forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Propusti VC-a,kako da ih nateramo da ih eliminišu?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 19/11/2009 : 18:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Prava diskusija o nedostacima kod VC...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 20/11/2009 : 04:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
He, he, he, dobar je ovaj Sovinista. Sva sreca da te nija cula moja zena, postao bi odmah feminista:):)

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 20/11/2009 : 08:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
Koliko je na livadi sena - toliko sam poljubio zena


Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/11/2009 : 09:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Za sve mentalno bliske Sovinisti i za njega kralja.. samo za Vas.. znam da cete uzivati :
http://www.vbox7.com/play:b2d07477?r=google
http://www.youtube.com/watch?v=BGBVrb-y2Bw

Kakve sise, a

Edited by - kasper on 20/11/2009 09:15:20
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 20/11/2009 : 09:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
Pa to ti kazem

Nego da se vratimo na temu. Juce sam spomenuo prevod, i objasnio da nije problem u polu koji to radi, vec u nekom savremenom slengu koji se provlaci kroz stripove u par zadnjih meseci.

Naveo sam primer Cika koji kaze "ludilo", a navodio sam primer MR.No-a koji kaze "Fuj". Eto zanima me koliko to vama smeta prilikom citanja?

Meni se odmah u glavi javi dijalog:

Ciko - "Zagore, tebra, da vidis koje ludilo! Sijuksi tebra, mnogo se furaju, glume ludilo tebra, a mi cemo sve da ih skenjamo tebra"!
Zagor - "Ma izkuliraj debeli"
Sijuksi - "Yo Chico! What's up"?!

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40014 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/11/2009 : 09:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Od sad branim VC, cestitali su mi rodjendan..
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 20/11/2009 : 10:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
meni kod VC doslovno nista ne smeta, tako da...

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 20/11/2009 : 11:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message
Cekajte ljudi da se i ja ukljucim u raspravu.Odmah da se izjasnim,prikljucicu se ovoj strani forumasa koja se konstantno zali na izdanja veselog cetvrtka,jer smatram da su neosporivo u pravu.Pa koji su ovi likovi koji kazu:E BRATE,MENI SU SVA IZDANJA PERFEKTNA.
ILI,KUPIO SAM DANAS VESELI CETVRTAK I NEMAM NI JEDNU PRIMEDBU,SVE JE SUPER URADJENO...

Dajte ljudi,ne lupetajte,nisam stalno na forumu i ne postujem cesto,ali sve kazem sa cinjenicama.Negde oko 18 godina citam i skupljam stripove(sa svojih 6 godina sam dobio prvog mister noa) i ponosno mogu da kazem da broj stripova koji je do sad prosao kroz moje ruke ne moze tako lako da se izracuna.Prodavao sam,menjao,sakupljao,odustajao,uzimao,kupovao(jos nisam krao :) i citao stripove od izdavaca kao sto su:DNEVNIK,HORUS,PORIN,ABATON,SYSTEM,VANINI,MAVERICK,DALMACIJA,LUDENS,WIZARD, i mogu da naglasim da iako su pojedini brzo propali,iako su pojedini mnogo brzo propali,iako su pojedini stampali na toalet papiru,niko ali SLOVIMA NIKO nije imao tako ocajan otisak kao nas VESELI CETVRTAK.Nemam ja nista protiv njih,dugo sam cekao da se stripovi ponovo pojave na nasim prostorima,ali realno,ne mogu da stojim mirno i cutim dok neko mrlja i brlja ono na sta su veliki mozgovi poput FERIJA,DONATELIJA,BINJOTIJA,FRIGIJERIJA,DISA...potrosili grdno svoje vreme i trud...

Ako nekoga mrzi da cita ceo post,posto ima i takvih,evo izvodim zakljucak celog ovog mog pisanja.Ja sam u sustini samo zeleo da kazem:

VESELI CETVRTAK JE OCAJNO OTSTAMPAN,UZASNO,BILO JE PAR BROJEVA UNAZAD KOJI SU BILI MALO BOLJI,ALI LJUDI NE MOGU DA ZADRZE KVALITET NA JEDNOM NIVOU,PA MOGU JOS DA DODAM I DA JE OTSTAMPAN BUDJAVO,AMATERSKI,JADNO,BEDNO,TRALJAVO I NAZOVI OTSTAMPANO.

Mozete da me mrzite koliko hocete,ali ja samo trazim da kada citam strip,moze on da bude slabije uvezan,ili da su korice tvrde,ili meke,ali hocu da uzivam u sjajnom crtezu za koji su se gore navedeni ljudi svojski potrudili pre puno godina da ga stvore.A to ne mogu kad vidim polu-otsampane stripove veselog cetvrtka.Strip ima samo jednu jedinu i najjeftiniju boju,ia ko neka izdavacka kuca ne moze tu jednu boju da otisne kako valja,onda ne treba ni da postoji.

P.S. Za likove koji kazu(necu da ih imenujem,prepoznace se oni sami),za likove koji kazu da su im bas svi stripovi od Veseljaka perfektni i po pitanju stampe,i po pitanju poveza,neka to dokumentuju nekako,ili neka ne zalaze u ovakve rasprave,jer je ovo cini mi se topik za nezadovoljne kupce veselog cetvrtka,pa samim tim,ONI KOJIMA SU SVA IZDANJA PERFEKTNA NEMAJU STA DA TRAZE OVDE.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40014 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/11/2009 : 11:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Mrmada, sto bi te ko mrzeo.. To je tvoje misljenje, i ja se apsolutno slazem sa tobom...
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 20/11/2009 : 12:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Kupio sam danas VC i nemam ni jednu primedbu, sve je super uradjeno. Meni su ovi stripovi od VC perfektni i po pitanju stampe i po pitanju poveza.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/11/2009 : 12:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
WoW

Tebi naplacuju a poklanjaju po kladionicama... nije fer, nimalo...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 20/11/2009 : 12:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message
Ok Colt,ako imas vremena i mogucnosti,odskenuj nam jedan strip od ove nedelje da se uverimo.Ja da imam skener,pokazao bih svima sta kupujem od veselog cetvrtka.Ali,mozda ga i nabavim.Ko zna.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 20/11/2009 : 12:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Mozda ovde ima ubacenih PR-ovaca iz VC To se zove marketing.

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 20/11/2009 : 12:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
quote:
Originally posted by mrmada

Cekajte ljudi da se i ja ukljucim u raspravu.Odmah da se izjasnim,prikljucicu se ovoj strani forumasa koja se konstantno zali na izdanja veselog cetvrtka,jer smatram da su neosporivo u pravu.Pa koji su ovi likovi koji kazu:E BRATE,MENI SU SVA IZDANJA PERFEKTNA.
ILI,KUPIO SAM DANAS VESELI CETVRTAK I NEMAM NI JEDNU PRIMEDBU,SVE JE SUPER URADJENO...

Dajte ljudi,ne lupetajte,nisam stalno na forumu i ne postujem cesto,ali sve kazem sa cinjenicama.Negde oko 18 godina citam i skupljam stripove(sa svojih 6 godina sam dobio prvog mister noa) i ponosno mogu da kazem da broj stripova koji je do sad prosao kroz moje ruke ne moze tako lako da se izracuna.Prodavao sam,menjao,sakupljao,odustajao,uzimao,kupovao(jos nisam krao :) i citao stripove od izdavaca kao sto su:DNEVNIK,HORUS,PORIN,ABATON,SYSTEM,VANINI,MAVERICK,DALMACIJA,LUDENS,WIZARD, i mogu da naglasim da iako su pojedini brzo propali,iako su pojedini mnogo brzo propali,iako su pojedini stampali na toalet papiru,niko ali SLOVIMA NIKO nije imao tako ocajan otisak kao nas VESELI CETVRTAK.Nemam ja nista protiv njih,dugo sam cekao da se stripovi ponovo pojave na nasim prostorima,ali realno,ne mogu da stojim mirno i cutim dok neko mrlja i brlja ono na sta su veliki mozgovi poput FERIJA,DONATELIJA,BINJOTIJA,FRIGIJERIJA,DISA...potrosili grdno svoje vreme i trud...

Ako nekoga mrzi da cita ceo post,posto ima i takvih,evo izvodim zakljucak celog ovog mog pisanja.Ja sam u sustini samo zeleo da kazem:

VESELI CETVRTAK JE OCAJNO OTSTAMPAN,UZASNO,BILO JE PAR BROJEVA UNAZAD KOJI SU BILI MALO BOLJI,ALI LJUDI NE MOGU DA ZADRZE KVALITET NA JEDNOM NIVOU,PA MOGU JOS DA DODAM I DA JE OTSTAMPAN BUDJAVO,AMATERSKI,JADNO,BEDNO,TRALJAVO I NAZOVI OTSTAMPANO.

Mozete da me mrzite koliko hocete,ali ja samo trazim da kada citam strip,moze on da bude slabije uvezan,ili da su korice tvrde,ili meke,ali hocu da uzivam u sjajnom crtezu za koji su se gore navedeni ljudi svojski potrudili pre puno godina da ga stvore.A to ne mogu kad vidim polu-otsampane stripove veselog cetvrtka.Strip ima samo jednu jedinu i najjeftiniju boju,ia ko neka izdavacka kuca ne moze tu jednu boju da otisne kako valja,onda ne treba ni da postoji.

P.S. Za likove koji kazu(necu da ih imenujem,prepoznace se oni sami),za likove koji kazu da su im bas svi stripovi od Veseljaka perfektni i po pitanju stampe,i po pitanju poveza,neka to dokumentuju nekako,ili neka ne zalaze u ovakve rasprave,jer je ovo cini mi se topik za nezadovoljne kupce veselog cetvrtka,pa samim tim,ONI KOJIMA SU SVA IZDANJA PERFEKTNA NEMAJU STA DA TRAZE OVDE.



Takodje. 28 godina citanja stripova, sto domacih, sto stranih. Bukvalno niko nije imao tako lose odstampane strane.
Ali znate, kad je vlasniku firme osnovna delatnost nesto sasvim drugo, kad se stampa na veliko i kad postoji nezainteresovanost da se promene npr. stamparske ploce, jer se naposletku i ne zivi od strip izdavastva, ondak...

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/11/2009 : 12:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by mrmada

Ok Colt,ako imas vremena i mogucnosti,odskenuj nam jedan strip od ove nedelje da se uverimo.Ja da imam skener,pokazao bih svima sta kupujem od veselog cetvrtka.Ali,mozda ga i nabavim.Ko zna.



Ne uzimaj Colta za ozbiljno,takav mu je stil zajebancije
Vecina ovde misli da je VC katastrofa po mnogim pitanjima,manji broj ih brani ali prave veliku buku pa se cini da ih ima vise
Ja sam obecao kreSi da cu u narednih desetak dana da slikam svoje ruznjikave VC kolekcije a onda on svoje perfektne pa da uporedimo.
A mogli bi i ostali sa dobrim kolekcijama da nam pokazu kako to izgleda
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 20/11/2009 : 12:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Bez zelje da stajem na bilo ciju stranu, ali vecu buku prave oni koji napadaju. Barem se meni tako cini.
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 20/11/2009 : 13:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
Da ova zemlja poznaje Zakon o potrosacima (ali i jos neke zakone), znalo bi se za sta dajete novac i kakav proizvod zauzvrat morate dobiti.
Ako je VC cenom skoro ili kao Ludens, na primer, onda bi morao imati isti ili slican kvalitet stampe. Naravno, desi se i drugim izdavacima da imaju u pojedinim primercima nedostatke, ali samo u pojedinim primercima i to se moze zameniti. Ovde je cela serija lose uradjena, i to se na zalost ponavlja.
Koristi se srecna okolnost da stripofili ne mogu zameniti primerak (posto je, jelte, ceo broj tako odstampan) ili nemaju alternativu (a vole strip vise nego 'leba da jedu), pa se trzistu potura zaista los kvalitet stampe. A stampa je conditio sine qua non - mi stripove gledamo, citamo, vizuelno percipiramo.

strenvvm et virtvte

Edited by - Elesar on 20/11/2009 13:11:29
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40014 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/11/2009 : 13:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Tako isto i dileri u drogu ubacuju brasno.. Ovi sibaju sta stignu, "moraju"... VC kao kolumbijski kartel
Go to Top of Page

Magic Wind
New Member



Serbia
263 Posts

Member since 25/07/2008

Posted - 20/11/2009 : 13:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Magic Wind a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Tako isto i dileri u drogu ubacuju brasno.. Ovi sibaju sta stignu, "moraju"... VC kao kolumbijski kartel


Ovo ti je dobro, care
Inace ja se nadam da cu se nekako skinuti sa ovakvog VC-a, ipak je cista droga (citaj Libellus) najbolja
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40014 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/11/2009 : 14:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Jeste, ali prava roba je i skupa..
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/11/2009 : 14:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Jeste, ali prava roba je i skupa..



Sve manje para imam za jeftine stripove,a tu pored VC ubrajam i one Ludensove serijale gde su preskakali epizode,izbacivali naslovne...sve sam to otkacio i cuvam samo ono sto nije zabrljano ili nema alternativu.
Sad lepo uzmem skup drugi integral XIII i idem da uzivam
Go to Top of Page

Upperslice
New Member



Serbia
103 Posts

Member since 31/05/2009

Posted - 20/11/2009 : 15:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Upperslice a Private Message
kako ide ono bese
nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari :)
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 20/11/2009 : 15:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
quote:
Originally posted by mrmada

Cekajte ljudi da se i ja ukljucim u raspravu.Odmah da se izjasnim,prikljucicu se ovoj strani forumasa koja se konstantno zali na izdanja veselog cetvrtka,jer smatram da su neosporivo u pravu.Pa koji su ovi likovi koji kazu:E BRATE,MENI SU SVA IZDANJA PERFEKTNA.
ILI,KUPIO SAM DANAS VESELI CETVRTAK I NEMAM NI JEDNU PRIMEDBU,SVE JE SUPER URADJENO...

Dajte ljudi,ne lupetajte,nisam stalno na forumu i ne postujem cesto,ali sve kazem sa cinjenicama.Negde oko 18 godina citam i skupljam stripove(sa svojih 6 godina sam dobio prvog mister noa) i ponosno mogu da kazem da broj stripova koji je do sad prosao kroz moje ruke ne moze tako lako da se izracuna.Prodavao sam,menjao,sakupljao,odustajao,uzimao,kupovao(jos nisam krao :) i citao stripove od izdavaca kao sto su:DNEVNIK,HORUS,PORIN,ABATON,SYSTEM,VANINI,MAVERICK,DALMACIJA,LUDENS,WIZARD, i mogu da naglasim da iako su pojedini brzo propali,iako su pojedini mnogo brzo propali,iako su pojedini stampali na toalet papiru,niko ali SLOVIMA NIKO nije imao tako ocajan otisak kao nas VESELI CETVRTAK.Nemam ja nista protiv njih,dugo sam cekao da se stripovi ponovo pojave na nasim prostorima,ali realno,ne mogu da stojim mirno i cutim dok neko mrlja i brlja ono na sta su veliki mozgovi poput FERIJA,DONATELIJA,BINJOTIJA,FRIGIJERIJA,DISA...potrosili grdno svoje vreme i trud...

Ako nekoga mrzi da cita ceo post,posto ima i takvih,evo izvodim zakljucak celog ovog mog pisanja.Ja sam u sustini samo zeleo da kazem:

VESELI CETVRTAK JE OCAJNO OTSTAMPAN,UZASNO,BILO JE PAR BROJEVA UNAZAD KOJI SU BILI MALO BOLJI,ALI LJUDI NE MOGU DA ZADRZE KVALITET NA JEDNOM NIVOU,PA MOGU JOS DA DODAM I DA JE OTSTAMPAN BUDJAVO,AMATERSKI,JADNO,BEDNO,TRALJAVO I NAZOVI OTSTAMPANO.

Mozete da me mrzite koliko hocete,ali ja samo trazim da kada citam strip,moze on da bude slabije uvezan,ili da su korice tvrde,ili meke,ali hocu da uzivam u sjajnom crtezu za koji su se gore navedeni ljudi svojski potrudili pre puno godina da ga stvore.A to ne mogu kad vidim polu-otsampane stripove veselog cetvrtka.Strip ima samo jednu jedinu i najjeftiniju boju,ia ko neka izdavacka kuca ne moze tu jednu boju da otisne kako valja,onda ne treba ni da postoji.

P.S. Za likove koji kazu(necu da ih imenujem,prepoznace se oni sami),za likove koji kazu da su im bas svi stripovi od Veseljaka perfektni i po pitanju stampe,i po pitanju poveza,neka to dokumentuju nekako,ili neka ne zalaze u ovakve rasprave,jer je ovo cini mi se topik za nezadovoljne kupce veselog cetvrtka,pa samim tim,ONI KOJIMA SU SVA IZDANJA PERFEKTNA NEMAJU STA DA TRAZE OVDE.


Eto ja sam jedan od tih likova...ali ne mogu ti udovoljiti, jer koliko ti imas pravo da budes nezadovoljan, i ja imam pravo da budem zadovoljan kupac...stoga, imam sta da trazim ovde isto koliko i ti.
A ne ocekujes valjda da ti skeniram stripove sada? iskreno, ako ti se ne svidja VC, nemoj kupovati.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 20/11/2009 : 15:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message
quote:
Originally posted by karven

quote:
Originally posted by mrmada

Cekajte ljudi da se i ja ukljucim u raspravu.Odmah da se izjasnim,prikljucicu se ovoj strani forumasa koja se konstantno zali na izdanja veselog cetvrtka,jer smatram da su neosporivo u pravu.Pa koji su ovi likovi koji kazu:E BRATE,MENI SU SVA IZDANJA PERFEKTNA.
ILI,KUPIO SAM DANAS VESELI CETVRTAK I NEMAM NI JEDNU PRIMEDBU,SVE JE SUPER URADJENO...

Dajte ljudi,ne lupetajte,nisam stalno na forumu i ne postujem cesto,ali sve kazem sa cinjenicama.Negde oko 18 godina citam i skupljam stripove(sa svojih 6 godina sam dobio prvog mister noa) i ponosno mogu da kazem da broj stripova koji je do sad prosao kroz moje ruke ne moze tako lako da se izracuna.Prodavao sam,menjao,sakupljao,odustajao,uzimao,kupovao(jos nisam krao :) i citao stripove od izdavaca kao sto su:DNEVNIK,HORUS,PORIN,ABATON,SYSTEM,VANINI,MAVERICK,DALMACIJA,LUDENS,WIZARD, i mogu da naglasim da iako su pojedini brzo propali,iako su pojedini mnogo brzo propali,iako su pojedini stampali na toalet papiru,niko ali SLOVIMA NIKO nije imao tako ocajan otisak kao nas VESELI CETVRTAK.Nemam ja nista protiv njih,dugo sam cekao da se stripovi ponovo pojave na nasim prostorima,ali realno,ne mogu da stojim mirno i cutim dok neko mrlja i brlja ono na sta su veliki mozgovi poput FERIJA,DONATELIJA,BINJOTIJA,FRIGIJERIJA,DISA...potrosili grdno svoje vreme i trud...

Ako nekoga mrzi da cita ceo post,posto ima i takvih,evo izvodim zakljucak celog ovog mog pisanja.Ja sam u sustini samo zeleo da kazem:

VESELI CETVRTAK JE OCAJNO OTSTAMPAN,UZASNO,BILO JE PAR BROJEVA UNAZAD KOJI SU BILI MALO BOLJI,ALI LJUDI NE MOGU DA ZADRZE KVALITET NA JEDNOM NIVOU,PA MOGU JOS DA DODAM I DA JE OTSTAMPAN BUDJAVO,AMATERSKI,JADNO,BEDNO,TRALJAVO I NAZOVI OTSTAMPANO.

Mozete da me mrzite koliko hocete,ali ja samo trazim da kada citam strip,moze on da bude slabije uvezan,ili da su korice tvrde,ili meke,ali hocu da uzivam u sjajnom crtezu za koji su se gore navedeni ljudi svojski potrudili pre puno godina da ga stvore.A to ne mogu kad vidim polu-otsampane stripove veselog cetvrtka.Strip ima samo jednu jedinu i najjeftiniju boju,ia ko neka izdavacka kuca ne moze tu jednu boju da otisne kako valja,onda ne treba ni da postoji.

P.S. Za likove koji kazu(necu da ih imenujem,prepoznace se oni sami),za likove koji kazu da su im bas svi stripovi od Veseljaka perfektni i po pitanju stampe,i po pitanju poveza,neka to dokumentuju nekako,ili neka ne zalaze u ovakve rasprave,jer je ovo cini mi se topik za nezadovoljne kupce veselog cetvrtka,pa samim tim,ONI KOJIMA SU SVA IZDANJA PERFEKTNA NEMAJU STA DA TRAZE OVDE.


Eto ja sam jedan od tih likova...ali ne mogu ti udovoljiti, jer koliko ti imas pravo da budes nezadovoljan, i ja imam pravo da budem zadovoljan kupac...stoga, imam sta da trazim ovde isto koliko i ti.
A ne ocekujes valjda da ti skeniram stripove sada? iskreno, ako ti se ne svidja VC, nemoj kupovati.



E pa vidis druze,tu gresis.Ovaj topic je o propustima veselog cetvrtka,i cim si ti zadovoljan to znaci da ih ne primecujes ili te ne doticu,a to automatski znaci da ne trebas da budes na ovom topicu.Naravno,ja ti ne branim niti mogu da ti zabranim,ali kazem da ako nemas nista protiv ijednog VESELOG IZDANJA,onda i nemas sta zanimljivo da nadjes ovde.Osim ako ti je cilj da sabotiras nas koji svim srcem zelimo da se veseli cetvrtak poboljsa.
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 20/11/2009 : 15:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
Razumem zadovoljstvo renesansom strip izdavastva kod nas, ponovnim druzenjem sa junacima koje smo i koje volimo, novim licima, strip-albumima – ali ne razumem kako gledanje (a gledanje je osnova naseg uvida u strip!) u onako bledo, razmazano i mrljavo odstmpan crtez na papiru moze da izazove to isto osecanje.
Da nadopunim moj predhodni post, jos je samo Dnevnik imao slicne momente, ali se radi o tehnologiji od pre dvadeset godina...
Ovde nije poenta sagledavanja (ne)zadovoljstva prema VC-u u globalu, vec samo pojedinih tehnickih aspekata, a tu ne verujem da ce biti puno onih – osim PR-ovaca i placenika – koji ce biti odusevljeni...

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000