forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ubijam za naslovnicu ! ! !
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

sawitch
Advanced Member



Serbia
40019 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/08/2009 : 18:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
@HC

Svidja mi se... Da li ima serial, crack ili sta vec treba??

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 17/08/2009 : 18:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
Ima key koji kopiraš (copy) i on ga pri aktivaciji sam prepozna (ne treba paste)
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 17/08/2009 : 18:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Ali posaljes folder, ali putanja nece biti svuda ista... Znaci da ih nece ucitati... Recimo da je ovako putanja:
C:\My documents\Stripovi\Alan Ford

A ja tebi posaljem i ti naravno neces praviti isto ovako kao kod mene sto je, vec na primer:
D:\Slike stripova\Alan Ford

Putanje nece biti iste i dzabe sto sam ja tebi poslao sve slike... To hocu da kazem..



Slike stavite bilo gde ... a onda u Comic Collectoru idete na Tools/maintenance/update image links/browse ... i to je to!

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40019 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/08/2009 : 18:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Mislim da cu preci na HC-ov katalog... A ja sam imao zanimljiv katalog za filmove, moram da vidim da li je jos u zivotu taj disk.. Zvao se Ant movie Catalog.. Mozda bi mogao posluziti i za stripove...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

gibica
Junior Member



Serbia
488 Posts

Member since 22/03/2009

Posted - 17/08/2009 : 19:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send gibica a Private Message
quote:
Originally posted by srleb

quote:
Originally posted by sawitch

Ali posaljes folder, ali putanja nece biti svuda ista... Znaci da ih nece ucitati... Recimo da je ovako putanja:
C:\My documents\Stripovi\Alan Ford

A ja tebi posaljem i ti naravno neces praviti isto ovako kao kod mene sto je, vec na primer:
D:\Slike stripova\Alan Ford

Putanje nece biti iste i dzabe sto sam ja tebi poslao sve slike... To hocu da kazem..



Slike stavite bilo gde ... a onda u Comic Collectoru idete na Tools/maintenance/update image links/browse ... i to je to!




Bas tako, radio sam to par puta sa Movie Collector-om!

I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1713 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 17/08/2009 : 19:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
quote:
Originally posted by gibica

quote:
Originally posted by sawitch





Meni nesto sporo ide ovo ubacivanje stripova, do sada sam ubacio samo 54.



Šta da ti ja kažem ja sam ubacio tek Lucky Lukea iz Izvora i 3 iz Bookglobea! Cekam zimu da se malo više pozabavim time!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 17/08/2009 : 19:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message
Za stripove je bolji ComicCollector od BookCat-a! Ipak je ovaj drugi specijalizovan za knjige.

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40019 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/08/2009 : 21:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
To sa flesom je dobra stvar, tu nema greske... Mozda cu cak i kupiti jedan fles od 2GB samo za to...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12315 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/08/2009 : 22:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Comic collector koristim dugo, sjajan program; ma šta sjajan, genijalan...
Imam upisano preko 7000 stripova, naravno sve sa naslovnicama i ostalim bitnim podatcima...

Have mercy
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 18/08/2009 : 00:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Comic collector koristim dugo, sjajan program; ma šta sjajan, genijalan...
Imam upisano preko 7000 stripova, naravno sve sa naslovnicama i ostalim bitnim podatcima...



Kako se ponasa sa 7000 unetih stripova? Jel program radi ok? Verujem da je dobro optimizovan ali ajde da izivko potvrdi!
Meni sa 450 unetih stripova radi istom brzinom kao i sa 20!
Ma skroz je ok program!

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12315 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 18/08/2009 : 00:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Radi ok, rekao bih savršeno.
Program u trenu sortira recimo junake, edicije, izdavace ili crtace ili kako vec želiš.
U sekundi izbaci npr. tisucu i nešto brojeva zlatne serije sa naslovnicama.




Have mercy
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 18/08/2009 : 00:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Meni je ovaj Comic collector pravo mocan program,mozes ubaciti sve moguce podatke vezane za strip!!!Pravo ludilo...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1713 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 19/08/2009 : 17:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
quote:
Originally posted by kandraks

Meni je ovaj Comic collector pravo mocan program,mozes ubaciti sve moguce podatke vezane za strip!!!Pravo ludilo...



Elde?
Meni je žao što ga nisam ranije otkrio!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 19/08/2009 : 19:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message
Jedino sto mi smeta kod ovog programa je sto ne mogu da stavim vise od dve slike(front i back cover) npr u odeljku notes ili plot! Ili mozda moze? Inace koristim 4.1 pro.
Pa ako neko zna ili ima verziju gde moze u notesu da se ubaci slika neka javi!

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1713 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 19/08/2009 : 20:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Bachy
Meni je žao što ga nisam ranije otkrio!




Gle topica, ima godinu dana!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=31683




Gand ovdje sam tek par mjeseci, a i od prije par mjeseci sam dobio brzi internet, pa tako...
J... ga ne živimo svi u gradu!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000