forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kako vratiti "pozajmljene" stripove
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 25/11/2008 : 15:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by manhunter

U osnovnoj školi, sam imao "prijatelja", koji se uvek nadmetao samnom, ko ce imati vecu kolekciju. Za rodendan sam dobio album Fleš Gordona(žuti), i tip ga je pozajmio da procita..I neki dan kasnije mi je ladno rekao da mogu da zaboravim na strip. Posle moljakanja, ubedivanja, pretnji bližom i daljom rodbinom, pristao je da mi da vrati- za 350 stripa. Ja sam ih u to vreme imao otprilike toliko, pristao sam, dobio strip nazad, i ostao na par stripova. A ovaj je blistao kako "ima najvecu kolekciju u bližoj okolini".. A onda sam organizovao onu vec spomenutu rodbinu i prijatelje, i za tri meseca došao na nekih 450 kom. Zato kažem, osveta se servira hladna


Možda nema baš veze sa temom, ali mi sad pade na pamet.

Dusxane, udri ga tamo gde ga najviše boli!!



Dakle, pravi covek za moderatora!



Ako mi je sve u skaldu sa "...osveta se servira hladna...", poizbacivace nas sa foruma kad se najmanje budemo nadali
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 25/11/2008 : 22:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Kada mi neko trazi strip da procita ja mu frljnem gomilu CD-ova i kazem biraj koji da ti sprzim...pa citaj brate koliko te volja, uglavnom... iz kolekcije ne vadim ni tati rodjenom...
Naravno kao klinac sa davao sakom i kapom zato mi nista iz detinjstva nije ni ostalo:-(

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/11/2008 : 23:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Hmm, danas više ne posudujem. Kao klinci smo si posudivali svašta, ali tada je bilo drukcije, nije te brigalo koliko su stranice ''masne''. Dešavalo se i da neki stripovi 'nestanu', ali to je bilo, kako da kažem, reciprocno...




Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 25/11/2008 23:24:05
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000