forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VC Zagor specijal 'Darkvud godine nulte'
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 28/08/2009 : 10:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Hrbat je ocigledno pravljen za 130 strana. Inace jedan od boljih specijala, odlicna prica, Feri solidan. Spremao sam se da prvi put posle duzeg vremena pljunem dizajn, no necu iz obzira prema kolegama.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/08/2009 : 10:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Mhejl, premalo Dylana izlazi pa si poceo citati i skupljati i zagora?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 28/08/2009 : 11:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Mhejl, premalo Dylana izlazi pa si poceo citati i skupljati i zagora?



Može li ovo da prode kao kontrarecenzija?
A ja sam Zagorov fan bio i ostao...
Zato je i novi Marti dobar!('Hudini')
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 28/08/2009 : 11:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
Dobro ajde jedan apel ili dobronameran savet, hrbat, dizajn otisak, miris, ukus i ostale stvari raspravljajte na topiku VC. Mislim da je svrha ovog topika sama prica, izmedju korica, a ne Blazina i 1000 drugih vec sazvakanih stvari. Dajte bar ovde da se drzimo nekog reda. Onaj ko ne moze da izdrzi a da to ne pominje neka zaobidje ovakav topik.


Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 28/08/2009 : 13:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Mudro zboris kolega...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 28/08/2009 : 16:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Bravisimo!

Uništili ste još jednu potencijalno zanimljivu temu.

A ocito je da su mnogi zlonamjerni prema VC. Eh, a da vam nije VC kupovali biste Dampira HC, ne biste nikad culi ni za nekog Breda Barona ni za Lea Pulpa.

Znaci, oladite više. Evo, tri prethodne ture VC stripova su odlicno odštampane, a novi Dilan je najbolje odštampan strip koji sma vidio u životu, tako da ih sad ne mogu kuditi zbog toga.

Ali, sitne duše su sad zapele za dizajn.

Opti, nisam mislio na tebe, vec na neke druge ljude.


Mhejl jel si to stvarno ti?

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 28/08/2009 : 16:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by Mhejl

Bravisimo!

Uništili ste još jednu potencijalno zanimljivu temu.

A ocito je da su mnogi zlonamjerni prema VC. Eh, a da vam nije VC kupovali biste Dampira HC, ne biste nikad culi ni za nekog Breda Barona ni za Lea Pulpa.

Znaci, oladite više. Evo, tri prethodne ture VC stripova su odlicno odštampane, a novi Dilan je najbolje odštampan strip koji sma vidio u životu, tako da ih sad ne mogu kuditi zbog toga.

Ali, sitne duše su sad zapele za dizajn.

Opti, nisam mislio na tebe, vec na neke druge ljude.


Mhejl jel si to stvarno ti?


Luka, aka Mhejl, glavom i bradom.
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 28/08/2009 : 17:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Meni ta prica nije ništa posebno. Kolko se sijecam, malo se Zagor hvata s nekom ženskom i onda u njenu uspomenu stavi orla.

Crna vatra je bolja.

A Dugin most najbolji specijalac/jubilarac ikad.

No sikiriki

Edited by - Archy on 28/08/2009 17:29:51
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 28/08/2009 : 17:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
Slazhem se, dugin most je na mene ostavio najbolji utisak shto se specijalaca tiche. Ali ni nulta godina nije losha, odlichna je pricha ali ima i boljih

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 28/08/2009 : 19:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
Svaka cast za topik Mhelj,krenuli su spameri opet o dizajnu ali samo ignorisati to i mislim da ce i ovo sa zasebnim temama za svaki strip VC biti pun pogodak.
Sto se tice stripa odavno sam ga citao, znam da mi se svideo i mislim da je ocena negde 85%, procitacu opet pa mozda i promenim misljenje.
Mada kada je rec o zagorovim specijalcima najvise mi se svidja prvi Kozno Lice, ali kao sto rekoh moracu sve opet da procitam posto sam malo ostavio Bonelija po strani u zadnje vreme i uglavnoom citam Francuze.

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 28/08/2009 : 19:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Jedna od retkih novijih epizoda koja zadovoljava klasicne Zagorove teme:Indijance, Darkwood i Western tematiku uopste.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 28/08/2009 : 20:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by Archy

Meni ta prica nije ništa posebno. Kolko se sijecam, malo se Zagor hvata s nekom ženskom i onda u njenu uspomenu stavi orla.

Crna vatra je bolja.

A Dugin most najbolji specijalac/jubilarac ikad.


Vidiš,meni je Crni plamen bolji od Dugonog Mosta,a 0YearofDarkwood loš.
Eto,sad kad su nestali dizajn-spameri došli su anti-dizajnspameri spameri.:)

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 29/08/2009 : 00:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by draskomisterno

a licno sam zainteresovan da vecini ucesnika ovog foruma malo REDIZAJNIRAM licni opis



Pazi na izražavanje, tebe niko nije LICNO napadao, pa zato...

A kako što sam vec jednom napisao: brani dizajn argumentima, ako ga neko argumentima i napada. A ako vidiš da neko napada dizajn iz ciste zlonamere: pa ignoriši ga, cemu trud??


P.S. Šta sam vam ja ono rekao o offtopicu ako se budu otvarale pojedinacne teme za VC izdanja??? Sale, gde si??


Pa bas zato sto vecina to radi iz zle namere sa njima nema rasprave i samo sam izneo svoje misljenje kako bi se druzio sa njimaPozdrav svima na forumu u ime ljubitelja Blazina dizajna

drale
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 29/08/2009 : 07:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Po meni mozda i najbolji specijalac od Zagora.Prica,crtez,naslovna.Odlicno!!!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 29/08/2009 : 09:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Po meni mozda i najbolji specijalac od Zagora.Prica,crtez,naslovna.Odlicno!!!



nemoj da zezas druze , sarkastican si ili ... ? :)
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 29/08/2009 : 10:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
Prica mi se svidja. Uglavnom ovo je jedna od retkih prica iz Zagorove proslosti. I evo dokaz za sve one koji su imali teoriju da je Zagor peder, ovde se zaljubio u ovu indijanku vraca, tako da te teorije padaju u vodu :)).

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 29/08/2009 : 10:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Po meni mozda i najbolji specijalac od Zagora.Prica,crtez,naslovna.Odlicno!!!



Slažem se S'tim što kod mene nema "možda"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/08/2009 : 10:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message

Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 29/08/2009 : 11:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by okiboki

Po meni mozda i najbolji specijalac od Zagora.Prica,crtez,naslovna.Odlicno!!!



nemoj da zezas druze , sarkastican si ili ... ? :)

Nisam,stvarno mi se svidja,jedino naslovna malo,ali nekako je bas puna simbolike.Nemoj da pricas da ti se ne svidja ovaj specijal.Meni je uz crnu dusu najbolji.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 29/08/2009 : 11:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by okiboki

Po meni mozda i najbolji specijalac od Zagora.Prica,crtez,naslovna.Odlicno!!!



Slažem se S'tim što kod mene nema "možda"

Ma da sigurno najbolji bas kazem Tozi,uz crnu dusu,mada mi je taj na drugom.Pogotovo sajer,najbolja riba u celom Zagor serijalu,ne racunam Yleniju...MMMM...

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/08/2009 : 11:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by okiboki

Po meni mozda i najbolji specijalac od Zagora.Prica,crtez,naslovna.Odlicno!!!



nemoj da zezas druze , sarkastican si ili ... ? :)

Nisam,stvarno mi se svidja,jedino naslovna malo,ali nekako je bas puna simbolike.Nemoj da pricas da ti se ne svidja ovaj specijal.Meni je uz crnu dusu najbolji.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=30574
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 29/08/2009 : 12:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Pa eto vidi se i ovde Nulta najvise glasova!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10022 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 29/08/2009 : 18:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message


Luka, bravo za topik

Ovo je jedan od najboljih Zagor specijala

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 29/08/2009 : 19:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Meni i nisu tolko smetale VCove naslovnice ranije, ali ova je.. užas. Boja mi se više svida od Ludensove na kojoj je Zagor previše naranžast, Blažina je potpuno uništio dizajn.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 29/08/2009 : 22:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Slazem se da je Nulta Godina najbolji noviji Zagor specijal,a da je Crna Vatra najbolji Zagor Dizni specijal ikada,tu svega ima brza radnja ,dizni cudovista ,uka buka ,przenje i pravi crvenkapica kraj.Sve u svemu Crna vatra Patkovogradska.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000