forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ukljucite se u raspravu!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 23/11/2008 : 23:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

a ovako je koliko? 185?

puno je puno

180,00 kn i bio je poklon knjiga Životinjska abeceda (btw. prodano je oko 2000 komada ŽA u manje od 3 godine)

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 23/11/2008 : 23:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Zajebi ti te dodatne popuste (pazi ovo govori kupac), koga je zanimao - taj je kupio (ili ce kupiti). Neceš sa 10-20 kuna popusta napraviti baš ništa.

Moj ti je savjet da gledaš kako ceš izdati još koju knjigu. Pazi, to je izdavacki pohod od 10+ knjiga, tako da vjerujem ako izguraš prvih nekoliko, kada ljudi cuju o cemu se radi i vide da se ne radi o nekoj zajebanciji koja ce stati nakon 3 knjige, to ce ti biti najbolja moguca reklama. Možda cak budeš i razmišljao o reprintima prodanih prvih brojeva.

Tko zna, možda je pricati o reprintima Spawna cista fantazija, ali siguran sam da je odredeni broj ljudi privremeno odustao dok vidi hoce li sve to stati na zdrave noge. Riskantno je nekome tko nema para, a takvih je na ovim prostorima puno, dati 150+ kuna na neki strip koji nikad nije citao (koliko god nahvaljen bio), a koji ce ovim tempom izlaziti još puno godina.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 23/11/2008 23:57:06
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 23/11/2008 : 23:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

Zajebi ti te dodatne popuste (pazi ovo govori kupac), koga je zanimao - taj je kupio (ili ce kupiti). Neceš sa 10-20 kuna popusta napraviti baš ništa.


Za 10-20 nece, ali što ako prodajna cijena bude umjesto 180 kn 120 kn?

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 23/11/2008 : 23:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by provodina
Još ako je knjiga 2 integral
Spawn Collection Volume 2 - contains issues 13-33
mislim da cijena ispo 300 kn ne gine



Al to ti sigurno nece ici u punom izdanju. To bi bilo gigantsko izdanje s prevelikom cijenom, a ni ovo prvo, puno manje i jeftinije nije polucilo predobre rezultate.

Pretpostavljao sam iako bi ja dao i više od cijene pakla za takvo gigantsko izdanje.
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 24/11/2008 : 00:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by flamboyant soul

Zajebi ti te dodatne popuste (pazi ovo govori kupac), koga je zanimao - taj je kupio (ili ce kupiti). Neceš sa 10-20 kuna popusta napraviti baš ništa.


Za 10-20 nece, ali što ako prodajna cijena bude umjesto 180 kn 120 kn?



ne vjerujem... onaj koga to zanima dace 180... onaj koga ne zanima, i 120 mu je puno...

Probaj sa reklamnim lecima i sadasnjom cijenom od 180 kn (meni slobodno prodas i za 120 kn )

Jer iskreno, ti sa tim lecima netrebas dobit tisucu novih kupaca vec svega nekih 50 da se pokrijes...

Jel si se pokusao reklamirat na nekim drugim forumima? tipa forumi gdje se okupljaju star trek, star wars i slicna ekipa?
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 24/11/2008 : 00:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Za 10-20 nece, ali što ako prodajna cijena bude umjesto 180 kn 120 kn?

Neznam, mislim da ti je najbolje da se koncentriraš kako da sve stane na zdrave noge, da dobiješ kontinuitet. Kako ceš izdavati nove knjige ako ne budeš imao para za njih? Sve je to lijepo i plemenito, ali daj ti ljudima pet-šest knjiga pa onda kalkuliraj oko cijena. Džabe popust ako nova knjiga izade svake tri godine, ili još gore - prestane izlaziti. Mislim, tih 500 ljudi ce više pljuvati po tebi ako cijeli projekt propadne, nego ako cijena bude visoka. Ustvari neznam ja ništa, ali cini mi se da je situacija takva.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 24/11/2008 00:03:33
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/11/2008 : 00:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Da izda još 5-6 knjiga Spawna bez da se osvrne na prodaju prijašnjih? Recimo da je to rizican plan, a vjerojatno bi ukljucivao i dodatnu poveci financijsku injekciju. S neizvjesnim ishodom. Dugorocno bi možda prošlo, no uz kakvu cijenu za psihicko stanje Danija?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 24/11/2008 : 00:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
Nadaj se nekom filmu iz holivudske produkcije još koji ce biti kvalitatan kao the dark knight od spawna i eto ti prodaje.
A za ovo šta flame govori napravi kontinuitet izdanja pa ce i prodaja biti bolja.
Evo mene vec pitaju fanatici kad ce druga knjiga a kad im odg da izdavac ceka neki limit prodanih izdanja baš i nisu zadovoljni kao ni ja.Nema ništa od popusta.Kontinuitet je bitan za dobru prodaju.Bravo flame
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 24/11/2008 : 00:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Da izda još 5-6 knjiga Spawna bez da se osvrne na prodaju prijašnjih? Recimo da je to rizican plan, a vjerojatno bi ukljucivao i dodatnu poveci financijsku injekciju. S neizvjesnim ishodom. Dugorocno bi možda prošlo, no uz kakvu cijenu za psihicko stanje Danija?


Ne, ne. Kažem - kad dode normalnim tempom do petog ili šestog broja, onda neka se igra sa cijenama.

Kamo srece da je Spawn po 120 kuna, tko nebi bio sretan, ali koliko onda treba prodati primjeraka da bi vratio svoj novac? 400? I onda automatski, koliko bi vremena trebalo da se proda toliko primjeraka - 2, 2 i po godine? Više? Predugo, imam osjecaj da bi se sve do tada raspalo. Možda sam u krivu, šta ja znam.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 24/11/2008 00:14:47
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 24/11/2008 : 00:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by hello

Za 10-20 nece, ali što ako prodajna cijena bude umjesto 180 kn 120 kn?

Neznam, mislim da ti je najbolje da se koncentriraš kako da sve stane na zdrave noge, da dobiješ kontinuitet. Kako ceš izdavati nove knjige ako ne budeš imao para za njih? Sve je to lijepo i plemenito, ali daj ti ljudima pet-šest knjiga pa onda kalkuliraj oko cijena. Džabe popust ako nova knjiga izade svake tri godine, ili još gore - prestane izlaziti. Mislim, tih 500 ljudi ce više pljuvati po tebi ako cijeli projekt propadne, nego ako cijena bude visoka. Ustvari neznam ja ništa, ali cini mi se da je situacija takva.

Da bi dobio kontinuitet potrebna mi je baza od barem 250 citatelja. OK neki ce se kasnije prikljuciti, ali neki ce i odustati.
Za prvu knjigu je lako. Ona ce se pokriti za godinu dvije. Ali ja bih volio da Spawn pici što brže a to je moguce jedino ako u kratkom roku skupim što više citatelja.
Moja ideja je ova:
Spawn 1 i Strance 1 pojeftiniti za 30%, a nastavci da imaju nekih 10%-15% nižu cijenu nego do sada.
Konkretno Spawn 1 bi koštao 126 kn, a Spawn 2 oko 135 kn (8 epizoda)...
Stranci 1 31,50 kn, Stranci 2 63,00 kn...
Postaviti i u knjižare u Vinkovcima, Šibeniku, Varaždinu, Sl.Brodu... gdje ce letci ipak pomoci
I kad skupimo barem 300 citatelja po junaku kasnije je sve lako i ocekuje nas dugogodišnje druženje

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 24/11/2008 : 00:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Ti najbolje znaš kako ti se slažu brojke, ja samo nagadam. Manja cijena je uvijek dobra stvar, to bez daljnjega, ali bojim se ne i presudna. Ako se ritam izlaženja nebi odugovlacio, nego cak i ubrzavao (koliko je to moguce), onda uopce nema sumnje da bi manja cijena bila dobar korak. Ja ti želim sve najbolje.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 24/11/2008 : 00:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by hello

Za 10-20 nece, ali što ako prodajna cijena bude umjesto 180 kn 120 kn?

Neznam, mislim da ti je najbolje da se koncentriraš kako da sve stane na zdrave noge, da dobiješ kontinuitet. Kako ceš izdavati nove knjige ako ne budeš imao para za njih? Sve je to lijepo i plemenito, ali daj ti ljudima pet-šest knjiga pa onda kalkuliraj oko cijena. Džabe popust ako nova knjiga izade svake tri godine, ili još gore - prestane izlaziti. Mislim, tih 500 ljudi ce više pljuvati po tebi ako cijeli projekt propadne, nego ako cijena bude visoka. Ustvari neznam ja ništa, ali cini mi se da je situacija takva.

Da bi dobio kontinuitet potrebna mi je baza od barem 250 citatelja. OK neki ce se kasnije prikljuciti, ali neki ce i odustati.
Za prvu knjigu je lako. Ona ce se pokriti za godinu dvije. Ali ja bih volio da Spawn pici što brže a to je moguce jedino ako u kratkom roku skupim što više citatelja.
Moja ideja je ova:
Spawn 1 i Strance 1 pojeftiniti za 30%, a nastavci da imaju nekih 10%-15% nižu cijenu nego do sada.
Konkretno Spawn 1 bi koštao 126 kn, a Spawn 2 oko 135 kn (8 epizoda)...
Stranci 1 31,50 kn, Stranci 2 63,00 kn...
Postaviti i u knjižare u Vinkovcima, Šibeniku, Varaždinu, Sl.Brodu... gdje ce letci ipak pomoci
I kad skupimo barem 300 citatelja po junaku kasnije je sve lako i ocekuje nas dugogodišnje druženje


Evo meni se osobno ne svida što ce Spawn 2 imati tako malo epizoda.Mislim da bi sa takvim izdavanjem samo odbio kupce.Onaj 10 epizoda u prvoj knjizi je odlican.Meni cijena nije bitna kao ni onima koji su dosada kupili, ali ovako malo epizoda bi mi smanjilo želju za kupovanjem pogotovo, ako svako izdanje budem cekao godinu dana.Oprosti ali puno je to.Onda ce ti biti i teško zadržati ove kupce koji su vec kupili Spawna.Ovako me samo tiraš da narucim originalno americko izdanje

Edited by - provodina on 24/11/2008 00:35:04
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 24/11/2008 : 00:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by provodina


Evo meni se osobno ne svida što ce Spawn 2 imati tako malo epizoda.Mislim da bi sa takvim izdavanjem samo odbio kupce.Onaj 10 epizoda u prvoj knjizi je odlican.Meni cijena nije bitna kao ni onima koji su dosada kupili, ali ovako malo epizoda bi mi smanjilo želju za kupovanjem pogotovo, ako svako izdanje budem cekao godinu dana.Oprosti ali puno je to.Onda ce ti biti i teško zadržati ove kupce koji su vec kupili Spawna.Ovako me samo tiraš da narucim originalno americko izdanje

[/quote]Pa imao bi samo dvije epizode manje.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 24/11/2008 : 00:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by provodina


Evo meni se osobno ne svida što ce Spawn 2 imati tako malo epizoda.Mislim da bi sa takvim izdavanjem samo odbio kupce.Onaj 10 epizoda u prvoj knjizi je odlican.Meni cijena nije bitna kao ni onima koji su dosada kupili, ali ovako malo epizoda bi mi smanjilo želju za kupovanjem pogotovo, ako svako izdanje budem cekao godinu dana.Oprosti ali puno je to.Onda ce ti biti i teško zadržati ove kupce koji su vec kupili Spawna.Ovako me samo tiraš da narucim originalno americko izdanje


Pa imao bi samo dvije epizode manje.
[/quote]
Slažem se nebi bio problem da knjige izlaze svako 6 miseci, ali svake godine mi je predug period za cekanje.Evo uzmimo primjer Mali rendžer izlazi 12 epizoda godišnje što je u redu dok bi Spawn spao na 8 epizoda što je ipak prevelik period za cekanje ... pa ko zna dokle tako dok nebi završio kao Julia.Ovako razmišlja kupac

Edited by - provodina on 24/11/2008 01:05:55
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 24/11/2008 : 00:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by provodina


Evo meni se osobno ne svida što ce Spawn 2 imati tako malo epizoda.Mislim da bi sa takvim izdavanjem samo odbio kupce.Onaj 10 epizoda u prvoj knjizi je odlican.Meni cijena nije bitna kao ni onima koji su dosada kupili, ali ovako malo epizoda bi mi smanjilo želju za kupovanjem pogotovo, ako svako izdanje budem cekao godinu dana.Oprosti ali puno je to.Onda ce ti biti i teško zadržati ove kupce koji su vec kupili Spawna.Ovako me samo tiraš da narucim originalno americko izdanje


Pa imao bi samo dvije epizode manje.

Slažem se nebi bio problem da knjige izlaze svako 6 miseci, ali svake godine mi je predug period za cekanje
[/quote]Možda bi i izlazio svako 6 mjeseci ako bi se ostvarilo ono cemu se nadam.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 24/11/2008 : 00:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by provodina


Evo meni se osobno ne svida što ce Spawn 2 imati tako malo epizoda.Mislim da bi sa takvim izdavanjem samo odbio kupce.Onaj 10 epizoda u prvoj knjizi je odlican.Meni cijena nije bitna kao ni onima koji su dosada kupili, ali ovako malo epizoda bi mi smanjilo želju za kupovanjem pogotovo, ako svako izdanje budem cekao godinu dana.Oprosti ali puno je to.Onda ce ti biti i teško zadržati ove kupce koji su vec kupili Spawna.Ovako me samo tiraš da narucim originalno americko izdanje


Pa imao bi samo dvije epizode manje.

Slažem se nebi bio problem da knjige izlaze svako 6 miseci, ali svake godine mi je predug period za cekanje

Možda bi i izlazio svako 6 mjeseci ako bi se ostvarilo ono cemu se nadam.
[/quote]
Ma ja tebe razumim.Spawn je zaista bio veliki pothvat i još jednom ti zahvaljujem na tome izdanju, ali ovako s godišnjim izdavanjem i smanjenjem epizoda izgubio bi i te kupce koji su to vec kupili.
O izdavanju velikih i dugih serijala ti znaju više Libellus i Fibra.Ja kao kupac znam da cu npr za 5 miseci vidit nova izdanja uzmimo primjer MMystera i to je to.Kupujem ta izdanja jer znam da me ocekuju nova za manje od godine dana.Kod tebe iskreno to nevidim.
Ako želiš zadržati ovu bazu kupaca i dovuci nove treba kontinuitet pa onda može i 8 epizoda.

P.S I di ceš vece reklame od ovoga
Spawn Collection Volume 1 was ranked 17 in the top 100 graphic novels for December 2005 period, with pre-order sales of 3,227.

Edited by - provodina on 24/11/2008 01:07:00
Go to Top of Page

osirus
Starting Member



45 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 24/11/2008 : 02:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit osirus's Homepage  Send osirus a Private Message
Prvo, pozdrav svima! Duže vas vec vrijeme citam, a sad kad sam poceo napokon sa stvaranjem vlastite kolekcije stripova i knjiga nije me toliko strah pridružiti vam se. :D

Ovako, mene ovaj Spawn jako zanima, ali ja bih svih 6 knjiga odma sada odma! :) OK, ne baš odmah :)))), ali bih prije kupnje želio nekakvu garanciju da ce se ostalih 5 volumea pojaviti u dogledno vrijeme.

Edited by - osirus on 24/11/2008 03:02:09
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 24/11/2008 : 03:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
Kod mene je problem samo cena,da li ima 8 ili 10 epizoda nije tako strasno,ja bih mogao da se pokrpim sa 126 kn,s tim dok to dodje do beogradskih shopova bice verovatno 140 ili 150 kn (1500 din),dok me cena od 180 dovede i do 200 kn verovatno kad stigne ovde.Jel postoji nacin da od tebe narucim 1.knjigu po toj nizoj ceni????

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/11/2008 : 08:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ma trebao bi ti sjesti sa drugim izdavacima i pitati njih za mišljenje.
Svi mi kupci smo ipak laici što se tice izdavaštva.
Jedno je pitati kupce za izgled naslovnice, a drugo za nacin izdavanja.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18750 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/11/2008 : 09:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Izpast cu bezobrazan, ali ti Hello samo pici Malog Rendžera koji se prodaje, a ono koje se
ne pokriva ostavi za bolja vremena.Ne treba grlom u jagode.Niste išli sa Julijom i Texom od
100, jer se nije prodavalo dovoljno, zašto sada navratnanos sa Spawnom.
Jedna je stvar što bi ljudi htjeli, a druga dal se to prodaje. Dokad više sa experime-
ntiranjem, kad je jasno, da se sa 500 naklade krije samo Bonelli i još tu i tamo neki album.
Ja bi naprimer Kapetana Mikija, Texa od 1 broja, Traper Kerija pa ako pukne Spawn...........

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 24/11/2008 : 09:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ma trebao bi ti sjesti sa drugim izdavacima i pitati njih za mišljenje.
Svi mi kupci smo ipak laici što se tice izdavaštva.
Jedno je pitati kupce za izgled naslovnice, a drugo za nacin izdavanja.

Pricao sam i s njima, ali želim cuti i stajalište kupaca, a zatim odabrati najbolje rješenje.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 24/11/2008 : 09:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Izpast cu bezobrazan, ali ti Hello samo pici Malog Rendžera koji se prodaje, a ono koje se
ne pokriva ostavi za bolja vremena.Ne treba grlom u jagode.Niste išli sa Julijom i Texom od
100, jer se nije prodavalo dovoljno, zašto sada navratnanos sa Spawnom.
Jedna je stvar što bi ljudi htjeli, a druga dal se to prodaje. Dokad više sa experime-
ntiranjem, kad je jasno, da se sa 500 naklade krije samo Bonelli i još tu i tamo neki album.
Ja bi naprimer Kapetana Mikija, Texa od 1 broja, Traper Kerija pa ako pukne Spawn...........

Nisi nimalo bezobrazan. Samo ovdje je rijec o strip albumima i izdavacu DANI. Van Gogh izdaje MR.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 24/11/2008 : 09:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Slazzem se s Markosom. U par navrata sam eksperimentirao s jeftinim izdanjima i nijednom to nije povechalo prodaju, samo je smanjilo prihod. Bojim se da je situacija kakva jest: koga zanima, taj kupuje, a ti raccunaj na pokrivanje u godinu i pol, dvije, dok ne stekness bazu vjernih i revnih kupaca.

Na drugo pitanje ne bih sad odgovarao.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 24/11/2008 : 09:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Kod mene je problem samo cena,da li ima 8 ili 10 epizoda nije tako strasno,ja bih mogao da se pokrpim sa 126 kn,s tim dok to dodje do beogradskih shopova bice verovatno 140 ili 150 kn (1500 din),dok me cena od 180 dovede i do 200 kn verovatno kad stigne ovde.Jel postoji nacin da od tebe narucim 1.knjigu po toj nizoj ceni????

Ako dode do ove odluke i u Srbiji ce cijena biti ako ne ista onda vrlo slicna tako da ce ti biti najeftinije kupiti u Darkwoodu.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 24/11/2008 : 09:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
Moje mišljenje je da su ti cene više nego u redu i da problem sa prodajom je pre svega zainteresovanost tržišta za ta izdanja.

Ja sam kupio Strance 1 i 2 i nastavicu da ih kupujem zato što mi se svidaju, a planiram da kupim i Fell 1. Kade i Spawn me ne zanimaju i ne bi ih kupio i da je niža cena.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000