forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Stripoljubi,da li smo nemastoviti?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 14/03/2010 : 23:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Pa da. Vi ste prakticki svi ovdje, kao stripaši, (ali i opcenito) niža bica. A i zašto je tome tako, je opet vrlo lako shvatljivo. Uz vašu ionako ogranicenu i hipersenzibilnu psihu, vi stripove doživljavate cisto kao predmete, simbole, preuvelicavajuci ih i dodavajuci im laskave pridjevke, pomocu kojih pokušavate ovdje da se, na razne nacine (cesto najprostije), dokažete. Vi ste sebicni... I ovdje jednaku griješku radi jedan zagorovac koliko i citatelj francuskog stripa... zagorovac koji želi biti prihvacen i popularan, stimulirati vlastiti testosteron žestoko se po forumu udarajuci o prsa, te "tihi i pristojni" BD uživac koji misli da se uzdiže iznad svega toga, samo zato što cita francuze... premda i njegov nastup po forumu cesto puta pokazuje drugacije, prizemnije, gmizavije. A to vam je u totalnoj suprotnosti sa maštom; koja da zaživi, mora biti oslobodena, otvorena, neopterecena takvim mindsetom, i koja percipira, traži, uživa "unutarnje" bez previše oslonca na "vanjsko"... cime naravno aludiram na "kolekcionarsko" i kolekcionare kojima mogu samo reci da ne nimalo ne impresionira to što imaju na tisuce stripova, prekrasne fotke nabacane po forumu blistavih polica prepunih strip naslova, te su u mogucnosti trošiti tisuce kuna mjesecno na sakupljanje istih... da me to ništa ne zanima, ako nisu u stanju otvoriti i osloboditi se od toga.

Osim masu idiotizama koje si napisao ovdje jedno je tachno,svaki kolekcionar jeste sebichan inache ne bi sakupljao.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 14/03/2010 : 23:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by kiky

Pa da. Vi ste prakticki svi ovdje, kao stripaši, (ali i opcenito) niža bica. A i zašto je tome tako, je opet vrlo lako shvatljivo. Uz vašu ionako ogranicenu i hipersenzibilnu psihu, vi stripove doživljavate cisto kao predmete, simbole, preuvelicavajuci ih i dodavajuci im laskave pridjevke, pomocu kojih pokušavate ovdje da se, na razne nacine (cesto najprostije), dokažete. Vi ste sebicni... I ovdje jednaku griješku radi jedan zagorovac koliko i citatelj francuskog stripa... zagorovac koji želi biti prihvacen i popularan, stimulirati vlastiti testosteron žestoko se po forumu udarajuci o prsa, te "tihi i pristojni" BD uživac koji misli da se uzdiže iznad svega toga, samo zato što cita francuze... premda i njegov nastup po forumu cesto puta pokazuje drugacije, prizemnije, gmizavije. A to vam je u totalnoj suprotnosti sa maštom; koja da zaživi, mora biti oslobodena, otvorena, neopterecena takvim mindsetom, i koja percipira, traži, uživa "unutarnje" bez previše oslonca na "vanjsko"... cime naravno aludiram na "kolekcionarsko" i kolekcionare kojima mogu samo reci da ne nimalo ne impresionira to što imaju na tisuce stripova, prekrasne fotke nabacane po forumu blistavih polica prepunih strip naslova, te su u mogucnosti trošiti tisuce kuna mjesecno na sakupljanje istih... da me to ništa ne zanima, ako nisu u stanju otvoriti i osloboditi se od toga.



Na žalost, ja kao "niže bice ogranicene psihe", moram reagirati i udaljiti te sa Foruma. Kazna je tri tjedna i istice 4. 4. 2010 godine Nadam se da daljnja komunikacija nece iziskivati daljnje sankcije

Ti kao moderator nisi bash nepristras*an.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.

Edited by - SnotMan on 14/03/2010 23:38:19
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 14/03/2010 : 23:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Ovo naprosto govorim i razloga shto si se uhvatio uza prvu izjavu ne chitajuchi ostatak gluposti,odnosno shvachajuchi koju je tonu gluposti,frustracija iz sebe izvadio,zhelechi da pokrene bilo kakvu raspravu samo da bi postojala,jer sukob uljepshava chitavu sliku problema..

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 14/03/2010 : 23:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
I da,ukoliko nije bilo jasno,mislim da je bio losh potez shto si ga odstranio sa foruma.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 14/03/2010 : 23:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by REJS

Posle nekoliko godina zivota na ovom sajtu shvatio sam jednu stvar.
ucesnici ovog foruma ne umeju da podignu rejting sajta.Gomila tema koja se ponavlja, gomila uporedjucih pitanja uglavnom.
1.Ko je bolji(Zagor ili Blek,Tex ili Mark)
2.Kada ce izaci novo izdanje vec izdatog stripa samo u boljem izdanju.
3.Kako citati stripove a ne dodirivati ih ili kako ih sto bolje ocuvati.
4.Koje je Zagorovo omiljeno jelo(sarma ili kupus)
5.Zagor traumirano detinjstvo ili ne,jebe li ili ne,Ciko i Zagor Intimni ili ne.
6.Koji su junaci jadnici i djubre a koji su face i kvalitet.
7.Crne ovce i topici za listama za odstrel,da li je profesor Gang lud ili je sa mozda veliki neshvaceni ljubitelj stripa(profesor gang izmisljena licnost i nikakve namerne ili slcajne namere nemam da nekog uvredim ili hvalim.
Sa renoviranjem i modernizacijom sajtom na zalost nije doslo i do poboljsanja tema i raznolikosti istih.



Nemoj me shvatiti pogresno, ali sta bi mogle da budu po tebi dobre teme, koje bi forum odnjele u bolje razine?? Pitanje je dali imas nekih dobrih prjedloga???

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 14/03/2010 : 23:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
U tome i jest stvar,postoje chlanovi koji pokushavaju utvrditi lichni odnos sa ostalima a ne shturi pregled na svoja interesovanja.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 15/03/2010 : 10:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Kazna je tri tjedna i istice 4. 4. 2010 godine Nadam se da daljnja komunikacija nece iziskivati daljnje sankcije



Mlado, hladnokrvni ubojica sa smješkom

.
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 15/03/2010 : 11:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message
Ne kužim ove cuvare reda.
Umjesto da puste replike na kikyev post, oni srežu u korijenu vrlo možebitno zanimljivu raspravu...
Ovako, i ovaj topic je postao sam sebi krvnik.

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5046 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 15/03/2010 : 11:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

jesmo nemaštoviti, a i ne vidim izlaz iz kompleksne situacije koju si opisao...






__________________________________________________________________________________________________________________________________________
41 godina Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7789 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/03/2010 : 13:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Ovaj ban kikyju je teški fail, još jedan u nizu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2010 : 13:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Molim da se držite teme i da se offtopic svede na najmanju mjeru. Hvala

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 15/03/2010 : 15:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Za sve ostale: Ukoliko zelite da otvorite neki kvalitetan topic, samo izvolite, niko vas ne sprecava.



daj ne budali
kvalitetan topic ti ne bi prepoznao ni da ti padne na nos
npr. kvalitetan topic je Lepo lažu lepa sela - on je ipak sprijecen

opcenito se ovdje rovari protiv kvalitete a promovira osrednjost, stupidnost i uniformnost
u tom smislu je kiky odreagirao
pa tko normalan ne bi bio iziritaran ovoliko kolicinom stupidnosti koja se namnožila po forumu
vidim da si postao moderator što u prijevodu znaci da se odustalo od bilo kakve suvisle komunikacije na ovome forumu. stvari su poprimile jedan dosadan tijek, gdje ceš ti poprilicno pripomoci.
ali barem ce sva ta sila crva i mediokriteta biti zadovoljena da ubije sat-dva na svoje spamerske budalaštine. kažem crvi i mediokriteti jer ne mogu drugo reci za ljude koji se ponašaju kao razmažena djeca, koji se uvrijede na mišljenje covjeka, koji cvile za nekakvom zaštitom (daj odrastite ljudi; ovo je svijet sa svim svojim suprotnostima i to što je netko drugaciji od vas ne znaci da je veliki zlocesti vuk a vi mala crvenkapica).

dakako da je OVDJE besmisleno reci ovako nešto, rijetko tko je u stanju shvatiti receno, ali svejedno - zaista mi za ne povjerovati kada vidim kako izgleda forum, teme, rasprave, administracija. nigdje ne vidjeh gore administracije. OD KOGA ŠTITE TI DOZLABOGADOSADNI LIKOVI KOGA?
proganjaju ljude jer citaju knjige o komunizmu, jer misle da su ostali bedasti, jer gledaju možda Triumph des Willens, jer idu na Thompsonov koncert, jer biraju hrvatskog predsjednika itd??? ja to zaista ne mogu povjerovati. pa gdje ti živiš covjece? si se izgubio? nije ti još uvijek jasno da se Jugoslavija raspala, da je svaka država na svome putu sa svojim antagonizmima? hrpa izgubljenih likova u vremenu i prostoru.

pazi sad: citao sam jucer Stirnera. kužiš covjece, Stirner, anarhist. takoder sam citao Mosesa Hessa. ej, Moses Hess, druga generacija komunista. u kako piše protiv konformizma. samom tom cinjenicom zaslužujem da me banirate. pa to se ne smije citati. tj, reci drugima da si to citao. jebote, to je STRAŠAN prijestup. a kako cu tek sagriješiti kada proucim Ideološke aparate države. forum to nece izdržati. urušit ce se.

a vidi ovo: ovih dana gledam partizanske filmove. jebote. kako sam opasan. pogledao sam gomilu - starije, novije. npr, fantastican je Lelejska gora. kako student ostaje sam, sam ostavljen od svih, progonjen halucinacijama u šumi. Partija mu je dala zadatak da privoli narod za partizanski pokret. a narod su hulje. i cetnici. i sada ovaj ostaje rastrgan izmedu hulja, cetnika ali i Partije. ma fenomenalno.
ili drugi jedan. Progon. u Progonu imate najbolji prikaz neprijatelja. radi se o Vražjoj diviziji i da bi se prikazalo kako su oni bili mrski pokazani su kao potpuno onecovjeceni. nikada u filmu ne govore, samo jašu na crnim konjima u crnim odjelima. nešto kao Crni Jahaci iz Gospodara prstenova. fantasticna je to slika: samo cuješ topot konja i onda stižu švabe na konjima odijeveni u crno, pale, ubijaju, strijeljaju, vješaju. to ja zovem jasnom simbolikom. Nijemci svedeni na animalno, lišeni svake ljudskosti. naravno da je partizanski film bio vrlo edukativan. partizani su bili Naši a Nijemci Drugi. to je bilo potpuno cisto i jasno. oni su bili loši, odvratni i zli. iz partizanskog filma treba uciti kako se pravilno rabi ideologija.

eh da, koja je ono prica ovdje? da su stripaši nemaštoviti?
naravno. gledajuci forum, radi se o hrpetini mediokriteta koji su baš obicni. ili jednostavno još uvijek nisu sazreli. nisu odrasli. u jungovskoj psihologiji o odrastanju to se prati kroz mit o heroju. heroj prolazi kroz razne faze (obradeno u radu Junacki ciklusi kod Winnebaga). ovdje vecina nije još ni na pocetku, ni u ciklusu Vragolana. znate ono, kad se zbijaju neslane šale, kad se zajebava, podjebava i slicno. kikyjev post je u vragolanski npr.

u svakom slucaju, budite mi zdravo, pogledajte koji partizanski film, izadite iz forumske šablone tu i tamo jer je to nužno, nužan put ka sazrijevanju a pedantnu sustavnost ostavite kingu warrioru i ostalim analnim likovima.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 15/03/2010 : 15:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
stinky, dobrodosao (iako domacin nisam) sa ove strane tamnog meseca

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 15/03/2010 : 15:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ti si okej bob rok, ali si rijetka zvjerka ovdje
nema tu mogucnosti bilo kakve suvislije price, nema cak ni zajebancije. nigdje muško, sve sam peder
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 15/03/2010 : 15:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

ti si okej bob rok, ali si rijetka zvjerka ovdje
nema tu mogucnosti bilo kakve suvislije price, nema cak ni zajebancije. nigdje muško, sve sam peder


kaže se gey

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/03/2010 : 15:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Panon

Mislim da je kiky djelomicno rekao istinu. Neki ovdje stvarno pretjeruju sa raznim trivijalnostima vezanim uz stripove. Ja prije dolaska na ovaj forum nisam imao pojma ni o kakvim glancerima, nabavljao sam stripove u svakakvom stanju, bilo mi bitno samo da ih citam i uživam. Medutim, uskoro sam i ja poceo sitnicariti, a to nije dobro...ipak mi je s vremenom dopizdilo brinuti oko takvih sitnica, pa danas kupim strip iako mu hrbat bude nagnjecen ili ako je savinut (ne previše :))


ja sam prije dolaska na ovaj forum stripove zvao romanima a glancer mi je bio ono što je ovdje 2+ ocjena za kvalitet

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 15/03/2010 : 15:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
@ stinky, sta reci...

Vredjanje, politika . . . Ban.

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2010 : 16:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by King Warrior

Za sve ostale: Ukoliko zelite da otvorite neki kvalitetan topic, samo izvolite, niko vas ne sprecava.



daj ne budali
kvalitetan topic ti ne bi prepoznao ni da ti padne na nos
npr. kvalitetan topic je Lepo lažu lepa sela - on je ipak sprijecen

opcenito se ovdje rovari protiv kvalitete a promovira osrednjost, stupidnost i uniformnost
u tom smislu je kiky odreagirao
pa tko normalan ne bi bio iziritaran ovoliko kolicinom stupidnosti koja se namnožila po forumu
vidim da si postao moderator što u prijevodu znaci da se odustalo od bilo kakve suvisle komunikacije na ovome forumu. stvari su poprimile jedan dosadan tijek, gdje ceš ti poprilicno pripomoci.
ali barem ce sva ta sila crva i mediokriteta biti zadovoljena da ubije sat-dva na svoje spamerske budalaštine. kažem crvi i mediokriteti jer ne mogu drugo reci za ljude koji se ponašaju kao razmažena djeca, koji se uvrijede na mišljenje covjeka, koji cvile za nekakvom zaštitom (daj odrastite ljudi; ovo je svijet sa svim svojim suprotnostima i to što je netko drugaciji od vas ne znaci da je veliki zlocesti vuk a vi mala crvenkapica).

dakako da je OVDJE besmisleno reci ovako nešto, rijetko tko je u stanju shvatiti receno, ali svejedno - zaista mi za ne povjerovati kada vidim kako izgleda forum, teme, rasprave, administracija. nigdje ne vidjeh gore administracije. OD KOGA ŠTITE TI DOZLABOGADOSADNI LIKOVI KOGA?
proganjaju ljude jer citaju knjige o komunizmu, jer misle da su ostali bedasti, jer gledaju možda Triumph des Willens, jer idu na Thompsonov koncert, jer biraju hrvatskog predsjednika itd??? ja to zaista ne mogu povjerovati. pa gdje ti živiš covjece? si se izgubio? nije ti još uvijek jasno da se Jugoslavija raspala, da je svaka država na svome putu sa svojim antagonizmima? hrpa izgubljenih likova u vremenu i prostoru.


pazi sad: citao sam jucer Stirnera. kužiš covjece, Stirner, anarhist. takoder sam citao Mosesa Hessa. ej, Moses Hess, druga generacija komunista. u kako piše protiv konformizma. samom tom cinjenicom zaslužujem da me banirate. pa to se ne smije citati. tj, reci drugima da si to citao. jebote, to je STRAŠAN prijestup. a kako cu tek sagriješiti kada proucim Ideološke aparate države. forum to nece izdržati. urušit ce se.

a vidi ovo: ovih dana gledam partizanske filmove. jebote. kako sam opasan. pogledao sam gomilu - starije, novije. npr, fantastican je Lelejska gora. kako student ostaje sam, sam ostavljen od svih, progonjen halucinacijama u šumi. Partija mu je dala zadatak da privoli narod za partizanski pokret. a narod su hulje. i cetnici. i sada ovaj ostaje rastrgan izmedu hulja, cetnika ali i Partije. ma fenomenalno.
ili drugi jedan. Progon. u Progonu imate najbolji prikaz neprijatelja. radi se o Vražjoj diviziji i da bi se prikazalo kako su oni bili mrski pokazani su kao potpuno onecovjeceni. nikada u filmu ne govore, samo jašu na crnim konjima u crnim odjelima. nešto kao Crni Jahaci iz Gospodara prstenova. fantasticna je to slika: samo cuješ topot konja i onda stižu švabe na konjima odijeveni u crno, pale, ubijaju, strijeljaju, vješaju. to ja zovem jasnom simbolikom. Nijemci svedeni na animalno, lišeni svake ljudskosti. naravno da je partizanski film bio vrlo edukativan. partizani su bili Naši a Nijemci Drugi. to je bilo potpuno cisto i jasno. oni su bili loši, odvratni i zli. iz partizanskog filma treba uciti kako se pravilno rabi ideologija.

eh da, koja je ono prica ovdje? da su stripaši nemaštoviti?
naravno. gledajuci forum, radi se o hrpetini mediokriteta koji su baš obicni. ili jednostavno još uvijek nisu sazreli. nisu odrasli. u jungovskoj psihologiji o odrastanju to se prati kroz mit o heroju. heroj prolazi kroz razne faze (obradeno u radu Junacki ciklusi kod Winnebaga). ovdje vecina nije još ni na pocetku, ni u ciklusu Vragolana. znate ono, kad se zbijaju neslane šale, kad se zajebava, podjebava i slicno. kikyjev post je u vragolanski npr.

u svakom slucaju, budite mi zdravo, pogledajte koji partizanski film, izadite iz forumske šablone tu i tamo jer je to nužno, nužan put ka sazrijevanju a pedantnu sustavnost ostavite kingu warrioru i ostalim analnim likovima.



Stinky, na žalost mora te se udaljiti sa Foruma zbog vrijedanja, kolege moderatora, vikanja i upletanja politike. Nadam se da nece ponovo doci do ovakvih situacija. Pozdrav

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2010 : 16:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

@ stinky, sta reci...

Vredjanje, politika . . . Ban.



Ah, vidim da si me petekao. Ma izgubio sam deset minuta na boldanje. Nije tehnika za mene

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/03/2010 : 16:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Dakle, tko god sastavi dvije suvisle ban?????
hmmmmmm kako je ono naslov ovog topica????
nešto oko mašte ha?ha?

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2010 : 16:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Eh da, Stinkyjev post je bio poprilicno offtopic, pa bih molio ako se možemo držati teme...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2010 : 16:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
posljednje upozorenje za offtopicare...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 15/03/2010 : 16:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

Dakle, tko god sastavi dvije suvisle ban?????
hmmmmmm kako je ono naslov ovog topica????
nešto oko mašte ha?ha?






Ne druze, ko se ogresi o pravila foruma dobije ban.

Startujes djonom s namerom da nekog povredis?
Crveni karton!


Taj fazon


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/03/2010 : 16:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

posljednje upozorenje za offtopicare...



Ma cekaj malo, ne znam o kakvom se offtopicu radi ili možda ne?!?
Dakle, naslov je jesmo li nemaštoviti?
Mislim da je ovaj site postao prilicno dosadan. Osobno sam uvijek imao želju nešto više napisat (a to ce se uskoro i promjenit), ali zbog niza okolonosti nisam, a nisam htio spamat (barem ne previše) i sad ja offtopicarim??!!
OK osobno si mogu uzet za zlo da nisam otvorio niti jedan pametan topic, ali koga briga....
Mislim da je cijeli forum postao umjetan i u svakom odjeljku imamo "upustvo za upotrebu"; ovdje pišite ovo a ovdje ono wtf
OK jasno mi je da je to uvedeno najviše zbog ogromne kolicine spama koja se pojavila zadnjih dvije tri godine, ali sad je tu podosta moderatora koji mogu to prilicno kvalitetno "ocistit" da se tako izrazim.
Moderatori hmmmm?!?
Ja se necu miješat u vaš posao jer vam sigurno nije lako, ali neke clanove prelako izbacujete. Nisam niciji advokat, ali izbacit kikya i stinkya u ovom topicu, a znate bolje od mene njihov nacin pisanja, je u najmanju ruku necool. Osobno volim procitat šta imaju za rec pa cak iako se prepoznao u njihovom "bockanju", nekad je kritika dobrodošla, mada je svi ne vole. Ali dobro, doci ce i škakljivije teme i njihovi autori pa cemo vidit kako cete onda reagirat.
Daleko od toga da mi ovaj forum nije pruzio puno, ali pad kvalitete je ocigledan, a i eminentniji clanovi od mene misle slicno...

In spite of my rage I´m still rat in a cage...

Edited by - PAJDO on 15/03/2010 16:39:05
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2010 : 16:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by mladjo

posljednje upozorenje za offtopicare...



Ma cekaj malo, ne znam o kakvom se offtopicu radi ili možda ne?!?
Dakle, naslov je jesmo li nemaštoviti?
Mislim da je ovaj site postao prilicno dosadan. Osobno sam uvijek imao želju nešto više napisat (a to ce se uskoro i promjenit), ali zbog niza okolonosti nisam, a nisam htio spamat (barem ne previše) i sad ja offtopicarim??!!
OK osobno si mogu uzet za zlo da nisam otvorio niti jedan pametan topic, ali koga briga....
Mislim da je cijeli forum postao umjetan i u svakom odjeljku imamo "upustvo za upotrebu"; ovdje pišite ovo a ovdje ono wtf
OK jasno mi je da je to uvedeno najviše zbog ogromne kolicine spama koja se pojavila zadnjih dvije tri godine, ali sad je tu podosta moderatora koji mogu to prilicno kvalitetno "ocistit" da se tako izrazim.
Moderatori hmmmm?!?
Ja se necu miješat u vaš posao jer vam sigurno nije lako, ali neke clanove prelako izbacujete. Nisam niciji advokat, ali izbacit kikya i stinkya u ovom topicu, a znate bolje od mene njihov nacin pisanja, je u najmanju ruku glupo. Osobno volim procitat šta imaju za rec pa cak iako se prepoznao u njihovom "bockanju", nekad je kritika dobrodošla, mada je svi ne vole. Ali dobro, doci ce i škakljivije teme i njihovi autori pa cemo vidit kako cete onda reagirat.
Daleko od toga da mi ovaj forum nije pruzio puno, ali pad kvalitete je ocigledan, a i eminentniji clanovi od mene misle slicno...



offtopic znaci da se ovdje ne piše o tome zašto je koji clan udaljen sa foruma, nego da se piše o temi, tj da li su Stripofili maštoviti ili ne. A sad, uz to, tebi su neke stvari glupe. Nije ni to baš lijep rijecnik...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000