forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SMG! - NOVI STRIP PORTAL!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 21/12/2008 : 13:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
DOBRO DOŠLI NA REDIZAJNIRANI SMG! PORTAL!
Na sam pocetak zime, 21.12. u 13.04. lansirane su obnovljene SMG! web stranice i pretvorene u strip portal. To se poklopilo s proslavom petnaeste godišnjice tvrtke Bookglobe, koja je domacin (citaj – sponzor) ovih stranica. Ipak, treba istaknuti kako su portalu nov život udahnuli urednici - dvojac Tally i Blueberry, koji su neumorno radili na novom izgledu stranica, istodobno me kinjeci lavinom ideja vezanim za unapredenje strip promocije. Na tome im svakako treba zahvaliti. Greške i previde preuzimam na sebe.

Za one koji su, nekim cudom, prvi puta dolutali na ove stranice isticem da je SMG! portal (za njih je i ova informacija: SMG! - kratica je za legendarni strip uzvik Sto mu gromova!) namijenjen ljubiteljima stripa, ponajprije franko-belgijskog, te americkog i domaceg stripa, iako su me urednici molili da se stranice ucine otvorene i ostalima. Kad je vec tako, red je da vas sve pozovemo na suradnju. Dakle, portal je otvoren svim ljubiteljima i žanrovima devete umjetnosti. Kontaktirajte administratore i dogovorite uvjete suradnje. U jednakoj mjeri dobro je došla promocija svih izdavaca s podrucja bivše nam države.

http://www.stomugromova.com



Šaljite kratke informacije o vašim novim izdanjima i koristite portal da potencijalne citatelje i kolekcionare obavijestite o tome što pripremate ili što ste objavili. Nema potrebe za velikim brojem pravila:

1) Suradnici ili izdavaci moraju biti registrirani korisnici i odobreni od administratora.
2) Administrator donosi konacnu odluku o tome što ce biti objavljeno.
3) Nema prostota, nema vrijedanja, nema podmetanja i politiziranja (vezano za strip ili politiku). Znate kako to ide, ako se netko ne drži pravila korištenja...
4) Pokušajte biti koncizni. O tekstovima dužima od 200-300 rijeci odlucivat ce se posebno, pa ce i njihovo eventualno pojavljivanje na portalu kasniti.
5) Zasipanje administratora irelevantnim podatcima ili pretjerano reklamiranje bit ce tretirano kao spamiranje i nece biti uvršteno na portal.

Svaka dobronamjerna kritika i savjet kako da postanemo još bolji portal za devetu umjetnost je dobro došla. Nadamo se da vam se svida novi izgled SMG! portala, te da ce on prerasti u relevantno mjesto za informiranje o stripu. Bude li tako – mi zadovoljni.

Za UREDNIŠTVO SMG!PORTALA,
Nebulozni

Tally

Edited by - Tally on 21/12/2008 13:59:56

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/12/2008 : 14:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Volim se gibat, gibat! Pohvalno a sad odoh pogledati jel' ovo napokon korak naprid, buduci da je ipak BD u pitanju.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 21/12/2008 : 14:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message
Da ga jebeš, stvarno lijepo izgleda (i obecavajuce)...
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 21/12/2008 : 14:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Sjajan dizajn, brz sajt i jednostavan za korishcenje.

Mada nisam sasvim shvatio ovaj press release: trazhite saradnike koji bi pisali tekstove, ili...?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/12/2008 : 14:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Hmm...
Ipak se (o)krece!

22 albuma... nekome puno, nekome malo.
Daklem, ista metoda... malo starog, malo novog uz pokoji srcudragbez obziranakomercijalnostalbum. Može.
Largo je toliko išcekivan u albumima ali... ma "vrime ce pokazati" rekli bi neki
Soda, obecavajuci... sudeci jednoj jedinoj procitanoj epizodi.
Theodore... svidija mi se u prva dva a niko ni rici ( pa cak ni ja osim pokojeg internog pozitivnog komentara )
Maslin Granko!!!!!!... Mladen ce se upišati od srice. Zabavni ala Carobnjak iz Oza stripic koji mi je cak i bolji od Danyjevih realisticnih stripova. Doduše onda san bija dite
PLIZ!!! Nemojte se zajebat pa na naslovnici ostaviti ovako ispisano ime autora. Ako se potpisuje sa Dany onda bi to bilo zgodnije. Znam, znam... on je Daniel ali ipak...
Ove druge jedva cekam. Posebno UW i Tigricu ali necu više. Bit ce prilike godina je pred nama.

PS
Propuštam li nešto ili ste propustili najavu Integrala? Koliko znam nešto je u pripremi a najave nema???

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 21/12/2008 : 15:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
I, da dodam, 5 Linkolna!!!!! Woo-hoo!
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 21/12/2008 : 15:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by Renky


Propuštam li nešto ili ste propustili najavu Integrala? Koliko znam nešto je u pripremi a najave nema???


Ostale najave idu uskoro...Redovito pratite portal, pa cete prvi saznati. Neke stvari se još rade i upisuju...

Edited by - blueberry on 21/12/2008 15:31:17
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 21/12/2008 : 15:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
Drago mi je što Theodore Poussin ide dalje, bravo. No što je sa Sillage?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/12/2008 : 16:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
A komentari? Ne uspijeva mi. Ili se nisan uspija registrirati ili opcija za komentare još nije u funkciji?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 21/12/2008 : 16:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
Lepa vest! :))
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 21/12/2008 : 16:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

A komentari? Ne uspijeva mi. Ili se nisan uspija registrirati ili opcija za komentare još nije u funkciji?


Komentari rade (korisnik Predrag Ikonic bez problema je ostavio komentar). Vaša registarcija je uredno došla na moj email.

Kao što piše u tabu registracija:

REGISTRIRANI KORISNIK IMA MOGUCNOSTI:
- komentirati sadržaj i postaviti male oglase
- postaviti svoju kolekciju stripova na web
- kompletan pristup download sekciji
- kupovati naše SMG! artikle s popustom

Kada se registrirate morate biti i prijavljeni na site.

Edited by - blueberry on 21/12/2008 16:46:47
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/12/2008 : 16:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Sve ok. Moja greška, nisam aktivira registraciju.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29206 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/12/2008 : 17:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Tehnicki i dizajnerski jako dobro zamišljena i napravljena nadogradnja na joomlu. Sve je dobro, samo fali sadržaja, jer takoreci nema novih sadržaja osim dva-tri teksta (o kojima bi se dalo raspravljati, ali otom-potom), sve ostalo su tekstovi preuzeti iz raznoraznih izvora. Ali dobro, svaki pocetak je težak, vidjet cemo kako ce se sajt dalje razvijati!

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26478 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/12/2008 : 17:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Kokabura-možda
Murena-sigurno
UWO-nema teorije(kupujem marvelovo izdanje,brže i jeftinije)
Largo Winch(vidi pod gore samo cinebook)
ovo ostalo me ne zanima.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 21/12/2008 : 17:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Meni su najinteresantniji ovi "razgovori sa domacim autorima", ali stranica je svakako funkcionalna i nadam se uskoro još informativnija. Ja sam se vec registrirao, ali to ništa ne znaci jer ja sam svuda registriran.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2319 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 21/12/2008 : 17:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
Sto mu Thundera,mocne najave,no doubt...i nova sminka sajta je sasvim ok...mene,kao i Renkyja,zanimaju i najave za nove integrale,i da ne zaboravimo dela H.Pratta...samo napred Bookglobe...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1535 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 21/12/2008 : 18:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message
I da ponovim pitanje:Silage?Ide dalje ili je to to.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/12/2008 : 18:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ova Kokabura mi izgleda intrigantno...
Ne svida mi se što Bookglobe pocinje i pocinje i pocinje serijale (nije jedini da budem pošten), a vrlo sporo ili nikako se stvari privode kraju. Zato smanjen entuzijazam i probirljivost kod kupovine...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 22/12/2008 00:10:12
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 21/12/2008 : 18:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by night

I da ponovim pitanje:Silage?Ide dalje ili je to to.


Ispricavam se što nisam stigao prije odgovoriti. Ne znam tocnu informaciju. Možda se Nebojša javi pa objasni detalje...
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 21/12/2008 : 20:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
Sve u svemu zacin C ! Odlicna strana.

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 21/12/2008 : 21:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
A Broncano doba?

Samo da znam hoce li bar u slijedecih 6 mjeseci.

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 21/12/2008 : 21:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
A tu nema vesti iz Srbije , samo iz Hrvatske?

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 21/12/2008 : 21:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by zlikovski

A Broncano doba?

Samo da znam hoce li bar u slijedecih 6 mjeseci.



Napisao pod komentari najave - bookglobe - strip albumi: "Broncano doba 02 ce ici ove godine, kada ne znam tocno, možda na ljeto ili jesen... "

Edited by - blueberry on 21/12/2008 21:46:29
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 21/12/2008 : 21:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
Otvoren je SMG! BLOG... http://www.stomugromova.com/rubrike/smg-blog/index.php

P.S.
U narednih mjesec dana, svaki tjedan cete imati priliku prvi saznati ekskluzivne najave za nove integrale, trejdove, albume, magazine...
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 22/12/2008 : 00:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
zuper, hvaala

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15509 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 22/12/2008 : 12:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
stranica mi je super i onaj katalog izdanja a jedina primjedba izdavacu - citiram Obi-wana

"Bookglobe pocinje i pocinje i pocinje serijale (nije jedini da budem pošten), a vrlo sporo ili nikako se stvari privode kraju. Zato smanjen entuzijazam i probirljivost kod kupovine..."

ili bar obavijest kada bu nastavci približno izdani

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 22/12/2008 12:57:32
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000