forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Propusti VC-a,kako da ih nateramo da ih eliminišu?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 20/11/2009 : 15:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message
Elem,kupis veseli strip na trafici i sta prvo treba da brines:Da li je nakriv,da li ima dovoljno lepka ili ce prva i zadnja strana da ispadnu prilikom prvog i zadnjeg citanja,zatim da li se korica nije ostetila jer je sivonjski stegnuta u onom glupom najlonu(NAIME SAM IM JA JOS NA SAMOM POCETKU PREDLOZIO DA STRIPOVE TREBA DA PAKUJU U KESICE;ALI NISAM MISLIO NA TAJ NACIN),onda,da li je korica napravljena od tvrdog ili mekog kartona(pa dajte ljudi,da li moze 5 nedelja uzastopce da stripovi budu istog kvaliteta)pa onda kad sve to prodje i kad rukom skines znoj sa cela,i kad sav srecan otvoris strip,ono unutra prk u krk,da ne koristim neke druge reci...

Mozda se ja i ne razumem u stripove,mozda ovde ima ljudi(sigurno ih ima)koji vise znaju od mene,ali niko ne moze da me ubedi da je zadovoljan VESELIM IZDANJIMA.Taj ili prica uinat,ili ne ume da oceni pravu vrednost stripa kao umetnosti.E necu sad da zalazim u te aspekte jer cemo ponovo da promasimo temu.Pa onda,onih godina,nismo ni televizore svi imali,a stripovi su se stampali lepo,a sad svi imamo ADSL,kompjuter,LCD televizor,ali nemamo one stripove koje smo nekada imali.Eh,to mi nedostaje i zato sam se i ukljucio u raspravu,zeleci da dam svoj doprinos kako bi VESELI CETVRTAK moga zaista da zasluzi titulu IZDAVAC STRIPOVA U SRBIJI,ali vidim da nekima ipak bodem oci.S toga,necu vise da postujem(pojedinci,bez brige) ali svi koji podrzavaju moje reci,znajte da samk i dalje za promene,samo da ne budu plodonosne kao petooktobarske ...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/11/2009 : 17:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by karven


Eto ja sam jedan od tih likova...ali ne mogu ti udovoljiti, jer koliko ti imas pravo da budes nezadovoljan, i ja imam pravo da budem zadovoljan kupac...stoga, imam sta da trazim ovde isto koliko i ti.
A ne ocekujes valjda da ti skeniram stripove sada? iskreno, ako ti se ne svidja VC, nemoj kupovati.



Mozes da otvoris topic "vrline VC" pa da pisete tamo sva trojica zadovoljnih
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 20/11/2009 : 17:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
Nemam potrebu da branim VC, samo iznosim svoje misljenje. Nisam shvatio da ovo nije mesto de mogu da se iznose razliciti pogledi ili razmisljanja, a pogotovu ako covek ne zeli da bude predstavljen potom kao galamdzija, lazov, placenik ili inatdzija. Izvini Mrmada, ali kao sto ja tebe ne optuzujem da lazes ili miniras, tako nemoj ti da reagujes na taj nacin! Kazes da niko ne moze da te ubedi da je zadovoljan kvalitetom izdanja VC. Moja namera nikada nije bila da tebe ili ikoga ubedjujem da je VC savrsen izdavac i da ljudi grese sto ga kritikuju. Ipak smatrao sam da imam prava da dam svoje misljenje i vidjenje, iako je drugacije od vecine, posebno jer je jos u prvom postu Tumen pitao citiram "Sta misle ostali?". Pretpostavljam da imam pravo da mislim?
E sada, ako je moj stav da su izdanja VC MENI LICNO zadovoljavajuca nekome smeta onda ok, necu ga iznositi, ali molim svakoga a osobito mr. Mrmadu, da ne pretpostavlja odmah da sam zlonameran ili pakostan, iako nekada nemam dlake na jeziku, niti da namerno kontriram. Mozda ce to iznenaditi neke, ali vas mozak nije centar sveta i ne razmisljaju svi isto.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/11/2009 : 18:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

Kupio sam danas VC i nemam ni jednu primedbu, sve je super uradjeno. Meni su ovi stripovi od VC perfektni i po pitanju stampe i po pitanju poveza.


da se u ovom topicu javljaju samo oni kojima je sve u redu, sumnjam da bismo presli dvije stranice

quote:
Originally posted by sawitch

Od sad branim VC, cestitali su mi rodjendan..


odoh na fejs da to oficijelno obavimo
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40015 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/11/2009 : 18:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Hahahahaha... Kralj.. :D

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 20/11/2009 : 18:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by karven
... posebno jer je jos u prvom postu Tumen pitao citiram "Sta misle ostali?". Pretpostavljam da imam pravo da mislim?


Da, ali pitanje povezi sa nazivom topica: Propusti VC-a,kako da ih nateramo da ih eliminišu?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 20/11/2009 : 18:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message
quote:
Originally posted by karven

Nemam potrebu da branim VC, samo iznosim svoje misljenje. Nisam shvatio da ovo nije mesto de mogu da se iznose razliciti pogledi ili razmisljanja, a pogotovu ako covek ne zeli da bude predstavljen potom kao galamdzija, lazov, placenik ili inatdzija. Izvini Mrmada, ali kao sto ja tebe ne optuzujem da lazes ili miniras, tako nemoj ti da reagujes na taj nacin! Kazes da niko ne moze da te ubedi da je zadovoljan kvalitetom izdanja VC. Moja namera nikada nije bila da tebe ili ikoga ubedjujem da je VC savrsen izdavac i da ljudi grese sto ga kritikuju. Ipak smatrao sam da imam prava da dam svoje misljenje i vidjenje, iako je drugacije od vecine, posebno jer je jos u prvom postu Tumen pitao citiram "Sta misle ostali?". Pretpostavljam da imam pravo da mislim?
E sada, ako je moj stav da su izdanja VC MENI LICNO zadovoljavajuca nekome smeta onda ok, necu ga iznositi, ali molim svakoga a osobito mr. Mrmadu, da ne pretpostavlja odmah da sam zlonameran ili pakostan, iako nekada nemam dlake na jeziku, niti da namerno kontriram. Mozda ce to iznenaditi neke, ali vas mozak nije centar sveta i ne razmisljaju svi isto.




Ok Karven,nisam imao ni najmanju zelju da te uvredim,niti sam i u jednom postu naveo da si pakostan zlonameran a narocito ne da si lazov.Jesam rekao da pricas u inat na objektivnom nivou.Moramo to da razdvojimo.Tebi se stripovi subjektivno svidjaju i to je ok,ali ako neko objektivno tvrdi da stampa nije losa,cak sta vise da je odlicna,i da su stripovi odlicni,e njemu moram ili da kazem da to prica u inat ili ne zeli da prizna da je stampa(dobro,ne uvek)ali s vremena na vreme MRLJAVA.Tacno je da se meni mnogo vise svidja ludensova stampa,ali to ne znaci da ne kupujev vesela izdanja.Ne kupujem samo Kolekcionarskog zagora i par drugih junaka,ali ostale itekako kupujem.I sve ovo pisem ne bi li se stripovi objektivno poboljsali.Npr.Mnogi se zale na Blazinu i njegove korice,a meni to uopste ne smeta,kao sto verovatno ni tebi mrljava stampa ne smeta,ali ako vecina likova na ovom forumu prica da je izdanje lose,onda ti koji tvrdis suprotno bar navedi neki razlog za to.Eto ja naprimer kupujem izdanja,a ovamo ih non stop pljujem.A moj razlog tome je sto volim stripove,i sto 100 godina cekam da neko u Srbije krene ozbiljno sa tim poslom.Ali na objektivnom nivou,izdanja su losa.
Go to Top of Page

Šovinista
New Member



Serbia
178 Posts

Member since 27/08/2009

Posted - 20/11/2009 : 19:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Šovinista a Private Message
quote:
Originally posted by mrmada


Mozda se ja i ne razumem u stripove,mozda ovde ima ljudi(sigurno ih ima)koji vise znaju od mene,ali niko ne moze da me ubedi da je zadovoljan VESELIM IZDANJIMA.


Ja sam maltene ubedjen da na ovom (pod)forumu nema ljudi koji se stvarno razmeju u stripove. Isto tako verujem da se ni ljudi koji kupuju, a ponekad i citaju, kiosk izdanja Veselog ne razumeju u stripove.
Za sve to su krive žene, zato što one uglavnom rade na kioscima.

Udrite.

You can fool some people sometimes, but you can't fool all the people all the time.
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 20/11/2009 : 19:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
quote:
Originally posted by Šovinista

quote:
Originally posted by mrmada


Mozda se ja i ne razumem u stripove,mozda ovde ima ljudi(sigurno ih ima)koji vise znaju od mene,ali niko ne moze da me ubedi da je zadovoljan VESELIM IZDANJIMA.


Ja sam maltene ubedjen da na ovom (pod)forumu nema ljudi koji se stvarno razmeju u stripove. Isto tako verujem da se ni ljudi koji kupuju, a ponekad i citaju, kiosk izdanja Veselog ne razumeju u stripove.
Za sve to su krive žene, zato što one uglavnom rade na kioscima.

Udrite.



ššššš, to se ne izgovara...zamisli da nase zene saznaju da je jedini razlog sto imamo toliko stripova jer tako ostvarujemo bliski socijalni kontakt sa zenama iz kioska...uzas! meseci laganja da kupujemo kod nekog brkatog matorca padose u vodu!

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 20/11/2009 : 20:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Nego ljudi(mislim na one koji su nezadovoljni kvalitetom izdanja),šaljete li vi mejlove redakciji Veselog i ostavljate konstruktivne predloge i zamerke?
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 20/11/2009 : 22:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Bozhe, tumen, kakav si ti neznalica!

Pa vec i deca znaju da sve primedbe izrechene na forumu stripovi.com volshebnim putevima zavrshe direktno u svesti vlasnika Veselog Chetvrtka, izrechene glasom Alana Rikmena, te ih takve proganjanju dok oni, u tom trenutku od nespavanja i Rikmenovskih glasova vec ochajni i poluludi, ne odluche da poboljshaju svoja izdanja ne bi li imali trenutak mira na ovom svetu.

U svetlu toga, zhalbe na mejl ili telefon redakcije su krajnje evidentno potpuno uzaludna rabota, posebno imajuci u vidu sirovu moc postovanja kuknjava na ovom forumu.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 20/11/2009 : 23:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

Bozhe, tumen, kakav si ti neznalica!

Pa vec i deca znaju da sve primedbe izrechene na forumu stripovi.com volshebnim putevima zavrshe direktno u svesti vlasnika Veselog Chetvrtka, izrechene glasom Alana Rikmena, te ih takve proganjanju dok oni, u tom trenutku od nespavanja i Rikmenovskih glasova vec ochajni i poluludi, ne odluche da poboljshaju svoja izdanja ne bi li imali trenutak mira na ovom svetu.

U svetlu toga, zhalbe na mejl ili telefon redakcije su krajnje evidentno potpuno uzaludna rabota, posebno imajuci u vidu sirovu moc postovanja kuknjava na ovom forumu.



Ja bih pre rekao da si ti neznalica ako ne znaš da prepoznaš šaljivi ton.Vidiš li ti onog smajlija?
Bože kakvih frustriranih osoba ima ovde,posebno ova koja samo lovi svaku moju rec.
Le Samourai,
Necu reci da si ti neznalica,ali da si frustriran,jesi i to teško i nem a ti druge nego da odeš na lecenje.

Edited by - tumen on 20/11/2009 23:15:22
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 20/11/2009 : 23:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

Bozhe, tumen, kakav si ti neznalica!

Pa vec i deca znaju da sve primedbe izrechene na forumu stripovi.com volshebnim putevima zavrshe direktno u svesti vlasnika Veselog Chetvrtka, izrechene glasom Alana Rikmena, te ih takve proganjanju dok oni, u tom trenutku od nespavanja i Rikmenovskih glasova vec ochajni i poluludi, ne odluche da poboljshaju svoja izdanja ne bi li imali trenutak mira na ovom svetu.

U svetlu toga, zhalbe na mejl ili telefon redakcije su krajnje evidentno potpuno uzaludna rabota, posebno imajuci u vidu sirovu moc postovanja kuknjava na ovom forumu.



I nauci da pišeš,ne kaže se "kakav si ti neznalica" vec "kakva si ti neznalica".
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/11/2009 : 23:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by Le Samourai

Bozhe, tumen, kakav si ti neznalica!

Pa vec i deca znaju da sve primedbe izrechene na forumu stripovi.com volshebnim putevima zavrshe direktno u svesti vlasnika Veselog Chetvrtka, izrechene glasom Alana Rikmena, te ih takve proganjanju dok oni, u tom trenutku od nespavanja i Rikmenovskih glasova vec ochajni i poluludi, ne odluche da poboljshaju svoja izdanja ne bi li imali trenutak mira na ovom svetu.

U svetlu toga, zhalbe na mejl ili telefon redakcije su krajnje evidentno potpuno uzaludna rabota, posebno imajuci u vidu sirovu moc postovanja kuknjava na ovom forumu.



Ja bih pre rekao da si ti neznalica ako ne znaš da prepoznaš šaljivi ton.Vidiš li ti onog smajlija?
Bože kakvih frustriranih osoba ima ovde,posebno ova koja samo lovi svaku moju rec.
Le Samourai,
Necu reci da si ti neznalica,ali da si frustriran,jesi i to teško i nem a ti druge nego da odeš na lecenje.



Ma tumen,ne nerviraj se,vidis da je tip bolesnik
Pogresno je informisan da se kod neuroticnih poremecaja uzimaju laksativi pa sad ide okolo i verbalno se proliva.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/11/2009 : 23:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Colt

Kupio sam danas VC i nemam ni jednu primedbu, sve je super uradjeno. Meni su ovi stripovi od VC perfektni i po pitanju stampe i po pitanju poveza.


da se u ovom topicu javljaju samo oni kojima je sve u redu, sumnjam da bismo presli dvije stranice

quote:
Originally posted by sawitch

Od sad branim VC, cestitali su mi rodjendan..


odoh na fejs da to oficijelno obavimo


Meni su na sajmu dali Zagor kapu, a nisam bog zna što ni kupio.
Ja ih takoder od sada branim! Yeah VC rula!

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/11/2009 : 23:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai


U svetlu toga, zhalbe na mejl ili telefon redakcije su krajnje evidentno potpuno uzaludna rabota, posebno imajuci u vidu sirovu moc postovanja kuknjava na ovom forumu.



Da pojasnim malo neke stvari jer mi delujes onako,ajde da kazemo "spor".
Niko ne ocekuje da ce VC da promeni nesto dok im ide prodaja. Ne ocekujem da odreaguju na mailove ili postove na forumu. Ima ovde par ljudi iz VC koji to mogu da prenesu,ali dok prodaja ide nikog to nece da potrese.
Da nema takvih ko ti,ljudi ne bi ni ulazili u rasprave. U raspravu udjem kad vidim da neko pokusava da mi dokaze da je crno ipak belo,iako ja vidim da je crno Sigurno ne zbog toga sto mislim da cu rasplakati nekog iz VC koga uopste ne tangiraju forum i forumasi.
Sa takvim likovima odsad samo uzivo,da vidim koliko su jaki na recima licem u lice
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 20/11/2009 : 23:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by Le Samourai

Bozhe, tumen, kakav si ti neznalica!

Pa vec i deca znaju da sve primedbe izrechene na forumu stripovi.com volshebnim putevima zavrshe direktno u svesti vlasnika Veselog Chetvrtka, izrechene glasom Alana Rikmena, te ih takve proganjanju dok oni, u tom trenutku od nespavanja i Rikmenovskih glasova vec ochajni i poluludi, ne odluche da poboljshaju svoja izdanja ne bi li imali trenutak mira na ovom svetu.

U svetlu toga, zhalbe na mejl ili telefon redakcije su krajnje evidentno potpuno uzaludna rabota, posebno imajuci u vidu sirovu moc postovanja kuknjava na ovom forumu.



Ja bih pre rekao da si ti neznalica ako ne znaš da prepoznaš šaljivi ton.Vidiš li ti onog smajlija?
Bože kakvih frustriranih osoba ima ovde,posebno ova koja samo lovi svaku moju rec.
Le Samourai,
Necu reci da si ti neznalica,ali da si frustriran,jesi i to teško i nem a ti druge nego da odeš na lecenje.



Ma tumen,ne nerviraj se,vidis da je tip bolesnik
Pogresno je informisan da se kod neuroticnih poremecaja uzimaju laksativi pa sad ide okolo i verbalno se proliva.



Negativno je nastrojen od starta,a pitam se da li uopšte pažljivo procita neki komentar pre nego što nekoga napadne?
I cega ima loše u konstruktivnoj i dobronamernoj raspravi?Eto kako smo i nas dvojica imali neke oprecne stavove u vezi Veselog,ali smo došli do zakljucka da nije važno samo ono što se nekome licno dešava,vec i u kakvoj su situaciji drugi i takode da ako nekoga kritikuješ ne znaci da ga mrziš i da mu želiš sve najgore,nego je to možda iz najbolje namere.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2009 : 00:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by tumen


Negativno je nastrojen od starta,a pitam se da li uopšte pažljivo procita neki komentar pre nego što nekoga napadne?
I cega ima loše u konstruktivnoj i dobronamernoj raspravi?Eto kako smo i nas dvojica imali neke oprecne stavove u vezi Veselog,ali smo došli do zakljucka da nije važno samo ono što se nekome licno dešava,vec i u kakvoj su situaciji drugi i takode da ako nekoga kritikuješ ne znaci da ga mrziš i da mu želiš sve najgore,nego je to možda iz najbolje namere.



Bas zbog takvih provokatora i druga strana(u ovom slucaju ja) ume da pretera.
Ne mislim da je VC ni izbliza toliko los koliko moze da se zakljuci iz mojih postova. Ali to je zato sto me isprovociraju ubedjivanjem oko nekih ociglednih stvari pa onda i sam preteram. Ili napisem neku nespretnu izjavu kao npr.ono o zenama
Naime,ne mislim da su zene inferiorne u bilo kom pogledu,postujem zene,imam cerkicu koju obozavam.
Samo mislim da ne leze svi poslovi zenama,kao ni muskarcima. Ne mislim da su zene losi prevodioci,naprotiv,samo da vecinu zena ne interesuje strip i da bi to neki muskarac koji je procitao tone stripova bolje uradio.

Edited by - Tex Willer on 21/11/2009 00:01:45
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2009 : 00:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
O ovome sam vec pisao kad sam se raspravljao s Renkyjem na temu Ludens vs.Veseli Cetvrtak,ali to se ne primeti tako lako kao kritika,pa evo jos jednom.
VC je oziveo strip scenu u Srbiji i na indirektan nacin doprineo boljoj prodaji stripova iz Hrvatske - npr.Carson nije uzimao ni Ludens,ni Libellus do pojave VC,a sad kuje planove i za Fibrinog Kena. I sigurno nije jedini.
Imaju odlican tempo i hvala im za 13 Texa godisnje,6-7 Martija,13 Mr Noa,na nekim novim junacima koje mozda nikad ne bi procitao - Leo,BB.
Prvi put imamo kompletnog Zagora u KI Zagora i najkvalitetnije izdanje DD na ovim prostorima.

I ima tu jos pozitivnih stvari,ali ono sto ne valja - ne valja i gotovo. I niko ne moze da me ubedi da je dobro sto su npr. napravili gresku u KIDD 4 sa numeracijom i nazivima epizoda,ili sto mi je slab otisak u poslednjem DD na recimo desetak strana,ili sto vrlo cesto dupliraju strane...

Bas da vidim da li i strana koja bezuslovno brani VC moze da napise onako posteno o njihovim propustima
Ne verujem,opet ce samo ono cuveno - "moj primerak je odlican"
Go to Top of Page

Nameless
Average Member

525 Posts

Member since 16/09/2009

Posted - 21/11/2009 : 00:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Nameless a Private Message
Tex
Ja ne želim da vjerujem da ljude iz VC nije briga za žalbe kupaca njihovih izdanja.Ako žele da nastave sa izdavaštvom i da postanu ozbiljna kuca morali bi da se zabrinu i sa pažnjom razmotre svaku kritiku,pa i da se samo jedan kupac požali.To je jedino i ispravno.A vrijeme ce najbolje pokazati jeli ih briga.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2009 : 00:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Nameless

Tex
Ja ne želim da vjerujem da ljude iz VC nije briga za žalbe kupaca njihovih izdanja.Ako žele da nastave sa izdavaštvom i da postanu ozbiljna kuca morali bi da se zabrinu i sa pažnjom razmotre svaku kritiku,pa i da se samo jedan kupac požali.To je jedino i ispravno.A vrijeme ce najbolje pokazati jeli ih briga.




Ajde da se nadamo
A i popravljaju se neke stvari,samo presporo i nedovoljno.
Nadam se da si u pravu
Go to Top of Page

Nameless
Average Member

525 Posts

Member since 16/09/2009

Posted - 21/11/2009 : 00:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Nameless a Private Message
I ja se nadam :)
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 21/11/2009 : 00:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Mislim da tu i tamo postoji ponekad i malo previše negativna kritika,na primer tamo gde se Blažina naziva malo i pogrdnim imenima,ali smatram da to nije u redu.
Pojava VC-a je mnoge ljude potakla da se ponovo vrate stripu i tu su oni napravili veliku stvar,ali nije u redu da se sada ponašaju komotno i da tu ljubav koju mnoi imaju prema stripovima od detinjstva zloupotrebljavaju tako što ce izbacivati tu i tamo falicne primerke ili primerke sa lošom štampom ocekujuci da ce njihove mušterije to kupiti bez obzira na sve.
Ali ja sam uveren da ce oni te propuste kad-tad popraviti i da više necemo imati vecih razloga za kritiku.Ne znam kada ce se to desiti,ali uveren sam da hoce.
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 21/11/2009 : 01:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer


VC je oziveo strip scenu u Srbiji i na indirektan nacin doprineo boljoj prodaji stripova iz Hrvatske - npr.Carson nije uzimao ni Ludens,ni Libellus do pojave VC,a sad kuje planove i za Fibrinog Kena. I sigurno nije jedini.


Ovo je stvarno interesantno.Evo na primer ja nisam poceo da uzimam stripove VC-a sve dok nije poceo sa izdavanjem nas izdavac VarmC.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2009 : 01:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Solid Snake

quote:
Originally posted by Tex Willer


VC je oziveo strip scenu u Srbiji i na indirektan nacin doprineo boljoj prodaji stripova iz Hrvatske - npr.Carson nije uzimao ni Ludens,ni Libellus do pojave VC,a sad kuje planove i za Fibrinog Kena. I sigurno nije jedini.


Ovo je stvarno interesantno.Evo na primer ja nisam poceo da uzimam stripove VC-a sve dok nije poceo sa izdavanjem nas izdavac VarmC.



Pa sigurno znaci to kad imas strip na kiosku. Kad je on lako dostupan,lakse se covek resi da uzima i one koje je potrebno naruciti.
Ja sam kupovao stripove hrvatskih izdavaca i pre pojave VC,ali znam vise njih koji nisu.
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000