forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 171
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 05/03/2010 : 22:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Jebi ga, sad sam procitao recenziju i pokvario si doživljaj.

Te recenzije treba staviti pod lozinku

No sikiriki
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 05/03/2010 : 22:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
zabole me,dali je prevod gde,ili tamo gde protice reka.bitno je da je naslovna identicna orginalu,a to je bitno.
Go to Top of Page

almon
New Member

Croatia
235 Posts

Member since 13/11/2009

Posted - 05/03/2010 : 22:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send almon a Private Message
Bitno je ono unutra, a ne vani.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 05/03/2010 : 22:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by almon

Bitno je ono unutra, a ne vani.


bitno je i vani,i unutra.ako bacis pogled na dobru ribu,tesko da mozes odma unutra da zaviris.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/03/2010 : 06:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

ajde smiri malo strasti. ovakve reakcije ti ne spadaju u posao, vjerovao ili ne.
koristis moderatorstvo da zastitis zagora. Boze svasta. no, to se moglo i ocekivati buduci si posve slijep kad je rijec o zagoru. mislim da bi ti trebalo iskljuciti mod u svim topicima o njemu, i to bez zajebancije.




Da, ocekivao sam ovo.
Prva reakcija u nekom od topica o Zagoru i nadje se neki pametnjakovic da mi kaze ono sto vec dugo cuva na srcu.
Lupas gomilu gluposti, kao i uvijek.
Svakom ti loncu moras biti poklopac, sta bi tek radio da si moderator.
Skrenuo sam paznju da se o temi normalno razgovara bez lupetanja kao na prethodnoj stranici. Obrati paznju malo na postove iz ovog topica...ali ne , to tebe ne interesuje, vazno je da kao i uvijek nadjes nekoga na kome ces svoje zivce da istreses.
Postedi me molim te nadmudrivanja u beskrajnost i psihoanaliza, ne zelim da od nas dvojice postanu novi Tex vs. Dveribad.
Da bih sprijecio dalje spamovanje(kojem sigurno neces moci odoliti), evo da ti kazem, ti si pobijedio ,ja izgubio. Nadam se da si zadovoljan.
Toliko o tome.

back to topic, please
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 06/03/2010 : 12:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

ovo ne uzimam...


Pa to je vec davno objavljeno u izdanju "Veselog cetvrtka"...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 06/03/2010 : 12:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by teller

za koji dan dolazi i u Sloveniju...i Evropa ga željno izcekuje...fuckaš staru damu bez Zagora.


Tako zovu i "Juventus" iz Torina ("Stara dama")...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/03/2010 : 16:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Curunir

ajde smiri malo strasti. ovakve reakcije ti ne spadaju u posao, vjerovao ili ne.
koristis moderatorstvo da zastitis zagora. Boze svasta. no, to se moglo i ocekivati buduci si posve slijep kad je rijec o zagoru. mislim da bi ti trebalo iskljuciti mod u svim topicima o njemu, i to bez zajebancije.




Da, ocekivao sam ovo.
Prva reakcija u nekom od topica o Zagoru i nadje se neki pametnjakovic da mi kaze ono sto vec dugo cuva na srcu.
Lupas gomilu gluposti, kao i uvijek.
Svakom ti loncu moras biti poklopac, sta bi tek radio da si moderator.
Skrenuo sam paznju da se o temi normalno razgovara bez lupetanja kao na prethodnoj stranici. Obrati paznju malo na postove iz ovog topica...ali ne , to tebe ne interesuje, vazno je da kao i uvijek nadjes nekoga na kome ces svoje zivce da istreses.
Postedi me molim te nadmudrivanja u beskrajnost i psihoanaliza, ne zelim da od nas dvojice postanu novi Tex vs. Dveribad.
Da bih sprijecio dalje spamovanje(kojem sigurno neces moci odoliti), evo da ti kazem, ti si pobijedio ,ja izgubio. Nadam se da si zadovoljan.
Toliko o tome.

back to topic, please





ako te to toliko smetalo šta mi to nisi reka prije? uvik se sprdamo oko ovakvih stvari i šta?
osin toga moga si mi poslat i pm ako ti to toliko smeta.
nego si se iša kurcit isprid svih svojin novin mocima moderatora.
zajeba si se samo u jednom, izabra si pogrešnu osobu za kurcenje.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 06/03/2010 : 16:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Dobro, nevezano za curnira, kinga ili bilo kog drugog.

Ovi topici sa najavama su ful korisni, ali je koristan samo prvi post - onaj tromislawskog. Ostalo je sve blebetanje u prazo. Prvo se dvije stranice raspravlja gdje brod ide, kakve zagor ima hlace, koliko je ptica na nebu itd, a onda kad neko procita napiše neki polu dobar do dobar komentar, što može napisati i negdje drugdje - recimo na topicu ultimate fanovi. Ne bi bila loša ideja da se topic cim tromislawski otvori i zakljuca. Najavu svi vide, ali barem ne baljezgaju bez veze.

No sikiriki
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4722 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 06/03/2010 : 17:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Procitao sam broj i ne cini mi se baš dobrom pricom; nadam se da ce se nešto promjeniti u nastavku serijala.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/03/2010 : 17:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

1.ako te to toliko smetalo šta mi to nisi reka prije? uvik se sprdamo oko ovakvih stvari i šta?
2.osin toga moga si mi poslat i pm ako ti to toliko smeta.
nego si se iša kurcit isprid svih svojin novin mocima moderatora.
3.zajeba si se samo u jednom, izabra si pogrešnu osobu za kurcenje.



1.prije nisam bio moderator.
2.zar postoji pravilo gdje moderatori preko pm takve stvari govore.
Imas na forumu x dokaza da nije tako.O cemu se ovdje radi u stvari, povrijedjen ti ponos ili sta? Zato sto sam te upozorio da ne spamujes?! Boze sacuvaj.
3.Ne razumijem sta ovo treba da znaci??? Je li ovo prijetnja?Bio bih zahvalan da mi odogovoris barem ovo zadnje, pa da mozemo na miru nastaviti dalje.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4722 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 06/03/2010 : 18:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Citiram : ,,Back to topic, please.''

Usput, @Okiboki zar je nastavak zaista loš ? Uocavam da se radnja na slicni nacin vec ponavljala , ali ipak nesmijemo zaboraviti da epizodu piše Mignaco, a ne Burattini.


Go kneel and weep
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/03/2010 : 18:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Citiram : ,,Back to topic, please.''

Usput, @Okiboki zar je nastavak zaista loš ? Uocavam da se radnja na slicni nacin vec ponavljala , ali ipak nesmijemo zaboraviti da epizodu piše Mignaco, a ne Burattini.






Back ON topic se kaze valjda.

Epizoda je katastrofa, mislim da sam ovde negde prestao da kupujem VC izdanja.


I nemojte da spamujete forum.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 06/03/2010 : 18:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by drogsy

Citiram : ,,Back to topic, please.''

Usput, @Okiboki zar je nastavak zaista loš ? Uocavam da se radnja na slicni nacin vec ponavljala , ali ipak nesmijemo zaboraviti da epizodu piše Mignaco, a ne Burattini.






Back ON topic se kaze valjda.

Epizoda je katastrofa, mislim da sam ovde negde prestao da kupujem VC izdanja.


I nemojte da spamujete forum.


kako mislis prestao?ne ides dalje sa redovnim zagorom bilo da je v.c ili ludens.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/03/2010 : 18:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ne. Samo jos extra seriju i OP:

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/03/2010 : 18:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Back ON topic se kaze valjda.




Moze i koristi se oboje.

Meni je sama epizoda mnogo obecavala.
Zagorova proslost, upravo stvari koje vuku interesovanje.
Ipak, koliko vidim komentari ne obecavaju mnogo.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/03/2010 : 20:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
1.prije nisam bio moderator.

znaci prosvitlija si se otkad si moderator?

2.zar postoji pravilo gdje moderatori preko pm takve stvari govore.


i da ne postoji bija bi red,pošto se prica o naslovnici tj o topicu,
ako se tebi ne svida ono šta ja pišen ,a šta ti ja tu mogu a?
Imas na forumu x dokaza da nije tako.O cemu se ovdje radi u stvari, povrijedjen ti ponos ili sta? Zato sto sam te upozorio da ne spamujes?! Boze sacuvaj.


od 50 ljudi šta spamuje ti meni ideš nešto pizdekat i izazivat sukob
pritom me cak i uvrijedivši? (priko cega san ovaj put proša)

3.Ne razumijem sta ovo treba da znaci??? Je li ovo prijetnja?Bio bih zahvalan da mi odogovoris barem ovo zadnje, pa da mozemo na miru nastaviti dalje.


jesi li paranoican ili me zajebavaš?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 06/03/2010 : 20:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by Archy

Dobro, nevezano za curnira, kinga ili bilo kog drugog.

Ovi topici sa najavama su ful korisni, ali je koristan samo prvi post - onaj tromislawskog. Ostalo je sve blebetanje u prazo. Prvo se dvije stranice raspravlja gdje brod ide, kakve zagor ima hlace, koliko je ptica na nebu itd, a onda kad neko procita napiše neki polu dobar do dobar komentar, što može napisati i negdje drugdje - recimo na topicu ultimate fanovi. Ne bi bila loša ideja da se topic cim tromislawski otvori i zakljuca. Najavu svi vide, ali barem ne baljezgaju bez veze.


buhu

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 06/03/2010 : 20:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Citiram : ,,Back to topic, please.''

Usput, @Okiboki zar je nastavak zaista loš ? Uocavam da se radnja na slicni nacin vec ponavljala , ali ipak nesmijemo zaboraviti da epizodu piše Mignaco, a ne Burattini.



Kazem ti prvi deo mi se bas svideo,a onda u drugom delu ima toliko nebuloza da je to neverovatno.Meni su skoro sve Zagorove price bar prosecne ali ovo ni ja nisam mogao da progutam,ma strasno.Epizoda je mogla da bude jako dobra ali je Mignako nevidjeno zasrao.Meni je od ove epizode jedino gora "Nocna mora na moru" i to samo zato sto je duza,ova bar brzo prodje.Imas recenziju pa pogledaj ako ne mozes da docekas nastavak.Mada ko zna mozda se nekom i svidi,ne kazem.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 07/03/2010 : 02:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Slazem se sa Okibokijem!Sve je fino pocelo ali se grozno zavrsilo,definitivno epizoda za zaborav...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/03/2010 : 15:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Procitah ovaj broj napokon i mogu rec da mi se stvarno svidija Volim inace ove traperske teme,
a i super su ubaceni djelovi Zagorove prošlosti. U vezi crteža (osim par izraza lica) nemam apsolutno
nikakvih zamjerki, prelipo prikazana priroda

Recenziju ove price nisam cita, niti cu, ali vidim na forumu da niste baš oduševljeni. Sad me cisto
interesira oce li i meni bit tako loš dojam drugog dijela price ko šta je i vama. Ako ništa, isplati
se procitat ovo zbog skroz dobrog crteža.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 12/03/2010 : 17:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Mi koji citamo Ludensova izdanja sa zakašnjenjem smo zapravo u boljoj poziciji. Vec znaš da moraš ocekivati najgore moguce sranje, a onda ispadne da nije tako loše. Medutim, kad krenu bolji brojevi, onda cemo najebati. Ocekuješ puno, docekaš šit.

No sikiriki
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 11/05/2010 : 01:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Bas listam naslovnice i naletim na ovaj prevod pa me zbuni,morao sam da nadjem topic da vidim diskusiju.
Tamo gdje tece rijeka ,totalno mi djeluje zbunjujuce,pa tece svugdje ,da li bi se moglo prevesti kao brzaci ili nesto slicno,
ovo mi bas bez ikakve logike.
Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 14/06/2010 : 09:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message
Jedan od rijetkih Zagora(od zadnjeg Hellingen SD)koji mi se svidio.Crtez me odusevio,jako lijepo je nacrtana priroda,s puno detalja,kolibe...
Nastavak u Huronima cu citati tek dok izadu sva 4 nastavka i nadam se da ce prica i crzez biti jos bolji.
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 14/06/2010 : 09:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Meni isto prvi nastavak bio bolji...drugi malo se probljutavio. Prolazna dvojka a situaciju spašava dobar crtež!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000