covece, vronski je ocito neki momak koji vuce sve konce u pozadini svih izdavackih firmi u Srbiji. Još se ktome i kuži u gospodarska kretanja u zemlji. Auu!
“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Super Nik. Cito sam dva broja u izdanju SD i strip mi je sjeo. A šta je sa Mikijem i Mikijevim zabavnikom. Planira li to wizard il ne?
U Srbiji vec izlazi Miki Maus, kupio sam prvi broj pre par godina. Mislim da još uvek izlazi ne posecujem kioske pa nisam siguran ali cini mi se da sam ga skoro video. Što se tice Diznija u Srbiji najviše mi se svidjao Mikijev almanah.
Jedva cekam Nika, voleo bih da krenu od broja 41 da ne cekam nekoliko godina do epizoda koje nemam.
Miki Mausa izdaje Egmont,mislim da je ovo treca godina kako izlazi,svakog 1. u mesecu,lepo,kvalitetno izdanje,kupujem ja klincima ,a svaka 3 meseca izlazi i specijal na A4 formatu
Pa prošla je polovina decembra, a Vronski je najavio da ce se tokom ovog meseca buduci izdavac Marvel magazina obratiti ovde na forumu sa zvanicnom najavom?
I mene interesuje kakva je situacija sa MV. To je bila tema na jednom topiku i pretvorila se u pricu "sta bi bilo kad bi bilo" i nista konkretno nije imalo da se sazna. Moje je misljenje da se niko ne priprema da u skorije vreme izbaci MV na kioske sto je velika steta
Nažalost situacija sa Magicnim vetrom je trenutno takva da nema planova za izdavanje ovog stripa u 2009. godini. Možda se nešto i promeni ali zasada teško... Izdavac Marvel magazina ce se uskoro oglasiti na posebnom topicu, koliko znam bice to pre Nove godine. Uskoro slede najave još dva strip izdanja... Citamo se...
Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti. Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Necu više ništa najavljivati, muka mi je od svega! Veselom cetvrtku želim sve najbolje i da opstane u sledecoj godini jer je potreban strip sceni i bukvalno je održava u ovom trenutku. Oglašavacu se i dalje na ovom topicu ali BEZ IKAKVIH NAJAVA ubuduce, pisacu komentare postojecih izdanja a šta novo bude izašlo ljudi ce vec videti i bez mojih najava!