forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DAMPYR (`Veseli cetvrtak`)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/02/2008 : 22:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
14 godina!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 24/02/2008 : 23:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Meni to sve sa Kosovom uopste ne utice na apetite prema stripovima, ne znam zasto, valjda sam oguglao na sve i onda bi uvek mogao da imas razlog da stvari posmatras drugacije jer je nesto onako kako ne bi trebalo da bude.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/02/2008 : 00:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ah... vidim da je nekima došlo iz donje glave u gornju... pa je post izbrisan... prije vrlo izvjesnog bana

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/02/2008 : 01:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

situacija je losa,jer nikoga sada ne interesuju stripovi.

Nije istina, evo mene zanimaju isto onoliko koliko su me zanimali i pre nedelju/dve.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 25/02/2008 : 02:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by weljko94

situacija je losa,jer nikoga sada ne interesuju stripovi.

Nije istina, evo mene zanimaju isto onoliko koliko su me zanimali i pre nedelju/dve.


I mene.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/02/2008 : 02:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Džabe kad vam nitko ne vjeruje.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 25/02/2008 : 02:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

Džabe kad vam nitko ne vjeruje.


Veruj bar meni kad neceš Dušmaninu!

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/02/2008 : 02:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Veruj bar meni kad neceš Dušmaninu!

Ma vjerujem vam ja, ali i to vam je zakurac. Ja sam samo jedan nepopravljivi idealist, a takvi nikad nisu bili na cijeni.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 25/02/2008 02:37:45
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 25/02/2008 : 02:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by Raspucin

Veruj bar meni kad neceš Dušmaninu!

Ma vjerujem vam ja, ali i to vam je zakurac. Ja sam samo (još) jedan nepopravljivi idealist, a takvi nikad nisu na cijeni.


"Dušo" moja ja sam odavno postao sasvim popravljivi idealist, bez imalo griže savesti.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 25/02/2008 : 06:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

dolazi li to u bih?

Ne dolazi.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 25/02/2008 : 13:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by weljko94

situacija je losa,jer nikoga sada ne interesuju stripovi.

Nije istina, evo mene zanimaju isto onoliko koliko su me zanimali i pre nedelju/dve.


I mene.



Da li u K. Mitrovicu stripovi stizu na vreme, dakle, cetvrtkom?
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 25/02/2008 : 13:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by Raspucin

Veruj bar meni kad neceš Dušmaninu!

Ma vjerujem vam ja, ali i to vam je zakurac. Ja sam samo (još) jedan nepopravljivi idealist, a takvi nikad nisu na cijeni.


"Dušo" moja ja sam odavno postao sasvim popravljivi idealist, bez imalo griže savesti.


Pa sta nisi ti ono advokat .

Znas onaj vic iz Mister No-a:

Utapaju se u jezeru tvoj advokat i tvoja punica. Mozes spasiti samo jedno. Sto ces uciniti: otici u kino ili naruciti pizzu?

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 25/02/2008 : 14:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by weljko94

situacija je losa,jer nikoga sada ne interesuju stripovi.

Nije istina, evo mene zanimaju isto onoliko koliko su me zanimali i pre nedelju/dve.


Ja se sloziti...
Ucim, crtam, bakcem se stripovima i to je to!
Sta me ganja sta se dogadja oko mene zaludjenog...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 25/02/2008 : 14:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by Raspucin

Veruj bar meni kad neceš Dušmaninu!

Ma vjerujem vam ja, ali i to vam je zakurac. Ja sam samo (još) jedan nepopravljivi idealist, a takvi nikad nisu na cijeni.


"Dušo" moja ja sam odavno postao sasvim popravljivi idealist, bez imalo griže savesti.


Pa sta nisi ti ono advokat .

Znas onaj vic iz Mister No-a:

Utapaju se u jezeru tvoj advokat i tvoja punica. Mozes spasiti samo jedno. Sto ces uciniti: otici u kino ili naruciti pizzu?




Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 26/02/2008 : 07:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
ako se ovako nastavi..moj zivot ce se pretvoriti u veciti praznika prijatelji moji sve vam je to luk i vodaovo su dve najcuvenije izjave Mister No-a,tako da je bespotrebno raspravljati dalje na ovu temu!

drale
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 26/02/2008 : 15:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by draskomisterno

ako se ovako nastavi..moj zivot ce se pretvoriti u veciti praznika prijatelji moji sve vam je to luk i vodaovo su dve najcuvenije izjave Mister No-a,tako da je bespotrebno raspravljati dalje na ovu temu!


Potpisujem...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/02/2008 : 15:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by draskomisterno

ako se ovako nastavi..moj zivot ce se pretvoriti u veciti praznika prijatelji moji sve vam je to luk i vodaovo su dve najcuvenije izjave Mister No-a,tako da je bespotrebno raspravljati dalje na ovu temu!



Shvacam prvu izjavu, a gdje je druga da se složim s njom?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2008 : 01:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Dopalo me ruku konacno jedno izdanje Veselog cetvrtka - Dampyr 1. Na prvi opip i listanje, nikakvim negativnostima nema mjesta. Izdanje lijepo izgleda, jako nalik na Ludensove stripove - da ne filozofiram previše. Cak mi se cini da je VC malo fleksibilniji, nekako se otvara bez dojma napetosti tj. da ce se strip raspuci (možda mi se samo cini). Sve u svemu, jako mi se svida i Dampyra nastavljam kupovati u dva primjerka. Jedan za sebe, drugi na aukcije da malo podržimo izdavaca i proslijedimo jedan primjerak u Hrvatsku.
Prvi broj sam vec stavio pa ako nekoga zanima može osobno isprobati kvalitet ovog stripa... Cijena samo 100 kn.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/03/2008 : 09:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Dopalo me ruku konacno jedno izdanje Veselog cetvrtka - Dampyr 1. Na prvi opip i listanje, nikakvim negativnostima nema mjesta. Izdanje lijepo izgleda, jako nalik na Ludensove stripove - da ne filozofiram previše. Cak mi se cini da je VC malo fleksibilniji, nekako se otvara bez dojma napetosti tj. da ce se strip raspuci (možda mi se samo cini). Sve u svemu, jako mi se svida i Dampyra nastavljam kupovati u dva primjerka. Jedan za sebe, drugi na aukcije da malo podržimo izdavaca i proslijedimo jedan primjerak u Hrvatsku.
Prvi broj sam vec stavio pa ako nekoga zanima može osobno isprobati kvalitet ovog stripa... Cijena samo 100 kn.



Cijena?
Prava sitnica!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 10/03/2008 : 14:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by weljko94

situacija je losa,jer nikoga sada ne interesuju stripovi.

Nije istina, evo mene zanimaju isto onoliko koliko su me zanimali i pre nedelju/dve.


I mene.



Da li u K. Mitrovicu stripovi stizu na vreme, dakle, cetvrtkom?



Prva tri broja su kasnili, a ovaj poslednji nije još uvek stigao. Trebali bi da vide da to ustale. Ovde ima puno ljudi koji vole da kupuju te stripove.
Trebali bi nešto da urade i sa distribucijom u Gracanicu. I tamo naša štampa stiže uredno.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/03/2008 : 01:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

14 godina!


da...i šta da ga sad ja izbacim na misec dana...pa se logira kao sawitcheva curamlad si i zelen,pa ti je ovaj put oprošteno...samo ovaj put...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 11/03/2008 : 03:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Renky

14 godina!


da...i šta da ga sad ja izbacim na misec dana...pa se logira kao sawitcheva curamlad si i zelen,pa ti je ovaj put oprošteno...samo ovaj put...



Nisi vidija, bija je jedan post... prije mog komentara, ali je skužija da se zaletija pa ga je izbrisa. I dobro da je tako... svi pomalo ucimo. Pogotovo je dobro da mladi uce

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/03/2008 : 03:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Renky

14 godina!


da...i šta da ga sad ja izbacim na misec dana...pa se logira kao sawitcheva curamlad si i zelen,pa ti je ovaj put oprošteno...samo ovaj put...



Nisi vidija, bija je jedan post... prije mog komentara, ali je skužija da se zaletija pa ga je izbrisa. I dobro da je tako... svi pomalo ucimo. Pogotovo je dobro da mladi uce


hmmmm...onda nije mlad i zelen,kuži stvari

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 11/03/2008 : 22:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message
jel stiglo ovo u Libellus? cijena?
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 28/12/2008 : 19:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Bash trazhim adekvatnu Dampir temu da chestitam VC ekipi, shvativshi da je sa proshlonedeljnim Dampirom zaokruzhena jedna godina izdavanja do tada nikada objavljenog heroja u Srbiji, i naletim na ovu, pa se setim tog haosa kad se VC pojavio. Evo i ovde se pominju Horus i Abaton, strah da se ne zavrshi za dva-tri broja i sve ostalo shto smo i sami chesto chuli/pomislili.

Posebno je tuzhan ovaj broj poshto je, koliko sam shvatio, poslednji na kome je radio Djole, ali eto ipak je ostao dovoljno dugo da zaokruzhi ovaj ciklus. Kada se setimo koliko je u Srbiji puta propadao i Zagor, chinjenica da drzhimo u rukama Dampira #12 bi pre godinu dana delovala nauchno-fantastichno.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000