forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 klub citalaca VC
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 20/02/2010 : 13:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by mikado

Upravo me je zvala devojka iz VC da joj potvrdim podatke koje sam juce ostavio na njihovom sajtu u vezi uclanjenja u klub. U mom mestu nema Trafike, ali ja rekoh sebi : "Što se ne bi uclanio?". Baš me zanima za koliko vremena cu dobiti clansku kartu.



Blago tebi, ja ostavio podatke pre par meseci i nista
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 20/02/2010 : 14:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by mikado

Upravo me je zvala devojka iz VC da joj potvrdim podatke koje sam juce ostavio na njihovom sajtu u vezi uclanjenja u klub. U mom mestu nema Trafike, ali ja rekoh sebi : "Što se ne bi uclanio?". Baš me zanima za koliko vremena cu dobiti clansku kartu.



Blago tebi, ja ostavio podatke pre par meseci i nista



Još nisam dobio clansku iako je prošlo vec dosta vremena.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 22/02/2010 : 00:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
quote:
Originally posted by mikado

quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by mikado

Upravo me je zvala devojka iz VC da joj potvrdim podatke koje sam juce ostavio na njihovom sajtu u vezi uclanjenja u klub. U mom mestu nema Trafike, ali ja rekoh sebi : "Što se ne bi uclanio?". Baš me zanima za koliko vremena cu dobiti clansku kartu.



Blago tebi, ja ostavio podatke pre par meseci i nista



Još nisam dobio clansku iako je prošlo vec dosta vremena.

Mene nisu ni zvali, samo mi je stigla kartica.

Probajte vi da zovete njih, mozda su se samo zagubile te prijave.

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/02/2010 : 01:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by mikado

quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by mikado

Upravo me je zvala devojka iz VC da joj potvrdim podatke koje sam juce ostavio na njihovom sajtu u vezi uclanjenja u klub. U mom mestu nema Trafike, ali ja rekoh sebi : "Što se ne bi uclanio?". Baš me zanima za koliko vremena cu dobiti clansku kartu.



Blago tebi, ja ostavio podatke pre par meseci i nista



Još nisam dobio clansku iako je prošlo vec dosta vremena.

I ne treba ti i onako ne proknjizuju kupovine,u darkwoodu isto popust za niansu malo manji.

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 22/02/2010 : 01:14:40  Show Profile Show Extended Profile
Ko kaze da ne proknjizuju? Sve su mi evidentirali sto sam kupio, i naravno popust raste...
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/02/2010 : 01:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by docA

Ko kaze da ne proknjizuju? Sve su mi evidentirali sto sam kupio, i naravno popust raste...

Meni nisu a i sajt im ne radi zato sam odustao od njih inace sam kupovao samo novog zagora i mark specijalce(mozda cu ih kupiti do kraja)

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 22/02/2010 : 01:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by docA

Ko kaze da ne proknjizuju? Sve su mi evidentirali sto sam kupio, i naravno popust raste...

Meni nisu a i sajt im ne radi zato sam odustao od njih inace sam kupovao samo novog zagora i mark specijalce(mozda cu ih kupiti do kraja)

Mozda ti nisu odmah evidentirali. I ja nekad sacekam mesec dana, pa posle toga sve lepo srede. A sajt im radi samo nema one stranice "Novosti". Ona je vecito u pripremi

Proveri ti to malo bolje. Dobra je fora kad imas karticu, naraste vremenom taj popust, pa osetno utice na cenu stripova.

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 22/02/2010 : 01:26:27  Show Profile Show Extended Profile
Radi sajt, evo sad sam isao da proverim i bas sam se ulogovao da pregledam kupovine. Ja nisam nesto mnogo pazario pa i nemam neki veliki popust, ali sve cetiri kupovine su mi registrovane..sta znam, mozda zavisi od objekta gde se vrsi kupovina pa negde moguce ne proknjize?
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/02/2010 : 01:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by docA

Ko kaze da ne proknjizuju? Sve su mi evidentirali sto sam kupio, i naravno popust raste...

Meni nisu a i sajt im ne radi zato sam odustao od njih inace sam kupovao samo novog zagora i mark specijalce(mozda cu ih kupiti do kraja)

Mom prijatelju proknjizuju isto ali meni nisu jos od leta i zvao sam ali nista ,ne nerviram se jer minorno kupujem njihova izdanja a sajt im ne radi uopste sad sam opet bio nema nista a to me strasno nervira kod njih.

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 22/02/2010 : 01:33:40  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by radulovic marko
...a sajt im ne radi uopste sad sam opet bio nema nista a to me strasno nervira kod njih.



Pa ako mislis da ga ne nadgradjuju onda da! Eno im sve stoji isto kao i na pocetku, u "biblioteka albumi" osim prvog koji su objavili "Barselona u svitanje", nisu postavili ni jedan od onih nekolicinu novih koje su objavili...
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 01:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Kako da ti proknjize bilo sta kada si ti odustao od njihovih izdanja i vise ne kupujes?
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/02/2010 : 01:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by radulovic marko
...a sajt im ne radi uopste sad sam opet bio nema nista a to me strasno nervira kod njih.



Pa ako mislis da ga ne nadgradjuju onda da! Eno im sve stoji isto kao i na pocetku, u "biblioteka albumi" osim prvog koji su objavili "Barselona u svitanje", nisu postavili ni jedan od onih nekolicinu novih koje su objavili...

Ma da nema nista,ja sajt zamisljam udjes u svakog junaka opcija njegova izdanja ,orginal,koji je reprint itd,najave novih izdanja i sve propratne stvari za stripove ali to je za njih spansko selo

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 22/02/2010 : 01:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
Jbg, jeste da fali puno stvari, ali isto tako ne znamo pod kakvim uslovima oni rade. Za odrzavanje i azuriranje sajta potrebna je i neka kinta, a pitanje koliko je vlasnik zainteresovan za tako nesto.

Meni su oni uglavnom OK, jeste da mi nikad ne odgovore na mail , ali sto se tice usluge sasvim su korektni.

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/02/2010 : 01:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by drakulloni

Jbg, jeste da fali puno stvari, ali isto tako ne znamo pod kakvim uslovima oni rade. Za odrzavanje i azuriranje sajta potrebna je i neka kinta, a pitanje koliko je vlasnik zainteresovan za tako nesto.

Meni su oni uglavnom OK, jeste da mi nikad ne odgovore na mail , ali sto se tice usluge sasvim su korektni.

Meni su odgovarali na mail,postavo sam im jednom pitanje ima li sanse da vidimo izdanja u reprintu mikija,kita,bleka,mr.no od pocetka normalno po jedan strip,ne kao odabrane price i ludens,odgovor je bio skoro da su sanse kao biciklom ma mesec.U stvari to me je nekako odbilo od njih i izbegavam ih jedino taj mark je odlican stvarno pun pogodak.

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 22/02/2010 : 11:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by docA

Ko kaze da ne proknjizuju? Sve su mi evidentirali sto sam kupio, i naravno popust raste...

Meni nisu a i sajt im ne radi zato sam odustao od njih inace sam kupovao samo novog zagora i mark specijalce(mozda cu ih kupiti do kraja)


I meni su do sada evidentirali sve sto sam kupio u Novom Sadu...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 22/02/2010 : 11:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

Kako da ti proknjize bilo sta kada si ti odustao od njihovih izdanja i vise ne kupujes?


Colte - to je stara sekspirovska dilema "Kupiti ili ne kupiti"?
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/02/2010 : 11:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by pravedni

quote:
Originally posted by Colt

Kako da ti proknjize bilo sta kada si ti odustao od njihovih izdanja i vise ne kupujes?


Colte - to je stara sekspirovska dilema "Kupiti ili ne kupiti"?

Ja sam medju prvim dobio karticu a tad bas i nisu bili nesto aktivni ,mozda je sad leglo to pa bolje rade ali u svakom slucaju nisam promenio misljenje o kupovini sem marka specijalaca o kojima cu jos razmisliti.

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 22/02/2010 : 11:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by docA

Radi sajt, evo sad sam isao da proverim i bas sam se ulogovao da pregledam kupovine. Ja nisam nesto mnogo pazario pa i nemam neki veliki popust, ali sve cetiri kupovine su mi registrovane..sta znam, mozda zavisi od objekta gde se vrsi kupovina pa negde moguce ne proknjize?



Ma ja sam kupio vise od 170 stripova odjednom, ukljucujuci i KIZ i KIDD, ali sam karticu dobio nakon toga, tako da kad se sad ulogujem, pise da nisam kupio nista

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 22/02/2010 : 12:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
I ja sam bas gledao sad,knjigu DD sam kupio u NS-u pre desetak dana i upisana je kupovina.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

psycho
New Member



212 Posts

Member since 12/08/2009

Posted - 22/02/2010 : 12:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send psycho a Private Message
Meni su sve uredno evidentirali.Prosecno tri nedelje nakon kupovine.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 22/02/2010 : 21:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
A znate sta je zanimljivo:jos uvek mi nije evidentirana kupovina zadnje biblioteke Zagor koju sam narucio prosle nedelje.Doduse jos mi nije stiglo,ali sam navikao da to evidentiraju odmah po narudzbi.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 13/03/2010 : 13:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
Evo jednog predloga za sve kojima nisu evidentirane kupovine ili imaju neki slican problem.

Nazovite redakciju

Broj telefona je na pocetnoj korici svakog stripa, pa ukoliko mejl ne pomaze, eto resenja. Ja sam imao neku zbrku sa kupovinam u trafici, ali nista strasno. Jedan poziv menja sve

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

nolo contendre
Junior Member



Serbia
411 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/03/2010 : 14:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nolo contendre a Private Message
Meni piše da sam zadnji strip pazario u Novembru 2009, a ja odatle kupio kamaru stripova.
Ma, ko ce se sad ubedivati s njima, zadovoljan sam i sa 20% popusta.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 13/03/2010 : 15:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by nolo contendre

Meni piše da sam zadnji strip pazario u Novembru 2009, a ja odatle kupio kamaru stripova.
Ma, ko ce se sad ubedivati s njima, zadovoljan sam i sa 20% popusta.

S obzirom na poskupljenje kol.Dylana sad je popust od 30 isto sto je bilo 20,tako da ti nije dosta.Zovi ih bolje,nesto su sigurno zeznuli.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 13/03/2010 : 15:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by nolo contendre

Meni piše da sam zadnji strip pazario u Novembru 2009, a ja odatle kupio kamaru stripova.
Ma, ko ce se sad ubedivati s njima, zadovoljan sam i sa 20% popusta.


Vidi da li su ti stripovi koje si kasnije kupio upisani, kao brojka. Meni sve npr. redovne DD upisuju u datum kada sam prvi put kupio redovni DD u Trafici, jul prošle godine.
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000