forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SMG! - NOVI STRIP PORTAL!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 25/12/2008 : 12:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Svidja mi se stranica.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 25/12/2008 : 13:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message


CESTIT BOŽIC ŽELI VAM EKIPA SMG!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 25/12/2008 : 14:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Zašto se ne mogu skinuti katalozi?
Registriran sam, kliknem na download i ništa :o
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 25/12/2008 : 18:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Zašto se ne mogu skinuti katalozi?
Registriran sam, kliknem na download i ništa :o


Ispravili greškicu. Sada bi trebalo raditi...
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7611 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 26/12/2008 : 01:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
Nema najava za nove Marvel albume?
Kad oni treba da se pojave?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26483 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/12/2008 : 09:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
2006

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 26/12/2008 : 11:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
NAJAVE:

28.12.2008 - NAJAVE: BOOKGLOBE INTEGRALI
31.12.2008 - NAJAVE: MARVEL ALBUMI
04.01.2009 - NAJAVE: BOOKGLOBE CORTO MALTESE U 2009.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/12/2008 : 15:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by blueberry

NAJAVE:

28.12.2008 - NAJAVE: BOOKGLOBE INTEGRALI
31.12.2008 - NAJAVE: MARVEL ALBUMI
04.01.2009 - NAJAVE: BOOKGLOBE CORTO MALTESE U 2009.


O-ho!
Datumi!!!!

O baš me zanima dal se to može ispoštovati....
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 26/12/2008 : 15:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ovo su najave najava datuma... to se valjda može

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 26/12/2008 : 16:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ovo su najave najava datuma... to se valjda može


Naravno da cemo ispoštovati navedene datume... Skoro je sve gotovo...radimo male dopune i preinake...

Edited by - blueberry on 26/12/2008 16:02:34
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2319 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 26/12/2008 : 16:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
Uz najavljene albume i najave najava integrala,Bookglobe ce izazvati finansijski kolaps nas sirotih stripadzija...nisu upuceni djaba rekli da ce ova predstojeca godina biti krizna...al' sto volem ovakve krize,ejhaaa...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 28/12/2008 : 02:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
NAJAVE: BOOKGLOBE INTEGRALI
http://www.stomugromova.com/strip-izdanja/najave/najave-bookglobe-integrali.html
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26483 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/12/2008 : 02:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Još kad bi ih i docekali..
Sad bi Bernard triba stavit najavu za Strip-Agent integrale
Od ovih Bookglobovih:XIII,Ramiro(ako se napravija kako triba a ne ka onaj prvi),Kosmicki,Bruce H.,Luk Orient(premda mi je prvih 5-6 albuma ocajno),

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/12/2008 : 03:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Brzinski zakljucak... ovo znaci da XIIIicu i Jourdana možemo ocelivati dva puta u 2009? Isto Plave bluze i Natachu. Lik O. napokon na jednom mistu. Iako je pocetak prenaivan no neka ga. Tounga je nostalgija or what??? Longwaay je premalo jedan godišnje s obzirom na dužinu serijala. Kosmicki ce, nadam se, ici u dvi knjige kompletni. To bi bilo ok. Cartland, tek u trecoj godini dolazimo do dijela neobjavljenih epizoda pod uvjetom da ih Stripoteka ne objavi ranije a vridilo bi u boji viditi i kako izgledaju Colbyjeve kravate... šarene, to sigurno.

Pohvala, uz malu razocaranost što nema u integralima malo friškijih materijala. Znam, znam, ima u albumima no inegral je brže, jace, više... ako me razumite.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 28/12/2008 : 10:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by blueberry

NAJAVE: BOOKGLOBE INTEGRALI
http://www.stomugromova.com/strip-izdanja/najave/najave-bookglobe-integrali.html



Lijepo za vidjeti, ali premalo novih informacija. Svatko tko voli BD i malo prati domaca Internet mjesta (ili pogleda sajtove fr. izdavaca sa otkupljenim pravima) uglavnom zna za status vecine naslova koji su najavljeni. Što se tice rokova, precizni su toliko da pokrivaju i slucaj da za Novu 2011 integral Bruce Hawkera samo što nije izašao iz tiskare, ali znate kako je, n.god. i tiskare, a ostali integrali samo šta nisu:)

Što se tice naslova, moj izbor je slijedeci:
- prvo Greg, on je jedan od 3.5 boga BD stripa. Dakle, Bruno Brazil i Luc Orient pod obavezno, Rock Derby iz radoznalosti, a Colby, paradoksalno, ipak najvjerojatnije ne, Gregova zadnja faza mi nije zanimljiva.
- XIII, Kozmicki putnici i Nataša uzimam, iako ih imam u nekoliko drugih izdanja, ali nigdje dovoljno kvalitetno, u boji i na jednom mjestu.
- Plave bluze, Gil Jourdan i Tunga su klasici po mom ukusu
- sitno šta je ostalo baš i ne

Šta se tice albuma:
- Adler, Kookaburra i Bijela Tigrica su mi noviteti i nepoznanice
- Largo je izvanredan strip, kojeg imam u više izdanja
- UW1 i Murena su dobri stripovi koje sam citao u engleskim izdanjima
- Poussin je pod obavezno, isto kao i Maslin Granko
- Soda je dobar
- Za Lincolna se mislim, puno je to kartona u koricama, a prostor na policama je kritican:)
- Martin Milan je OK, ali sam odabrao da ga ne pratim
- Durango: možda da, možda ne.

U svakom slucaju, ako sve ovo izade u 2009. + Korto i Blueberry, ja zadovoljan sa Bookglobeom.

www.stripgen.com

Edited by - The Hammer of Hell on 28/12/2008 11:19:45
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2008 : 14:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Lijepo za vidjeti, ali premalo novih informacija. Svatko tko voli BD i malo prati domaca Internet mjesta (ili pogleda sajtove fr. izdavaca sa otkupljenim pravima) uglavnom zna za status vecine naslova koji su najavljeni. Što se tice rokova, precizni su toliko da pokrivaju i slucaj da za Novu 2011 integral Bruce Hawkera samo što nije izašao iz tiskare, ali znate kako je, n.god. i tiskare, a ostali integrali samo šta nisu:)



Tocno, ali svejedno, lijepo je vidjeti da se plan pojavio. To je svakako pozitivna promjena za Bookglobe, koji je, ocito (sudeci po uvodenju sajta, boljeg dizajna novih albuma, najavama i ostalom...) krenuo ka novim standardima.

quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
U svakom slucaju, ako sve ovo izade u 2009. + Korto i Blueberry, ja zadovoljan sa Bookglobeom.


Pa, ako sve ovo izadje u dvije godine, bit ce super. Jer, Bookglobe je 2008 objavio 14. albuma. A samo za 2009 je najavljeno 18 integrala, plus ovi pojedinacni albumi plus marvel i blueberry i corto i talicni - to je bar 50 albuma, a to je stvarno velika produkcija i jako, jako puno posla (i novca).

Trouble will find me
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 29/12/2008 : 19:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
VAŠA KOLEKCIJA - http://www.stomugromova.com/index.php?Itemid=39&option=com_joomgallery



Pošaljite fotografije svoje kolekcije stripova na: blueberry@stomugromova.com | Fotografije cemo objaviti u roku od 24h. Upute: max broj foto: 20, slike šaljete kao privitak.

Registrirani korisnici imaju mogucnost komentirati i ocjeniti vašu kolekciju.

Edited by - blueberry on 29/12/2008 19:40:17
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 31/12/2008 : 00:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
NAJAVE: BOOKGLOBE MARVEL
http://www.stomugromova.com/strip-izdanja/najave/najave-bookglobe-marvel.html
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 31/12/2008 : 00:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
E kad izborom pogodite mene, koji nisam Marvel fan onda ste pogodili... ili možda niste

Sve ovo kupujem. Ne mogu virovati... hihi Dat cu se masu u amere

Svaka cast!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/12/2008 : 00:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

E kad izborom pogodite mene, koji nisam Marvel fan onda ste pogodili... ili možda niste

Sve ovo kupujem. Ne mogu virovati... hihi Dat cu se masu u amere

Svaka cast!


Ma ne moraju ni izaci. Ja sam sretan vec ovako gledajuci slike u najavi.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 31/12/2008 : 18:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
U Novoj godini uvodimo još jednu novost... od sutra, 01.01. na SMG! portalu procitajte i ekskluzivni Durango preview!



SVE NAJBOLJE U NOVOJ GODINI OD SMG!PORTALA!

Tally
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 31/12/2008 : 18:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
svidja mi se opcija crno belog izdanja kod Punishera.
obe knjige imaju dva odlichna crtacha(parlov i fernandez) koji su dobrano potopljeni kolorom u regularnim sveskama pa
tje biti interesantno za videti koliko je to ustvari tachno ili ne:)
malo chudno shto se pochelo od 6og arka Punishera obzirom da se sedma knjiga nadovezuje na deshavanja iz tretje ali oke... nije da je nemogutje chitati i ovako...
pohvale svakako za inicijativu.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 31/12/2008 : 19:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

svidja mi se opcija crno belog izdanja kod Punishera.

I meni je to najinteresantnije. Mada, Parlovljev vishe od Fernandezovog.
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 01/01/2009 : 02:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
EKSKLUZIVNO: PREVIEW DURANGO
http://www.stomugromova.com/rubrike/vijesti/ekskluzivno-preview-durango.html
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/01/2009 : 14:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Preview je bio novost prije 5-6 godina, sad je to normalna stvar.
I zašto se jednostavno ljudima ne da pdf na download, nego se moraju patiti s ovim online viewerom? I zasto je dostupan samo mjesec dana? Meni se to cini kontraproduktivno.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000