forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 klub citalaca VC
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 06/10/2009 : 17:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
slazem se , tako je i ona index knjizica izasla nesto posle albuma "barselona" ...
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 06/10/2009 : 17:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by andjelt

slazem se , tako je i ona index knjizica izasla nesto posle albuma "barselona" ...

Pa da zato i kontam da ce opet tako.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 06/10/2009 : 18:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Ideja je da Bzzzzz izlazi otprilike kvartalno. To je neki grub okvir ritma ovog izdanja u ovom trenutku.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 06/10/2009 : 19:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
... pa da , tako pise i u uvodnoj reci ... ja se nadam da ce to postati mesecni magazin ... a pitanje za razmisljanje je da li bi ljudi kupovali ovo izanje kada bi ono bilo na trafikama i prodavalo se ?
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 06/10/2009 : 19:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
mesechni nece postati verovatno nikada, ali plan jeste da ako se stvore adekvatni uslovi, u nekom trenutku postane pravi strip magazin.
Go to Top of Page

Disko
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
314 Posts

Member since 14/09/2005

Posted - 11/10/2009 : 19:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Disko a Private Message
Da li mogu karticu dati prijatelju koji ide u BG pa da umjesto mene kupi stripove?
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 11/10/2009 : 20:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Verovatno, ne traze oni licnu kartu

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 11/10/2009 : 21:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
quote:
Originally posted by Disko

Da li mogu karticu dati prijatelju koji ide u BG pa da umjesto mene kupi stripove?

Mozes naravno, samo mu naglasi da ostavi tvoje ime i prezime jer se to upisuje na poledjinu racuna i salje u redakciju radi evidencije.

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

satko
New Member



Bosnia and Herzegovina
213 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 12/10/2009 : 16:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send satko a Private Message
Moja kartica izgubila nevinost :) he-he, konacno sam bio u trafici i kupio sve što mi je nedostajalo, cak i više jer je taj dan u Trafici bio novi Marti Misterija pa sam i njega pazario. Prava satisfakcija je kada kupuješ stripove, oni ti racunaju popus i još na racunu koji šalju u redakciju pišu tvoje ime za sledece popuste.
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 12/10/2009 : 20:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
quote:
Originally posted by satko

Moja kartica izgubila nevinost :) he-he, konacno sam bio u trafici i kupio sve što mi je nedostajalo, cak i više jer je taj dan u Trafici bio novi Marti Misterija pa sam i njega pazario. Prava satisfakcija je kada kupuješ stripove, oni ti racunaju popus i još na racunu koji šalju u redakciju pišu tvoje ime za sledece popuste.

Nek je sa srecom

I ja sam danas pazario, sve je proslo super, kao i obicno. Za popust veruju na rec, racune salju svakog petka...sve ide po planu...ma milina

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 14/10/2009 : 19:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
quote:
Originally posted by drakulloni

quote:
Originally posted by satko

Moja kartica izgubila nevinost :) he-he, konacno sam bio u trafici i kupio sve što mi je nedostajalo, cak i više jer je taj dan u Trafici bio novi Marti Misterija pa sam i njega pazario. Prava satisfakcija je kada kupuješ stripove, oni ti racunaju popus i još na racunu koji šalju u redakciju pišu tvoje ime za sledece popuste.

Nek je sa srecom

I ja sam danas pazario, sve je proslo super, kao i obicno. Za popust veruju na rec, racune salju svakog petka...sve ide po planu...ma milina



U Trafici u ul. 29. novembra, NISAM MOGAO DA OSTVARIM SVOJ POPUST jer nije bilo moguce da se proveri putem telefona. Ljubaznog radnika sam takodje ljubazno zamolio da proveri na internetu, a on mi je odgovorio da mu je internet zabranjen radi virusa (zeleo sam da se ulogujem na sajt VC i da on proveri popust)!
Interesantno da me je covek zapamtio od proslog puta i napomenuo mi da je imao OZBILJNIH PROBLEMA jer mi je verovao na rec sto se popusta tice.
ZNACI da u 2 slucaja nisam mogao da ostvarim popust koji POSTOJI, da mi radnik nije verovao na rec u prvom slucaju, a od tih kupovina je proslo oko mesec dana, a neke jos nisu zavedene!
Pitam se cemu popust sluzi, ako ne moze da se ostvari?
Napominjem da sam preso kolima 100 km!
NA konto tog popusta imam solidno pokrivene troskove goriva, pa mi je zato isti bitan!
Apelujem na nadlezne da se ove nejasnoce oko ostvarivanja popusta u objektima Trafike nekako razrese!

Kako bi izgledala danasnja kupovina, pre mesec dana kupujem sa popustom 25%, a danas sa 20%!?!?



Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 14/10/2009 : 19:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Eh, i meni nisu obracunali.
A sto je najgore, i nezainteresovani su da mi poprave. :(

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 14/10/2009 : 19:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
da, strasno!
ALI MENI SAD RESETOVALI NA 20%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 14/10/2009 : 19:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
ne moze da proveri telefonom, zna da imam 25, jos od proslog puta i sad hoce da mi naplati sa 20 % !!!!!
A internet im zabranili!
ALO BRE OVO JE 21. VEK!!!!!!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 14/10/2009 : 20:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by culfis

U Trafici u ul. 29. novembra, NISAM MOGAO DA OSTVARIM SVOJ POPUST

culfise, kad vec dogurash 100km do Beograda, produzhi i josh koji od 29.novembra do Trafike u Sarajevskoj, jer tamo nema problema sa verovanjem na rech. ja tu redovno pazarim i nijednom mi nisu pravili probleme.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/10/2009 : 20:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
definitivno nisam u toku, da li govorimo o ulici 29. novembra koja se danas zove bulevar despota stefana()

od kada tu ima trafika

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 14/10/2009 : 21:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
@Le Samourai
Da je lepo vreme, sigurno bih se preosetao do Sarajevske! Znas i sam sta znaci voziti po kisi i to u sred spica po Beogradu. A vec sam se zaputio ka juznom Banatu. Neizvodljivo !
Rece mi prodavac da je Trafika u Sarajevskoj slabo snabdevena?!?

Jel to štos iz Minhena?

Edited by - culfis on 14/10/2009 21:26:05
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 14/10/2009 : 21:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Zar ne bi trebalo da je poslovna politika ista u svim objektima?

Jos jednom apelujem da se sinhronizuje rad svih objekata Trafika!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 14/10/2009 : 21:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

definitivno nisam u toku, da li govorimo o ulici 29. novembra koja se danas zove bulevar despota stefana()

od kada tu ima trafika


Jes!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 14/10/2009 : 21:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Ne mogu se tacno sjetiti, ali od juna,...., tu negde, leto bijase!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/10/2009 : 21:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
AAAAAAAAAAAAAAAAA, nemoj da me zezas!!!! nisam dosao ja kod trafike, nego ona kod mene!!!!
a gde se tacno nalazi

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40007 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/10/2009 : 21:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by culfis
U Trafici u ul. 29. novembra, NISAM MOGAO DA OSTVARIM SVOJ POPUST jer nije bilo moguce da se proveri putem telefona. Ljubaznog radnika sam takodje ljubazno zamolio da proveri na internetu, a on mi je odgovorio da mu je internet zabranjen radi virusa (zeleo sam da se ulogujem na sajt VC i da on proveri popust)!
Interesantno da me je covek zapamtio od proslog puta i napomenuo mi da je imao OZBILJNIH PROBLEMA jer mi je verovao na rec sto se popusta tice.
ZNACI da u 2 slucaja nisam mogao da ostvarim popust koji POSTOJI, da mi radnik nije verovao na rec u prvom slucaju, a od tih kupovina je proslo oko mesec dana, a neke jos nisu zavedene!
Pitam se cemu popust sluzi, ako ne moze da se ostvari?
Napominjem da sam preso kolima 100 km!
NA konto tog popusta imam solidno pokrivene troskove goriva, pa mi je zato isti bitan!
Apelujem na nadlezne da se ove nejasnoce oko ostvarivanja popusta u objektima Trafike nekako razrese!

Kako bi izgledala danasnja kupovina, pre mesec dana kupujem sa popustom 25%, a danas sa 20%!?!?






Strasno!!! Pa neko da kaze da ni slucajno ne smemo da pljujemo na njih... Bacis pare na gorivo za stripove i nista.... Katastrofa...
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 14/10/2009 : 21:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

AAAAAAAAAAAAAAAAA, nemoj da me zezas!!!! nisam dosao ja kod trafike, nego ona kod mene!!!!
a gde se tacno nalazi


pored je neka kockarnica!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 14/10/2009 : 21:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
@sawitch
Neverovatno, zar ne!?!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40007 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/10/2009 : 21:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by culfis

@sawitch
Neverovatno, zar ne!?!



Naravno... Nemoj slucajno nesto ruzno vise da kazes za VC, napasce te neko....
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000