ove sam izdvojio kao meni odlicne...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 04/03/2008 : 19:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message

zar je tkac/krojac mrtav? I ko je to?
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 04/03/2008 : 19:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
ako ništa drugo onda ova epizoda zasluzuje pohvalu za dane koje sam proveo u neizvjesnosti iscekivanja treceg dijela i raspleta price. rijetko kad se to dogodi, jer inace i cekam sve nastavke da izadju pa tek onda citam. ne i ovaj put..
sve skupa- bezveze potrosen krojacev povratak i previse teksta jedva razumljivog na kraju. jedna mi stvar smeta još, koja je tipicna za burattinija. a to su zadnje stranice epizode kada se mortimer i sybil ukrcavaju na brod. po meni bilo bi sto puta bolje da su popunjene s bilo cim drugim i da se zapravo ne zna da je mortimer živ iako to ionako svi znaju! tako bi i njegov povratak bio puno efektniji nego ovako. ali buratini ne shvaca da bi koji put mogao ostavit koju poruku medu redaka. a nije receno da se i krojac nece vratit.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000