forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Neverijana – Libellus NN knjižice
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 30/06/2010 : 22:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
I konacno procitana knjiga 15 u dva daha i mogu reci da sam zadovoljan sa epizodom Pakt, te zadnjih cetrdeset stranica Alfe , što se razvitka radnje tice. Misija visokog rizika nije bila loša kao uvod , a cijelokupna knjiga uopce objasnila je otkuda Alfi kao privatnoj agenciji tolika oprema, mada se pokazalo da ipak nije baš toliko "privatna". Pakt je ,osim novog (lošijeg) De Angelisovog stila , pokazao i da je nakon Reisera i Sigmunda , Mendoza trece osoblje koje onako u osnutak agencije ušlo u Alfu kao "netko tko uvijek ni o cemu nema pojma", a tek onda redom idu,tada buduci, agenti.Što se Mistera Alfe tice, zanimljiv lik sa zanimljivm držanjem:), a ni karakter mu nije loš(veoma smiren), a Olivares ga je prilicno dobro docarao.Darver je prilicno bahato ušao u cijelu pricu, te ce biti zanimljivo vidjeti njegov odnos kao novog šefa, sa agentima u daljnjoj buducnosti .Sve u svemu, zadovoljan sam.Iz pepela ostavljam za sutra , jer je ovo samo dovoljno za cijeli tjedan.

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 30/06/2010 23:00:59
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 01/07/2010 : 14:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Iz pepela se pokazala epizodom na kakvu je ukazivala, nova zgrada, zaštitno polje, novi agenti, te istrage oko toga je li Reiser
stvarno koknut za sva vremena; cini mi se da cemo o tome nešto više saznati u epizodi 125.
Mutni poslovi je iznenadujuce dobro prosjecna prica, štoviše, rekao bih možda jedna i od najboljih u tome pogledu, te me to prilicno ugodno iznenadilo .
Zvijezda je ok prica koja je donjela još jednu malu promjenu što se tice Nathanovog "looka".

Go kneel and weep
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/07/2010 : 16:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy
Zvijezda je ok prica koja je donjela još jednu malu promjenu što se tice Nathanovog "looka".



Zamisli, obrijao zulufe!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/09/2010 : 13:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
NN SP 9 Misija u svemiru
Soggetto/Sceneggiatura:
A.Ostini, S.Piani, Paolo di Clemente / A.Ostini, S.Piani
Disegni/Copertina:
Paolo di Clemente / Claudio Villa

Ma ne znam... Prosta detektivska prica u SF okruženju, setting vec omažiranog filma "Outland" Petera Hyamsa. Pogubio sam se usred jeftinih i dosadnjikavih likova, price o industrijskoj špijunaži, istraga se uglavnom odnosila na pretraživanje necijih racunala i dugih diskusija odnosno nagadanjima s par likova, itd. Možda sam se uhvatio ovog stripa u krivo vrijeme, tko zna. Možda je previše teksta i monotonost postaje Outlanda utjecalo na moju koncentraciju?


Sigmundov dodatak "Minotaur" inspiriran je pricom Friedricha Dürrenmatta. Cyberpunk cyberspace zavrzlama u malom, tek toliko, za zub. Uglavnom, to je zadnji, mislim da je sad na redu Janine...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/09/2010 : 09:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ja citam dvadesti gigant i mnogo je bolji nego sto sam mislio
i mnogo je bolji od 11.
mozda je jedanaesti najlosiji od svih giganata

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/09/2010 : 15:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

ja citam dvadesti gigant i mnogo je bolji nego sto sam mislio
i mnogo je bolji od 11.
mozda je jedanaesti najlosiji od svih giganata



MIsliš dvanaesti, ne dvadesti, jelda? I meni je generalno bolji od 11, nekako mi je previše klišeja i vec ocekivanog ugradeno u taj gigant, a i nekako mi je neprirodno tako olako posvetiti cijeli jedan gigant paralelnom univerzumu. Sušta suprotnost primerice njegovom 4. gigantu Ustanak (taj mi je fantastican). Mada i 12. ima svoje boljke...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/09/2010 : 20:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
da da 12. odlican je

4. i desetka su najbolji
prati 12. svi ostali se mijesaju u sjecanju

najgori su mi oni podvodni s onim nautilusom
brrrr

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000