forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolji Zagor specijal
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Raga
Senior Member



Croatia
1028 Posts

Member since 03/06/2008

Posted - 09/06/2008 : 22:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Raga a Private Message
Poll Question:
Nakon mnogobrojnih usranih topica i nekažnjivog pljuvanja po Zagoru (od strane mene i Rage te ostalih)...evo malo ozbiljnosti...

Najbolji Zagor specijalac , ponudeni su svi specijalci koji su ikad izašli na prostoru ex juge (ne racunaju se jubilarci i ostali pirati osim elfa)...Pozz

P.s. Molim da u komentarima upišite koji vam je i najgori


Results:
Kožno lice (Toninelli - Ferri) [9%] 19 votes
Kamen ubica (Toninelli - Ferri) [5%] 11 votes
Urota bogova (Boselli - Marcello) [8%] 16 votes
Prica o Wandering Fitziyu (Burattini - Ferri) [3%] 7 votes
Crna duša (Boselli - Ferri) [19%] 41 votes
Andeo smrti (Boselli - Dotti) [2%] 5 votes
Vitezovi grala (Burattini - Ferri) [4%] 8 votes
Princ elfova (Boselli - Torricelli) [7%] 15 votes
Pustolovina u Kanadi (Boselli - Marcello) [1%] 2 votes
Nulta godina Darkwooda (Burattini - Ferri) [25%] 54 votes
Vojska duhova (Burattini - Marcello) [3%] 7 votes
Smrtonosna mocvara (Burattni - Chiarolla) [1%] 3 votes
Kineska sekta (Peln - Torricelli) [10%] 21 votes
Prokletstvo Posejdona (Burattini - Ferri) [1%] 3 votes


Poll Status: Locked »» Total Votes: 212 counted »» Last Vote: 04/09/2012 21:29:16

Kad ce Chico remitenda sve ispocetka? Oce bit u HC-u? Joj jedva cekam.

Edited by - Raga on 09/06/2008 22:55:11

quaresma
Average Member



Bosnia and Herzegovina
643 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 09/06/2008 : 22:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send quaresma a Private Message
Po meni su najbolji kamen ubica i crna dusa,glas za kamen ubica

Najlosiji andjeo smrti i vitezovi grala...

Kad ce ZS i LMS od prvog broja???? :) :) :)
Go to Top of Page

Damage_brain
New Member



175 Posts

Member since 30/06/2003

Posted - 09/06/2008 : 22:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Damage_brain a Private Message
elfovi elfovi :)
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 09/06/2008 : 22:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Od ovih 7 koje sam citao - Crna dusa!

Najgori od tih 7 - Posejdonovo prokletstvo!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 09/06/2008 22:57:04
Go to Top of Page

Raga
Senior Member



Croatia
1028 Posts

Member since 03/06/2008

Posted - 09/06/2008 : 23:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Raga a Private Message
Ja sam glasao za Sektu (ideja je dobra al nešto joj ne valja, ne znam ša). Skoro sve su mi ok, bolje su mi još: Crna duša, Princ elfova, 0 godina Darkwooda, Urota bogova, kamen ubojica,...

Sekunda do katastrofe je Posejdon...

Kad ce Chico remitenda sve ispocetka? Oce bit u HC-u? Joj jedva cekam.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 10/06/2008 : 00:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Urota bogova, pa Crna duša.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 10/06/2008 : 00:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
ovo je bilo lagano...andeo smrti....

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 10/06/2008 : 01:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message
U principu, vecina zagorovih specijala je dosta loša mada ima par jako zanimljivih. Dvoumio sam se izmedu Andeo smrti, Crna duša i Vitezovi grala i odlucio se za ovaj poslednji iako ne bih pogrešio ni da sam glas dao nekim od dva preostala.

Princ elfova i Posejdonovo prokletstvo nisam citao tako da ne znam kakvi su.

Najlošiji su mi svakako Vojska duhova ( od koje sam mnogo ocekivao ), Kineska sekta i naširoko hvaljeni Nulta godina Darkwooda koji je imao potencijal za odlicnu pricu o zagijevoj mladosti, medutim sve je to traljavo uradeno, loše scenaristicki izvedeno uz preterano naivne scene u kojima onaj vrac hrani neko cudovište ljudskim mesom da ojaca u nekoj provaliji.

Burattiniju bi pod hitno trebalo oduzeti glavnu scenaristicku palicu u zagor stafu ili ga bar rasteretiti nekim novim kvalitetnim scenaristima jer je uspio da sroza sve što je Nolita izgradio, Boselli unapredio i Sclavi zacinio.

Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded

Edited by - GeneziS on 10/06/2008 01:11:14
Go to Top of Page

Mlaki
New Member

Croatia
139 Posts

Member since 18/05/2007

Posted - 10/06/2008 : 08:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mlaki a Private Message
quote:
Originally posted by GeneziS

U principu, vecina zagorovih specijala je dosta loša mada ima par jako zanimljivih. Dvoumio sam se izmedu Andeo smrti, Crna duša i Vitezovi grala i odlucio se za ovaj poslednji iako ne bih pogrešio ni da sam glas dao nekim od dva preostala.

Princ elfova i Posejdonovo prokletstvo nisam citao tako da ne znam kakvi su.

Najlošiji su mi svakako Vojska duhova ( od koje sam mnogo ocekivao ), Kineska sekta i naširoko hvaljeni Nulta godina Darkwooda koji je imao potencijal za odlicnu pricu o zagijevoj mladosti, medutim sve je to traljavo uradeno, loše scenaristicki izvedeno uz preterano naivne scene u kojima onaj vrac hrani neko cudovište ljudskim mesom da ojaca u nekoj provaliji.

Burattiniju bi pod hitno trebalo oduzeti glavnu scenaristicku palicu u zagor stafu ili ga bar rasteretiti nekim novim kvalitetnim scenaristima jer je uspio da sroza sve što je Nolita izgradio, Boselli unapredio i Sclavi zacinio.



Vec si to rekao preko nekoliko puta. Ali oh, gle cuda, pored toliko Bosellijevih prica u ovom pollu uvjerljivo vodi jedna koju je napisao... Tko ono? Bu - ra---
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 10/06/2008 : 08:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Apsolutno najbolji "NULTA GODINA DARKWOODA"

Najgori "KINESKA SEKTA"

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 10/06/2008 : 08:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
Vitezovi Grala su me bas prijatno iznenadili i zato glas njima.

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 10/06/2008 : 08:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
Nulta godina Darkwooda,+
Andeo smrti, -

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

dino1984
Junior Member



Austria
493 Posts

Member since 31/05/2007

Posted - 10/06/2008 : 08:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dino1984 a Private Message
Najbolja Kineska sekta,a najlosija Pustolovina u Kanadi!!!!

Good night white pride!!
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 10/06/2008 : 10:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Najbolji:
1- Nulta godina Darkwooda
2- Urota Bogova
3- Crna dusa

Najgori: Posejdonovo prokletstvo

There ain't no grave gonna hold my body down.

Edited by - morrison on 10/06/2008 10:21:07
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2917 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 10/06/2008 : 10:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Meni je najbolji Crna duša.

Doduše nisam citao ova dva zadnja koji su izašli jer nisu stigli u Bih...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Commic Dealer
Starting Member

36 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 10/06/2008 : 13:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Commic Dealer a Private Message
Najbolji još nije izašao a naslov je Crna Vatra ili tako nešto.Ja sam ga citao u piratskoj verziji i strip je fenomenalan!!! Jedva cekam da izade i kod Ludensa.
Inace sam ovdje glasao za Nulta godina Darkwooda.NAjlošiji mislim da je ovaj najnoviji Smrtonosna mocvara(jao kako je ovo bijedan strip,još me boli glava,mukom sam ga procitao.Kineska seksta i oni stari vec je dugo što sam ih citao pa možda su i oni loši,imam loše pamcenje za te stvari pa ne znam sad jel je ova smnrtonosna mocvara stvarno najgori special ali stvarno je bijedan.Inace i loš Zagor je dobar Zagor ali ovo stvarno....bijedno!!!!Kako može to uopšte biti special? Ja sam uvijek mislio da treba special biti ono najbolje moguce ono specialno nešto,nešto najbolje što može netko procitati a sve su to neke prosijecne price koje su cak toliko loše da ne mogu da idu u redovnu jer vec završavaju na 160 strani što ne bi napunilo ni dva stripa.ALI CRNA VATRA JE FENOMEN I TO SAMO NA 132 STRANICA-AJDE BERNI IZBACI CRNU VATRU PA DA NE TREBAMO CITATI PIRATE!!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/06/2008 : 14:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Commic Dealer

Najbolji još nije izašao a naslov je Crna Vatra ili tako nešto.Ja sam ga citao u piratskoj verziji i strip je fenomenalan!!! Jedva cekam da izade i kod Ludensa.
Inace sam ovdje glasao za Nulta godina Darkwooda.NAjlošiji mislim da je ovaj najnoviji Smrtonosna mocvara(jao kako je ovo bijedan strip,još me boli glava,mukom sam ga procitao.Kineska seksta i oni stari vec je dugo što sam ih citao pa možda su i oni loši,imam loše pamcenje za te stvari pa ne znam sad jel je ova smnrtonosna mocvara stvarno najgori special ali stvarno je bijedan.Inace i loš Zagor je dobar Zagor ali ovo stvarno....bijedno!!!!Kako može to uopšte biti special? Ja sam uvijek mislio da treba special biti ono najbolje moguce ono specialno nešto,nešto najbolje što može netko procitati a sve su to neke prosijecne price koje su cak toliko loše da ne mogu da idu u redovnu jer vec završavaju na 160 strani što ne bi napunilo ni dva stripa.ALI CRNA VATRA JE FENOMEN I TO SAMO NA 132 STRANICA-AJDE BERNI IZBACI CRNU VATRU PA DA NE TREBAMO CITATI PIRATE!!!!!!!!!!!!!



Izbacuje VC za koji dan!!!!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 10/06/2008 : 15:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Nulta godina...

Najgori je vjerovatno "Vojska duhova"! ( neke nisam još citao )
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2917 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 10/06/2008 : 17:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Zaboravih napisati da mi je najgori Kineska sekta...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/06/2008 : 19:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Crna duša i Nulta godina Darkwooda
Go to Top of Page

Garak
Average Member



Bosnia and Herzegovina
805 Posts

Member since 05/02/2008

Posted - 10/06/2008 : 19:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Garak a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Crna duša i Nulta godina Darkwooda



Slažem se
Go to Top of Page

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 10/06/2008 : 22:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message
quote:
Originally posted by Mlaki

quote:
Originally posted by GeneziS

U principu, vecina zagorovih specijala je dosta loša mada ima par jako zanimljivih. Dvoumio sam se izmedu Andeo smrti, Crna duša i Vitezovi grala i odlucio se za ovaj poslednji iako ne bih pogrešio ni da sam glas dao nekim od dva preostala.

Princ elfova i Posejdonovo prokletstvo nisam citao tako da ne znam kakvi su.

Najlošiji su mi svakako Vojska duhova ( od koje sam mnogo ocekivao ), Kineska sekta i naširoko hvaljeni Nulta godina Darkwooda koji je imao potencijal za odlicnu pricu o zagijevoj mladosti, medutim sve je to traljavo uradeno, loše scenaristicki izvedeno uz preterano naivne scene u kojima onaj vrac hrani neko cudovište ljudskim mesom da ojaca u nekoj provaliji.

Burattiniju bi pod hitno trebalo oduzeti glavnu scenaristicku palicu u zagor stafu ili ga bar rasteretiti nekim novim kvalitetnim scenaristima jer je uspio da sroza sve što je Nolita izgradio, Boselli unapredio i Sclavi zacinio.



Vec si to rekao preko nekoliko puta. Ali oh, gle cuda, pored toliko Bosellijevih prica u ovom pollu uvjerljivo vodi jedna koju je napisao... Tko ono? Bu - ra---



Pa šta? Nije moje mišljenje sveto pismo Na kraju krajeva i ja sam glasao za Bu - ra--- pricu. Ne vidim ništa cudno.

Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8093 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/06/2008 : 22:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
dvoumio sam se izmedu elfa i nulte godine, koja je prevagnula
ostali su, osim andela smrti, redom jadni i ispodprosjecni

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Raga
Senior Member



Croatia
1028 Posts

Member since 03/06/2008

Posted - 11/06/2008 : 00:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Raga a Private Message
Zanimljivo kako su stajališta ovdi potpuno razlicita...Nekima najbolji stripovi su drugima najlošji i obrnuto...

Kad ce Chico remitenda sve ispocetka? Oce bit u HC-u? Joj jedva cekam.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/06/2008 : 01:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ne mogu da verujem da je "Kineska sekta" dobila toliko glasova, meni je to ubedljivo najgori specijalac. Inace, i "Crna vatra" koju je neko spomenuo mi je od losijih, bez obzira na potencijal koji je imao pojavom Wendiga, jer je radnja totalno nezanimljiva i jedva sam ga procitao do kraja. Medju boljima su mi i "Andjeo smrti", "Vitezovi grala", "Crna dusa", te prva dva izasla jos kod "Dnevnika". Inace, najbolji mi je, i glasao sam za njega, "Nulta godina Darkvuda", naravno.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 11/06/2008 : 01:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
citao sam samo dnevnikove, a od tih mi je najbolji onaj sa bucerom. nije loš ni "kamen ubica", ali od tih dnevnikovih ipak "kožno lice".

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000