forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Za radoznale - Kako posluju strip izdavaci?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 13/07/2009 : 21:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Nostromo

Loše je sve ovo citati. Loš osjecaj definitivno. Prvo i osnovno: ovo je Markosov sajt. Da nema tog sajta ne bi bilo cijele scene. Jednostavno, ne bi postojala. Imali bi Corta svake dvije godine, odjednom bi se pojavio u izlogu nekog megasuper storea i tko ga vidi bi ga kupio. Algoritam bi izdavao Taras Buljbe i dvije mange godišnje dok ne odustane jer ih nije briga za strip. Jer u njemu nema baš novaca. Ovih sedamdeset i šest ljudi koji su trenutno na forumu išli bi tu i tamo u ll knjižaru i stripove2, bacili pogled na njihove stranice ponekad i nakon nekog vremena sve bi stalo. Sjecate se kad na pocetku Drumskog ratnika sve stane kad nestane nafte. To je to. Reklama za stripove ne postoji, postoji samo ovaj forum. Jedino mjesto gdje svatko može doci i reci: evo mi izdajemo strip, kupite. Jedino mjesto gdje možeš doci i reci: ja hocu nešto od prvog broja, baš hocu! i to i dobiješ ako svih sedamdeset i šestorica obecate da cete kupiti. Jedino mjesto gdje (u teoriji) u skladu žive oni koji vole ferijeve ljude sa velikim glavama i oni koji vole gipijeve ljude bez glava. I zato je lako shvatiti Markosa kada se iznervira kada ga svako malo netko oceše u prolazu a on ne smije nikoga ni piknuti. Vjerojatno covjek misli -Sajt je moj a moram paziti na svaku rijec, da se ne bi netko našao prozvanim. Imam najbolje dizajnirani strip (subjektivno naravno, Alvar Mayor) a to ne smijem naglas reci. Imam Macana uz sebe a ne smijem reci da mi je lektura i redaktura najbolja. Izdajem Svagdanju borbu a ne smijem reci da mi je to bolje od MrNoa. Pa šta oni hoce?
Jednostavno prekinite raspravu, ovdje ne može biti pobjednika, predaleko ste otišli. I jedni i drugi ste zadužili scenu više nego itko i pokušajte ne napadati jedni druge jer si niste konkurencija.



nisu si konkurencija? a tko kupuje izdanja jednih i drugih (a i ostalih izdavaca)? pa jedna i ista grupica ljudi...
evo moj osobni primjer: ja imam na razpolagu toliko i toliko novaca. ako ih potrošim na Libellus onda cu preskociti Fibrina, Agentova, BP izdanja... i obrnuto... na Mafestu sam se ispucao na BP izdanjima, kupio manje Libellusa i SA Tex Giganata... zar to nije konkurenca?
Zašto je Markos ljut na Radica? jer mu (njemu i još kome) je ovaj zabukirao mnoga izdanja koja je želio raditi i sada ih ne može raditi, a ovaj u stvari ni nema kapacitete da bi to odradio u normalnom vremenu. A Marko je sam primoran raditi napola alternativne stvari, koja verovatno su kvalitetna ali nisu previše komercialna, verovatno mnoga od njih nebi ni radio. Konkurencija ili ne?
Zašto je Nebojša zavidan Markosu na ovom sajtu (ovo je moj osoban dojam)? Jer je ovaj sajt najveca Markova (Fibrina) baza, da nema ovog sajta i njegove baze fenova verujem da bi se prodalo barem 30-40% manje njegovih izdanja. A stomugromova nikako da zaživi, barem ja ne vidim nekog prometa tamo. Zbog ovog sajta nekako mu nije uspjela nakana da vec u startu obezhrabri novog izdavaca. Poslovni potez, sasvim normalan za konkurenciju, a ne za dvojicu prijatelja...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/07/2009 : 21:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Markos


Gle, Curunir se vec godinama ponaša kao Jackyll i Hyde i ja vec podugo trpim njegove naizmjenicne izljeve bijesa i pomirbe (i, ne samo ja, što si mogao i sam primjetiti prije par dana na topicu o texu).



Pa takav je,al' mislim da je prilicno dobar lik pa ga treba prihvatiti i s nekom manom. Uostalom,mislim da niko od nas ne bi imao prijatelje ako ne bi prihvatao i njihove mane.
Ma uopste ceo ovaj topic treba obrisati.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/07/2009 : 21:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Markos


Naravno da je moto Fibre pretenciozan. Ali gdje je tu demagogija? Ja radim stripove za koje smatram da su dobri. I što sad to ne bih napisao? No, za svaki slucaj, da ne bi došlo do nesporazuma oko kriterija "dobrote", za svaki od tih stripova vam dam bar 30, a cesto i 50 i više stranica na citanje BESPLATNO. Tipicna demagogija i prodavanje magle, slažem se.



A vidi,sto se toga tice,da nisam imao uvid u to kakvi su SB,FH,AM...verovatno ne bi ni resio da ih kupim.
Tako da to ne dozivljavam kao da si nam nesto besplatno DAO vec kao tvoj pametan poslovni potez. Jer,stvari mozes da posmatrs i ovako - koliko bi se manje tih primeraka prodalo da nismo mogli da vidimo o kakvim se stripovima radi?
Da nisam mogao da vidim o cemu se radi,verovatno bi ostao na KP i albumima njihovog udarnog dvojca.
A da mi je zao - nije ni najmanje jer su to stripovi koje bih svakom preporucio.
Nemaju svi knjiznice gde mogu da procitaju nesto i procene da li je vredno kupovine ili ne.
U Srbiji je jos gore. Mogu samo da narucim strip na nevidjeno iz Bg i posle se nerviram sto sam dao ne tako malo para za njih ili da uopste ne rizikujem s kupovinom.
A taj tvoj potez sam vec vise puta pohvalio. I korist je obostrana - ja sam procitao neke vrlo kvalitetne stripove a ti si dobio kupca jednog broja tvojih izdanja.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/07/2009 : 21:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
Ali ako se ne varam tekst je izasao u Kenu koji je pod Fibrom, ili mozda nije? Ne znam na pamet zbilja.
No znam da sam ja taj tekst prvi put vidio u stripu kad je objavljen. Jedine koje sam gledao prije izdavanja
bili su oni moji, 2-3 teksta. Nitko mi nije branio pogledati, ali to jednostavno nije bio dio posla koji sam radio.
Zar bih ja nekom dopustio da mi dira Texa? Nema sanse... gdje su mi oni coltovi...


Uf, sorry. Ja mislio da je to bilo ranije. Sorry.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/07/2009 : 21:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer
Ne kazem da je nepostovanje platiti nekom posteno za kvalitetan rad,vec da je iznositi ovo oko bonusa javno samohvalisanje.
Ajde i ja da se pohvalim onda - kad god su konobari u kafani brzi i usluzni ja ostavim baksis kao nagradu. Kad im saznam imena napisacu to u svastari.
Ne znam sta ti tu nije bilo jasno i ko je pominjao odredjivanje cene za prevod i lekturu i slicne stvari? Ja nisam. O cemu pricas,pazljivije procitaj post pre nego krenes da pises gluposti i napadas nekog da pise gluposti.


Rekao si da se ponašam prema njima kao prema prosjaku. To je glupost. Dalje, ja to ne bi spominjao i ne bi se time hvalio, da me Dado nije trazio.

quote:
Originally posted by Markos

Odakle ti znas koliko sam ja Bonelija procitao? Jel' to neko brojao stripove koje sam ja procitao pa ti preneo tacnu cifru?
I sto bi broj procitanih stripova bio neki pokazatelj ljubavi?
Mozda ja nemam mogucnosti da dodjem do toliko Bonelijevih stripova,ne znam Italijanski,ali to ne znaci da ih manje volim.


E, sad se praviš nevješt. Buduci da imam srecu pa znam talijanski i da mogu doci do originala i da imam nekoliko originalnih kolekcija, jasno je da sam procitao više od vecine stripofila. To naravno ne znaci da ih volim više ili manje od vas, ali sigurno znaci da ne mrzim Bonelli, kao što mi pokušavate imputirati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/07/2009 : 22:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Markos


Rekao si da se ponašam prema njima kao prema prosjaku. To je glupost. Dalje, ja to ne bi spominjao i ne bi se time hvalio, da me Dado nije trazio.


Ne,ne i opet ne,nego samo da to tako izgleda kad se iznosi javno. Sve dok se cuti,svaka velikodusnost ili dobro(npr.neko humano delo) ima vecu vrednost.
quote:
Originally posted by Markos


E, sad se praviš nevješt. Buduci da imam srecu pa znam talijanski i da mogu doci do originala i da imam nekoliko originalnih kolekcija, jasno je da sam procitao više od vecine stripofila. To naravno ne znaci da ih volim više ili manje od vas, ali sigurno znaci da ne mrzim Bonelli, kao što mi pokušavate imputirati.




To ne znaci i da si ih procitao vise nego ja. Sigurno jesi,ali obzirom da me ne znas privatno,ne mozes to da tvrdis.
I evo,sad smo se skoro oko svega svi slozili i treba stati ovde,obrisati topic i da sve ovo prodje bez ikakvih ruznih posledica(mislim na svadje medju vama,ja sam ovde irelevantan,ukljucujuci i kontroverznog lektora).
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/07/2009 : 22:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by jang
Zašto je Markos ljut na Radica? jer mu (njemu i još kome) je ovaj zabukirao mnoga izdanja koja je želio raditi i sada ih ne može raditi, a ovaj u stvari ni nema kapacitete da bi to odradio u normalnom vremenu.


Ma nije on meni uzeo puno stvari, Markiz D'Anon, Le chat du rabin, RG, Petit riens i još par ionako alternativnih naslova, nije to problem. Problem je sto je uzeo puno velikih serijala koje ne stize zavrsiti, a poneka izdanja pate od djecjih bolesti (dizajn/prijevod).

quote:
Originally posted by jang
A Marko je sam primoran raditi napola alternativne stvari, koja verovatno su kvalitetna ali nisu previše komercialna, verovatno mnoga od njih nebi ni radio.


Ma ne, ima toliko komercijalnih stripova, pa nije Nebojša uzeo baš sve. Ja biram ono što me zanima i to je to, pa bilo komercijalno ili ne.

quote:
Originally posted by jang
Zašto je Nebojša zavidan Markosu na ovom sajtu (ovo je moj osoban dojam)? Jer je ovaj sajt najveca Markova (Fibrina) baza, da nema ovog sajta i njegove baze fenova verujem da bi se prodalo barem 30-40% manje njegovih izdanja. A stomugromova nikako da zaživi, barem ja ne vidim nekog prometa tamo. Zbog ovog sajta nekako mu nije uspjela nakana da vec u startu obezhrabri novog izdavaca.


Ne znam, ja osobno mislim da je Nebojša navikao godinama biti jedini izdavac, i tad je bilo "anything goes". Što god objaviš, prodat ce se, jer nema niceg drugog. (mada, treba biti pošten i reci da je Bookglobe uvijek radio dosta novih, nepoznatih naslova, nije isao samo na zicere i na tome mu svaka cast) I onda ti dodju neki balavci i pokvare posao, normalno da ceš pizdit. I ne samo to, nego ti još dijele lekcije kako treba radit. Razumijem ga kad pizdi. Ali, isto tako, pokazao je da nije glup i tašt, nego je nešto od tih kritika prihvatio. Dizajn izdaja se poboljšava, prijevodi isto, sajt je napravljen, neka se komunikacija s citateljima uspostavila, postavljaju se previewi. Kao netko tko kupuje njegova izdanja za vlastitu kolekciju, kao citatelj, mogu reci da mi je to drago. Kao konkurencija, opet mi je drago, jer sam, malo zanovijetanjem, malo vlastitim primjerom, doprinio da se podigne standard izdavaštva.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/07/2009 : 22:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Markos


Gle, Curunir se vec godinama ponaša kao Jackyll i Hyde i ja vec podugo trpim njegove naizmjenicne izljeve bijesa i pomirbe (i, ne samo ja, što si mogao i sam primjetiti prije par dana na topicu o texu).



Pa takav je,al' mislim da je prilicno dobar lik pa ga treba prihvatiti i s nekom manom. Uostalom,mislim da niko od nas ne bi imao prijatelje ako ne bi prihvatao i njihove mane.
Ma uopste ceo ovaj topic treba obrisati.



Ma ok, evo, neka tebe optuzi da si lopov, pa cu te vidjeti kako ce ti biti dobar lik.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/07/2009 : 22:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer
Sve dok se cuti,svaka velikodusnost ili dobro(npr.neko humano delo) ima vecu vrednost.


Apsolutno se slazem. Ali opet ti kazem: u situaciji kad ja nesto kazem, a netko drugi, bilo tko, nebitno, kaze lažeš, imam dvije opcije: odgovoriti ili ne odgovoriti. Ako ne odgovorim, onda ispada da je ovaj u pravu, da zaista lažem i da nemam što reci. Ako odgovorim, ispada da sam svadalica, hvalisavac, da iznosim povjerljive podatke, ovo ono. Dakle, u oba slucaja gubim. Pa ako vec gubim, rade cu izgubiti kao svadalica, nego kao lažov.

quote:
Originally posted by Tex Willer
To ne znaci i da si ih procitao vise nego ja. Sigurno jesi,ali obzirom da me ne znas privatno,ne mozes to da tvrdis.
I evo,sad smo se skoro oko svega svi slozili i treba stati ovde,obrisati topic i da sve ovo prodje bez ikakvih ruznih posledica(mislim na svadje medju vama,ja sam ovde irelevantan,ukljucujuci i kontroverznog lektora).


A mogu tvrditi na osnovu onoga što znam o tebi s foruma. Ali dobro, nije bitno. Topic se nece brisati, jer ja sam protiv brisanja topica, osim stvarno u iznimnim slucajevima.
A kontroverzni lektor ce ipak morati objasniti svoje optuzbe, ovaj put necu popustiti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/07/2009 : 22:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Markos


Naravno da je moto Fibre pretenciozan. Ali gdje je tu demagogija? Ja radim stripove za koje smatram da su dobri. I što sad to ne bih napisao? No, za svaki slucaj, da ne bi došlo do nesporazuma oko kriterija "dobrote", za svaki od tih stripova vam dam bar 30, a cesto i 50 i više stranica na citanje BESPLATNO. Tipicna demagogija i prodavanje magle, slažem s



A vidi,sto se toga tice,da nisam imao uvid u to kakvi su SB,FH,AM...verovatno ne bi ni resio da ih kupim.
Tako da to ne dozivljavam kao da si nam nesto besplatno DAO vec kao tvoj pametan poslovni potez. Jer,stvari mozes da posmatrs i ovako - koliko bi se manje tih primeraka prodalo da nismo mogli da vidimo o kakvim se stripovima radi?
Da nisam mogao da vidim o cemu se radi,verovatno bi ostao na KP i albumima njihovog udarnog dvojca.
A da mi je zao - nije ni najmanje jer su to stripovi koje bih svakom preporucio.
Nemaju svi knjiznice gde mogu da procitaju nesto i procene da li je vredno kupovine ili ne.
U Srbiji je jos gore. Mogu samo da narucim strip na nevidjeno iz Bg i posle se nerviram sto sam dao ne tako malo para za njih ili da uopste ne rizikujem s kupovinom.
A taj tvoj potez sam vec vise puta pohvalio. I korist je obostrana - ja sam procitao neke vrlo kvalitetne stripove a ti si dobio kupca jednog broja tvojih izdanja.


Slazem se da se to moze tako gledati, uostalom, to mi je bio i cilj, nisam bezveze stavio te previewe. Ali upravo me zbog njih ne mozes optuziti za demagogiju. Demagogija je obmanjivanje i varanje i prodavanje magle. A postavljanje previewa je sve samo ne to, zar ne?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 13/07/2009 : 22:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Auuuu! Vama je bas dosadno!

@ Markos

Video sam radnu sobu i nema nigde Texa. C,c,c!

PS Ne diraj mi lektora, on mi je jedan od boljih saveznika u nadigravanju sa sotonom.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25157 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/07/2009 : 22:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Archy

Sa svim izrecenim (nevezano uz raspravu ko je ko nije demagog), rekao bih da Manhunter najrealnije i najobjektivnije gleda na postojecu situaciju.






Manhunter UVEK gleda najrealnije i najobjektivnije na SVE, ne samo na ovu situaciju, ali džaba sve, svakog leta imamo neki "ovakav" topic, vrucina, ozon, ko bi ga znao...



Ljudi, dva dana me nema na forumu, i vi ste CETIRI stranice topica ispisali sa ovim...Ja verujem kad DD kaže da imate velike, i da ste majstori, ali....

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/07/2009 : 22:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter



Manhunter UVEK gleda najrealnije i najobjektivnije na SVE, ne samo na ovu situaciju, ali džaba sve, svakog leta imamo neki "ovakav" topic, vrucina, ozon, ko bi ga znao...



Vrucina,pivo - gde li izvuce ozon???
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/07/2009 : 22:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson
Video sam radnu sobu i nema nigde Texa. C,c,c!


Ja da nemam Texa? Pih! Tu uvredu moze oprati samo dvije krigle piva, biftek debel dva prsta, brdo krumpirica i pita od jabuka!
Ima Texa, ali nema zida!:)

http://www.stripovi.com/temp/tex.tif

quote:
Originally posted by Kit Carson
PS Ne diraj mi lektora, on mi je jedan od boljih saveznika u nadigravanju sa sotonom.


Pa tko ga je taknuo? Ma ja sam mila majka. Zamisli što bi mu Tex uradio:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25157 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/07/2009 : 22:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by manhunter



Manhunter UVEK gleda najrealnije i najobjektivnije na SVE, ne samo na ovu situaciju, ali džaba sve, svakog leta imamo neki "ovakav" topic, vrucina, ozon, ko bi ga znao...



Vrucina,pivo - gde li izvuce ozon???





Ozonska RUPA.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/07/2009 : 22:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter
Manhunter UVEK gleda najrealnije i najobjektivnije na SVE, ne samo na ovu situaciju, ali džaba sve, svakog leta imamo neki "ovakav" topic, vrucina, ozon, ko bi ga znao...


:)
A gle, rekao si nam nesto sto nismo znali, da nam trebaju kupci:) Reci nam kako da ih stvorimo, e to je vec pomoc!:)


quote:
Originally posted by manhunter
Ljudi, dva dana me nema na forumu, i vi ste CETIRI stranice topica ispisali sa ovim...Ja verujem kad DD kaže da imate velike, i da ste majstori, ali....


DD je pravi prijatelj, samo... bojim se da nemamo isti pojam velicine:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 13/07/2009 : 23:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Markos


Ja da nemam Texa? Pih! Tu uvredu moze oprati samo dvije krigle piva, biftek debel dva prsta, brdo krumpirica i pita od jabuka!
Ima Texa, ali nema zida!:)
http://www.stripovi.com/temp/tex.tif


Naravno, to uvek! A to predlazem i vama uz lulu mira, da vam ne bi ja dolazio.

"Ima Texa, ali nema zida!:)"
A, da! Dobro, ima Texa, a gde je zid ?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 13/07/2009 23:06:42
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25157 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/07/2009 : 23:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

A gle, rekao si nam nesto sto nismo znali, da nam trebaju kupci:) Reci nam kako da ih stvorimo, e to je vec pomoc!:)




Nisam ni mislio da niste znali, ali to vam je jedina, JEDINA istina.
A nisam lud da vas još i ucim kako da dodete do njih, to tek uz odredenu nadoknadu ;-)



quote:
Originally posted by Markos
DD je pravi prijatelj, samo... bojim se da nemamo isti pojam velicine:)



Pa dobro, možda covek polazi od sebe, pa misli za vas da ste onaj, kako se zvaše, Rocco???

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/07/2009 : 23:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Jeba topic di smo manhunter,DD,ja i slicni glas razuma
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/07/2009 : 23:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Markos


Ma ok, evo, neka tebe optuzi da si lopov, pa cu te vidjeti kako ce ti biti dobar lik.



Veruj mi da se na njega ne bi uvredio jer znam da je brz na jeziku a mislim da je u sustini dobar lik. A vi se jos i licno znate. Al' dobro,u to necu vise da ulazim.
A u mom slucaju ne bi ni pogresio mada mi to dodje kao dodatni posao(moram zbog stripova,jbg).
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 13/07/2009 : 23:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message
a da se topic preimenuje u 'Za radoznale - Kako se medusobno pljuju strip izdavaci?'

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 13/07/2009 : 23:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Jeba topic di smo manhunter,DD,ja i slicni glas razuma



Sam si reko: Jeba topic!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 13/07/2009 : 23:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by Mhejl

neke novele koje me nimalo ne zanimaju (V kao Vendeta, Liga izuzetnih džentlmena)

Greshish, mnogo greshish. Liga josh i djene-djene, ali V for Vendeta je jedan od najboljih stripova svih vremena i moj lichni No.1.


Da, treba širiti vidike, ali me crtež nekako odbija, stran mi je... Razumiješ?
Što se tice Lige, odgledao sam neki glupi film, totalno je naivan, pa mi je to stvorilo neku averziju...
Uzeo sam da citam privju stripa 'From Hell', i, da budemo iskreni, uopšte nisam shvatio šta se dogada. Šta ako mi ostali Murovi stripovi budu takvi?

Edited by - Mhejl on 13/07/2009 23:51:34
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 13/07/2009 : 23:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message
Liga je po meni najlošije ekranizirani strip svih vremena!

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 14/07/2009 : 00:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by Ignus

Liga je po meni najlošije ekranizirani strip svih vremena!


pogledaj altmanovog popaja pa mi se onda javi - ali da je liga loša loša je kao ekranizacija stripa ali nije toliko negledljiva
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000