forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI CETVRTAK
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 336

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 08/08/2010 : 18:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

Poz....zanima me moze li se direkt kod VC naruciti npr. sve sto je izislo od Zagora do sad???
Hvala
bihac-una


Da. Kontaktiraj ih ili mailom ili preko telefona, tako sam ja nabavio komplet Teksa. I ako se desi da neki od stripova nije u redu prijavi, šalju odmah novi. Bar sam ja tako prošao sa njima.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 08/08/2010 18:13:02
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 08/08/2010 : 19:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by bihac-una

Poz....zanima me moze li se direkt kod VC naruciti npr. sve sto je izislo od Zagora do sad???
Hvala
bihac-una


Da. Kontaktiraj ih ili mailom ili preko telefona, tako sam ja nabavio komplet Teksa. I ako se desi da neki od stripova nije u redu prijavi, šalju odmah novi. Bar sam ja tako prošao sa njima.




Super ,samo jos trebam mail-adresu ili br.tel.
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 08/08/2010 : 20:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Evo i moje liste izdanja VC:
1. Zagor OP
2. M.No
3. Ciko SP
4. Zagor SP
5. Tex
6. MM
7. Zagor red.serija
8. KM SP
9. BB

Dragornera i Lea Palpa izdvajam kao male i završene serijale, dok Dampyru iskreno nisam dao šansu!





Fenomenalno napravljena gradacija, nema sta. Bitno da je Dampir izostavljen a da su uvrstena ona dvojica pod 8 i 9.
Dobro je jer ne znas ko je "duducar", tu bi se ocigledno opasno pogubio kad bi probao da provalis problematiku.
Nego, i meni se nesto trese komp kako udjoh na ovu stranicu...
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 08/08/2010 : 21:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Checee

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Evo i moje liste izdanja VC:
1. Zagor OP
2. M.No
3. Ciko SP
4. Zagor SP
5. Tex
6. MM
7. Zagor red.serija
8. KM SP
9. BB

Dragornera i Lea Palpa izdvajam kao male i završene serijale, dok Dampyru iskreno nisam dao šansu!





Fenomenalno napravljena gradacija, nema sta. Bitno da je Dampir izostavljen a da su uvrstena ona dvojica pod 8 i 9.
Dobro je jer ne znas ko je "duducar", tu bi se ocigledno opasno pogubio kad bi probao da provalis problematiku.
Nego, i meni se nesto trese komp kako udjoh na ovu stranicu...



Cek da vidiš kako je to kad se trese komp, jer da si malo više posecivao forum naviko bi se vec, a to docA najboje zna

EDIT: da ne bude offpost evo malo sam razmislio pa cu korigovati redosled:
1. KM SP
2. BB
3. Zagor OP
4. M.No
5. Ciko SP
6. Zagor SP
7. Tex
8. MM
9. Zagor red.serija

...jer ipak mi je "Astorovo prolece" ZS 342 prvi stip koji mi je kupljen!
Inace BB je klasika za Dampyra!

Edited by - Bruce Springsteen on 08/08/2010 21:35:00
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/08/2010 : 21:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Brad Barron rules !!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/08/2010 : 21:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Brad Barron rules !!!



Da nije Dampyra bio bi najbolji
Nego jednu anketu pa da vidimo ko je ko
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/08/2010 : 21:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Checee

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Evo i moje liste izdanja VC:
1. Zagor OP
2. M.No
3. Ciko SP
4. Zagor SP
5. Tex
6. MM
7. Zagor red.serija
8. KM SP
9. BB

Dragornera i Lea Palpa izdvajam kao male i završene serijale, dok Dampyru iskreno nisam dao šansu!





Fenomenalno napravljena gradacija, nema sta. Bitno da je Dampir izostavljen a da su uvrstena ona dvojica pod 8 i 9.
Dobro je jer ne znas ko je "duducar", tu bi se ocigledno opasno pogubio kad bi probao da provalis problematiku.
Nego, i meni se nesto trese komp kako udjoh na ovu stranicu...



Cek da vidiš kako je to kad se trese komp, jer da si malo više posecivao forum naviko bi se vec, a to docA najboje zna

EDIT: da ne bude offpost evo malo sam razmislio pa cu korigovati redosled:
1. KM SP
2. BB
3. Zagor OP
4. M.No
5. Ciko SP
6. Zagor SP
7. Tex
8. MM
9. Zagor red.serija

...jer ipak mi je "Astorovo prolece" ZS 342 prvi stip koji mi je kupljen!
Inace BB je klasika za Dampyra!


Bravo Zoki legendo, e za ovo imaš poklon kada se vidimo sledeci put!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/08/2010 : 22:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Pa valjda Mister No i DD superbook!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Milos Bosnjak
New Member



Serbia
281 Posts

Member since 10/02/2009

Posted - 10/08/2010 : 13:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos Bosnjak a Private Message
Sta znaci marka ce izaci malo pa se lako da sakupiti kolekcija?
Jel Mark ne izlazi u italiji vise?
Da li ce VC objaviti sve specijalce?

(nisam bas u toku zadnji par meseci)
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/08/2010 : 15:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by DarkPhoenix

Jaooo,uzasna naslovna za Specijal 10
Nabavit cu onaj iz Ludensa.
Vidim da se razvila diskusija o tome koj je junak najbolji od VC.Meni idu ovako:
Zagor-Redovni je sasvim solidan ali nista spektakularno.Specijalci-Odlicni,obozavam ih.Odabrane-Fenomenalne.To je to.Ciko-Volim Ciko,ali je Vitez bio sranje.Ostala 4 veoma dobra.
Tex-Veoma dobar Tex.Stvarno fenomenalne epizode.Al smeta mi sto su epizode veoma slicne po tematiku.
Dilan-Uz neke fenomenalne epizode(Barbato) prilicno prosecni Dilan.
Marti-Loso.Veoma loso.Epizode su dosadne i jedva proguram do kraja.
Dampir-Jos nisam citala.
Bred Beron-Mega super predobra prva epizoda,onda pad.Moj najbolji neprijatelj je bila vrhunska epizoda onda opet pad.Nemaju ideje,cini se.
Mark-UzasKupujem ih jer ima ih malo za sakupljanje.Jos sum mi neprocitani neki brojevi.
Mister No-Poceo je vrlo dobro ali onda ima 2-3 dobra broja na 5-6 losih.Solidan.
DD Superbuk-Dobar,mozda zanimljiviji od redovni.
Oprostite ako mi je post malo nerazumljiv,ucila sam srpski iz stripove.



Što se tice izdanja Chico vitez, VC je vec izdao sve što valja od Chica, odnosno price koje su radili Nolitta i Ferri... Ove koje crta Gamba, a potpisuje uglavnom Burattini su debilno štivo u kojem je glavna fora da Chico non stop upada u svakakve nevolje i ipada totalni kreten. On je zamišljen kao komicni lik, ali Burattini ga je pokretenio do jaja...
Go to Top of Page

DarkPhoenix
Starting Member



82 Posts

Member since 30/07/2010

Posted - 11/08/2010 : 12:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DarkPhoenix a Private Message
quote:
Originally posted by Milos Bosnjak

Sta znaci marka ce izaci malo pa se lako da sakupiti kolekcija?
Jel Mark ne izlazi u italiji vise?
Da li ce VC objaviti sve specijalce?

(nisam bas u toku zadnji par meseci)


U Italiji je izaslo 11 Specijal brojeva.
Mark odavno ne izlazi u Italiji.
VC je preskocio prvi specijalac(Ajkule s Kariba ZS)sad su do originalni Specijal broj devet,a trebalo bi da izadzu i ostala dva.Za prvi broj ne znam.
Go to Top of Page

DarkPhoenix
Starting Member



82 Posts

Member since 30/07/2010

Posted - 11/08/2010 : 12:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DarkPhoenix a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by DarkPhoenix

Jaooo,uzasna naslovna za Specijal 10
Nabavit cu onaj iz Ludensa.
Vidim da se razvila diskusija o tome koj je junak najbolji od VC.Meni idu ovako:
Zagor-Redovni je sasvim solidan ali nista spektakularno.Specijalci-Odlicni,obozavam ih.Odabrane-Fenomenalne.To je to.Ciko-Volim Ciko,ali je Vitez bio sranje.Ostala 4 veoma dobra.
Tex-Veoma dobar Tex.Stvarno fenomenalne epizode.Al smeta mi sto su epizode veoma slicne po tematiku.
Dilan-Uz neke fenomenalne epizode(Barbato) prilicno prosecni Dilan.
Marti-Loso.Veoma loso.Epizode su dosadne i jedva proguram do kraja.
Dampir-Jos nisam citala.
Bred Beron-Mega super predobra prva epizoda,onda pad.Moj najbolji neprijatelj je bila vrhunska epizoda onda opet pad.Nemaju ideje,cini se.
Mark-UzasKupujem ih jer ima ih malo za sakupljanje.Jos sum mi neprocitani neki brojevi.
Mister No-Poceo je vrlo dobro ali onda ima 2-3 dobra broja na 5-6 losih.Solidan.
DD Superbuk-Dobar,mozda zanimljiviji od redovni.
Oprostite ako mi je post malo nerazumljiv,ucila sam srpski iz stripove.



Što se tice izdanja Chico vitez, VC je vec izdao sve što valja od Chica, odnosno price koje su radili Nolitta i Ferri... Ove koje crta Gamba, a potpisuje uglavnom Burattini su debilno štivo u kojem je glavna fora da Chico non stop upada u svakakve nevolje i ipada totalni kreten. On je zamišljen kao komicni lik, ali Burattini ga je pokretenio do jaja...


Meni je Chico Robijas bio strava(Burratini/Gamba).Citala sam jos Konkvistador,Istrazivac i Vojnik al nisu bile toliko lose.Kad procitam sve,komentirat cu opet.
Go to Top of Page

Antracit
Average Member



Croatia
509 Posts

Member since 09/08/2002

Posted - 11/08/2010 : 22:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Antracit a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by DarkPhoenix


Dampir-Jos nisam citala.




Nista nisi propustila.



Dampyr je prilicno kvalitetan strip u Bonellijevoj klasi. Ako se nekome svida MV, DD, MM ili BB, mislim da bi mu i Dampyr bio po ukusu.

Of all the things I've lost, I miss my mind the most
Go to Top of Page

Lex No1
New Member



Japan
166 Posts

Member since 30/12/2009

Posted - 11/08/2010 : 23:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex No1 a Private Message
quote:
Originally posted by Antracit

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by DarkPhoenix


Dampir-Jos nisam citala.




Nista nisi propustila.



Dampyr je prilicno kvalitetan strip u Bonellijevoj klasi. Ako se nekome svida MV, DD, MM ili BB, mislim da bi mu i Dampyr bio po ukusu.



Kako kome. Meni su DD i MM super, a Dampyr bezveze.

Choc des cultures...
Go to Top of Page

Skappy
New Member



229 Posts

Member since 07/09/2008

Posted - 12/08/2010 : 02:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Skappy's Homepage  Send Skappy a Private Message
quote:
Originally posted by Lex No1

quote:
Originally posted by Antracit

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by DarkPhoenix


Dampir-Jos nisam citala.




Nista nisi propustila.



Dampyr je prilicno kvalitetan strip u Bonellijevoj klasi. Ako se nekome svida MV, DD, MM ili BB, mislim da bi mu i Dampyr bio po ukusu.



Kako kome. Meni su DD i MM super, a Dampyr bezveze.



Dampyr je cudan strip. Nema konstantnost (ne)kvaliteta...na primer, pet brojeva zna biti bezvezan sund a zatim dodje jedna prica koja je tako izvrsna da glatko vadi citav serijal - cesto cineci likove jos zanimljivijim i dopadljivijim i sireci mitologiju Dampyrovog sveta. Kao "Pod kamenim mostom" ili "Vukodlaci".


Ne znam, Dampyra kupujem i (kao celina) dopada mi se- iako mi se zapravo dopalo sedam-osam od svih do sada objavljenih brojeva. Ali, dopali su mi se dovoljno da podnosim brojne lose price u iscekivanju retkih fenomenalnih.

I nisam mazohista, casna rec

http://theauthority.ws/
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 12/08/2010 : 07:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
quote:
Originally posted by DarkPhoenix

Jaooo,uzasna naslovna za Specijal 10
Nabavit cu onaj iz Ludensa.
Vidim da se razvila diskusija o tome koj je junak najbolji od VC.Meni idu ovako:
Zagor-Redovni je sasvim solidan ali nista spektakularno.Specijalci-Odlicni,obozavam ih.Odabrane-Fenomenalne.To je to.Ciko-Volim Ciko,ali je Vitez bio sranje.Ostala 4 veoma dobra.
Tex-Veoma dobar Tex.Stvarno fenomenalne epizode.Al smeta mi sto su epizode veoma slicne po tematiku.
Dilan-Uz neke fenomenalne epizode(Barbato) prilicno prosecni Dilan.
Marti-Loso.Veoma loso.Epizode su dosadne i jedva proguram do kraja.
Dampir-Jos nisam citala.
Bred Beron-Mega super predobra prva epizoda,onda pad.Moj najbolji neprijatelj je bila vrhunska epizoda onda opet pad.Nemaju ideje,cini se.
Mark-UzasKupujem ih jer ima ih malo za sakupljanje.Jos sum mi neprocitani neki brojevi.
Mister No-Poceo je vrlo dobro ali onda ima 2-3 dobra broja na 5-6 losih.Solidan.
DD Superbuk-Dobar,mozda zanimljiviji od redovni.
Oprostite ako mi je post malo nerazumljiv,ucila sam srpski iz stripove.



Bravo! Tvoj srpski je mnogo razumljiviji i bolji od vecine ljudi koji decenijama zive u Srbiji! Veruj mi!

A konstatacije su vrlo dobre, lucidne. Manje-vise slazem se sa tvojim misljenjem.

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

DarkPhoenix
Starting Member



82 Posts

Member since 30/07/2010

Posted - 12/08/2010 : 20:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DarkPhoenix a Private Message
quote:
Originally posted by red cloud

quote:
Originally posted by DarkPhoenix

Jaooo,uzasna naslovna za Specijal 10
Nabavit cu onaj iz Ludensa.
Vidim da se razvila diskusija o tome koj je junak najbolji od VC.Meni idu ovako:
Zagor-Redovni je sasvim solidan ali nista spektakularno.Specijalci-Odlicni,obozavam ih.Odabrane-Fenomenalne.To je to.Ciko-Volim Ciko,ali je Vitez bio sranje.Ostala 4 veoma dobra.
Tex-Veoma dobar Tex.Stvarno fenomenalne epizode.Al smeta mi sto su epizode veoma slicne po tematiku.
Dilan-Uz neke fenomenalne epizode(Barbato) prilicno prosecni Dilan.
Marti-Loso.Veoma loso.Epizode su dosadne i jedva proguram do kraja.
Dampir-Jos nisam citala.
Bred Beron-Mega super predobra prva epizoda,onda pad.Moj najbolji neprijatelj je bila vrhunska epizoda onda opet pad.Nemaju ideje,cini se.
Mark-UzasKupujem ih jer ima ih malo za sakupljanje.Jos sum mi neprocitani neki brojevi.
Mister No-Poceo je vrlo dobro ali onda ima 2-3 dobra broja na 5-6 losih.Solidan.
DD Superbuk-Dobar,mozda zanimljiviji od redovni.
Oprostite ako mi je post malo nerazumljiv,ucila sam srpski iz stripove.



Bravo! Tvoj srpski je mnogo razumljiviji i bolji od vecine ljudi koji decenijama zive u Srbiji! Veruj mi!

A konstatacije su vrlo dobre, lucidne. Manje-vise slazem se sa tvojim misljenjem.


Hvala.
Jel neko kupio i procitao najnovijeg DD SuperBook?
Kod nas u Makedoniju jos nije izasao a spremam se kupiti ga.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 12/08/2010 : 22:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message



Mister No broj 33






Dylan Dog Superbook broj 13




Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/08/2010 : 22:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Baš me zanima kakav je Bisi u Mister Nou, na Zagoru rastura...
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 12/08/2010 : 23:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Baš me zanima kakav je Bisi u Mister Nou, na Zagoru rastura...



Pa i u zadnjoj epizodi koju je izdao Strip-Agent broj 57 "Iza Maske" crtao je Bisi! Nije bio los, ali mislim da mu Zagor bolje lezi...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 13/08/2010 : 00:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ne mogu da vjerujem...
Još uvijek tvrdite da je BB bolji od Dampira? Ma da...
Volim da citam BB i citacu ga, ali sa njim se možeš samo obrisati ako cemo ga uporedivati sa Dampirom. Rastegnuta posveta trash SF iz 50-tih vam je bolja od ambicioznog i dobro zamišljenog serijala? Ili vam se svida ona ista bogovetna šema koja se neumitno ponavlja: beng, Morbovi, ''novi and zanimljivi neprijatelj'' (koga svejedno krkne laserom posle dvije-tri stranice), Morbovi, žrtvovanje sporednog/nebitnog lika, kraj. Sjeciranje BB je baš težak posao, zar ne?
Crtace necu ni spominjati... Dovoljan vam je ocinji vid da donesete tacan sud.
Što se tice Dampira - Read it. Love it.
A za Anta i kompaniju poslužice citat iz ''Autotoperskog vodica...'':''Predajte se, svaki otpor je uzaludan!''.

Edited by - Mhejl on 13/08/2010 00:06:50
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 13/08/2010 : 00:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Ma, i jedno i drugo je govno, samo je BB manje govno

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 13/08/2010 : 00:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Beroncetovi ljubitelji se rijetko kad dohvate objektivn i hladnokrvne rasprave o kvalitetu, dok se kod ''dampirovaca'' svaka epizoda nemilosrdno ocjenjuje. Milosrdno zavaravanje? Zanimljiva i indikativna cinjenica, dakako.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 13/08/2010 : 00:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Pa, otprilike su u istom rangu sto se tice kvaliteta, samo sto Dampir prodaje jeftinu filozofiju sa nezavrsenim krajem. Flamanski most, cini se, glupost od epizode. Kao i osmica BB, losa.

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.

Edited by - Bob Rok on 13/08/2010 00:13:15
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 13/08/2010 : 00:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
A BB ne prodaje filozofiju sa svojim vjecitim monolozima? Face it, svi bonelijevci je ''prodaju''.
Ta epizoda se ni meni nije dopala, ali je barem zbog prve polovine bolja od svakog objavljenog BB. Lagano, sjetno, napeto... Tako daleeko od ''vorg!'' uzvika.
Go to Top of Page
Page: of 336 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.88 seconds. Snitz Forums 2000