forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Stripoljubi,da li smo nemastoviti?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 14/03/2010 : 15:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Posle nekoliko godina zivota na ovom sajtu shvatio sam jednu stvar.
ucesnici ovog foruma ne umeju da podignu rejting sajta.Gomila tema koja se ponavlja, gomila uporedjucih pitanja uglavnom.
1.Ko je bolji(Zagor ili Blek,Tex ili Mark)
2.Kada ce izaci novo izdanje vec izdatog stripa samo u boljem izdanju.
3.Kako citati stripove a ne dodirivati ih ili kako ih sto bolje ocuvati.
4.Koje je Zagorovo omiljeno jelo(sarma ili kupus)
5.Zagor traumirano detinjstvo ili ne,jebe li ili ne,Ciko i Zagor Intimni ili ne.
6.Koji su junaci jadnici i djubre a koji su face i kvalitet.
7.Crne ovce i topici za listama za odstrel,da li je profesor Gang lud ili je sa mozda veliki neshvaceni ljubitelj stripa(profesor gang izmisljena licnost i nikakve namerne ili slcajne namere nemam da nekog uvredim ili hvalim.
Sa renoviranjem i modernizacijom sajtom na zalost nije doslo i do poboljsanja tema i raznolikosti istih.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


vlaki
New Member



218 Posts

Member since 24/10/2003

Posted - 14/03/2010 : 15:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vlaki a Private Message
Potpuno se slažem s tobom, mada osim Bonelli teme postoje i druge interesantne teme na forumu, koje su rasterecene ovakvim pitanjima i anketama...
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 14/03/2010 : 15:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Posebno je interesantna ona tema za Zagora i Cika i njihovu intimnost...
;-)))
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 14/03/2010 : 15:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Vidish,vechina tih pitanja nikada nisu naishla na odgovor.:D

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 14/03/2010 : 15:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Meni su "najjaci" oni likovi koji danima na forumu raspravljaju o hrbatu, da li im je korica iskošena ili viša 1,5mm, postoji li negde mrlja na stranici ili tackica...
Go to Top of Page

vlaki
New Member



218 Posts

Member since 24/10/2003

Posted - 14/03/2010 : 16:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vlaki a Private Message
Perfekcionisti...
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 14/03/2010 : 16:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
Jesmo/ste.
U skladu sa naslovom topika, meni je najbolje kada neko kaže da nije realno da (npr) Zagor skoci toliko visoko i da je to nemoguce, a ne smeta mu i nije mu nerealno to što tog istog Zagora u tom trenutku jure Akronjani, ljudi-žabe, vukodlaci ili vec nešto slicno tome.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 14/03/2010 : 16:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
jesmo nemaštoviti, a i ne vidim izlaz iz kompleksne situacije koju si opisao...
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 14/03/2010 : 17:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Za pocetak, treba ukinuti ankete, i uvesti pravilo da se svaka tema pregleda od strane moderatora prije nego sto se otvori. Stvarno ima previse glupih tema, i ponavljanja jednih te istih.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 14/03/2010 : 17:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Mene cudi to da, kada vidim neku novu temu,zapitam se kako to da je ovo otvoreno tek sad.

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 14/03/2010 17:54:09
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/03/2010 : 18:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Rejs, vidi nesto
djelimicno si u pravu, mada sa vremena na vrijeme ima i kvalitetnih topica.
Stvar je u tome da i ovaj tvoj topic nije nista bolji od onih koje si naveo, ukratko, vec su poceli da raspravljaju o tim tackama koje si naveo u pocetnom postu. Takodjer,sama rasprava o kvalitetu topica nije kvalitetna, jer je i to bilo vec vise puta po razlicitim topicima.

Za sve ostale: Ukoliko zelite da otvorite neki kvalitetan topic, samo izvolite, niko vas ne sprecava.

Edited by - King Warrior on 14/03/2010 18:22:58
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/03/2010 : 18:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Pa da. Vi ste prakticki svi ovdje, kao stripaši, (ali i opcenito) niža bica. A i zašto je tome tako, je opet vrlo lako shvatljivo. Uz vašu ionako ogranicenu i hipersenzibilnu psihu, vi stripove doživljavate cisto kao predmete, simbole, preuvelicavajuci ih i dodavajuci im laskave pridjevke, pomocu kojih pokušavate ovdje da se, na razne nacine (cesto najprostije), dokažete. Vi ste sebicni... I ovdje jednaku griješku radi jedan zagorovac koliko i citatelj francuskog stripa... zagorovac koji želi biti prihvacen i popularan, stimulirati vlastiti testosteron žestoko se po forumu udarajuci o prsa, te "tihi i pristojni" BD uživac koji misli da se uzdiže iznad svega toga, samo zato što cita francuze... premda i njegov nastup po forumu cesto puta pokazuje drugacije, prizemnije, gmizavije. A to vam je u totalnoj suprotnosti sa maštom; koja da zaživi, mora biti oslobodena, otvorena, neopterecena takvim mindsetom, i koja percipira, traži, uživa "unutarnje" bez previše oslonca na "vanjsko"... cime naravno aludiram na "kolekcionarsko" i kolekcionare kojima mogu samo reci da ne nimalo ne impresionira to što imaju na tisuce stripova, prekrasne fotke nabacane po forumu blistavih polica prepunih strip naslova, te su u mogucnosti trošiti tisuce kuna mjesecno na sakupljanje istih... da me to ništa ne zanima, ako nisu u stanju otvoriti i osloboditi se od toga.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 14/03/2010 : 18:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
:) kad god osetite potrebu da budete mastoviti ideje su dobrodosle

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35264&whichpage=11

pozdrav od toze
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/03/2010 : 19:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Pa da. Vi ste prakticki svi ovdje, kao stripaši, (ali i opcenito) niža bica. A i zašto je tome tako, je opet vrlo lako shvatljivo. Uz vašu ionako ogranicenu i hipersenzibilnu psihu, vi stripove doživljavate cisto kao predmete, simbole, preuvelicavajuci ih i dodavajuci im laskave pridjevke, pomocu kojih pokušavate ovdje da se, na razne nacine (cesto najprostije), dokažete. Vi ste sebicni... I ovdje jednaku griješku radi jedan zagorovac koliko i citatelj francuskog stripa... zagorovac koji želi biti prihvacen i popularan, stimulirati vlastiti testosteron žestoko se po forumu udarajuci o prsa, te "tihi i pristojni" BD uživac koji misli da se uzdiže iznad svega toga, samo zato što cita francuze... premda i njegov nastup po forumu cesto puta pokazuje drugacije, prizemnije, gmizavije. A to vam je u totalnoj suprotnosti sa maštom; koja da zaživi, mora biti oslobodena, otvorena, neopterecena takvim mindsetom, i koja percipira, traži, uživa "unutarnje" bez previše oslonca na "vanjsko"... cime naravno aludiram na "kolekcionarsko" i kolekcionare kojima mogu samo reci da ne nimalo ne impresionira to što imaju na tisuce stripova, prekrasne fotke nabacane po forumu blistavih polica prepunih strip naslova, te su u mogucnosti trošiti tisuce kuna mjesecno na sakupljanje istih... da me to ništa ne zanima, ako nisu u stanju otvoriti i osloboditi se od toga.



Na žalost, ja kao "niže bice ogranicene psihe", moram reagirati i udaljiti te sa Foruma. Kazna je tri tjedna i istice 4. 4. 2010 godine Nadam se da daljnja komunikacija nece iziskivati daljnje sankcije

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 14/03/2010 : 20:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by kiky

Pa da. Vi ste prakticki svi ovdje, kao stripaši, (ali i opcenito) niža bica. A i zašto je tome tako, je opet vrlo lako shvatljivo. Uz vašu ionako ogranicenu i hipersenzibilnu psihu, vi stripove doživljavate cisto kao predmete, simbole, preuvelicavajuci ih i dodavajuci im laskave pridjevke, pomocu kojih pokušavate ovdje da se, na razne nacine (cesto najprostije), dokažete. Vi ste sebicni... I ovdje jednaku griješku radi jedan zagorovac koliko i citatelj francuskog stripa... zagorovac koji želi biti prihvacen i popularan, stimulirati vlastiti testosteron žestoko se po forumu udarajuci o prsa, te "tihi i pristojni" BD uživac koji misli da se uzdiže iznad svega toga, samo zato što cita francuze... premda i njegov nastup po forumu cesto puta pokazuje drugacije, prizemnije, gmizavije. A to vam je u totalnoj suprotnosti sa maštom; koja da zaživi, mora biti oslobodena, otvorena, neopterecena takvim mindsetom, i koja percipira, traži, uživa "unutarnje" bez previše oslonca na "vanjsko"... cime naravno aludiram na "kolekcionarsko" i kolekcionare kojima mogu samo reci da ne nimalo ne impresionira to što imaju na tisuce stripova, prekrasne fotke nabacane po forumu blistavih polica prepunih strip naslova, te su u mogucnosti trošiti tisuce kuna mjesecno na sakupljanje istih... da me to ništa ne zanima, ako nisu u stanju otvoriti i osloboditi se od toga.



Na žalost, ja kao "niže bice ogranicene psihe", moram reagirati i udaljiti te sa Foruma. Kazna je tri tjedna i istice 4. 4. 2010 godine Nadam se da daljnja komunikacija nece iziskivati daljnje sankcije

Zar se i "Stripovi com saradnik" moze banovati?
Onda se i moderator moze banovati!Evo King je Stripovi com.saradnik a Moderator je,znaci da je to isto.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/03/2010 : 21:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki


1. Zar se i "Stripovi com saradnik" moze banovati?
2.Evo King je Stripovi com.saradnik a Moderator je,znaci da je to isto.


1. Moze
2. Nije to isto

Edited by - King Warrior on 14/03/2010 21:40:30
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 14/03/2010 : 21:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message
Mislim da je kiky djelomicno rekao istinu. Neki ovdje stvarno pretjeruju sa raznim trivijalnostima vezanim uz stripove. Ja prije dolaska na ovaj forum nisam imao pojma ni o kakvim glancerima, nabavljao sam stripove u svakakvom stanju, bilo mi bitno samo da ih citam i uživam. Medutim, uskoro sam i ja poceo sitnicariti, a to nije dobro...ipak mi je s vremenom dopizdilo brinuti oko takvih sitnica, pa danas kupim strip iako mu hrbat bude nagnjecen ili ako je savinut (ne previše :))
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 14/03/2010 : 21:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Meni skoro svaki Libellus takav :) Ako ga ne kupim takvog, tokom citanja i nosenja do kuce postane :) Ua neprocitani glanceri!
Stvarno bezveze banovaste covjeka, nista toliko strasno nije rekao, i nikom direktno nije nista rekao. Ja se ne osjecam ni najmanje prozvanim u njegovom postu.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 14/03/2010 : 22:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by okiboki


1. Zar se i "Stripovi com saradnik" moze banovati?
2.Evo King je Stripovi com.saradnik a Moderator je,znaci da je to isto.


1. Moze
2. Nije to isto

Sad ozbiljno bas me zanima pa se nadam odgovoru.
Sta je stripovi.com saradnik i koja je razlika izmedju toga i moderatora.I jos jedno pitanje stripovi.com KUM sta je tek to???

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.

Edited by - okiboki on 14/03/2010 22:01:36
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/03/2010 : 22:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by okiboki


1. Zar se i "Stripovi com saradnik" moze banovati?
2.Evo King je Stripovi com.saradnik a Moderator je,znaci da je to isto.


1. Moze
2. Nije to isto

Sad ozbiljno bas me zanima pa se nadam odgovoru.
Sta je stripovi.com saradnik i koja je razlika izmedju toga i moderatora.I jos jedno pitanje stripovi.KUM saradnik sta je tek to???


Moderator je moderator, mislim da ne treba objasnjavati.
Suradnici su oni koji pomazu pri izgradnji sajta. Oni nemaju moderatorska prava. Ja sam izuzetak.
Kumovi su ljudi koji su na poseban nacin na pocetku jos pridonjeli nekim stvarima izgradnji sajta.Tako nekako.
dobro, to je totalni offtopic.
Mozemo sada opet preci na temu topica, kakva god da je

Edited by - King Warrior on 14/03/2010 22:05:53
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 14/03/2010 : 22:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

Meni skoro svaki Libellus takav :) Ako ga ne kupim takvog, tokom citanja i nosenja do kuce postane :) Ua neprocitani glanceri!
Stvarno bezveze banovaste covjeka, nista toliko strasno nije rekao, i nikom direktno nije nista rekao. Ja se ne osjecam ni najmanje prozvanim u njegovom postu.





Ja takodje ne,mozda je covjek samo los dan imao.Po meni je oddje sve isklizalo se kontroli.Ne zna se ni ko pije,ni ko placa.Na sve strane se samo proganja,banuje,zakljucava,proziva,psuje,vrijedja.Ovo je postalo sve luda kuca.Mislim da rigoroza tu nemoze i nece pomoci.Potrebno je imati neku ideologiju kojom ce se voditi ovaj sajt na neki normalan nacin bez ovih drasticnih mijera.
Kako je krenulo,jos malo se nece smijeti spomenuti ni iz kojeg si sela,mahale,kvarta,grada,a da ne pricam o kantonu,entitetu,pokrajini ili republici(boze sacuvaj)
Mislim da ide sve u totalno pogresnom smijeru i da je politika sajta cisti promasaj

PS:shvatiti kao kritiku,moram se unapred opravdati da me nebi banovali,jer u zadnje vrijeme ne smijes dihati uopste ovdje
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 14/03/2010 : 22:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

quote:
Originally posted by Elderane84

Meni skoro svaki Libellus takav :) Ako ga ne kupim takvog, tokom citanja i nosenja do kuce postane :) Ua neprocitani glanceri!
Stvarno bezveze banovaste covjeka, nista toliko strasno nije rekao, i nikom direktno nije nista rekao. Ja se ne osjecam ni najmanje prozvanim u njegovom postu.





Ja takodje ne,mozda je covjek samo los dan imao.Po meni je oddje sve isklizalo se kontroli.Ne zna se ni ko pije,ni ko placa.Na sve strane se samo proganja,banuje,zakljucava,proziva,psuje,vrijedja.Ovo je postalo sve luda kuca.Mislim da rigoroza tu nemoze i nece pomoci.Potrebno je imati neku ideologiju kojom ce se voditi ovaj sajt na neki normalan nacin bez ovih drasticnih mijera.
Kako je krenulo,jos malo se nece smijeti spomenuti ni iz kojeg si sela,mahale,kvarta,grada,a da ne pricam o kantonu,entitetu,pokrajini ili republici(boze sacuvaj)
Mislim da ide sve u totalno pogresnom smijeru i da je politika sajta cisti promasaj

PS:shvatiti kao kritiku,moram se unapred opravdati da me nebi banovali,jer u zadnje vrijeme ne smijes dihati uopste ovdje



@Elderane84
Pa on nije nikog konkretno prozvao, ali time sto je rekao SVI, jasno na koga se odnosilo.

@Elvise
Ja mislim da je najbolje otvoriti topic "glanceri" pa ko se osjeca prozvanim za tamo neka diskutira tamo, a koga to ne interesuje ne mora da se osjeca smaranim postovima onih koje vole samo lepo ocuvane stripove.
Inace uopste ne mislim da onako kako ides do sada mozes dobiti ban time sto jednostavno pricas otvoreno. Skoro (napominjem, skoro - ne smem velikim slovima) svi banovani otkad sam ja na forumu su to i zasluzili, cak i mislim da se novi moderatori ponekad i suvise uzdrazavaju. Ali nije nase da to diskutujemo. Ja sam licno srecan sto imam ljude s kojima mogu da pricam o stripovima, da se pohvalim kad kupim nesto (jer me to stvarn´no raduje), da procitam mnogo misljenja o razlicitim stripovima i to je to.
Ko hoce da se prepucava i vredza ostale - ban i kraj. Na pocetku sam se puno puteva osecao prozvanim i adekvatno reagirao. Sada se uopste ne smaram. Kat tad me neko mozda prozove i to me..., ali me prodze.
Uh sto sam se zapisao, idem da vidim dali mi se ispravio strip

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 14/03/2010 : 22:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
A da, i uopste ne misilm da su ljudi koji citaju i vole stripove nemastoviti.
Sjetite se samo koliko ste kao djeca naucili od stripova, pa i od Zagora.
Koliko i danas podatke dobijete od MM.
A to sto imamo takve topice i nije strasno. To su standardni topici i tu su cjelo vreme. Kad nekog nesto interesuje, otvori drugi topic i kraj. Pored ovoga imamo i recenzije gde mozemo da citamo, pa i da damo misljenje ako stvarno imamo sta da kazemo.
A to dali je Zagoru veci od Bleku ili Marku ili je DD veci Vampirolog od Dampyra je mozda ponekad i interesantno, jer ipak su to sve pitanja koja puno od nas nisu mogli postaviti kad smo bili mali. Jer nismo imali gdje.
Svako dozivljava forum na svoj nacin, svako vidi sa druge perspektive, ali bitno je da ta perspektiva ima pozitivni ugao i sve ce biti dobro.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 14/03/2010 : 23:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

Meni skoro svaki Libellus takav :) Ako ga ne kupim takvog, tokom citanja i nosenja do kuce postane :) Ua neprocitani glanceri!
Stvarno bezveze banovaste covjeka, nista toliko strasno nije rekao, i nikom direktno nije nista rekao. Ja se ne osjecam ni najmanje prozvanim u njegovom postu.



I ja isto. Da mi vidis From Hell na sta lici jadan.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 14/03/2010 : 23:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Ma, prvo sam pazio na te stripove, jer su skupi, ali kad nesto citas, ne moze makar malo da se ne ulubi.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 14/03/2010 : 23:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

Ma, prvo sam pazio na te stripove, jer su skupi, ali kad nesto citas, ne moze makar malo da se ne ulubi.



Meni tek kad pohabam neki strip on postane moj. Mislim da mi je najgori Teks Dolina terora.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000