forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VC Zagor specijal 'Darkvud godine nulte'
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 27/08/2009 : 20:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Ko kaze da su prestali?

ŠumhiljduhANAN
Go to Top of Page

super_mario
Starting Member



Serbia
22 Posts

Member since 19/04/2009

Posted - 27/08/2009 : 20:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send super_mario a Private Message
quote:
Originally posted by Opti

Pa,cuj,kad sam vidio ovaj kulturološki zlocin nisam mogao ne reagirati.
Uništili su Ferrija.

ja mislim da si ti ogranicen sto se tice dizajna kad ovo nazivas zlocinom pa zar je bolji od ludensa specijal grad iznad sveta sa dodatkom price iz princ vilenjaka hahahah...pozz lud zbunjen jednako ludens...
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 27/08/2009 : 20:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by super_mario

quote:
Originally posted by Opti

Pa,cuj,kad sam vidio ovaj kulturološki zlocin nisam mogao ne reagirati.
Uništili su Ferrija.

ja mislim da si ti ogranicen sto se tice dizajna kad ovo nazivas zlocinom pa zar je bolji od ludensa specijal grad iznad sveta sa dodatkom price iz princ vilenjaka hahahah...pozz lud zbunjen jednako ludens...


Ma kakav zlocin,zar ne vidiš da je to šala...
I,molim,bez prepiranja tko je bolji,VC ili Ludens...

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 27/08/2009 : 20:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Bravisimo!

Uništili ste još jednu potencijalno zanimljivu temu.

A ocito je da su mnogi zlonamjerni prema VC. Eh, a da vam nije VC kupovali biste Dampira HC, ne biste nikad culi ni za nekog Breda Barona ni za Lea Pulpa.

Znaci, oladite više. Evo, tri prethodne ture VC stripova su odlicno odštampane, a novi Dilan je najbolje odštampan strip koji sma vidio u životu, tako da ih sad ne mogu kuditi zbog toga.

Ali, sitne duše su sad zapele za dizajn.

Opti, nisam mislio na tebe, vec na neke druge ljude.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 27/08/2009 : 20:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl


Opti, nisam mislio na tebe, vec na neke druge ljude.


Meni je ipak žao što je onaj moj komentar izazvao svu tu hajku...
Ali topic je stvarno izuzetan,šteta što nemam puno toga za reci u vezi samog stripa jer sam ga citao jako davno,i nije mi ostavio neki veliki utisak.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/08/2009 : 20:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by regar

Posto tek sutra kupujem ovo izdanje preskocio sam vecinu komentara, da ne bi pokvrario ugodjaj citanja. Mislim da su svi stripovi gde se prikazuje proslost nekog junaka veoma bitni. Zato mislim da je prosli serijal sa stripom TAMO GDE PROTICE REKA, bitan jer prikazuje jedan deo Zagorovog odrastanja. Predpostavljam da ce i ovaj strip imati istu, ako ne i vecu vaznost. Ovo su moja ocekivanja, ali sutra kada procitam, napisacu moje utiske.





pa Colt je napisao recenziju i dao scenariju i prici po 1 poen,sto otprilike znaci kao jedan od najgorih stripova ikad napravljenih,posto mislim da se to nije nikad prije desilo na recenzijama o Zagoru.Koliko je to objektivno,saznaces sutra.



Hmm... da ne pricate o razlicitim epizodama?


pa sad kad sam opet procitao njegov post,izgleda da je tako. Ja otisao na onu spomenutu
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 27/08/2009 : 20:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message
Odlican specijalac,crtez,prica,scenarij,ideja sve za 10.Al moram za dizajn naslovne.Pa dobro bre Blazina j... te kre.... jel mora crna pozadina???
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 27/08/2009 : 20:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by Solid Snake

Odlican specijalac,crtez,prica,scenarij,ideja sve za 10.Al moram za dizajn naslovne.Pa dobro bre Blazina j... te kre.... jel mora crna pozadina???


Samo jedna obavijest:
O dizajnu se raspravlja u topicu VC.Hvala.
Inace ce se opet pokrenuti lavina tko je bolji,VC ili Ludens...

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 27/08/2009 : 21:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Choveche, pun forum struchnjaka za vizuelnu formu, koji su toliko stuchni i isprofilisani za sve dizajnerske stvari, da im je prosto NEMOGUCE ne prokomentarisati koliko je dizajn fush, kao da im zhivot zavisi od toga.

Siguran sam da isto tako recimo prolaze samoposlugom i izbechuju se na svako trece pakovanje uz glasni uzvik "kakav nakazan dizajn!," da u knjizharama ne mogu a da uchestalo ne uskliknu neshto poput "upropastili ste plakat za The Notebook na naslovnici istoimenog romana!" i da surfujuci net niste mnogobrojno puta dovlachili staramajku pred ekran kojfljujtera uz nevericu i rechi "pa ovaj logo vebsajta totalno prekriva pola slike narutoa i betmena u nezhno erotskoj pozi!!!"
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
871 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 27/08/2009 : 22:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
Jedva cekam, da taj specijalac dobijem iz Srbije! Nisam ga još procitao...Što se dizajna tice, VC ima za moj ukus prekrasan dizajn Zagorovih specijala, ali to je vec druga tema! Ko je nacrtao ovu pricicu?? Ferri?? Nadam se......Naslovna strana prekrasna!!!

Don`t piss down my back....and tell me it`s raining....
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 27/08/2009 : 22:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

Choveche, pun forum struchnjaka za vizuelnu formu, koji su toliko stuchni i isprofilisani za sve dizajnerske stvari, da im je prosto NEMOGUCE ne prokomentarisati koliko je dizajn fush, kao da im zhivot zavisi od toga.

Siguran sam da isto tako recimo prolaze samoposlugom i izbechuju se na svako trece pakovanje uz glasni uzvik "kakav nakazan dizajn!," da u knjizharama ne mogu a da uchestalo ne uskliknu neshto poput "upropastili ste plakat za The Notebook na naslovnici istoimenog romana!" i da surfujuci net niste mnogobrojno puta dovlachili staramajku pred ekran kojfljujtera uz nevericu i rechi "pa ovaj logo vebsajta totalno prekriva pola slike narutoa i betmena u nezhno erotskoj pozi!!!"



Naruto i Batman!!!!!

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39923 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/08/2009 : 22:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Pa nije offtopic prica o dizajnu naslovnice.. Neka se diskutuje.. Sledeci put kad bude super, komentarisace se kako je dobar.. Sve je to i poenta foruma... Mene licno boli guzica za dizajn... Bitniji mi je rub i velicina stripa, da svi stoje lepo na polici.. Sama slika mi je bezveze... Strip cu prokomentarisati kad procitam, ali cim je Ferri tu, nema greske.. Bitniji mi je crtez, nego prica..
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 27/08/2009 : 22:49:05  Show Profile Show Extended Profile
Odlican specijal, meni se jako dopao. Moja ocena, naravno, fokusiran na "ono unutra" - 9.
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 27/08/2009 : 23:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
Odlican strip,crtez sjajan,recenzija genijalna,Blazina sve bolji a stampa blizu savrsenstva a licno sam zainteresovan da vecini ucesnika ovog foruma malo REDIZAJNIRAM licni opis

drale
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/08/2009 : 00:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by draskomisterno

a licno sam zainteresovan da vecini ucesnika ovog foruma malo REDIZAJNIRAM licni opis



Pazi na izražavanje, tebe niko nije LICNO napadao, pa zato...

A kako što sam vec jednom napisao: brani dizajn argumentima, ako ga neko argumentima i napada. A ako vidiš da neko napada dizajn iz ciste zlonamere: pa ignoriši ga, cemu trud??


P.S. Šta sam vam ja ono rekao o offtopicu ako se budu otvarale pojedinacne teme za VC izdanja??? Sale, gde si??

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39923 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/08/2009 : 00:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Evo me.. A nije toliki offtopic.. Pa uostalom i sta da komentarises kod novog Zagora??

Dizajn, Crtez i pricu.. To je sve ontopic.. Ali dobra stvar svega je sto cu znati gde se sta komentarise... A ne da citam 50 strana VC topica da bih naisao na Dampyra recimo... Sledece nedelje opet novi topic i tako redom...
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1944 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/08/2009 : 00:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Bitniji mi je rub i velicina stripa, da svi stoje lepo na polici..




Kupi šlajfericu.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39923 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/08/2009 : 00:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ne, kupicu dleto da izubijam policu da bih poravnao stripove.. :))

Ja volim ovaj VC, ali malo entuzijazma ne bi bilo na odmet...
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 28/08/2009 : 01:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Evo me.. A nije toliki offtopic.. Pa uostalom i sta da komentarises kod novog Zagora??

Dizajn, Crtez i pricu.. To je sve ontopic.. Ali dobra stvar svega je sto cu znati gde se sta komentarise... A ne da citam 50 strana VC topica da bih naisao na Dampyra recimo... Sledece nedelje opet novi topic i tako redom...


Temu za novog Dampira cu otvoriti 100%, ako mi dopuste i ako me neko ne pretekne. Ako tekst ispadne dobar, možda ga i transformišem u recenziju.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39923 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/08/2009 : 01:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ja sam ti dao dozvolu a poznato je fa ja ovde vladam iz senke.. :)) Samo sibaj, dobro to radis..
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 28/08/2009 : 01:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
Bez obzira koju ocenu ovaj strip dobije na recenzijama, ili koliko se nekom (ne)dopadne i dalje smatram da ce biti vazan u kolekciji. Od toliko Zagorovih stripova, tek se u nekoliko njih pominje njegovo detinjstvo i odrastanje. Mozda ja previse ocekujem, ali vidim da ljudi nisu odusevljeni, pa mozda i ja malo da smanjim ocekivanja. Uglavnom videcu sutra, odnosno vec danas.

I fala Bogu da se osim malo oftopika ovde ipak raspravlja o samoj prici, jer glava me boli kada citam kuknjavu na dizajn otisak i miris stripa. Podrzavam one koji opominju ljude koji po navici i ovde prebacuju diskusiju o bilo cemu osim same price. Pustite nas da diskutujemo o onome izmedju korica.

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 28/08/2009 : 02:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
9,9,9,7
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 28/08/2009 : 08:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by draskomisterno

Odlican strip,crtez sjajan,recenzija genijalna,Blazina sve bolji a stampa blizu savrsenstva a licno sam zainteresovan da vecini ucesnika ovog foruma malo REDIZAJNIRAM licni opis


A što je tebi?

Inace,ocjene za specijal su 8,6,10,10.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 28/08/2009 : 08:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message
A odlicna prica brate..a jos bolji crtez!


Go to Top of Page

Milos Bosnjak
New Member



Serbia
281 Posts

Member since 10/02/2009

Posted - 28/08/2009 : 08:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos Bosnjak a Private Message
Uh, jedva sam nasao zadnjeg dilana i spec 6 zagor. U trafici se sve rasprodalo jos u utorak kada su izasli, pa sam obilazio okolne trafike da nadjem... Mogao bi VC da plasira malo vise stripova u NS trafiku, posto ovo izgleda nije prvi slucaj da se sve proda odmah u utorak.
I meni je odmah upalo u ochi da su korice presle na hrbat, jer je bilo "tesno" i odmah sam se setio dnevnika :) i njegovih egzibicija.
Ali nije ni ovo lose, vazno je da je to dobro upresovano ;) i da hrbat ima coskove.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000