forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VC Zagor specijal 'Darkvud godine nulte'
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 29/08/2009 : 22:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
Kakve veze imaju Pajo Patak i Crvenkapica sa Crnim Plamenom?

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!

Edited by - Opti on 29/08/2009 22:34:43
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 29/08/2009 : 23:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
quote:
Originally posted by REJS

Slazem se da je Nulta Godina najbolji noviji Zagor specijal,a da je Crna Vatra najbolji Zagor Dizni specijal ikada,tu svega ima brza radnja ,dizni cudovista ,uka buka ,przenje i pravi crvenkapica kraj.Sve u svemu Crna vatra Patkovogradska.



Koliko je tebi dobro u zivotu......

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Zixi
Starting Member



Serbia
24 Posts

Member since 28/04/2009

Posted - 30/08/2009 : 00:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zixi a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.

Meni i nisu tolko smetale VCove naslovnice ranije, ali ova je.. užas. Boja mi se više svida od Ludensove na kojoj je Zagor previše naranžast, Blažina je potpuno uništio dizajn.



Sta bre samo pljujete, pa kakva je Zabarska naslovna.....
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 30/08/2009 : 10:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
Jebala vas naslovna strana i ostale gluposti. Svaki topik se usere istim raspravama. Diskusija o samom stripu jendostavno me moze da zazivi. Svaka topik se zavrsi raspravom o vecnoj temi NASLOVNICAMA. Ovo ovde jednostavno vise nema svrhe.

Ajde sad kad ste ponovo krenuli, da cujemo jos 200 strana ove dubokoumne raspravre. Ja sam nestrpljiv da cujem argumente koje sam vec iscitao poslednjih godinu i po dana ovde.




Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 30/08/2009 : 12:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Da li je Crna Vatra uopste Strip za decu iznad 5 godina?
I sto rece jedan Dizni monstrum u stripu Senke nad Darkwood: Zivio Helingen,e tu sam se ubio od smeha.Jos samo transparenti i strajk cudovista fale pa da Helingen osnuje stranku monstruma koji uzvikuju parole.
Zagore ti si postao dno strip.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 30/08/2009 : 12:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Problem 'Crne vatre' je u tome što na trenutke previše lici na neku video-igricu, kao da Zagor i ekipa prelaze ''nivoe''.
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 30/08/2009 : 12:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Problem 'Crne vatre' je u tome što na trenutke previše lici na neku video-igricu, kao da Zagor i ekipa prelaze ''nivoe''.



Dobro poredjenje

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10846 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/08/2009 : 12:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Problem Crne Vatre su beskrajno glupa razresenja svkoro svakog zadatka, koji su sami po sebi opet kratki, nerazredjeni.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 30/08/2009 : 13:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
Crni plamen je baš zato i dobar,jer je Zagor strip za djecu,koja ne traže dlaku u jajetu i ne prosuduju scenarista ovisno o kolicini njegovih loših prica.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!

Edited by - Opti on 30/08/2009 13:22:48
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 30/08/2009 : 13:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Ja sam ovaj strip kupio u Darkvudu jos kada je izasao u hrvatskom izdanju. Tada nisam citao toliko mnogo stripova i moje poznavanje se svodilo na Zagora, Mister Noa i Kena. Naravno tada mi je ovaj strip bio odlican i bio je ponos moje tadasnje kolekcije. To Ludensovo izdanje sam i danas sacuvao i to kao uspomenu na tadasnje ushicenje. Inace kupio sam ga na preporuku Igora koji je tada radio u Darkvudu. Igor nije bio previse pricljiv covek, ali je za mene mozda i najbolji poznavalac Zagora sa kojim sam imao prilike da razgovaram u tim vremenima. Igor mi je tad rekao da je ovo najbolji Zagor kojeg je procitao. Stata sto covek ne ucestvuje na forumu, da cujem i njegovo sadasnje misljenje.
Nisam citao prethodne postove i nemam obicaj da komentarisem dizajn Veselog cetvrtka, jer mislim da je o tome puno toga receno, ali ovde moram da se osvrnem na dizajn. Da li je taj Blazina ucio ikakve skole o dizajnu? Jel on ima ikakvog smisla za estetiku, bar elementarnog? Ona crna povrsina preko pola stripa, slova "Zagor" preko pola glave... Pitam se da li taj covek cita ovaj forum, pa kad vidi kritike ovo radi za inat? Nemam drugog objasnjenja nego da nas covek zajebava jel mu se moze. Mada moze da se desi i da je glup, a kad je glupost u pitanju tu nema dalje price. Svako mislim da dizajner VC mora da se promeni, licno mislim da bi recimo Culfis to radio 100 puta bolje. Ne slazem se ni sa forumasima koji kazu da je pitanje dizajna izlizana tema, mislim da to treba da se spominje svaki put i stalno i stalno dok se ovaj problem ne resi, a problem jeste i problem postoji.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 30/08/2009 : 15:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
Nije mi jasno kad su stripadzije postali ovakvi.Dobro ajde ovi stariji, ipak trazhe neshto vishe u Zagoru, ali chemu filozofiranje.
Kad ste to pocheli da definishete strip, i kad vam je to postalo bolje nego samo chitanje istog.
Jel ste prochitali strip, samo prochitali, i uzivali u njemu bash zato shto je to Zagor, bash zato shto je naivan i shto nema stvari o kojima treba razmisljati? Samo sednete, chitate i uzhivate. A sada ljudi komentarishu naslovnu stranu( dobro u umerenoj kolichini, ali ovo prevazilazi svake mere...) pa nekad i visinu stripa zato shto im se visina ne slazhe sa ostalima (WTF??!!?)
Strip ne treba da bude savrshen. Bash zbog tih malih nesavrshenosti sam ga i zavoleo...

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 30/08/2009 : 15:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Ne slazem se ni sa forumasima koji kazu da je pitanje dizajna izlizana tema, mislim da to treba da se spominje svaki put i stalno i stalno dok se ovaj problem ne resi, a problem jeste i problem postoji.

Nisi u pravu, jer niko ko je relevantan u VCh-u ne obraca pazhnju na tuljenje o naslovnicama na forumu stripovi.com.

Ako zhelish da spamujesh VCh e-mail, telefon i faks zhalbama na losh dizajn, pozdravljam i u potpunosti podrzhavam tu akciju, jer se slazhem da je dizajn za oslepeti koliko je losh, ali ovde tom prichom samo smarash ljude koji ne zhele da prichaju o glupostima poput naslovnice vec o onome shto je bitno u stripovima, a pritom ne izazivash nikakav efekat.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 30/08/2009 : 15:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by Raspucin

Ne slazem se ni sa forumasima koji kazu da je pitanje dizajna izlizana tema, mislim da to treba da se spominje svaki put i stalno i stalno dok se ovaj problem ne resi, a problem jeste i problem postoji.

Nisi u pravu, jer niko ko je relevantan u VCh-u ne obraca pazhnju na tuljenje o naslovnicama na forumu stripovi.com.

Ako zhelish da spamujesh VCh e-mail, telefon i faks zhalbama na losh dizajn, pozdravljam i u potpunosti podrzhavam tu akciju, jer se slazhem da je dizajn za oslepeti koliko je losh, ali ovde tom prichom samo smarash ljude koji ne zhele da prichaju o glupostima poput naslovnice vec o onome shto je bitno u stripovima, a pritom ne izazivash nikakav efekat.


tako je!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/08/2009 : 15:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

..Ona crna povrsina preko pola stripa, slova "Zagor" preko pola glave... Pitam se da li taj covek cita ovaj forum, pa kad vidi kritike ovo radi za inat? Nemam drugog objasnjenja nego da nas covek zajebava jel mu se moze. Mada moze da se desi i da je glup, a kad je glupost u pitanju tu nema dalje price. Svako mislim da dizajner VC mora da se promeni, licno mislim da bi recimo Culfis to radio 100 puta bolje. Ne slazem se ni sa forumasima koji kazu da je pitanje dizajna izlizana tema, mislim da to treba da se spominje svaki put i stalno i stalno dok se ovaj problem ne resi, a problem jeste i problem postoji.


Apsolutno se slazem!
Nisu clanovi ti koji iz cista mira odpocnu hajku oko naslovnice, vec taj anti-talenat sa bozijim kompleksom, koji sa svojim neznanjem prosto natjera ljude da vise raspravljaju o dizajnu nego o samom stripu.

Inace "Crni plamen" jedina greska u mojim ocima je ta da je umjesto na 320 strpana prica na 130 stranica,pa je sve ispalo i previse zbrzano za ovako jednu pricu. Jednostavno bilo je premalo stranica da se razradi cijela prica. Nezaboravan je susret Chicca i Heyoke na pocetku,koji po meni spada medju najsmjesnije scene procitane u stripu. Vise dobrog humora ima na tih nekoliko stranica ove price, nego u cijelom serijalu Asterixa,Talicnog i Gastona zajedno.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 30/08/2009 : 18:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Logicno, ta tri serijala su potpuni bust.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/08/2009 : 18:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
za mene DA!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 30/08/2009 : 18:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Nekako mi je cudno da si ih uopste ubacio u istu recenicu sa Zagorom.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 30/08/2009 : 18:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ironija me udara u srce.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/08/2009 : 18:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Njih mogu.
Texa. I Zagora pisem odvojeno.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 31/08/2009 : 00:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by Raspucin

Ne slazem se ni sa forumasima koji kazu da je pitanje dizajna izlizana tema, mislim da to treba da se spominje svaki put i stalno i stalno dok se ovaj problem ne resi, a problem jeste i problem postoji.

Nisi u pravu, jer niko ko je relevantan u VCh-u ne obraca pazhnju na tuljenje o naslovnicama na forumu stripovi.com.

Ako zhelish da spamujesh VCh e-mail, telefon i faks zhalbama na losh dizajn, pozdravljam i u potpunosti podrzhavam tu akciju, jer se slazhem da je dizajn za oslepeti koliko je losh, ali ovde tom prichom samo smarash ljude koji ne zhele da prichaju o glupostima poput naslovnice vec o onome shto je bitno u stripovima, a pritom ne izazivash nikakav efekat.



Ja mislim da citaju i da prate. Mi smo skrenuli paznju na neke probleme i oni su reseni, trazili smo neka izdanja i dobili smo ih. Ja mislim da prate i sigurno da im je stalo da su kupci zadovoljni njihovim stripovima. Pogotovo smo mi-zagrizene forumdzije takozvani "stalni kupci" kojima treba ugadjati da bi stalni i ostali. Ja se slazem da je dizajn vecna tema od kad VC postoji. Nema stripa da se i to ne pomene. Zasto ga ne bi pominjali? Uvek se pominje los prevod Ludensa, kritikovali smo i dizajnerska resenja Belog puta, kritikovali smo i Bluberija od Marketprinta i stosta drugo, sto ne bi i ovo? Mislim da treba da se kritikuje jer za kritiku i jeste.


JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 31/08/2009 : 01:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
A sta ako ti problemi za koje mislis da smo mi skrenuli paznju i da su zato reseni..nisu bili samo dovoljno veliki i da su ih i oni sami primetili pa resili???

Ako se dobro secam Slobinih reci,dok je jos sedeo u redakciji VC,Blaza nema predstavu o raspravama koje se vode na ovom forumu,niti bilo ko iz vc prati ovaj forum osim par momaka koji su se i predstavili kao clanovi firme ali koji su ovde u svojstvu forumasa....

Zato,manimo se dizajna pre nego sto nam mrznja potpuno izjede srce i svi kolektivno predjemo na Mracnu Stranu!!!

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 31/08/2009 : 09:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message
Svaka cast Mihelju za topik. Definitivno, izdanja VC zaslužuju da budu predstavljena pojedinacno. Predstavljanje na topiku Veselog Cetvrtka, nema smisla. Mihelj, i ostali koji imate želje i volje da ovako nastavite, imate moju podršku
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/04/2010 : 22:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Ovo sam procito u Ludensovom izdanju (Nulta Godina Darkvuda), i iako mi se svidja ideja o tome kako je Zagor dobio onaj orlov, ova epizoda je naivna, neuzbudljiva, i malo glupa... naslovnica i Ferrijev unutrasnji crtez su dobri, ali prica losa, i lako je zaboraviti.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000