forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Martin Mystere giganti
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 27/04/2008 : 18:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message
Zanima me koji su po vašem mišljenju najbolji M.M. giganti?
Od prva tri procitana meni se najviše svidio "Tajna svetoga Nikole".

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 27/04/2008 : 19:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message
pa dobro, i jest najbolji do sad.

Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 27/04/2008 : 20:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
"Ljudi u crnom"...
Il ti je najbolji il ga mrziš.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7785 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 27/04/2008 : 20:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
takoder ljudi u crnom
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 27/04/2008 : 21:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Meni je Ksanadu najbolji od svih (možda zato jer je najviše povezan s temama koje se ticu samog Martinovog života). Slijedi Tajna svetog Nikole. Nakon toga su mi podjednako dobri Prokletstvo u Sahari, Ljudi u crnom (iako su više u stilu Nathana, no svejedno odlican strip) i Broj zvijeri.

Jucer sam napokon procitao Broj zvijeri i mogu reci da sam oduševljenjen idejom o pravom porijeklu broja 666 (e, Castelli, otkud ti dolaze te ideje?).
Otok vatre i leda me nažalost najviše razocarao. Toliko ocekuješ od Sergejevog povratka i onda se sve izgubi u pretjerivanju s mitologijom (mislim, volim nordijsku mitologiju, ali ovdje su stvarno pretjerali).

Što se tice Drva života i Tajne prozirnih sjenki, dobri su i zanimljivi sve do samog kraja, koji je u oba broja preubrzan i bezvezan. Ali opet, bolji su od Otoka vatre i leda kojemu su zadnjih 20ak stranica jedina pozitivna strana stripa.
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 27/04/2008 : 21:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
quote:
Originally posted by Windwalker
Jucer sam napokon procitao Broj zvijeri i mogu reci da sam oduševljenjen idejom o pravom porijeklu broja 666 (e, Castelli, otkud ti dolaze te ideje?).



I mene je ova ideja odusevila, ali mi se ipak najvise svidjaju prva dva giganta - broj 2 pa broj 1 redom!

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2615 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 27/04/2008 : 22:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Najbolji - "Tajna svetog Nikole". A loših nema.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 27/04/2008 : 22:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Meni je dvojka najviše legla nekako mi je najviše martijevski, otkrivamo i neku opaku stranu glavnog junaka što je po meni ipak novost u stripovima ove vrste.
Takoder su mi i ostali dobri radi svih razloga koji su vec navedeni.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

fred perry
Average Member

526 Posts

Member since 19/01/2008

Posted - 27/04/2008 : 22:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send fred perry a Private Message
nikola pa broj zvijeri,a mm giganti su mi inace najdraža kolekcija...

SAMO HAJDUK!!!
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 28/04/2008 : 10:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
quote:
Originally posted by fred perry

nikola pa broj zvijeri,a mm giganti su mi inace najdraža kolekcija...



Meni su Libellusovi Martiji najdraza kolekcija - pogotovu od subote kako ih imam sve (18 Biblioteke, 8 Giganata, 4 Super Booka, 4 Almanaha i 2 Price iz Baze Drugdje)...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/04/2008 : 12:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Trigger

quote:
Originally posted by fred perry

nikola pa broj zvijeri,a mm giganti su mi inace najdraža kolekcija...



Meni su Libellusovi Martiji najdraza kolekcija - pogotovu od subote kako ih imam sve (18 Biblioteke, 8 Giganata, 4 Super Booka, 4 Almanaha i 2 Price iz Baze Drugdje)...





Nije fer....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

fred perry
Average Member

526 Posts

Member since 19/01/2008

Posted - 28/04/2008 : 12:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fred perry a Private Message
quote:
Originally posted by Trigger

quote:
Originally posted by fred perry

nikola pa broj zvijeri,a mm giganti su mi inace najdraža kolekcija...



Meni su Libellusovi Martiji najdraza kolekcija - pogotovu od subote kako ih imam sve (18 Biblioteke, 8 Giganata, 4 Super Booka, 4 Almanaha i 2 Price iz Baze Drugdje)...

ja sam od prošlog tjedna presretni vlasnik kompleta lms od martija,imam i komplet sd i lud,obe price iz baze,sve gigante,sva tri almanaha ma živio marti moj najdraži junak!

SAMO HAJDUK!!!
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 28/04/2008 : 16:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
Broj zvijeri mi je najdraži definitivno gigant ... Ljudi u crnom mi baš nisu legli osim odlicnog crteža, Otok vatre i leda je dobar, ali pošto mi fali dosta poveznica s tim stripom nebi komentira možda neke druge godine kad se serijal libelusa približi na dovoljan broj primjeraka za komentiranje Tajna sv.Nikole odlican iako i tu iman rupa ... Ksanadu odlican spaja jednu sagu u zaokruženu cjelinu kao i Tajna prozirnih sjenki koji najviše plijeni sa prekrasnim crtežom ... Proklestvo u Sahari osim super crteža i malo Atlantide ništa posebno i meni najmanje drag Drvo života jer o armagedonu nisam još cita,a kako se cini i necu ove godine ... uh šta san se raspisa što kod mene i nije obicaj
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2917 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 28/04/2008 : 18:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Ljudi u Crnom. Zaista yanimljiv...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/04/2008 : 19:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Trigger

quote:
Originally posted by fred perry

nikola pa broj zvijeri,a mm giganti su mi inace najdraža kolekcija...



Meni su Libellusovi Martiji najdraza kolekcija - pogotovu od subote kako ih imam sve (18 Biblioteke, 8 Giganata, 4 Super Booka, 4 Almanaha i 2 Price iz Baze Drugdje)...





Nije fer....



ne tuguj. veoma brzo nece moci reci da ih ima sve

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/04/2008 : 20:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Trigger

quote:
Originally posted by fred perry

nikola pa broj zvijeri,a mm giganti su mi inace najdraža kolekcija...



Meni su Libellusovi Martiji najdraza kolekcija - pogotovu od subote kako ih imam sve (18 Biblioteke, 8 Giganata, 4 Super Booka, 4 Almanaha i 2 Price iz Baze Drugdje)...





Nije fer....



ne tuguj. veoma brzo nece moci reci da ih ima sve





Ni to nije fer....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 28/04/2008 : 20:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
od giganata najdraži su mi Prokletstvo u Sahari...nekako mi je to najtipicniji Martin, zatim Drvo života jer se radi o Australiji, zatim Ljudi u crnom jer je tako futuristicki nabrijan, Otok vatre i leda me malo razocarao, a Tajna svetog Nikole i Ksanadu su me pošteno izmorili...ahh i Broj zvijeri i Tajna prozirnih sjenki...onak. okej.
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 28/04/2008 : 21:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Trigger

quote:
Originally posted by fred perry

nikola pa broj zvijeri,a mm giganti su mi inace najdraža kolekcija...



Meni su Libellusovi Martiji najdraza kolekcija - pogotovu od subote kako ih imam sve (18 Biblioteke, 8 Giganata, 4 Super Booka, 4 Almanaha i 2 Price iz Baze Drugdje)...





Nije fer....



ne tuguj. veoma brzo nece moci reci da ih ima sve



He he he... Nadam se, nadam se... A koliko sam cuo od Dade u subotu Marti ce ubrzati...

P.S. Ono sto nisam rekao je da imam i sve ostalo sto je izislo na domacim jezicima - 107 LMS-ova, 4 Dnevnikova specijalca, Dnevnikov team-up s Dylanom, 2 Horusa, 7 Vaninnija, 42 SD-a, 4 redovna Ludensa, 1 specijalni Ludens, 25 redovnih SA, 4 specijalna SA, 1 maxi, 1 team-up s Mister Noom, 2 Dokotor Mystere albuma od SA, 6 Stripoteka i dva pirata (team-up s Mister Noom i drugi team-up s Dylan Dogom)...

I manju hrpicu talijanskih Martija i jedan turski...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/04/2008 : 21:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Trigger



He he he... Nadam se, nadam se... A koliko sam cuo od Dade u subotu Marti ce ubrzati...





Zezas
Kazi konkretno,sta,koliko,kad,gde
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 28/04/2008 : 21:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
Ne zezam. To mi je covjek reako u subotu kad sam ga pitao kad ce na redu biti bisevi. Biblioteka Martin Mystere ce ubrzati tako da za par godina dodjemo do novih neobjavljenih epizoda...

Tek poslije mi je palo na pamet da sam ga zaboravio pitati da li namjerava izdati Zonu X...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/04/2008 : 21:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Trigger

Ne zezam. To mi je covjek reako u subotu kad sam ga pitao kad ce na redu biti bisevi. Biblioteka Martin Mystere ce ubrzati tako da za par godina dodjemo do novih neobjavljenih epizoda...

Tek poslije mi je palo na pamet da sam ga zaboravio pitati da li namjerava izdati Zonu X...



Sa ovih 18 smo na 31.
Koliko bi to trebalo da se ubrza? Na 24 godisnje?
A ako ide sve sto ne bi i Zona X
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 28/04/2008 : 21:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Trigger

Ne zezam. To mi je covjek reako u subotu kad sam ga pitao kad ce na redu biti bisevi. Biblioteka Martin Mystere ce ubrzati tako da za par godina dodjemo do novih neobjavljenih epizoda...

Tek poslije mi je palo na pamet da sam ga zaboravio pitati da li namjerava izdati Zonu X...



Sa ovih 18 smo na 31.
Koliko bi to trebalo da se ubrza? Na 24 godisnje?
A ako ide sve sto ne bi i Zona X



Ne nego na 36 (18 + 8 + 4 + 4 + 2). Mislim da je ipak realnije na 18 godisnje...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/04/2008 : 21:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Znaci 18 regularnih godisnje
Giganti su ionako gotovi do iduceg Mafesta,pa bi onda moglo jos nesto da ide brze ili da krene Zona X
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 28/04/2008 : 22:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Znaci 18 regularnih godisnje
Giganti su ionako gotovi do iduceg Mafesta,pa bi onda moglo jos nesto da ide brze ili da krene Zona X



Rekao sam mozda. Meni je rekao da ce vjerovatno ubrzati...

A sto se tice Giganata - ima ih jos za naredne 4 godine istim ritmom (po dva godisnje)...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/04/2008 : 22:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Trigger

quote:
Originally posted by Tex Willer

Znaci 18 regularnih godisnje
Giganti su ionako gotovi do iduceg Mafesta,pa bi onda moglo jos nesto da ide brze ili da krene Zona X



Rekao sam mozda. Meni je rekao da ce vjerovatno ubrzati...

A sto se tice Giganata - ima ih jos za naredne 4 godine istim ritmom (po dva godisnje)...



Cekaj,prosle godine su trebala 4,ali zbog kasnjenja stamparije smo dobili 2 tek u januaru.
Ako ove godine izadje 4(2 za Mafest i 2 za CRS) to je 12 a u Italiji je izaslo valjda 13.
Idem da proverim
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/04/2008 : 22:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Trigger

quote:
Originally posted by fred perry

nikola pa broj zvijeri,a mm giganti su mi inace najdraža kolekcija...



Meni su Libellusovi Martiji najdraza kolekcija - pogotovu od subote kako ih imam sve (18 Biblioteke, 8 Giganata, 4 Super Booka, 4 Almanaha i 2 Price iz Baze Drugdje)...





Nije fer....



ne tuguj. veoma brzo nece moci reci da ih ima sve





Ni to nije fer....



pa zasto? sto te tako pogadja da si toliko tuzan?

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000