forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI CETVRTAK
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 336

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 23/01/2009 : 22:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Meni je Tesla kao lik ok, ali mi uvek ispadnu bolje epizode gde je Dampir solo, tako da mi zapravo ni najmanje ne nedostaje.
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 23/01/2009 : 22:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
Ja licno volim kad su svo troje zajedno, nego Harlanove solo akcije (iako su te epizode daleko kvalitetnije). Treba videti kako ce se svari razvijati dalje, s obzirom da je tek pocetak serijala.

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 23/01/2009 : 23:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by nika331

quote:
Originally posted by cibalia






daaaaaaaa .... Tesla..

Wow!Sta ti ovo znaci,Nika?Rado bih komentarisao Teslu,daj to svoje misljenje o liku(i delu)?
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 23/01/2009 : 23:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by Wicked

quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by Born To Run









Veliki minus,nema Tesle u prici...



Znaci ti zbog toga kupujes Dampyra

Ma,nee...Strip je kao celina jako dobar.Znas da ce biti akcije,vampira,dobre price... Teslina uloga kao pratioca Dampira je jako specificna.Kao kad bi bratanac Zloduha Kundre bio pratilac Kapetana Mikija !Jako je eroticna(vampirizam bese u tesnoj vezi sa erotikom,'el tako? )...recimo,u prosloj epizodi je Kurjak probao da je startuje,iako je znao da moze nahebati.I sama pomisao,spavati pored nje je-BRRR...(rado bih rizikovao! )
Go to Top of Page

scharf
Starting Member

Serbia
23 Posts

Member since 04/01/2009

Posted - 23/01/2009 : 23:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send scharf a Private Message
Toliko se lepih stvari desava...
Dessa...hvala na informacijama, dva dana ne spavam jer ne mogu da verujem da je Beti Markova mama...jel to provereno? Ako sam te dobro razumeo uskoro ce nastavak serijala u Italiji biti avanture Komandanta Floka i Ontarijskih sova...imas li naslovnice? Koliko je epizoda izaslo? Da li je svaki broj istih dimenzija?
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 23/01/2009 : 23:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

Leo Pulp je odlican strip i preporucujem ga kolegi Cibaliji (ostao sam mu duzan sa drugog topika). Imam sve od Veselog Cetvrtka i ne bih ti preporucio specijalce Cika i Marka kao i Mr Noa 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12 ostalo je sve OK. Dragonero obavezno i redovni Zagor (Zagor zbog boljeg prevoda od Ludensovog. Imam i Ludensov tako da znam)
Toliko za sad


Pulpa i Dragonero sam vec prije bio stavio na kupnu listu. ce možda sve ovisi o cjeni pošte. Uzet cu možda komad pa vidit.

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 24/01/2009 : 00:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by nika331

quote:
Originally posted by cibalia






daaaaaaaa .... Tesla..

Wow!Sta ti ovo znaci,Nika?Rado bih komentarisao Teslu,daj to svoje misljenje o liku(i delu)?



Tesla je snažan lik, i jako mi se svida. više od legs weaver cak...ova ženska ima i pameti....ne znam zakaj su od legz napravili samo razbijacicu bez imalo takta. a i oni njezini dodaci u nathanu su komicno-jadno-užasni. al skrenula sam s teme(tesle)

Edited by - nika331 on 24/01/2009 00:34:33
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/01/2009 : 00:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Imaš Dampyra u Libellusu.Mislim da je 18 kuna

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 24/01/2009 : 00:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Ima i taj deo, koji niko nije pomenuo, da je Alan Mur u svom (meni od njega mozhda i omiljenom) stripu Tom Strong imao zhenskog lika koji se zove Tesla Strong, cerku titularnog heroja.



Likovi ne izgledaju ni slichno, a ni po karakteru nisu posebno bliske, ali mislim da su inspiraciju za dotichno ime u Dampiru takoreci sigurno digli od Mura.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/01/2009 : 01:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by scharf

Toliko se lepih stvari desava...
Dessa...hvala na informacijama, dva dana ne spavam jer ne mogu da verujem da je Beti Markova mama...jel to provereno? Ako sam te dobro razumeo uskoro ce nastavak serijala u Italiji biti avanture Komandanta Floka i Ontarijskih sova...imas li naslovnice? Koliko je epizoda izaslo? Da li je svaki broj istih dimenzija?



...i onda je mrmot zavio cokoladu u foliju...
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/01/2009 : 03:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
@Cibalia
Sledeci Kiler,br.6, "Juzno od Rio Grandea",za dve nedelje na kioscima,od boga zdravlja...
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 24/01/2009 : 04:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Mene zanima da li neko zna ima li Veseli cetvrtak na primer u planu da u neko skorije vreme krene sa Zagorovim maxi izdanjima?
S obzirom da me je pojava Veselog cetvrtka uopste i nagnala da se ponovo vratim stripovima i da su vecina novijih izdanja koje imam od njih,a da od drugih izdavaca kupujem ono sto ovi nisu izdavali(osim Odabranih prica Zagor),postavljam ovo pitanje zbog razumljivih finansijskih razloga jer ne mogu i od jednih i drugih kupovati.Ako VC ne planira Zagor maxi krenuo bih da kupujem Ludensova izdanja.
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 24/01/2009 : 11:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Mene zanima da li neko zna ima li Veseli cetvrtak na primer u planu da u neko skorije vreme krene sa Zagorovim maxi izdanjima?



To i mene zanima.

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 24/01/2009 : 11:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
quote:
Originally posted by Wicked

quote:
Originally posted by tumen

Mene zanima da li neko zna ima li Veseli cetvrtak na primer u planu da u neko skorije vreme krene sa Zagorovim maxi izdanjima?



To i mene zanima.



Pa imate Ludensova izdanja, koja su došla vec do broja 7.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 24/01/2009 : 11:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Što se mene tice sigurno necu kupovati maxije od VC,jer kupujem Ludensovo HC izdanje,takode pristojno su poodmakli,istina mislio sam da ce ubrzo stici italijane ali su i ovi pizgleda prešli na dva izdanja godišnje tako da cisto sumnjam da ce Ludens krenuti sa tri...u svakom slucaju uzeo bih od VC jedino neki od maxija koje Ludens nije objavio zbog citanja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/01/2009 : 11:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Što se mene tice sigurno necu kupovati maxije od VC,jer kupujem Ludensovo HC izdanje,takode pristojno su poodmakli,istina mislio sam da ce ubrzo stici italijane ali su i ovi pizgleda prešli na dva izdanja godišnje tako da cisto sumnjam da ce Ludens krenuti sa tri...u svakom slucaju uzeo bih od VC jedino neki od maxija koje Ludens nije objavio zbog citanja


Sta me interesuje,je li Zagor jedini Bonelli u Italiji sa dva maxija godisnje?
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 24/01/2009 : 12:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Koliko znam od ove godine idu dva,bilo i ranije ali zbog godišnjice,verovatno ce to ostati praksa,a možda i zato što danas imaju puno crtaca,nisam siguran za texa,možda i on ima...
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 24/01/2009 : 12:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by Wicked

quote:
Originally posted by tumen

Mene zanima da li neko zna ima li Veseli cetvrtak na primer u planu da u neko skorije vreme krene sa Zagorovim maxi izdanjima?



To i mene zanima.



Pa imate Ludensova izdanja, koja su došla vec do broja 7.



Verovatno cu njih i uzeti. Zanimalo me je, posto vec uzimam sve od Zagora od VC, ako budi izdavali u skorijoj buducnosti, da ne kupujem sad Ludensa, vec da sacekam ta izdanja. Cisto zbog edicije.

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 24/01/2009 : 12:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Ludensovo maxi izdanje u HC verziji izgleda pristojno i ima pristojnu cenu,tako da je neka vrsta najprihvatljivijeg kolekcionarskog izdanja bar po meni
Go to Top of Page

KGB
New Member



Serbia
125 Posts

Member since 08/04/2008

Posted - 24/01/2009 : 18:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send KGB a Private Message
evo vec peti cetvrtak za redom u kragujevac stizu samo izdanja koja kostaju 150 kinti dok ona skuplja ako dodju posle 10 dana dodju a ako ne nikom nista!dojadilo mi bre vise da obilazim privatne trafike u gradu da trazim kom.marka i druga izdanja
POBOLJSAJTE DISTRIBUCIJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 24/01/2009 : 18:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
quote:
Originally posted by KGB

evo vec peti cetvrtak za redom u kragujevac stizu samo izdanja koja kostaju 150 kinti dok ona skuplja ako dodju posle 10 dana dodju a ako ne nikom nista!dojadilo mi bre vise da obilazim privatne trafike u gradu da trazim kom.marka i druga izdanja
POBOLJSAJTE DISTRIBUCIJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



To mi je cudno, jer u Ivanjici stizu sva izdanja redovno svakim cetvrtkom.

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 24/01/2009 : 19:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by KGB

evo vec peti cetvrtak za redom u kragujevac stizu samo izdanja koja kostaju 150 kinti dok ona skuplja ako dodju posle 10 dana dodju a ako ne nikom nista!dojadilo mi bre vise da obilazim privatne trafike u gradu da trazim kom.marka i druga izdanja
POBOLJSAJTE DISTRIBUCIJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


redakcija@veselicetvrtak.com
Go to Top of Page

Magic Wind
New Member



Serbia
263 Posts

Member since 25/07/2008

Posted - 24/01/2009 : 19:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Magic Wind a Private Message
I tako sad ode Dampir u Grcku da malo ubija veštice...
Kako li ga ne mrzi da tamani tolike davole, demone, veštice bez nekog jasnog povoda. Šta li su gospodari noci širom sveta Bogu zgrešili da im je ovaj balkanac stalno za vratom...
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 24/01/2009 : 19:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Magic Wind

I tako sad ode Dampir u Grcku da malo ubija veštice...
Kako li ga ne mrzi da tamani tolike davole, demone, veštice bez nekog jasnog povoda. Šta li su gospodari noci širom sveta Bogu zgrešili da im je ovaj balkanac stalno za vratom...



Ma, Balkanska posla
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 24/01/2009 : 20:31:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by Magic Wind

I tako sad ode Dampir u Grcku da malo ubija veštice...
Kako li ga ne mrzi da tamani tolike davole, demone, veštice bez nekog jasnog povoda. Šta li su gospodari noci širom sveta Bogu zgrešili da im je ovaj balkanac stalno za vratom...


A odakle mu pare i, kako je sa nashih prostora, dokumenta/vize za te akcije? Aj da ima neki ono Dampir-plejn pa da i poverujesh...
Go to Top of Page
Page: of 336 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.51 seconds. Snitz Forums 2000